Pomocy:( Jestem załamana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 15:19   #1
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907

Pomocy:( Jestem załamana


Po 5-ciu latach chodowania naturalnego koloru zachciało mi się odrobiny odmiany. I postanowiłam zmienic kolor. Dałam się znajomej fryzjerce namówic na 1 kolor a nie pasemka.

Wyglądają... O wiele gorzej. Swój mam ciemny blond. Miało byc jaśniej o 2 odcienie, a na głowie mam jasny rudy... Ale pominąwszy to...

Włosy mam totalnie zniszczone (tak czuję) są szorstkie, sztywne jakieś jakby połamane....

Wiec mam 2 pytania:

- Co mogę zrobic aby im trochę pomóc? W ogóle da sie im pomóc? Za 8 miesięcy wychodzę za mąż nie mogę ściąc się na rekruta

- Za jaki okres czasu mogę zmienic kolor? Tym razem ostatni raz, już wypróbowaną farbą (z garniera ciemny bląd wychodzi jak mój naturalny kolor i nie widac odrostów).

Pomóżcie bo siedzę i ryczę. Jestem załamana

P.s I czy istnieje szansa, że farba od fryzjera się nieco spierze tak jak farby drogeryjne czy nie ma szansy na to?

P.s 2 Chyba nie ma skoro włosy były farbowane na jaśniejszy kolor to pewnie utleniacz poszedł w ruch, a wtedy kolor jest wywabiony tak jakby.

Kurna... Zachciało się durnej babie zmian po 5-ciu latach. Jestem na siebie wściekła

Edytowane przez ILTheCure
Czas edycji: 2012-08-31 o 15:58
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 17:33   #2
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Pomocy:( Jestem załamana

Oj... bardzo Ci współczuję...
Niestety jeśli to była farba chemiczna to nie wrócisz już do swojego koloru, tym bardziej że rudości baaaardzo ciężko się pozbyć

Radziłabym Ci iść do innego fryzjera (DOBREGO!!!), wyjaśnić jak wygląda sprawa i wspólnie dobrać jakiś odcień z palety, a potem podetnij końcówki.

A co do pielęgnacji to na pewno biowax mogę polecić Ci z czystym sumieniem, a do tego obowiązkowo olejowanie! Mnie biowax i olejowanie pomogło odratować spalone włosy, więc wiem co mówię.
Jeśli prostujesz włosy, kręcisz lokówką itp. to na razie się z tym wstrzymaj (przynajmniej do wesela :P), bo to dodatkowo wysusza i niszczy włosy.
Osobiście lubie czasem sobie kupić w drogerii (a'propos) "kurację na gorąco" w takich małych jednorazowych saszetkach - super sprawa

Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 17:36   #3
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Pomocy:( Jestem załamana

zapraszam na wątek o dekoloryzacji a tam umieść swoje zdjęcie tzn włosów jaki masz kolor naturalny i obecny będzie ok!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 18:35   #4
madzialenka1919
Przyczajenie
 
Avatar madzialenka1919
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy:( Jestem załamana

co z tym zrobić? ;( http://tinypic.com/view.php?pic=29wqurm&s=6
przez 3 lata farbowałam ciemnym brązem ,ale mam już go dość
mój naturalny kolor to jakis brąz
madzialenka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 08:54   #5
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Pomocy:( Jestem załamana

Może płukanki i szampony do włosów blond pomogą? Na pewno neutralizują żółć, może też dadzą coś przy rudych. Po rozjaśnianiu masz osłabione włosy i zamiast kombinować z kolejnymi ostrymi środkami możesz spróbować czegoś delikatniejszego
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 09:17   #6
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907
Dot.: Pomocy:( Jestem załamana

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Może płukanki i szampony do włosów blond pomogą? Na pewno neutralizują żółć, może też dadzą coś przy rudych. Po rozjaśnianiu masz osłabione włosy i zamiast kombinować z kolejnymi ostrymi środkami możesz spróbować czegoś delikatniejszego

Generalnie na razie nic im nie chcę robic. Tylko wzmacniac. Ten kolor sam w sobie nie jest jakiśobrzydliwy. Po prostu mój naturalny był ładniejszy... A więc włosy niepotrzebnie dostały po dupie (a dostały sądząc po ich stanie po umyciu).

Około grudnia myślę właśnie szamponem zafarbowac na swój kolor. Już kiedyś nim farbowałam zrudziałe pasemka i chwycił na nie, a odrostów w ogóle nie było widac, bo jest w mojej tonacji.

Spróbuję tak i tym razem. Kupię kosmetyki tego biovaxu i jakoś przeżyję. Mam nauczkę na przyszłośc.
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 10:00   #7
aga20038
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy:( Jestem załamana

wybierz się do dobrego fryzjera na dekoloryzację zabieg jest kosztowny ale efekt wart ceny polega na zdjęciu obecnego koloru i powrotu do wcześniejszego, oczywiście wszystko zależy od obecnego koloru .... dobra fryzjerka zrobi ok i dodatkowo poleci kosmetyki a także wzmocni je polecam ja byłam jasną blondynką a sama pomalowałam swoje włosy na ciemny czekoladowy brą efekt okropny, czułam się staro a na głowie jakiś sztuczny hełmofon, poszłam do fryzjera ...wyszłam zadowolona

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

podovbno sauna dla włosów działa cuda efekt widoczny po pierwszym zabiegu,
w zależności od kondycji włosów zależy ilość przyjętych zabiegów, w Białej w ZDZ robią taki zabieg dużo taniej niż w salonach))
aga20038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 18:33   #8
Anja1221
Rozeznanie
 
Avatar Anja1221
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 737
Dot.: Pomocy:( Jestem załamana

jak chcesz się pozbyć rudości - polecam płukankę z gencjany.
Musisz teraz dbać o włosy, nakładaj maskę po każdym myciu, oleje. Zetnij ile tylko możesz i zacznij pić drożdże albo łykaj suplementy. Będzie dobrze.
__________________
Anja1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.