Podejrzanie(?) tanie kosmetyki z mawo24.pl - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 07:03   #31
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Podejrzanie(?) tanie kosmetyki z mawo24.pl

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
(częściowo poparte wiedzą na temat produkcji kosmetyków).
a skąd ta wiedza? z ciekawości pytam
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 15:13   #32
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Podejrzanie(?) tanie kosmetyki z mawo24.pl

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Zupełnie niepotrzebnie poczułaś się dotknięta chyba... Przede wszystkim lepsze to nie znaczy zaraz horrendalnie drogie. Poza tym zaraz podałaś skrajne przykłady, a przecież nie chodzi o to... Jeśli nie miałabym z czego wykarmić dziecka to bym się raczej nie przejmowała podkładami. A jeśli chciałabym spróbować czegoś lepszego do nie znaczy, że od razu miałabym się rzucać na Chanel Trochę więcej realizmu. Ja nie maluję się Chanelami ani innymi drogimi rzeczami, ale np 16zł na podkład Rimmela czy Maybeline to nie kosmiczna kwota a jednak już jakiś komfort psychiczny daje. Po co od razu rzucać skrajnościami?
Z tamtej wypowiedzi wywnioskowałam coś na wzór "ten, kto kupuje droższe kosmetyki jest lepszy", "ktoś, kto kupuje tańsze kosmetyki jest gorszy"

To tak jakby nazwać kogoś, kto używa bazarowych kosmetyków nazwać biedakiem i człowiekiem pozbawionym jakiegokolwiek gustu, poczucia smaku i estetyki
Też wolę kosmetyki ze średniej półki i to nie tylko ze względów finansowych. Nie widzę sensu w wydawaniu np. na puder sypki 150zł, jeśli śmiało można go zastąpić polskim produktem w cenie 10-krotnie niższej, że już o wodach toaletowych i perfumowanych nie wspomnę. Jakość niektórych produktów z wyższej półki poraża np. ostatnio kupiona przeze mnie w Sephorze EDP w cenie 230zł za 50ml utrzymywała zapach przez... 2h

A co do bazarowych kosmetyków Wypróbowałam podkład CK, Chanel, Dior, wypróbowałam też podkłady w cenie 5zł właśnie ze sklepów "wszystko za 5zł" i na mojej cerze sprawdziły się te drugie Podobnie z kulkami - miałam dwa rodzaje meteorytów z Guerlain, miałam opisywane tu przez dziewczyny kuleczki bazarowe i jakościowo te za 5zł okazały się lepsze

Co do składów, kto powiedział, że kosmetyki drogich marek mają tak świetne składy? Kiedyś kupiłam krem za 2,5zł, który miał dokładnie 6 składników, nie zapychał, idealnie współpracował z podkładem i stosowany przez 3 miesiące nie wyrządził mi żadnej krzywdy, a krem kupiony za 56zł miał rakotwórcze substancje w składzie

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a skąd ta wiedza? z ciekawości pytam
Podejrzewam, że z sieci
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.