Rimini zbiorczy - wakacje, obozy - Strona 133 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Hobby > Podr騜e, wakacje, wycieczki > Zielone szko造, kolonie, obozy

Notka

Zielone szko造, kolonie, obozy Opinie o koloniach, obozach studenckich, zielonych szko豉ch oraz Biurach Podr騜y. Miejsce gdzie mo積a pozna osoby ch皻ne na wsp鏊ne wyjazdy.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-07-07, 08:13   #3961
nutella_xx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Ja jad 15.07-25.07 z biura animator travel, hotel eurotour (dawny evelyn)
Wci捫 zastanawiam si ile euro wzi望...
nutella_xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-09, 11:18   #3962
_Saloqe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Cytat:
Napisane przez Ayris_ Poka wiadomo嗆
Hej, jedzie kto 15-25.07 z ok tours?

W og鏊e mam par pyta co do samego rimini. Czy jest co co warto stamt康 przywie潭, mo瞠 s jakie fajne sklepy z ciuchami? Ile kasy polecacie zabra? Jak d逝go trwa podr騜 autobusem?
wed逝g mnie nie ma co si napala na galerie handlowe, wszystko to samo co u nas. ja, chociaz uwielbiam zakupy, wola豉m i嗆 na pla輳 ni jecha do galerii ju sama nie pami皻am ile bra豉m kasy, ale oblicz sobie wszystko mniej wi璚ej. pieni康ze kt鏎e wydasz na pewno, na kaucj, wycieczki, klub. ile dziennie jeste w stanie zje嗆, wypi, ile chcesz przeznaczy na pami徠ki
ja pokupi豉m sporo podr鏏ek, np rayban闚 czy 郵iczn bransoletk ala tiffany, perfumy. no i w san marino warto na alko si skupi
Stary 2014-07-23, 19:55   #3963
iiCreative
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej, szukam kogo kto m鏬豚y jecha za mnie na ob霩 do Rimini z almaturu (z tego co wiem nie ma takiej grupy) od 2 do 12 sierpnia http://www.almatur.pl/wlochy-rimini-...L_O__lato.html
zale篡 mi na czasie bo ju trzeba wp豉ca, je郵i kto jest ch皻ny niech si odezwie
iiCreative jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-12, 11:12   #3964
carrie91
Przyczajenie

Hej,

czy kt鏎a z Was by豉 moze w otelu nautic? wyje盥瘸m w豉snie w prszysz造m tygodniu do Rimini i chcia豉bym sie dowiedzie czego wi璚ej o tym hotelu? Generalnie jestem tak podekscytowana wyjazdem, a po opiniach kt鏎e tu czytam, Rimini to niebo
carrie91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-30, 00:12   #3965
llaurusia522
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cudowne miejsce! Rimini to du篡 kurort podzielony na kilka cz窷ci. Ja by豉m w tej najbardziej rozrywkowej dzielnicy w hotelu villa Loris. Hotel jest bardzo s豉by, ale 鈍ietne ulokowany w samym centrum i kilkaset metr闚 od pla篡. Jedzenie w Loris jest tragiczne, pokoje niesamowicie ciasne, nie ma balkonu i klimatyzacji, co przy takim upale jest naprawd uci捫liwe. Obiekt potrzebuje generalnego remontu. Jednak kiedy hotel s逝篡 jedynie za nocleg to da si to zaakceptowa. Pla瘸 jest piaszczysta i szeroka. Nie ma praktycznie mo磧iwo軼i po這篡 si na r璚zniku na piasku, gdy wsz璠zie s p豉tne le瘸ki (z regu造 wliczone w cen pobytu dla go軼i danego hotelu). Morze jest bardzo ciep貫, ale brudne i pe軟o w nim glon闚 oraz krab闚. By豉m w dw鏂h klubach- Carnaby i Altromondo. Zdecydowanie lepsze jest Altromondo. Cz瘰to w nim graj 鈍iatowi dj-e. W carnaby jest straszny 軼isk. Nie da si ruszy r瘯, a co dopiero zata鎍zy. Ma 3 pi皻ra. Na ka盥ym gra inna muzyka, hip-hop, klubowa, lata 80 i 90. Pe軟o nachalnych kolesi kt鏎zy obmacuj przy ka盥ej okazji. W Rimini nie ma za wiele pub闚 i bar闚. Ja polecam Shooters i Copacaban. Za kilka euro mo積a tam kupi litrowy dzban, albo wiadro z drinkami. Mimo i by豉m w m這dzie穎wej dzielnicy to o 2/3 miasto zasypia這 i wi瘯szo嗆 pub闚 by豉 ju zamkni皻a. W por闚naniu z Lloret, czy Z這tymi Piaskami w Rimini jest spokojniej. Je郵i chodzi o ceny to niestety jest drogo. Nie mog豉m nigdzie znale潭 jakiego taniego marketu, a okoliczne sklepiki mia造 ceny dostosowane do turyst闚. Na tydzie powinno wystarczy 150-200 euro. Same kluby to wydatek ok.50 euro. Ga趾a lod闚 jest za 1 euro, pizza za 7, papierosy 5, drink oko這 7... Pogod mia豉m rewelacyjn, ci庵貫 s這鎍e i ponad 40 stopni. Polecam te odwiedzi w drodze powrotnej Mirabilandi. Najlepszy jest Katun i ispeed. Niesamowite prze篡cia.
llaurusia522 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-03, 20:06   #3966
mariineczka
Przyczajenie

By豉m w Rimini w sierpniu tego roku i o鈍iadczam, 瞠 by造 to NAJLEPSZE wakacje mojego 篡cia, mimo, 瞠 mia豉m okazj zwiedzi ju kilka pa雟tw o takim ciep造m klimacie. pojecha豉m na kolonie z najlepsz przyjaci馧k i by這 po prostu za-je-bi-*cie!
na samym pocz徠ku napisz, 瞠 瞠nuj帷e s niekt鏎e opinie 瞠 pokoje takie i takie, morze brudne, w這si nachalni. dziewczyny, pojechalyscie sie tam super bawic czy siedziec caly dzien w hotelu? ja osobiscie mialam czysty, schludny pokoj z wyprana posciela i to bylo najwazniejsze. reszte mialam gdzies, poniewaz w hotelu jedynie jadlam i nocowalam, to wszystko. woda w morzu faktycznie nie jest idealnie b喚kitna, ale nie ma porownania z baltykiem mega cieplutka i zawsze chetnie sie w niej k徙a豉m, mimo ze plywaja tam nieraz kraby (nie, nie gryz i nie zabij was hahaah). pla瘸 z parasolami i le瘸kami niestety prywatnymi. super miasteczko, pelno sklepow, lodziarni, barow i klubow, do ktorych chodzilysmy wieczorami z dziewczynami. noc t皻ni 篡cie!!! muzyka, fajerwerki, weso貫 miasteczka, wsz璠zie mili kochani ludzie, zawsze sie usmiechna. i ci w這si...... nie zastanawiajcie sie tylko jedzcie!!!! ja przezylam najlepsza przygode, poznalam ludzi i sie mega wybawilam, polecam!!!!
mariineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-11, 01:45   #3967
malowany ptak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Czy do klubow np. Carnaby wpuszczaja pojedynczych facetow. Jaka jest gorna granica wieku?
malowany ptak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-08, 15:44   #3968
bordowka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

No w豉郾ie wgl jak to jest ze studentami w Rimini? Czy g堯wnie m這dsi je盥z?
bordowka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-04-12, 09:15   #3969
alakossak
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Napisane przez kamioneczkas Poka wiadomo嗆
Ja by豉m w te wakacje, a jestem studentk. Wybra豉m si na ob霩 z kochamwakacje.pl i by這 naprawd rewelacyjnie! SUPER organizacja i przede wszystkim to na co najbardziej czeka豉m zwiedzanie! polecam!
Na zwiedzanie to s zdecydowanie lepsze kierunki ni Rimini
Mnie przera瘸 ilo嗆 ludzi w Rimini na pla篡. A W這chy s takie pi瘯ne i jest tyle cudownych, spokojniejszych miejsc闚ek z ekstra mo磧iwo軼iami na zwiedzanie.

Osobi軼ie polecam okolice Neapolu i po逝dnie W這ch od Bari w d馧.
alakossak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-04-13, 11:19   #3970
MartaMb5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

By豉m w Rimini 4 lata lata temu. Wr鏂i豉m oczarowana tym miejscem. W zesz貫 wakacje postanowi豉m znowu si tam wybra.
Naprawd bardzo si zdziwi豉m. Gdy ilo嗆 emeryt闚 i rodzin by豉 pora瘸j帷a. Kiedy miasto pe軟e t逝m闚 m這dych ludzi. A teraz..no c騜 Rzeczywi軼ie wieczorem bary s przepe軟ione, ale o 2 w nocy cisza i pustki na uliczkach. Serdecznie polecam klub Altromondo, jednak Carnaby ka盥emu odradzam. Zawita豉m tam raz i wystarczy, chyba 瞠 kto lubi t逝my nachalnych m篹czyzn i dr皻w muzyk
Co do zwiedzania warto wybra si do San Marino, niedaleko a idealne miejsce na p馧dniow wycieczk.
Je瞠li komu zale篡 na typowo imprezowych wakacjach polecam uda si jednak w inne miejsce.
MartaMb5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
2009, 2011, alberta, alkohol, almatur, atas, harctur, hobby, jaworzyna, karlik, kolonia, m這dzie穎we, obozy, obozy m這dze穎we, ob霩, og這szenia, party, prima tour, rimini, rimini 2010, rimini kolonie 2011, rimini ob霩 w這chy 2011, steja, travel, wakacje, wakacje 2012, w這chy, w這chy kolonie, zabawa

Nowe w徠ki na forum Zielone szko造, kolonie, obozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-13 12:19:19

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.