Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 18:45   #1681
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
najwyraźniej za mało przeżyłeś by twierdzić, że wiesz co miałam na myśli. Uważam również, że nie masz szklanej kuli by wiedzieć co w mojej głowie siedzi, tak więc nie gdybaj sobie co mogę zrobić a co nie. Najwyraźniej nie jestem stereotypem na który napotykałeś w życiu.
Po drugie - nie ciągnie mnie do żadnego faceta. Bo skąd możesz o tym wiedzieć.
Równie dobrze mogę teraz napisać, że zdradzasz swoją połówkę tylko dlatego bo większość facetów tak robi, słusznie?
Tak więc odstosunkuj się ode mnie bo ja w żaden sposób Cię nie obrażam a takimi stwierdzeniami to Ty mnie obrażasz
Hmm... ciekawe gdzie Cie obraziłem. Po drugie nie masz pojęcia ile przeżyłem i co. Po trzecie nie patrze na stereotypy i nie ląduję Cie do jednego worka. I nie twierdziłem również iż wiem co siedzi w Twojej głowie. A czy Cię ciągnie to nie wiem... ale Twój jeżeli nie jest tak jak naspałaś to dobieraj lepiej słowa. Sztuką jest wyrazić swe myśli w sposób prawidłowy.

Jeżeli mogę zauważyć to jednak Ty mnie teraz obrażasz bez podstawnie pod chwilą emocji a nie patrzysz obiektywnie na swoją wypowiedź. Odebrałaś mnie jakbym Cie atakował a tak nie było.

Miarkuj swoje słowa i rada na przyszłość zanim coś powiesz to przemyśl to.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 18:49   #1682
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
faktycznie może źle wyraziłam to co chciałam napisać, najwyraźniej nie było mi dane umiejętność wyrażania myśli poprzez pisanie.
Chodzi tylko o to jak można kogoś oceniać po jednym zdaniu. Poczułam się tak jakby ktoś mi zarzucał to, że zaraz wybiegnę z domu i zdradzę swojego męża.
Wybacz ale gdzie ja Cie oceniłem. Nie widzę żadnej oceny Twojej osoby. I pamiętaj iż o zdradzie napisałaś Ty a nie nikt inny. Wiec pretensje miej teraz do siebie.
Bo nikt nie sugerował tego... a teraz to już są same wątpliwości do do Twojego postępowania. I nie obrażam Cie lecz wypowiadam swoją opinie... Pamiętaj sztuką jest pisać ze zrozumieniem jak i również czytanie ze zrozumieniem... a to jest już nie takie proste...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 18:51   #1683
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
nie oburzaj sie tak,malkolmowi chodziło o ten fragment i on rzeczywiscie zabrzmiał dość dziwnie.. Nie obraził Cie.. Powiedział tylko co sadzi na ten temat,Ty wypowiedziałas sie tu,jest to forum publiczne i trzeba liczyc sie z tym,ze ktos moze sie odnieść do Twojej wypowiedzi niekoniecznie pozytywnie.. Nikt tu nie zamierza dochodzic prawdy ani Cie obrażac.. Wyraził tylko swoje zdanie.. A mi tez przyszły na mysl takie same "refleksje" po przeczytaniu tego tylko siedziałam cicho.. Nie unos sie tak,spokojnie.
Lenko nie wygodna prawda jest nie do zaakceptowania a i przyjąć krytykę na swój temat trzeba umieć...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 07:37   #1684
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Wybacz ale gdzie ja Cie oceniłem. Nie widzę żadnej oceny Twojej osoby. I pamiętaj iż o zdradzie napisałaś Ty a nie nikt inny. Wiec pretensje miej teraz do siebie.
Bo nikt nie sugerował tego... a teraz to już są same wątpliwości do do Twojego postępowania. I nie obrażam Cie lecz wypowiadam swoją opinie... Pamiętaj sztuką jest pisać ze zrozumieniem jak i również czytanie ze zrozumieniem... a to jest już nie takie proste...
nie no przegięcie, gdzie ja napisałam o zdradzie.
Przepraszam bardzo normalny człowiek będąc z kimś w związku potrafi stwierdzić, że kobieta jest ładna a facet przystojny, to dla mnie własnie oznacza, że ktoś mi się podoba i tylko tyle. To że jestem z kimś w związku nie sprawiło, że oślepłam czy mam klapki na oczach, najwyraźniej tego trzeba się nauczyć!
Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Lenko nie wygodna prawda jest nie do zaakceptowania a i przyjąć krytykę na swój temat trzeba umieć...
mówisz gdzie mnie oceniasz i obrażasz? właśnie w tym momencie! bo teraz twierdzisz, że jak wytknąłeś mi coś co dla Ciebie jest "prawdą" to ja się oburzam bo nie chcę się do tego przyznać. A niby do czego mam się przyznawać? jak wiem, że to co ja myślę jest prawdą bo ja siebie znam najlepiej a nie osoba która pastwi się nad jednym zdaniem, które poprostu zostało źle ujęte.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 13:39   #1685
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
nie no przegięcie, gdzie ja napisałam o zdradzie.
Przepraszam bardzo normalny człowiek będąc z kimś w związku potrafi stwierdzić, że kobieta jest ładna a facet przystojny, to dla mnie własnie oznacza, że ktoś mi się podoba i tylko tyle. To że jestem z kimś w związku nie sprawiło, że oślepłam czy mam klapki na oczach, najwyraźniej tego trzeba się nauczyć!

mówisz gdzie mnie oceniasz i obrażasz? właśnie w tym momencie! bo teraz twierdzisz, że jak wytknąłeś mi coś co dla Ciebie jest "prawdą" to ja się oburzam bo nie chcę się do tego przyznać. A niby do czego mam się przyznawać? jak wiem, że to co ja myślę jest prawdą bo ja siebie znam najlepiej a nie osoba która pastwi się nad jednym zdaniem, które poprostu zostało źle ujęte.
Jak na tę chwilę nie zrozumiałaś nic a nic... z tego co ja napisałem. No ale cóż... tak czasem bywa iż nie wiele rozumiemy z mowy pisanej.


To tyle.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 14:37   #1686
Backspace
Raczkowanie
 
Avatar Backspace
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 123
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Moim zdaniem taki związek nie ma większych szans,
jeśli mówimy oczywiście o różnicy wieku minimum +/-10 lat.

Zauroczenie, zafascynowaniwe - Ok.
Ale codzienne życie ? Spotykanie się z facetem,
który mógłby być moim ojcem ? Nie wspomnę już
o zakładaniu rodziny i tym wszystkim, co za tym stoi.

Jestem zdecydowanie na nie :P
Backspace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:00   #1687
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Jak na tę chwilę nie zrozumiałaś nic a nic... z tego co ja napisałem. No ale cóż... tak czasem bywa iż nie wiele rozumiemy z mowy pisanej.


To tyle.
tak, teraz to tak się mówi, to może wytłumaczysz jasno co chciałeś powiedzieć
oceniłeś mnie niesłusznie po jednym jedynym zdaniu i gdy wyjaśniłam o co chodzi nie potrafisz przyznać się do błędu, że jednak się pomyliłeś. Ja potrafiłam przyznać iż źle napisałam co miałam na myśli.
A po drugie nie rób ze mnie idiotki, która nie umie czytać ze zrozumieniem. Bo jak narazie to Ty nie rozumiesz co ja piszę!Ja mówię jedno a Ty mówsz drugie!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 16:25   #1688
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
tak, teraz to tak się mówi, to może wytłumaczysz jasno co chciałeś powiedzieć
oceniłeś mnie niesłusznie po jednym jedynym zdaniu i gdy wyjaśniłam o co chodzi nie potrafisz przyznać się do błędu, że jednak się pomyliłeś. Ja potrafiłam przyznać iż źle napisałam co miałam na myśli.
A po drugie nie rób ze mnie idiotki, która nie umie czytać ze zrozumieniem. Bo jak narazie to Ty nie rozumiesz co ja piszę!Ja mówię jedno a Ty mówsz drugie!
Czy naprawdę nie widzisz, że nie oceniam Cię?? Piesze tylko to co zrozumiałem... Burzysz się nie potrzebnie. I nie robię z Ciebie idiotki. Po co i na co... Zbyt bardzo bierzesz do siebie słowa... lecz nie było żadnych podtekstów do Ciebie... i tyle... Postępuj zgodnie ze swoim sumieniem i tyle...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 17:45   #1689
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Czy naprawdę nie widzisz, że nie oceniam Cię?? Piesze tylko to co zrozumiałem... Burzysz się nie potrzebnie. I nie robię z Ciebie idiotki. Po co i na co... Zbyt bardzo bierzesz do siebie słowa... lecz nie było żadnych podtekstów do Ciebie... i tyle... Postępuj zgodnie ze swoim sumieniem i tyle...
Postępuję bo to co przyrzekałam jest dla mnie ważne i tyle w temacie.
Następnym razem grubo się zastanowię co i gdzie napiszę.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:20   #1690
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Postępuję bo to co przyrzekałam jest dla mnie ważne i tyle w temacie.
Następnym razem grubo się zastanowię co i gdzie napiszę.
Nie przejmuj się tak. Za bardzo bierzesz do siebie wszytko. I tyle.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 08:34   #1691
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się tak. Za bardzo bierzesz do siebie wszytko. I tyle.
być może... bo jestem wrażliwą osobą
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 09:00   #1692
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
być może... bo jestem wrażliwą osobą
I nie zmieniaj się.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 09:05   #1693
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
I nie zmieniaj się.
nie mam zamiaru
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 11:00   #1694
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
nie mam zamiaru
Miłego dnia życzę )
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 22:23   #1695
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

dobrze powiedziane jak młoda dziewczyna "pokocha" a nie jest z nim dla pieniedzy to wszystko ok nie widzę przeciw wskazań
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 22:32   #1696
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

ja w ogole nie rozumiem jak mozna byc z kims dla pieniędzy... tylko dla pieniedzy.. czerpanych głownie z sexu.. czyli sponsoring..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 06:50   #1697
vanillaa sky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

hm, czasami młoda kobieta może kochać, nawet bardzo, a i tak nic z tego. bo trzeba przecież dwóch osób. tu takie same warunki przetrwania związku są co w każdym innym, wiek wiekiem, ludzie różnią się od siebie.. po prostu. miłość się liczy, jeśli jest ona, jest też pewnie zrozumienie, zaufanie, nadzieja. Wiara właśnie często pomaga. Ale to,że jedna osoba kocha nie znaczy,że już jest wszystko ok. bo tak piszecie,że to od młodszej zależy,bo jeśli jest dla hajsu to coś tam. nie chcę nawet tego rozumieć.

kocham mężczyznę starszego od siebie o prawie 20 lat i choć bardzo chciałabym się związać z nim, spróbować, przekonać się co mogło przejść obok mnie,gdybym pewnego dnia nie dokonała wyboru. Ale bardziej od tego pragnę,by on był szczęśliwy, żeby było mu lżej, żeby sobie radził dobrze. to ważniejsze jest dla mnie od mojego własnego szczęścia. chociaż może nie do końca,bo gdy on będzie happy to i ja będę.

pozdrawiam.
vanillaa sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 21:53   #1698
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ja mam tylko nadzieję, że się nie zakocham w Nim...
Bo wiem, że będę jeszcze bardziej cierpiała niż teraz cierpię...
Chciałam mu dzisiaj powiedzieć, że szkoda, że On nie jest młodszy i że nie spotkaliśmy się kilka lat wcześniej...Pomimo pełnej mojej świadomości i akceptacji tego co się dzieje...wiedziałam doskonale w co się pakuję coraz cześciej zastanawiam się co dalej...czy to ma jakiś sens...Jest fajnie, miło, ale co dalej?
Co będzie kiedy poczuję, że to z Nim chciałabym się codziennie budzić i zasypiać?
Co powie rodzina, znajomi? W końcu to ponad 20 lat różnicy...
Pomimo wątpliwości wystarczy jeden telefon, jeden smsa i jestem dla Niego...
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 09:08   #1699
vanillaa sky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

morenica > a on jak na to patrzy wszystko? czuje coś czy jesteś mu obojętna? w ogóle napisz coś więcej, bo mnie zaciekawiłaś
nie powinnaś się przejmować tym,co powiedzą inni.. w ogóle.
vanillaa sky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 09:51   #1700
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Ja mam tylko nadzieję, że się nie zakocham w Nim...
Bo wiem, że będę jeszcze bardziej cierpiała niż teraz cierpię...
Chciałam mu dzisiaj powiedzieć, że szkoda, że On nie jest młodszy i że nie spotkaliśmy się kilka lat wcześniej...Pomimo pełnej mojej świadomości i akceptacji tego co się dzieje...wiedziałam doskonale w co się pakuję coraz cześciej zastanawiam się co dalej...czy to ma jakiś sens...Jest fajnie, miło, ale co dalej?
Co będzie kiedy poczuję, że to z Nim chciałabym się codziennie budzić i zasypiać?
Co powie rodzina, znajomi? W końcu to ponad 20 lat różnicy...
Pomimo wątpliwości wystarczy jeden telefon, jeden smsa i jestem dla Niego...
Ile macie lat tak wogóle?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:54   #1701
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ja mam 23 lata On jest o 20 starszy...
Czy On coś czuje? Nie wiem...nie rozmawiamy o swoich uczuciach...żadne z Nas nigdy nie powiedziało, że coś do siebie czuje...no najpierw połączyła nas namiętność, potem rozmowy...bardzo długie...zaczął się zwierzać, opowiadać o sobie i ciągnie się to już od dwóch miesięcy...Spotykamy się dość często...w tym tygodniu widzieliśmy się prawie każdego dnia...
Dla mnie ważne jest to, że nie spotykamy się po to, żeby kochać się...ale przede wszystkim rozmawiamy ze sobą...spędzamy razem czas...Dzisiaj zrobił gest, który mnie całkiem rozbroił...niby nic niezywkłego...ale dał mi buziaka w policzek..dla mnie znaczyło to więcej niż nawet najbardziej upojna noc..
Nie zakochałam się w Nim jeszcze, ale jest dla mnie osobą bliską...wiem, ze mogę z Nim zawsze pogadać, że to jest jakiś pewien rodzaj związku...ale na tak krótkim etapie, nie można mówić jeszcze o niczym..
Jeszcze dzisiaj moja najlepsza Przyjaciółka zaczęła mnie dołować, uświadamiać mi, że to nie ma sensu, że wiek jest przeszkodą, że skoro On się ze mną spotyka to jest to oznaka Jego nieodpowiedzialności, że nie powinnam, że będę tylko cierpić idt...Ja zdaję sobie z tego sprawę...że tak może być...ale nie chcę od razu zakładać czarnowidztwa...i nie potrzebuję, żeby ona mnie jeszcze dobijała...
Może i nie będzie z tego stałego związku, może i nie zamieszkam z Nim...ale teraz jest mi dobrze, uwielbiam z Nim rozmawawiać, spędzać czas...jestem sama, więc nie krzywdzę żadnego chłopaka, męża...
A jak On na to patrzy?...Ja odbieram to tak...skoro chce się ze mną spotykać, widzę, że sam szuka ze mną kontaktu...wieczorem dzwoni czy ma podjechać po mnie po zajęciach i odwieźć do domu, zaczyna mnie np. jak jedziemy vczy siedzimy gdzieś trzymać za rękę...daje buziaka w policzek - wcześniej nie robił tak...
Wiem, że do zakochania jeden krok...ale tylu facetów już mnie skrzywdziło, że naprawdę ciężko mi jest się zakochać a drugiej osobie zdobyć moje zaufanie...

Edytowane przez morenica
Czas edycji: 2008-11-02 o 12:56
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 14:11   #1702
Dancing Nancy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Jeszcze dzisiaj moja najlepsza Przyjaciółka zaczęła mnie dołować, uświadamiać mi, że to nie ma sensu, że wiek jest przeszkodą, że skoro On się ze mną spotyka to jest to oznaka Jego nieodpowiedzialności, że nie powinnam, że będę tylko cierpić idt...Ja zdaję sobie z tego sprawę...że tak może być...ale nie chcę od razu zakładać czarnowidztwa...i nie potrzebuję, żeby ona mnie jeszcze dobijała...
W ogóle sie nie przejmuj przyjaciółką. Jak stchórzysz i sie wycofasz to mozesz do konca życia zalowac, ze kiedy nie dalas wam szansy. Ja ma 21 lat, a mój TŻ jest o 18 lat starszy i dobrze nam razem Tez sie na poczatku stresowalam tą róznica wieku i jeszcze mi sie to czasem ujawnia jak jestem sama i mam zly dzien, ale wtedy on do mnie dzwoni i mówi mi cos takiego, ze az mi sie cieplo na sercu robi Moi znajomi wiedza, ze jestesmy razem i jedni nas wspieraja, a drudzy nie, ale ja w kazym razie jeszcze nigdy nie bylam taka szczesliwa jak jestem teraz.

Dobrze Ci radze... jezeli Twoj 'prawie' TŻ cos do Ciebie czuje, a nie ma na karku żony i dzieci (ja osobscie nie moglabym byc z kims kto majac rodzine pozwala sobie na jakies 'skoki w bok') to nic nie powinno stac wam na przeszkodzie.
Dancing Nancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 19:06   #1703
anulencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 55
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

zdecydowanie nie rezzygnuj..jesli nie niszczysz zycia innej kobiecie (czytaj jesli jest sam) bierz wszytsko co Ci daje ciesz sie chwilami nie mysl o tym co bedzie pozniej bo jesli nic nie bedzie bedziesz miala piekne wspomnienia Poswieca ci duzo czasu zaczyna witac Cie buziakiem wiesz juz to sama ze nie chodzi mu o łóżko ten etap przeciez macie juz za soba a on teraz otwiera sie na Ciebie
zycze powowdzenia
anulencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:16   #1704
olala159
Aleksandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Też jestem zdania, że nie masz się co przejmować przyjaciółką...
Jeżeli Tobie nie przeszkadza ta różnica wieku, jesteś z nim szczęśliwa to nic nie powinno stać na przeszkodzie, żebyście się spotykali
olala159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 11:01   #1705
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

No On jest po przejściach więc boi się ponownego zangażowania...Mi wiek nie przeszkadza...ale zastanawiam się jak inni to ewentualnie odbiorą...
Wczoraj podaczas spotkania powiedział coś takiego, że zaczyna się do mnie przywzyczajać...
Bo spotykamy się teraz jakoś tak codziennie... na godzinkę, na dwie...bo On ma syna i musi się jeszcze nim zajmować, pilnować lekcji idt...
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 12:13   #1706
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Nie rozumiem wogole toku myslenia ludzi ktorzy od razu zakladaja jesli kobieta jest ze starszym mezyczyna to sie nie uda,ze to nie jest na dluzsza mete,i nie mas szans powodzenia,
Czy wyznacznikiem szczescia jest metryka urodzenia?watpie. Niestety Polsce gdzie tolerancji zawsze brakowalo i jeszcze brakuje.Gdzie jest powiedziane,ze ludzie ktorzy sa w tym samym wieku badz kilka lat starsi od siebie sa bardziej szczesliwsi od tych ktorzy sa conajmniej 15,20 lat starsi .Niestety ludzia ktorzy maja plytki tok myslenia to sie nie miesci w glowie a coraz wiecej jest takich zwiazkow starszy mezczyna i mlodsza kobieta i wbrew opinii sa one stabilniejsze i powazniejsze niz mlodych ludzi ktorzy niby to sie zakochuja i rozwodza sie po roku po 5latach.Wg mnie kobieta potrzebuje oparcia,czulosci ,opieki,bezpieczenstwa a mlodzi faceci nie wszyscy ale wiekszosc nie mysla powaznie o zyciu i czesto sa bezmyslni.
Morenica jesli Twoji znajomi Ciebie szanuja to powinni tez szanowac Twoje decyzje a milosc nie wybiera najwazniejsze jest to ,zebys Ty byla szczesliwa,jesli czujesz ,ze to jest ten facet to nie wachaj sie ani chwili.)
Ja sama jestem ze starszym facetem zreszta od zawsze pociagali mnie tacy,i to nie jest tak ,ze facet po 40 ma wasy i brode i brzuch glupi stereotyp a ja kocham to obalac.Moj Skarb ma 41 lat ,nie dosc ,ze kazdy daje mu 34,35lat to jest cudowny niejeden 20 latek nabawil by sie kompleksow,)fakt faktem mielismy trudny czas ,ale to przez jego poprzednie chore zwiazki kobiety nie moga zrozumiec,ze mozemy byc szczesliwi,mielismy duzo rzucanych klod pod nogi i to przez dojrzale kobiety,ze go zostawie,ze sie nim bawie,ze one sa dla niego a ja nie,ze to niema przyszlosci etc a my im na zlosc,i teraz niewidze swiata poza nim jest cudownie a mam spore powodzenie on zresta tez ,ale jestesmy zapatrzeni tylko w siebie i zeby to trwalo jak najdluzej.
Jesli przeszkoda na szczescie ma byc wiek to nie rezygnujcie z milosci,szczescia bo drugi raz to moze sie nie zdarzyc
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 21:39   #1707
FrEzJa999
Przyczajenie
 
Avatar FrEzJa999
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
GG do FrEzJa999
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez natalia19 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem wogole toku myslenia ludzi ktorzy od razu zakladaja jesli kobieta jest ze starszym mezyczyna to sie nie uda,ze to nie jest na dluzsza mete,i nie mas szans powodzenia,
Czy wyznacznikiem szczescia jest metryka urodzenia?watpie. Niestety Polsce gdzie tolerancji zawsze brakowalo i jeszcze brakuje.Gdzie jest powiedziane,ze ludzie ktorzy sa w tym samym wieku badz kilka lat starsi od siebie sa bardziej szczesliwsi od tych ktorzy sa conajmniej 15,20 lat starsi .Niestety ludzia ktorzy maja plytki tok myslenia to sie nie miesci w glowie a coraz wiecej jest takich zwiazkow starszy mezczyna i mlodsza kobieta i wbrew opinii sa one stabilniejsze i powazniejsze niz mlodych ludzi ktorzy niby to sie zakochuja i rozwodza sie po roku po 5latach.Wg mnie kobieta potrzebuje oparcia,czulosci ,opieki,bezpieczenstwa a mlodzi faceci nie wszyscy ale wiekszosc nie mysla powaznie o zyciu i czesto sa bezmyslni.
Morenica jesli Twoji znajomi Ciebie szanuja to powinni tez szanowac Twoje decyzje a milosc nie wybiera najwazniejsze jest to ,zebys Ty byla szczesliwa,jesli czujesz ,ze to jest ten facet to nie wachaj sie ani chwili.)
Ja sama jestem ze starszym facetem zreszta od zawsze pociagali mnie tacy,i to nie jest tak ,ze facet po 40 ma wasy i brode i brzuch glupi stereotyp a ja kocham to obalac.Moj Skarb ma 41 lat ,nie dosc ,ze kazdy daje mu 34,35lat to jest cudowny niejeden 20 latek nabawil by sie kompleksow,)fakt faktem mielismy trudny czas ,ale to przez jego poprzednie chore zwiazki kobiety nie moga zrozumiec,ze mozemy byc szczesliwi,mielismy duzo rzucanych klod pod nogi i to przez dojrzale kobiety,ze go zostawie,ze sie nim bawie,ze one sa dla niego a ja nie,ze to niema przyszlosci etc a my im na zlosc,i teraz niewidze swiata poza nim jest cudownie a mam spore powodzenie on zresta tez ,ale jestesmy zapatrzeni tylko w siebie i zeby to trwalo jak najdluzej.
Jesli przeszkoda na szczescie ma byc wiek to nie rezygnujcie z milosci,szczescia bo drugi raz to moze sie nie zdarzyc
Nic dodać nic ująć, Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią na ten temat
I szczęścia życzę
FrEzJa999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 21:44   #1708
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

natalia,dobrze gadasz no i podziwiam Cie.. nic tylko zyczyc jeszcze wiecej szczescia.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 21:45   #1709
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Natalia - powodzenia
I rzeczywiście będę starała się walczyć, choć łatwo nie będzie...bo jest wiele przeszkód...Ale myślę, że jakoś dam radę...Jeśli to jest właśnie ten facet to będzie warto, a jeśli nawet się okaże z czasem, że nie możemy być razem to trudno...przynajmniej będę miała cudowne wspomnienia...
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 00:27   #1710
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ach ,ale dla wspomnien warto zyc...
to ja zycze szczescia 3mam kciukiKochana
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.