Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-09-29, 11:46   #31
martunia915
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Gdy dopada mnie jesienne załamanie,
to znak, że pora brać się za działanie!
Relaksujący wieczór z przyjaciółką,
bądź zabieg na twarz z odżywczą ampułką!
Na co dzień natomiast mam innego „ratownika”:
makijaż – to na jego punkcie dostałam bzika :P
Mój jesienny makijaż nie może obejść się bez żywego koloru,
bo to on nadaje lokowi prawdziwego wigoru!
Zdecydowany róż lub pomarańcz to moje odcienie,
mam takie lakiery, pomadki i do oczu cienie!
Więc kiedy w szarugę i szarości krajobraz się oplecie
stawiam na żywe kolory w całej barw palecie.
Ten sekretny trik pozwala zachować pogodę ducha,
dodaje energii i już mi nie straszna jesienna zawierucha!
martunia915 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 12:54   #32
cooree
cooree
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Espadryle ze szkit ściągnięte
Szybko na nogi Kozaki naciągnięte.
Bomber wiosenny już nie przystoi
Gdy termometr zamarznięty stoi.
Na gruby sweter Płaszcz zakładam.
A na płaszcz Futro wkładam.
Mój Faworyt następuje
Już wam go Opisuje.
Szalik wielki Kocowaty
W kratę jak z koszuli Taty .
Dopełnieniem mej stylówki
Będzie kawał dobrej kopertówki.
:pro si:

Edytowane przez cooree
Czas edycji: 2017-09-29 o 13:03
cooree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 12:58   #33
klaudiunia1712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na tegoroczną jesień jest koszula moro oraz buty bordowe na koturnie. Uważam że kolory idealnie wpasowują się w aurę jesiennych popołudni a styl idealnie pasuję do kobiety pełnej energii i zabieganej. Kobieta w takich stylizacjach wygląda niezwykle seksowna.
klaudiunia1712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 13:37   #34
RudaBabka
Przyczajenie
 
Avatar RudaBabka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have to supekobiecy zestaw, czyli czarne skórzane kozaki za kolano, koniecznie na obcasie i lekkiej platformie, a do tego jasny, pudrowo-różowy płaszczyk. Stylizacja zmysłowa, ale nie nachalna i z klasą!
RudaBabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 13:41   #35
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moim jesiennym must have jest ciepły kapelusz, który pasuje zarówno do romantycznych stylizacji z sukienką w roli głównej, jak i do jeansów i botków na grubym obcasie. Poza tym, że jest stylowym dodatkiem, to spełnia zadanie ciepłego okrycia głowy w chłodniejsze jesienne dni.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 14:01   #36
AnetaL13
Raczkowanie
 
Avatar AnetaL13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 141
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moim must have tegorocznej jesieni jest płaszczyk w kolorze zdecydowanie niejesiennym. Początkowo myślałam o czerwieni, albo jaskrawej zieleni, ale po przeczytaniu artykułu pojawił się inny kolor - faworyt - blady pastelowy róż! Jesienią wszyscy przemykają ulicami w szaro - czarnych kolorach, często z parasolem w ręku, niczym szpieg z krainy deszczowców. W tym roku zamierzam wiec tym szarościom i burościom powiedzieć zdecydowane - NIE. Zaczarujmy jesień ciepłymi, pastelowymi kolorami, niech będzie pełna słońca, radości i uśmiechu! Niech skłania do miłości i będzie drugą wiosną
Jednym zdaniem - moje must have na tą jesień to płaszczyk paste-love'y .
AnetaL13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 14:18   #37
aniatry80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na każdą jesień jest futerkowa kamizelka, którą zakładam prawie do każdej stylizacji.Pasuje na kurtkę skórzaną, na sweter ale także do eleganckiej sukienki.Tej jesieni oczywiście futerko ale z moim cudeńkiem pięknym, dzianinowym sweterkiem z dodatkiem futerka i zamszu a do tego ma duże guziki, pleciony tył aksamitną tasiemką. Cuuudooo!Kocham!
aniatry80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-29, 15:15   #38
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

MUST HAVE na jesień? CZARNA RAMONESKA. Posiadam jedną, ale czarny to tak uniwersalny kolor, a i sama ramoneska też nada się na wiele okazji. Jest uniwersalna, do pracy, na spacer, imprezę, do kina - obroni się w dużej ilości stylizacji.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 16:19   #39
anitach2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moim MUST HAVE na jesień jest zdecydowany mocny kolor. Nie ważne czy to będzie płaszcz, buty, szalik czy czapka. Kolory mają rządzić gdy za oknem szaro. Oczywiście wybór koloru zależy od każdej z nas, lecz nie może go zabraknąć na szarej ulicy!
Ja bym postawiła na śliwkę, turkus, fuksję lub piękny odcień czerwieni!
ZDECYDOWANE KOLORY GÓRĄ! : jupi::j upi::ju pi:
anitach2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 17:43   #40
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na tegoroczną jesień to mała czarna. Mała czarna to przecież sukienka piękna i uwodzicielska. W szafie to moja ulubiona rzecz spośród mnóstwa innych. Chyba śmiało mogę ją nazwać moją przyjaciółką. Jak najlepsza powierniczka nie raz uratowała mnie w wielu trudnych sytuacjach, przyjaciółka - bo wiem że mogę zawsze na nią liczyć i że sprawdzi się w każdej sytuacji. Przyjaciółka bo wiem że mogę do niej wpaść (w sensie do jej mieszkania którym jest moja szafa)) o każdej porze dnia i nocy To strój który idealnie odzwierciedla mój charakter i temperament ; jest seksowny, uwodzicielski i zmysłowy. Mała czarna potęguję moc mojego magnetyzmu i przyspiesza bicie serca każdego, kto znajduje się w zasięgu mojego wzroku. Niezastąpiona mała czarna to idealny towarzysz na jesienne wieczory. Ta sukienka przywołuje w mych myślach romantyczne chwile u boku kochanej osoby W małej czarnej czuję się najlepiej, czuję się ubrana a nie przebrana. W niej chętnie eksponuję swoją kobiecość i oczarowuję nią cały świat. Jesienią założę do niej kryjące rajstopy, botki i żakiet by prezentować się stylowo. Mała czarna nadaje się idealnie na każdą okazję: jesienią szczególnie lubię się w nią ubierać. Latem wystarczą mi szorty i top a jesień to idealna pora roku na zakładamie takich sukienek. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki by sukienka nadawała się zarówno na dzień jak i na noc. Zakładam małą czarną i wiem że bycie kobietą to coś najwspanialszego co przytrafiło mi się w życiu.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 17:58   #41
574287f9cc0879b91cb4e908826ddda9ab3bbf85_5d9d152839675
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

A ja tam lubię futrzane narzutki bez rękawów. Jako ogromny zmarźluch lubię czuć przyjemne ciepełko a taka narzutka mi je zapewnia uważam, że takie narzutki są wbrew pozorom stylowe i pasują do wielu stylizacji, do spódnicy, spodni, bluzek, bluz, na wierzch i pod spód. Można go nosić na kurtkę skórzaną i pod kurtkę zimową. No po prostu CUUUDO
574287f9cc0879b91cb4e908826ddda9ab3bbf85_5d9d152839675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-29, 18:13   #42
kasia2006222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Zmienia się pora roku, a wraz z nią samopoczucie i ... zakupowe zachcianki. Jeszcze niedawno skanowałam witryny w poszukiwaniu krzykliwych neonów, a dziś wzrok z utęsknieniem wypatruje stonowanych bordów i szarości. Każda nowa pora roku niesie ze sobą potrzebę odnowienia garderoby i zaopatrzenia się w nowy ciuch cz dodatek. W tym roku marzą mi się:
-szary, pleciony, gruby, oversizowy sweter, który otuli mnie całą i pozwoli poczuć ciepło pomimo chłodu i słoty
-kaszkiet lub beret, bo choć nigdy nie należałam do miłośniczek nakryć głowy to ostatnio coraz częściej mam chęć i stylowo w kaszkiecie wyglądać i otulić swoją głowę przed pierwszymi przymrozkami. Nie wiem czy to wiek (co rok staję się starsza!) czy impuls dyktowany trendami w modzie, ale kaszkiet lub beret muszę mieć tej jesieni nawet gdyby miał to być kultowy moherowy beret!
-kożuszek - ciepły i gruby kożuszek w kolorze karmelowym - zupełnie taki jaki w młodości nosiła moja mama. Sentyment? Nie sądzę - raczej zmieniają się moje upodobania i na ubrania mamy sprzed lat nie patrzę już z pożałowaniem
-sukienka w retro kwiaty - bo nie chciałabym zupełnie wraz z nadejściem jesieni pozbyć się wzorów i wesołych motywów, a że jesień rządzi się swoimi prawami i kwiatowa łączka raczej byłaby zbrodnią przeciw zasadom dobrego gustu to z chęcią zaopatrzę się w nieco poważniejszy i stonowany styl kreowany przez retro inspiracje!
__________________
Katarzyna Bieleń
kasia2006222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 18:16   #43
trynika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moje must have na tegoroczną jesień to obowiązkowo kolorowe ubrania, które przedłużają radość lata i są odskocznią dla szarości ponurych dni.
Czerwona, ciepła sukienka, która kontrastuje z ciemnym kolorem moich włosów czy też nasycone kolory butów pasujące do reszty stroju. Kolor, kolor i jeszcze raz kolor, żeby codzienność nie musiała być szara i nudna
trynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 18:18   #44
kindzaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have tej jesieni to traperki i gruby sweter. Dziecko w brzuszku rośnie coraz bardziej więc przydają się wygodne, ciepłe buty a gruby sweter służy za kurtkę którą ciężko dopiąć
kindzaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 19:01   #45
kaskarze
Raczkowanie
 
Avatar kaskarze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 491
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Tej jesieni mój Must have to długi płaszcz. Taliowany, w kolorze miodowym i grubym paskiem. Jeżeli jeszcze kołnierz w klasyczne V będzie obszyty futerkiem to będę najszczęśliwszą kobietą na świecie.
__________________
kaskarze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 20:22   #46
magdaga
Przyczajenie
 
Avatar magdaga
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 18
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój "must have" tej jesieni to zamszowe brązowe botki na koturnie Uważam, że są one nie tylko mega wygodne, ale również albo i przede wszystkim bardzo kobiece. Jesień to kapryśna pora roku, w której najczęściej jest szaro i buro, dlatego trzeba dbać o dobre samopoczucie ubiorem Brąz to kolor liści, które spadają z drzew, dlatego kojarzy mi się z jesienią

Edytowane przez magdaga
Czas edycji: 2017-09-29 o 20:29 Powód: nie mogę usunąć baneru z Dove.... :(
magdaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 22:28   #47
kaajt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Busko-Zdrój/Kielce, świetokrzyskie
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Tej jesieni moją koniecznością jest cieplutki, gruby oversizowy sweterek! Najlepiej w kolorze pudrowego różu bądź rudym. Uprzyjemni on szarość tej pory roku, dodając jej ciepłych barw
kaajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 23:34   #48
Weronika61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moim must have'em tegorocznej jesieni jest flanelowa koszula w kratkę. Świetnie prezentuje się zarówno narzucona swobodnie na t-shirt czy luźno przewiązana w pasie - jako dopełnienie stylizacji - czy też, jako główny jej element, dumnie noszona w formie bluzki. Pasuje do klasycznych jeansów oraz - dla nieco odważniejszych -zestawiona w połączeniu z błyszczącą, skórzaną czarną spódniczką, schowana do jej środka. Obydwa elementy tej ostatniej stylizacji to absolutny must have królujący tej jesieni! - także mój.
Weronika61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 10:44   #49
gosiaa613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Must have na jesień dla mnie to ciepła wełniana sukienka w czerwonym kolorze,ponieważ nie ma najlepszego sposobu na rozbudzenie kobiecości a sukienka jest tym najładniejszym.Kocham sukienki bo są dla mnie jak druga skóra, taka którą mogę zmieniać w zależności od humoru czy okazji .Sprawia ze ze zwykłej i trochę zagubionej kobiety potrafię stać się osobą świadomą swojego seksapilu. Jest wielowymiarowością kobiecości, dzięki niej zmieniam się jak kameleon. Ta sukienka zachwyca mnie swym krojem , doskonałą jakością i profesjonalizmem w wykonaniu .W takiej właśnie kobiecej sukiencę mojego mężczyznę kuszę, a on lgnie do mnie jak do lepu stado muszek. Urzeka ona ponadczasową kobiecością.Mając na sobie tę sukienkę zawsze czuję się kobieco.Oto powód jej uwielbienia w połączeniu z długimi kozakami i kolczykami sprawi że będę wyglądać seksownie .Włoski podpięte , na ustach błyszczyk a paznokcie w czerwonym kolorze bo to są atrybuty prawdziwej uwodzicielki . Tak to bylby zestaw idealny na jesień .
gosiaa613 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 12:06   #50
lola121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moim must have na obecną już jest jesień jest kaszkiet który świetnie współgra ze wszystkim co na siebie założę,botki z wężowej skóry a do tego współgrająca torebka również z wężowej skóry oraz kożuch w którym napewno nigdy nie zmarznę.
lola121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 13:06   #51
_Hania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Polska, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moim zdecydowanym MUST HAVE jeśli chodzi o jesień są grube swetry Jest to moja ulubiona część garderoby, dlatego już podczas lata, z utęsknieniem czekam na jesień Tego roku chciałabym się również wyposażyć w golf, mega duży, luźny <3 Kiedy pomyślę o jesieni, przed oczami mam taki obraz: na zewnątrz chłodno, ja w domu ubrana w wielki luźny golf, grube skarpety, kok na czubku głowy, kubek gorącej herbaty, ulubiony serial.. achh )

Edytowane przez _Hania
Czas edycji: 2017-09-30 o 13:07
_Hania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 14:14   #52
BordowaDama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień to ciepły płaszcz w kolorze ognistej czerwieni. Piękny i niezwykle kobiecy kolor. Dla mnie to kolor siły, pasji i wyobraźni. Nawet w najbardziej jesienne chłody dodaje mi wewnętrznej energii i optymizmu. Świat staje się piękniejszy...
BordowaDama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 16:03   #53
silu1996
Przyczajenie
 
Avatar silu1996
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Nie wyobrażam sobie jesieni bez karmelowego płaszczyka! To mój must have tej jesieni! Dlaczego? Jest idealny na każdą okazję, a ponadto jest miły w dotyku. Poza tym, kolor płaszcza idealnie pasuje do aury jesiennej i do różnych stylizacji, dzięki czemu mam duże pole do popisu!
silu1996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 16:41   #54
ILoveEC
Raczkowanie
 
Avatar ILoveEC
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 134
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have to na pewno skórzane czarne botki. Wygodne buty to klucz do udanej stylizacji jesiennej - kto wyglądałby dobrze w najpiękniejszych ubraniach, ale w niewygodnych i cisnących butach, od których na twarzy pojawia się grymas? Dobre buty to buty skórzane i wysokiej jakości. Moim zdaniem warto przeznaczyć większą sumę pieniędzy na skórzane, jesienne botki. Pasują one praktycznie do każdej stylizacji - luźnej ze spodniami typu boyfriend, casualowej z bluzeczką i rurkami oraz do eleganckiej spódniczki czy sukienki. Klasyczne botki na pewno będą jeszcze bardzo długo modne, a wysokiej jakości buty mogą posłużyć wiele lat.
ILoveEC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 16:42   #55
lexi_one
Rozeznanie
 
Avatar lexi_one
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 876
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Tej jesieni w mojej szafie koniecznie musi zagościć ciepły wełniany golf, najlepiej w jakimś intensywnym kolorze - na przykład czerwonym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aleksander, ur. 29.06.2011r.
Adrianna, ur. 26.10.2016r.
Najlepsze, co mnie w życiu spotkało, to Wy!!!
Aniołek 15.10.2015r.
...zawsze będę pamiętać...
lexi_one jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 17:01   #56
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Minęły wakacje, mija już wrzesień,
Już nadszedł czas szykować się na jesień...
Moim must have będzie w tym roku,
Płaszczyk, od którego nie można oderwać wzroku!
Będzie on piękny, w czerwonym kolorze,
Doda mi wigoru, choć szarość na dworze.
Będę się w nim czuła piękna, kobieca i młoda
I towarzyszyła mi będzie ducha pogoda!
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 17:01   #57
szi1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Must have na jesień to kobiecość, pewność siebie i swoich atutów! Nie wynika ona jednak wyłącznie z maszerowania w zgodzie z najnowszymi trendami, ale sobą- swoim komfortem, stylem i osobowościa, czerpiąc delikatnie z najnowszych krzyków mody. Tylko wtedy czuję się ubrana, a nie przebrana. Mój must have to wygoda,ciepło i komfort, z idealnym wyglądem, nie rezygnując ze swojej kobiecości. Skrywa się ona w każdym, luźno oplatajacym sylwetkę centymetrze materiału kwiecistej sukienki, wraz z założeniem której zakwitam i ja. Szuka ona schronienia w ciepłym swetrze, koniecznie o grubym splocie, dając pewność każdego kroku. Idzie odważnie w wygodnych botkach, w małej torebce niosąc pewność siebie. Całość dopełnia kapelusz i szeroki uśmiech zadowolenia na twarzy. Bo tuż obok ubrań, moje must have na jesień to radość, rozświetlająca każdą chwilę, sprawiając, że nad zachmurzonym, nostalgicznym niebem wchodzi słońce!
szi1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 17:09   #58
ankaskakanka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień to akcent kolorystyczny, a konkretnie burgund! 💛 Dodatki w tym odcieniu na pewno pojawią się w mojej jesiennej garderobie w postaci torebki, ale też w kosmetyczce - burgundowa szminka i lakier do paznokci będą wyglądały cudnie w otoczeniu camelowego płaszcza!

Na mojej liście są też dobre materiały, będzie dużo wełny, kaszmiru, pojawi się też jedwab!
ankaskakanka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 17:10   #59
Agata24012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień to kardigan, którym mogę się otulić zawsze, kiedy zrobi mi się chłodno. Pasuje idealnie i do biura i do jeansów. Najlepiej kolorowy, aby rozweselić dzień kiedy na dworze plucha <3

Edytowane przez Agata24012
Czas edycji: 2017-09-30 o 17:14
Agata24012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 17:31   #60
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Trencz, Ty jesteś jak zdrowie,
Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto Cię założył choć raz.
Dziś piękno i funkcjonalność w całej Twej ozdobie,
Widzę i opisuję, bo śnię wciąż o Tobie.

Tyś moim must have jesienną porą,
Co roku jestem oddaną fanką Twoją.
Pasujesz na okazję każdą,
Do trampek na co dzień, do szpilek na randkę ważną.
Twój uniwersalizm jest przeze mnie zawsze doceniany,
Dzięki wszechstronności, jesteś przez miliony kobiet co roku wkładany.

Uchronisz mnie przed wiatrem i przed chłodem,
Cenię Cię za to, że jesteś, za klasyczny design i wygodę!
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 13:26:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.