Typ urody - baby face - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 13:42   #1
Lucy1991
Przyczajenie
 
Avatar Lucy1991
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wilkowyje ;)
Wiadomości: 2

Typ urody - baby face


Mój problem to Baby Face , mam 21 lat a wyglądam jakbym miała 14.
Moja twarz jest bardzo dziewczęca, delikatna o łagodnych rysach. Oczy , nos, usta są bardzo małe.
Sylwetkę mam filigranową , jestem niska 164 cm , jedyny plus to duże piersi.
To wszystko w efekcie daje mi to że wyglądam bardzo młodo wręcz dziecinnie. Wkładając żakiet czy inny elegancki strój wyglądam jak w przebraniu jak stara-malutka. Pomalowałam swoje jasne długie włosy na ciemny kasztan w nadziei że to mnie postarzy ale niestety dało odwrotny efekt wyglądam jeszcze dziecinniej niż w blondzie.

Jak powinnam się malować by wyglądać doroślej ( czarny makijaż odpada, jeszcze bardziej umiejsza moje i tak małe oczy i twarz) ? jak powinnam się ubierać ?
Pomocy !!! Nie chcę być ciągle dziecinną cukierkową księżniczką !
Lucy1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 13:57   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Wrzuc foto to ocenimy.

Ja sama jestem niewielka, mam okragla buzie. Wygladam mlodo i jakos mnie to nie boli.

Ubieraj sie jak chcesz, zrezygnuj jednak z pstrokatnych kolorow, kokardek, wstazek, opasek, sukienek z kolnierzykiem etc.


Poza tym pamietaj, ze duzo zalezy od nastawienia i ogolnego wrazenia. JEsli zachowujesz sie jak dziecko ludzie traktuja Cie jak dziecko.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:04   #3
Lucy1991
Przyczajenie
 
Avatar Lucy1991
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wilkowyje ;)
Wiadomości: 2
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

jak tu sie wrzuca fote ?
Lucy1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:19   #4
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Klikasz na odpowiedz, potem na "zaawansowane (dodawanie fotek)". Otwiera Ci sie inne okno, gdzie dodajesz zalacznik. Wybierasz zrodlo, ladujesz i juz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 15:33   #5
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Jestem w Twoim wieku i mam taki sam problem, tyle, że moja twarz jest pyzata i mam ogromne zielone, dziecięce oczy, a do tego bardzo jasną cerę.

Wyglądam trochę doroślej w wyregulowanych, podkreślonych kredką brwiach. Wydaje mi się też, że dobrze jest unikać widocznych różów na rzecz mlecznoróżowych rozświetlaczy.

Próba zmiany wizerunku poprzez malowanie czarnych kresek i codziennym konturowaniu mogą dać straszny efekt. Najlepiej pogodzić się ze swoją twarzą, cieszyć się nią i podkreślać swoją delikatną urodę
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 19:07   #6
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Mam ten sam "problem". Tylko, że ja w tym roku skończę 24 lata, a ludzie wciąż myślą, że mam 15, po alkohol bez dowodu iść nie mogę. Szczerze mówiąc jedyny okres, gdy nie postrzegali mnie jako dziecko był wtedy, gdy miałam ciemne włosy (naturalne to blond), jednak nie czułam się w tym odcieniu zbyt dobrze i wróciłam do naturalnego odcienia i znowu się zaczęło...

Jedyną radą jest chyba przywyknięcie do takiego stanu rzeczy i tyle. Wiem, że problemem jest, że ludzie, którzy Cię nie znają, traktują Cię jak dziecko, ale na swój wygląd (mimo drobnych modyfikacji) i tak nie masz większego wpływu. Po prostu musisz nadrabiać zachowaniem i tyle .

PS Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale naprawdę wielu facetów lubi takie baby face, więc to zawsze jakaś zaleta .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2012-02-05 o 19:09
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 21:31   #7
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Jeśli naprawdę jesteś niezadowolona z wyglądu jest wątek poświęcony Metamorfozom pod taką nazwą.
Bazuje on na zdjęciu bo trudno cokolwiek radzić nie widząc twarzy.
Dla mnie choć to sprawa gustu baby face jest najpiekniejszą face jaka może być. Najpiękniejsze top modelki ją mają i tak naprawdę jest tym co wyróżnia z tłumu podobnie wyglądajacych dziewczyn. A fakt, że cała (prawie) ludzkość goni za wieczną albo mocno przedłuzoną młodościa fizyczną sprawia, że taka naturalna uroda to zaleta - choć rozumiem jeśli myślisz inaczej i chcesz to zmienić.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 23:33   #8
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Za pare lat uznasz to za atut A tymczasem jesli chcesz sobie dodac powagi to proponuje okulary, chocby i zerowki. Ale nie wstylu brzyduli Uli tylko "dorosle" oprawki Makijaz nos stonowany, w bezach, brazach. Unikaj cukierkowych kolorow blyszczykow i nos stonowane ubrania. Ja mam 30 lat i chociaz nie mam baby face i tak nikt mi nie daje wiecej niz 25 lat. Uznaje to za swoj atut, chociaz dziwnie jest gdy podrywaja mnie 20-latkowie
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 02:49   #9
niemamco
Raczkowanie
 
Avatar niemamco
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 74
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Ja mam 29 lat, zazwyczaj ludzie dają mi 17-19 lat. Mam bardzo jasną cerę i duże, niebieskie oczy, w mocniejszym makijażu wyglądam jak dziecko, które dorwało się do kosmetyków mamy. Jakoś mi to nie przeszkadza, uważam, że za kilka lat, to będzie mój atut, nie staram się postarzać, mimo że nieraz miałam przykre sytuacje, typu ktoś potraktował mnie z góry albo na mnie nakrzyczał, bo przecież jak mała i młoda, to można. :/ Polecam zaakceptowanie tego faktu i potwierdzam, że faceci lubią baby face, ostatnio ciągle mam propozycje randek, aż zaczynam żałować, że już męża mam.
niemamco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 08:22   #10
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Cytat:
Napisane przez niemamco Pokaż wiadomość
Ja mam 29 lat, zazwyczaj ludzie dają mi 17-19 lat. Mam bardzo jasną cerę i duże, niebieskie oczy, w mocniejszym makijażu wyglądam jak dziecko, które dorwało się do kosmetyków mamy. Jakoś mi to nie przeszkadza, uważam, że za kilka lat, to będzie mój atut, nie staram się postarzać, mimo że nieraz miałam przykre sytuacje, typu ktoś potraktował mnie z góry albo na mnie nakrzyczał, bo przecież jak mała i młoda, to można. :/ Polecam zaakceptowanie tego faktu i potwierdzam, że faceci lubią baby face, ostatnio ciągle mam propozycje randek, aż zaczynam żałować, że już męża mam.
Ja miałam kiedyś taką sytuację, jak poszłam do szpitala. Pielęgniarka za każdym razem nazywała mnie dzieckiem i wkurzała się na mnie, że histeryzuję (w sumie nie bez powodu bo do szpitala poszłam tylko w celu zrobienia mi prześwietlenia szczęki, a oni stwierdzili, że zostaję na zabieg - generalnie długa historia). Dopiero jak poprosiła mnie o jakiś dokument i dałam jej dowód osobisty, gdzie zobaczyła, że mam 20 lat (wtedy miałam 20 ), to od razu zmieniła ton i zrobiło jej się głupio... :/
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:26   #11
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

ja bym sie cieszyla
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 13:50   #12
your heroine
Przyczajenie
 
Avatar your heroine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 6
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Hmm)
__________________
in love

Edytowane przez your heroine
Czas edycji: 2012-02-06 o 20:46
your heroine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 17:56   #13
your heroine
Przyczajenie
 
Avatar your heroine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 6
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Zazdroszczę! Popatrzmy chociażby na ostatnią zwyciężczynię Top Model Taka buźka jest słodka sama w sobie więc faktycznie ważne jest tu abyś zrezygnowała z wszelkich dziecinnych ozdób itp... Żakiet (który wierzę, że na pewno wygląda dość komicznie) schowaj do szafy na rzecz zawsze każdemu pasującej małej czarnej połączonej z np. beżowymi szpilkami. Twarz możesz spróbować modelować brązerem który nałożony w umiejętny sposób może delikatnie spoważnieć twarz. Na pewno zrezygnuj z różu na policzki a jak już to jakiś stonowany odcień.
Może coś zrobisz z włosami? nie chodzi mi o kolor ale cięcie również może dodać kilku lat
__________________
in love
your heroine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 18:43   #14
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Może zamiast czerni jakiś fajny brąz? Liner + cień i do tego dosyć ciemna szmina (ostatnio mam chopla na punkcie czerwieni ). Jeszcze chyba gęstsze podkreślone brwi dają efekt może nie starszej, ale poważniejszej twarzy.

Dziwne ja w brązie automatycznie wyglądałam dużo starzej. Krótkie włosy też postarzają, ale nie każdy dobrze w nich wygląda.
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 20:48   #15
your heroine
Przyczajenie
 
Avatar your heroine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 6
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Dziwne ja w brązie automatycznie wyglądałam dużo starzej. Krótkie włosy też postarzają, ale nie każdy dobrze w nich wygląda.
Dokładnie... Dlatego dobrze by było gdyby nasza Bohaterka wysłała nam jakieś swoje zdjęcie:P
__________________
in love
your heroine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 22:27   #16
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

fajnie macie zróbcie z tego swój atut.

mnie zawsze biorą za starszą, choć może to bardziej kwestia sposobu bycia
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 22:45   #17
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

baby face to mala buzia bez wyraznie zaznaczonych kosci policzkowych, raczej okragla, oczy proporcjonalnie wielkie do twarzy, usta nieduze, ale pelne, maly nosek,brwi łagodnie opadajace, wiec chyba nie jestes jednak typowa baby face

ja w Twoim wieku bylam wlasnie typowa baby face, ale kilka lat pozniej rysy mi sie troche wyostrzyly i wygladam bardziej kobieco, moze u Ciebie tez tak bedzie, a jesli nie to dziewczyny dobrze Ci mowia- mlodzienczy typ urody ma wiele zalet i warto zrobic z niego atut

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2012-02-06 o 22:47
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 23:10   #18
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Nie ma fot, super
Wg mnie baby face to nie jest problem. Problemem jest infantylizm w ubiorze lub/i zachowaniu. Autorko, jeśli masz duże piersi i 164 cm wzrostu, to raczej nie jesteś filigranowa. Zmień sposób myślenia o sobie, a pewnie i zachowania, do tego wrzuć fotkę, to pomożemy Ci z makijażem i ubraniem.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:48   #19
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

1.Brak zdjęcia
2.Brak odzewu, jakigokolwiek zainteresowania własnym wątkiem zawierajacym konkretne pytanie.
3. Dwa IDENTYCZNE założone wczoraj wątki "Pyzate policzki BABY FACE" świadczą że coś sporo osób "cierpi" z powodu baby face.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 20:24   #20
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie
 
Avatar CzasWrocicNaZiemie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie
Dot.: Baby Face czyli mam 21 lat i twarz dziecka!

Ja uważam , że najlepiej się z tym pogodzić. Natury nie zmienisz.
Założyć wątek i nie dodać foty
CzasWrocicNaZiemie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 12:37   #21
porzeczkova
Przyczajenie
 
Avatar porzeczkova
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Typ urody - baby face

Witam Co sądzicie o typie urody baby face? Jakie widzicie jej plusy a jakie minusy?

Nie do końca wiem jaki ja mam typ urody, ale bardzo często słyszę, że nie wyglądam na swój wiek (20 lat) tylko na o wiele młodszą.
porzeczkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 08:38   #22
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Typ urody - baby face

Mam podobnie jak Ty, jestem w Twoim wieku a bez makijażu lub z delikatnym makijażem wyglądam na +/- 14 lat

Miałam kilka zabawnych/krępujących sytuacji związanych z moim wiekiem, kilka miesięcy temu kupowałam piwo (swoją drogą do zamarynowania mięsa nie do wypicia ) i pani kasjerka wyśmiała mnie mówiąc "Tym małolatom to się kompletnie w głowach poprzewracało, jesli myślisz dziewczynko że ci to sprzedam to się mylisz", po okazaniu dowodu było już "Przepraszam PANIĄ" Czasami idąc z moim TŻ miastem widzę zniesmaczone miny ludzi - TŻ ma 24 lata i wygląda na nieco więcej, jak mężczyzna przed trzydziestką, w efekcie ludzie widzą dziewczynę będącą właściwie jeszcze dzieckiem i dorosłego ustatkowanego faceta.

Minusy makijażowe - w mocnym makijażu wyglądam śmiesznie, typowe smokey sprawia że moja twarz mówi "mam mniej niż 18 lat i próbuję dodać sobie z 10".

Plusy - zawsze wyglądam na świeżą i wypoczętą

Generalnie nie mam z tym problemu, wolę wygladać na młodszą niż na starszą.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:26   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Typ urody - baby face

Widywałam sporo ślicznych dziewczyn z typowym babyface i mocnym makijażem i wyglądały bardzo dobrze. To kwestia kiepskiego makijażu, kiepskiego stroju, nie urody
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 13:01   #24
porzeczkova
Przyczajenie
 
Avatar porzeczkova
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Typ urody - baby face

Mnie też dosyć często właśnie o dowód pytają ;p a do tego mam tylko 158 wzrostu ; więc spotykam się z różnymi komentarzami ;p

mógłby ktoś doradzić jakie makijaże mogłabym stosować ?
porzeczkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 15:04   #25
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Typ urody - baby face

Cytat:
Napisane przez porzeczkova Pokaż wiadomość
[...]mógłby ktoś doradzić jakie makijaże mogłabym stosować ?
Wrzuć zdjęcie, a najlepiej załóż wątek na metamorfozach.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:54   #26
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Typ urody - baby face

Ja mam taki typ urody, jestem przed trzydziestką, ludzie dają mi 13. Sytuacje z tym związane najczęściej mnie bawią, trzeba tylko pamiętać, żeby do sklepu zabierać ze sobą dowód Jeśli chodzi o makijaż, to ja robię taki delikatny, inaczej wydaje mi się, że wyglądam jak "dorwałam się do kosmetyczki mamy".
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 19:50   #27
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Typ urody - baby face

Mnie też odmładzają w sklepie ^^' Mam 23 lata a często jestem postrzegana jako 15-latka. Możliwe że z powodu tego, że rzadko na mojej twarzy widnieje makijaż, bo z jakimkolwiek makijażem wyglądam już na swój wiek, albo chociaż na te 18-20 lat wg otoczenia.

Ale w moim stylu ubierania w lato często pojawiają się spódniczki z falbankami co wielu osobom kojarzy się z małymi dziewczynkami ^^' W zimę natomiast elegancki płaszcz i glany (wymiennie z kozaczkami na wysokim obcasie) dodają mi na standardzie 18-lat wg pań w sklepach.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:07   #28
gosienka9117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 30
Dot.: Typ urody - baby face

mam 23 lata a dają mi max 16! Masakra.
gosienka9117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:24   #29
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Typ urody - baby face

również mam 22 lata, piwa w sklepie sama nie kupię, jak jadę autokarem to pytają się, czy jadę bez opiekuna (można samemu od 18 lat jeździć : ) a ja dodatkowo na takie podróże ubieram bluzy dresowe hehe)

z makijażem mam podobne trudności .. jak jestem umalowana mocniej to wyglądam dosłownie śmiesznie - jasne włosy, jasna karnacja, niebieskie oczy - no i w smokey eye itp wyglądam dziwnie
na szczęście nie mam żadnych problemów z cerów no i zawsze będę wyglądała młodziej (taką mam nadzieję )
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:55   #30
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Typ urody - baby face

Cytat:
Napisane przez anjya Pokaż wiadomość
również mam 22 lata, piwa w sklepie sama nie kupię, [...]jasne włosy, jasna karnacja, niebieskie oczy - no i w smokey eye itp wyglądam dziwnie [...]
Zapewniam, że kupisz sama piwo, wystarczy dowód osobisty

A smokey nie musi być czarny, wystarczy wziąć brązy, taupe http://static.wetpaint.me/pll/ROOT/p...y%20benson.jpg polecam próbować
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-22 10:11:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.