pudry prasowane dla suchej skóry ?????????? pmocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-25, 12:10   #1
NinaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16

pudry prasowane dla suchej skóry ?????????? pmocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!


kochane czy jeśli mam suchą skórę to mogę uzywać pudrów prasowanych ?nie wysuszą mi jeszcze bardziej skóry ? mam 16 lat i niewiele krostek dlatego wolałabym zrezygnować z podkładów w kremie a przestawić się na pudry.błagam napiszcie czy nie zaszkodzą suchej cerze!!!!!!!!!!
NinaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 12:31   #2
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: pudry prasowane dla suchej skóry ?????????? pmocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

witaj
przede wszystkim pudry prasowane powoduja ciezszy efekt..mozna przesadzic i uzyskac efekt tapety..ja mam bardzo sucha cere i kosmetyczka wprost zabronila mi uzywania pudrow prasowanych... lepiej uzywac pudrow sypkich-nie widac ich. sa łatwiejsze w uzyciu no i nie wysuszaja
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 17:09   #3
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: pudry prasowane dla suchej skóry ?????????? pmocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

pudry sypkie rowniez moga wysuszac. Niestety . Jesli zaweiraja talk to prawdopodobienstwo wysuszania jest dosc duze. Niestety malo jest na rynku pudrow beztalkowych (L'Oreal Translucide i Estee Lauder Lucidyty - oba mozna znalezc na KW). Prasowany Translucide niestety nie jest tym samym pudrem, sklada sie glownie z talku...

Jednego troche nie rozumiem - chcesz uzywac pudru prasowanego czy podkladu w kompakcie? bo to sa dwie rozne rzeczy, choc czasem producenci nie bardzo czynia roznice w nazewnictwie.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.