Dieta OXY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 15:22   #1
Zielony talerzyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Arrow

Dieta OXY


Hej. Wczoraj przeczytałam jakiś artykuł o nowej diecie białkowej, która nazywa się OXY. Któraś może się odchudzała na niej? Po Dukanie zostały mi złe wspomnienia, dlatego jestem ciekawa, jak ta dieta wpływa na organizm?
Zielony talerzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:55   #2
Kakolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

czesc, ja ją sobie kupiłam, bo mam słabosc do wszystkich diet i tez z dukanem miałam przejscia. Oxy kupiłam, raczej z ciekawosci, poza tym to chyba cos nowego i nawet mi przez mysl nie przeszlo, ze jest podobna do dukana, bo to by był strzał w kolano dla twórcy. Duzo się nie pomyliłam uwazam ze zakup udany, narazie kupuję produkty i zaczynam oczywiscie od .. poniedziałku )) ale tym razem na pewno. I obiecuje dać znać. teraz mogę tylko powiedziec, ze wygląda hmm. obiecującą. Grunt,ze jest duuzo warzyw pozdrawiam
Kakolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 12:16   #3
Zielony talerzyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Koniecznie napisz o efektach i jak sie czujesz na diecie. Ja się nadal zastanawiam
Zielony talerzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 13:58   #4
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Ja próbowałam żadna rewelacja, spodziewałam się lepszych efektów
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 14:05   #5
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Ludzie to nie mają co w pracy robić tylko siedzą i wyszukują jakieś diety cud
nie jestem lepsza
ale wystarczy pomyśleć - co to za reklama "zamów dietę i odbierz ją w 2 minuty"
wątpię żeby szanujący się dietetycy traktowali tak swoich pacjentów. Ja również połasiłam się na to, że dieta ma fazy. Ale chyba słowo klucz to indywidualnie.
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 14:13   #6
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

dieta, jadłospis, plan żywieniowy, wiecie jak zwał to zwał, ja po przewaleniu iluśtam babskich pism z dietami typu: żryj ananasa i zagryzaj go jajkiem i innymi gotowcami doszłam do wniosku, że jeśli inwestować to w coś uszytego na miarę.. bądź co bądź każdy z nas ma inny organizm.
ostatnio dużo słyszałam też o tym, że różne typy sylwetek kobiet wymagają innego komponowania diety, że chodzi o hormony i tego typu sprawy. Ja bez konsultacji już niczego nie kupię.
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 16:58   #7
Kakolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

kurczę ile wy macie w sobie jadu ! szkoda gadac, internet szaleje przez takie dziewczyny jak wy, a tyle się ostatni pisze o hejterach. Dziewczyny, czy wy juz nie umiecie niczego pochwalic, albo chociaz obejsc się od dowalenia komus ??? wszedzie tylko krytyka.
a zrobię odwrotnie, jestem na diecie oxy od kilku dni, moze jeszcze nie spadła mi tak waga jak marzę, ale heloł, ta, co się łudzi, ze schudnie 4kg zaraz w ciągu pierwszych 2 dni to jakas kretynka?sorry , ale to wlasnie takie dziewczyny najczesciej krytykuja dietę, zamiast swojego podejscia zawsze kogoś innego,
no nic taki dziwny juz jest swiat.
ja stoję obok i spokojnie chudnę, bo schudnę na pewno, z OXY, będę cierpliwa i COŚ OD SIEBIE DAM !
Kakolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 17:51   #8
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

ale jaki hejt? trzeba jeszcze odrożnić sarkazm od niego
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 20:01   #9
Kakolino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez judith20 Pokaż wiadomość
ale jaki hejt? trzeba jeszcze odrożnić sarkazm od niego
Sarkazm, jad - jedno lepsze od drugiego
Kakolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 20:06   #10
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

od odrobiny dystansu do postów w necie jeszcze nikt nie umarł

Kostko, myślisz ,że w ogóle jest jakaś dieta bez jojo? chyba mam chwile zwątpienia
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 07:54   #11
blondynka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

tak istnieje. Dobra dieta od dietetyka która nie wymaga większych wyrzeczeni.
blondynka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 09:28   #12
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez blondynka76 Pokaż wiadomość
tak istnieje. Dobra dieta od dietetyka która nie wymaga większych wyrzeczeni.
znasz kogoś godnego polecenia?
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 08:28   #13
zdrowy_slonecznik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Dołączam się chętnie poznam odpowiedź
zdrowy_slonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 13:16   #14
doris8813
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

hej a możecie dać jakieś przepisy....gdzie je można poszukać na necie?

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

a możesz wskazać jakies istotne strony do tej diety?
doris8813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 11:45   #15
badziarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Czesc dziewczyny,chce wam powiedziec ze takze zakupilam diete OXY ,rzeczywiscie jest podobna do Dukana ale akurat ja w dukanie takze dotrwalam do konca i zrzucilam 10 kg ,swoja wage utrzymalam przez dwa lata,wyjazd do Niemiec ,stres i zmiana zywnosci doprowadzily do tego ze kilogramy mi troszeczke powrocily.W tej chwili mam do zrzucenia 7 kilo.Od poniedzialku jestem na diecie OXY ,powiem szczerze ze jest ok ,w sumie nie chodze glodna bardzo pasuje mi wlasnie to ze mozna jesc duzo warzyw .No dziasiaj mam 3 dzien trzymajce za mnie kciuki a ja waze sie w poniedzialek i napsze wam jakie sa efekty po tygodniu.Buziaki
badziarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 19:45   #16
countesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Chciałam się zapytać po ilu dniach przyszła wam odpowiedź, ponieważ ja wpłaciłam pieniądze kilka dni temu i w dalszym ciągu nie dostałam żadnej odpowiedzi.
countesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:47   #17
badziarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Witam was serdecznie!!!musisz sprawdzic w spam tam moze byc ta dieta,Jesli chodzi o mnie po tygodniu mam trzy kilo mniej HURA!!!!i czuje sie znakomicie,powiem szczere ze poprotu widze co moge jesc a czego nie moge i wcale nie przestrzegam dniowego jadlospisu z diety .mieszam sobie rozne przepisy oczywiscie robieto z glowa.trzymam za was kciuki!!!!
badziarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 09:31   #18
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez judith20 Pokaż wiadomość
Kostko, myślisz ,że w ogóle jest jakaś dieta bez jojo? chyba mam chwile zwątpienia
Judith, ja zrobiłam Oxy jakoś w czerwcu. Zjechałam 7kg a od tamtego czasu do teraz kolejne 3 (przy normalnym odżywianiu tylko, że na zdrowo oczywiście). W tej diecie 2 i 3 faza odpowiadają właśnie za to żeby ustabilizować wynik, utrzymać i zapobiec powtórnemu przybraniu.

Komentarze generalnie rozumiem bo w pisemkach jest tyle durnych diet, że stajemy się alergiczni na każdą kolejną ale ja akurat lubię sobie jako ciekawostkę sprawdzić o co cho z nowinkami - oxy robiła kumpelka, namówiła mnie no i nie żałuje
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 14:28   #19
Aguszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 32
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez divona Pokaż wiadomość
oxy robiła kumpelka, namówiła mnie no i nie żałuje
To u mnie jest podobnie, koleżanki z pracy są na diecie Oxy i też mnie próbują namówić - tylko, że jeszcze im się nie udało

Ale pewnie i tak się skuszę bo zrobiły mi tego ich szejka z tej diety no i pysznyyy, poza tym rozochocone takie chodzą aż miło. Pamiętam jak robiły dukana, to chodziły wkurzone na cały świat (wtedy się na szczęście nie zdecydowałam )
Aguszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 20:34   #20
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Skuś się skuś, Oxy to fajna dietka. Nie jest uciążliwa dla organizmu tak jak Dukan - jest więcej zielonego i różne fajne pomysły na dania, a jednocześnie jest skuteczna - wiem po sobie Za jakiś czas sobie znowu powtórzę
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 13:13   #21
Aguszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 32
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

No właśnie rozpoczęłam sobie fazę teoretyczną (zawsze zanim coś kupię/rozpocznę/postanowię to lubię o tym przeczytać co się da )
Jak znacie jakieś fajne artykuły o tej proteince to chętnie przyjmę
Znalazłam jeden solidny i wydaje mi się bardzo obiektywny art: http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...anym,id,t.html - wypowiada się prof. Magdalena Olszanecka-Glinianowicz, prezes Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością... więc chyba konkret - wrzucajcie co ciekawego macie

Edytowane przez Aguszka88
Czas edycji: 2013-10-31 o 13:14
Aguszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 16:59   #22
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Tu laseczki ją fajnie przedstawiły http://lenalona.blogspot.com/2013/10...iecie-oxy.html, a tak to pogooglaj jest tego trochę, Oxy się robi coraz popularniejsza zdaje się
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:20   #23
damirra
Raczkowanie
 
Avatar damirra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 78
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

To może też warto przeczytać https://polki.pl/dieta_dietyodchudza...,10035878.html z samego artykułu niewiele wynika ale trochę lasek się wypowiada o Oxy i można się dowiedzieć tego i owego...
Ja w sumie jak poczytałam to to się zaczęłam zastanawiać czy nie spróbować tej dietki
damirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 08:12   #24
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Długo się zastanawiałam czy ja kupić
nic na mnie nie działało, w końcu w akcie desperacji postanowiłam spróbować

i muszę stwierdzić że jest super, mnóstwo fajnych pomysłów na niskokaloryczne obiady, przekąski, baaardzo urozmaicona i przede wszystkim chudnę w tydzień spadło mi 4 kg
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 15:04   #25
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez Ewik44 Pokaż wiadomość
rzeczywiście fajne propozycje! Ale juz mam swoją dietę i nie zamienie jej na inną
a jaką znasz jeszcze fajną?
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 12:12   #26
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Witam mam prośbę, czy może ktoś podać jadłospis z 1 dnia tej diety???
Kupiłam już kiedyś dietę 3D chili i szczerze w ogóle nie przypadła mi do gustu i przede wszystkim chodziłam głodna więc jak dla mnie się nie nadaje. Byłam również na Dukanie i nie powiem w 6 m-cy schudłam 14 kg mimo nie trzymania się jej rygorystycznie ale po odstawieniu i lekach wszystko wróciło no i mam ochotę na coś nowego z mocnym postanowieniem schudnięcia. Szukam jakiegoś gotowca bo niestety ale nie nadaję się do układania menu z wyprzedzeniem a dietetyk u mnie kosztuje majątek- wizyta + menu na 2 tygodnie ponad 300.
Bardzo prosze o pomoc bo po prostu nie chcę ryzykować że powielę tą wcześniejszą dietę tym bardziej że gdzieś przeczytałam że OXY nazywana jest dietą 3D.
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 12:42   #27
martastach88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Jestem na diecie OXY już od 6 dni, dodatkowo regularnie ćwiczę. Podoba mi się urozmaicony jadłospis: dania są smaczne, sycące a OXY shake stanowi dla mnie deser. Zaletą OXY jest to, że świetnie się czuję, nie mam ochoty na słodycze ani inne grzeszki w postaci przekąsek. W ciągu 6 dni udało mi się zrzucić 2kg, celem jest pozbycie się aż 10, więc na pewno zamierzam ją powtórzyć po skończeniu pierwszej serii faz.
Pierwsze zrzucone kilogramy są świetną motywacją! Chyba warto było zainwestować w tę dietę: lubię się organizować wg ustalonego jadłospisu, a nie serii dozwolonych produktów, gdyż nie muszę tracić czasu na wymyślanie kolejnych potraw. Obserwując swoje wydatki mimo, że występują w niej iście burżujskie składniki typu krewetki, łosoś etc. dieta nie jest droga. Polecam zaopatrywanie się w produkty na 3 kolejne dni.
Będę raportować o wynikach kolejnych zmagań z OXY za tydzień, trzymajcie kciuki!

@Karidan: gratuluję wyniku i trochę zazdroszczę! Mam nadzieję, że nadal będziesz się dzielić swoimi osiągnięciami

Edytowane przez martastach88
Czas edycji: 2013-11-16 o 12:45
martastach88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 09:35   #28
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Witam, skusiłam się jednak na zakup diety. Dzisiaj zrobiłam przelew więc czekam co to będzie.
Jest mi przykro i zawiodłam się że nikt mi nie podał chociaż 1 przepisu żebym mogła choć trochę porównać z 3D, no cóż.......
Martastach, nie obraź się ale twój post wygląda mi na typowy, podstawiony przez kogoś z portalu diety.....
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 19:14   #29
martastach88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Nie gniewam sie: to przez mój bardzo oficjalny styl pisania recenzji, nie wychodzi mi to najlepiej
Jesli chodzi o to, ze nikt nie podal Ci przykladowego jadlospisu, mysle ze wynika to z faktu, iz przeszukujac siec w poszukiwaniu informacji o tej diecie mozna bylo natknac sie na strony ze screenami jadlospisu lub jakichs konkretnych posilkow.
U mnie w momencie dokonywania platnosci pojawila sie lekka panika: z tego, co pamietam nazwa firmy czy tez oficjalna nazwa diety jako produktu zawiera wyrazenie "3D", co od razu skojarzylo mi sie z dieta 3D chili, ktora oczywiscie jako weteranka diet tez mialam okazje testowac na wlasnej skorze:p
Rozpoczelas juz diete?
Mam pytanie do osob, ktore zakonczyly juz caly program: jak wyglada proces utraty kilogramow w 2. i 3. fazie? Boje sie, ze moja motywacja spadnie wraz z zatrzymaniem sie wagi...

Edytowane przez martastach88
Czas edycji: 2013-11-18 o 19:15
martastach88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 21:32   #30
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Ja jestem po 2ch dniach diety, jutro dzień trzeci. Dzisiaj zgrzeszyłam łyżeczką miodu do herbaty, ale że ćwiczę to zostanie mi wybaczone ;-).
Ja planuję zrzucić 4kg, więc boję się, czy tego nie osiągnę już w pierwszym tygodniu i nie będę wiedziała, co robić dalej? Bo po pierwszym dniu miałam -800g na wadze, domyślam się, że woda, ale jednak, to sporo.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-06 11:38:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.