Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-13, 11:11   #1
Afrodisiac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 18
GG do Afrodisiac
Exclamation

Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)


Dziewczyny planuje otworzyć swój "biznesik" za tydzien manicure, tipsy,pedicure.. ale nie bardzo wiem na co mam kłaść szczególny nacisk...Chciałabym sie dowiedzieć na co zwracacie uwagę przy pierwszej wizycie w salonie? Nie wiem tez jak skalkulować ceny ... stawiam przede wszytskim na wysokiej jakości produkty, profesjonalizm, dlatego też ceny nie mogą być niskie bo nie zarobiłabym na kromke chleba ...ale jesli ceny bedą w nowym miejscu średniej wysokości to czy to nie odstraszy klientów? Chciałabym jednak podkreslić, ze cena niska czasami też odstrasza...ja bym się np. balabym sie zrobic manicure french za 15zł lub pedicure za 30zł, nie mówiąc o tipsach za 40zł A może zachęcić ich na początku jakimiś miłymi gratisami (w końcu zbliżają się święta...np jakieś małe zestawy kosmetyków ) bo te promocje kojarzą się raczej z hipermarketami a nie miłym miejscem i usługami na fajnym poziomie Co myslicie...bardzo prosze o pomoc...bede bardzo wdzieczna
__________________
Sztuką jest minąć koniec i iść dalej...
Afrodisiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 12:20   #2
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Cytat:
Napisane przez Afrodisiac Pokaż wiadomość
Dziewczyny planuje otworzyć swój "biznesik" za tydzien [...]
Co to znaczy? Rozpoczynasz działalność gospodarczą?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 12:28   #3
Afrodisiac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 18
GG do Afrodisiac
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Tak "Działaność Gospodarczą", ale nie dużą na początek...a nakłady i tak są całkiem wielkie Postanowiłam pracować na firmie Orly i Gehwol a to drogie produkty...do tego cały sprzęcik...spora sumka się z tego robi zatem...
Dlatego znalazłam się na forum czytam wątki...porady...ale nie znalazłam zadnych opinii na co zwracaja klienci w gabinetach? A przyznam się że bardzo mnie to interesuje....może dowiem się czegość bardzo waznego...
__________________
Sztuką jest minąć koniec i iść dalej...
Afrodisiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 18:04   #4
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Bywam w miare regularnie u kosmetyczek, lubie miec profesjonalnie zrobiony manicure i pedicure szczegolnie jesli gdzies wyjezdzam i wiem ze na zabiegi te miec czasu chwilowo nie bede. No coz, zwracam uwage na wystroj salonu, na czystosc, na sprzet z ktorego korzysta kosmetyczka, firmy ktorych kosmetykow uzywa, jej profesjonalna wiedze, znajomosc nowinek kosmetycznych, umiejetnosc doboru kosmetykow klientce i ocene stanu jej skory, kulture osobista. To chyba dosyc oczywiste uwagi. Powiem jeszcze ze ceny mozesz na poczatek dac nizsze, zeby zachecic klientki. Nie zanizaj ich jednak za bardzo bo kazdy pomysli, jak slusznie zauwazylas, ze to podejrzane i wyciagnie wniosek ze byc moze i uslugi sa mniej profesjonalne albo nie daj Boze kosmetyki z ktorych korzystasz sa gorszej jakosci. Pomysl o jakis kartach stalego klienta, malych gratisach, probkach dla klientek, znizkach w przypadku gdy klientka przychodzi na dwa zabiegi rownoczesnie np. manicure i pedicure. Kolejna sprawa, bez wzgledu na wszystko staraj sie robic wrazenie osoby niezwykle zajetej rozchwytywanej przez klientki I, hmmm, badz sama wizytowka swojego salonu Pozdrawiam i zycze powodzenia
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 08:11   #5
apsik9
Raczkowanie
 
Avatar apsik9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 380
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Cytat:
Napisane przez Afrodisiac Pokaż wiadomość
Dziewczyny planuje otworzyć swój "biznesik" za tydzien manicure, tipsy,pedicure.. ale nie bardzo wiem na co mam kłaść szczególny nacisk...Chciałabym sie dowiedzieć na co zwracacie uwagę przy pierwszej wizycie w salonie? Nie wiem tez jak skalkulować ceny ... stawiam przede wszytskim na wysokiej jakości produkty, profesjonalizm, dlatego też ceny nie mogą być niskie bo nie zarobiłabym na kromke chleba ...ale jesli ceny bedą w nowym miejscu średniej wysokości to czy to nie odstraszy klientów? Chciałabym jednak podkreslić, ze cena niska czasami też odstrasza...ja bym się np. balabym sie zrobic manicure french za 15zł lub pedicure za 30zł, nie mówiąc o tipsach za 40zł A może zachęcić ich na początku jakimiś miłymi gratisami (w końcu zbliżają się święta...np jakieś małe zestawy kosmetyków ) bo te promocje kojarzą się raczej z hipermarketami a nie miłym miejscem i usługami na fajnym poziomie Co myslicie...bardzo prosze o pomoc...bede bardzo wdzieczna
Możesz być spokojna, że cena duuużo wyższa niż 40 zł za tipsy nie odstraszy Ci klientek. W tej chwili już wiele pań zwraca uwagę na markę materiałów, a nawet na ilość żarówek w UVce do żeli Poza tym, tam gdzie chodzi o zabiegi pielęgnacyjne na "żywym" ciele - taniość wręcz odstrasza.
Jako świąteczne bonusy proponuję np gratisowe malowanie paznokci. Jeśli będzie u Ciebie solarium - to pojemniczek balsamu po opalaniu - z błyszczącymi drobinkami. Kobiety to sroczki Błyskotki je przyciągają.
apsik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 08:38   #6
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Bardzo dobre artykuły są na ten temat w AP
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 08:42   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Na pewno nie zachecisz klientek zbyt niskimi cenami- moga one swiadczyc w oczach klientki, jak sama zauwazyas o niskiej jakosci zabiegu, albo o nieorginalnych preperatach....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 10:38   #8
agnieszka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Witaj,
Osobiście polecam Tobie wyższe ceny, natomiast w ramach "promocji" możesz dodac klientką zabiegi na dłonie ( pracowałam na wspaniałych kremach Mary Kay , 1 zabieg to koszt ok 1 zł, kremy sa bardzo wydajne a dają niesamowite efekty gładkich dłoni) Taki zabieg zachęca... równiez dotyczy to stóp. Nie polecam Tobie dawania jakich kolwiek gratisów o których pisałaś...
Pozdrawiam i życze powodzenia...
agnieszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 17:01   #9
Afrodisiac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 18
GG do Afrodisiac
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Dziekuje Wam bardzo dziewczyny Mary Kay znam i faktycznie Satin Hand rewelka ale pracuje na Orly i pupcia zbita bo mam wszytsko firmowe ...ale oni tez maja super produkty maski, peeling cukrowy...identyczne jak Satin Hands...ale odpowiednio droższe.... Zresztą przy każdym zbiegu jest już wliczona pielęggnacja dłoni....może jakiś balsamik na solarium to jest fajniutki pomysł...wtedy jeszcze tam zajrzą przy okazji
__________________
Sztuką jest minąć koniec i iść dalej...
Afrodisiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 14:42   #10
pusiata
Przyczajenie
 
Avatar pusiata
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Wykonuję paznokcie żelowe w salonie ale nie jest jakiś bardzo duży, raczej zwykły, to co mnie ma początek przyciągnęło to nie mogłam się zapisać na "od ręki" ale dopiero za 2-3 dni. Faktem jest, że salonik poleciła mi kolezanka. Drugie bardzo dobre wrażenie to spokój i uśmiech stylistki paznokci po 6 godzinach non stop + herbatka. A na koniec (ZAWSZE nawet jak już jest następna osoba w kolejce) oliweczka na pazurki i kremik, żadnego pośpiechu. A pazurki 3 -4 tygodnie są idealne. Aha, jeżeli idę na uzupełnienie ( zawsze odnowa za 90 zł) i np mam do wymiany jakiś paznokieć a nawet ze trzy to nie liczy mi za te trzy paznokcie osobno ale np odnowa + 1 nowy paznokieć (5 zł). Często tez mam 2 kwiatki akrylowe w cenie jednego ( za cyrkonię tez nie liczy). Dlatego co wizytę daję mały napiwek ( z 10 zł) bo wiem, że przez 4 tygodnie będę mieć spokój z paznokciami. Życzę powodzenia, jeśli zadbasz o klientę, a czaem wystarczy uśmiech i ploteczki to zawsze będą do Ciebie wracać
pusiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 20:21   #11
Patrycja21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Prosze o pomoc osoby które korzystają z usług manicure/tipsy/pedicure :)

Szczerze mówiąc ja jak korzystałam jeszcze z usług stylistki to zawsze sugerowałam sie, przy wyborze salonu, wolnym terminem .Tzn. jeśli np ja umawiałam sie z tygodniowym wyprzedzeniem to oczywiste jest , że taka ilość klienek świadczy o kwalifikacjach. I jeszcze ważne było dla mnie żeby miała wene i potrafiła zawsze cos doradzić. Tylko to było 2 lata temu a przez ten czas dużo sie zmieniło. Konkurencja wieksza i dziewczyny kóre przyjmuja w domach (kiedyś to nie było aż tak popularne). Teraz ten salon do kórego chodziłam już ma luźniejszy kalendarz
Patrycja21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.