Czerwony cień do powiek dla brunetki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 10:50   #1
_Mnemosyne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33

Czerwony cień do powiek dla brunetki?


Witam, mam do Was pytania Wizażanki
Otóż bardzo spodobał mi się ten makijaż, z tym że nie jestem pewna czy będzie pasował do mojego typu urody Jasna karnacja (blada), niebieskie (raczej morskie) oczy i brązowe włosy z delikatnie rudym przebłyskiem w słońcu Myślę też, czy takie połączenie pomadki i cienia nie jest zbyt "ciężkie". Co myślicie o tym makijażu? Pozdrawiam

ps. zdjęcie zapożyczone ze strony polki.pl

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sondadiorcienie.jpg (23,1 KB, 144 załadowań)
_Mnemosyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:14   #2
sephorja
Raczkowanie
 
Avatar sephorja
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 46
Dot.: Czerwony cień do powiek dla brunetki?

Makijaż baardzo ładny . Myślę, że pasowałby Ci Tylko do tego czerwonego cienia dodałabym baaaaaaardzo (bardzo!) lekką, niebieską kreskę, żeby kolor oczu współgrał z cieniem
__________________
Moda żyje zmianą. Jeśli chcesz być dobry w tym co robisz, musisz wiedzieć, co poza modą dzieje się na świecie. W przeciwnym razie gdy wszystko się zmieni, nawet tego nie zauważysz.

K.Lagerfeld
sephorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:28   #3
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czerwony cień do powiek dla brunetki?

Akurat z mocnych ust bym zrezygnowała. Czerwony cień sam w sobie jest silnym akcentem.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:20   #4
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Czerwony cień do powiek dla brunetki?

moim zdaniem do czerwonawych włosów (nawet odrobinę) odpada. ale sam makijaż piękny, sama chciałabym się w takim zobaczyc
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 15:20   #5
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czerwony cień do powiek dla brunetki?

Jak dla mnie odpada, chyba że masz naprawdę idealną cerę i wyglądasz jak modelka (chodzi mi o to, że dziewczyny w typie "modelki" mają z reguły tak plastyczne twarze, że we wszystkim wyglądają dobrze - czy jest to brak makijażu, czy make up jest pstrokaty, awangardowy. Nie wiem czy to zasługa wyrazistych rysów twarzy, dobrych proporcji czy głównie idealnej cery, pewnie wszystko razem).

Widząc na ulicy [standardową, przeciętną, nie o tych wyżej wymienionych cechach] niebieskooką dziewczynę maźniętą czerwonym cieniem, czerwoną szminką i jeszcze nie daj Boże zasugerowaną tutaj niebieską kredką chyba raczej bym się wystraszyła.

Dla mnie czerwony cień przejdzie ewentualnie na wieczór, połączony z jakimś innym kolorem dla złagodzenia lub mocną, czarną kreską. Jeżeli chodzi o typ urody, to według mnie czerwień na oczach najlepiej wygląda na brunetkach lub czarnowłosych (zimny połysk), brązowe oczy, jasna cera bez wyraźnych żółtych tonów. Czerwień to fajny kolor do zdjęć, ale na co dzień... hmmm. Ja bym nie zaryzykowała (mam niebiesko-zielone oczy i włosy z ciepłym połyskiem).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 22:21   #6
Hjordis
Raczkowanie
 
Avatar Hjordis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
Dot.: Czerwony cień do powiek dla brunetki?

Tytuł wątku jest mylący - dla BRUNETKI czerwony cień mógłby się nadać, ale skoro masz włosy brązowe to jesteś SZATYNKĄ i to zmienia postać rzeczy, bo w takim razie Twój typ urody nie jest wystarczająco kontrastowy żeby stosować takie awangardowe elementy w makijażu jak czerwony cień.
Hjordis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 07:46   #7
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwony cień do powiek dla brunetki?

Trochę tego za dużo, czerwone cienie podkreślają wszystkie zaczerwienienia, zmęczone oczy, czerwone policzki. Potrzebna jest do nich nienaganna cera. Może zacznij od odrobiny czerwonego cienia w zewnętrznym końciku oka i załamaniu powieki, jako taki kolorowy akcent?
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.