Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 20:26   #1
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402

Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI


Szósta odsłona wątku o rockowej modzie

Część pierwsza: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250228
Część druga: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=519534
Część trzecia: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=589031
Część czwarta: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=644831
Część piąta: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=716161

Abi, ja właśnie też sięgnęłam po kolczyki po bardzo długiej przerwie. To przez ten warkocz, jakoś tak nudno i łyso przy twarzy.
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2015-10-02 o 20:29
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 20:49   #2
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja zawsze lubiłam nosić warkocz, ale teraz jako że pracuję w miejscu, gdzie muszę mieć związane/upięte włosy, często chodzę w warkoczu i mam złe skojarzenia. Staram się więc mimo wszystko chodzić w rozpuszczonych poza pracą.

Abi własnie trochę się boję, że sprzeciętnieję jak obetnę włosy. Ale z drugiej strony... odrosną przecież, a może akurat lepiej mi będzie

Inne pytanie Macie jakieś tatuaże? Ja się właśnie zbieram, żeby zrobić pierwszy.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 20:53   #3
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ooo.. kolejny wątek już... jak tu czysto

Co do biżuterii... jestem skąpa w tej materii i jak nie dostanę czegoś z prawdziwego srebra/złota to sama sobie nie kupię. A ponieważ takimi prezentami mnie nie obsypują najbliżsi... to biżuterii praktycznie nie mam. Bo plastiku i ciężkich metali to nie noszę. Szczerze mówiąc to z wiekiem mam ochotę zaszaleć ale wciąż zwyczajnie sobie odmawiam.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:02   #4
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Inne pytanie Macie jakieś tatuaże? Ja się właśnie zbieram, żeby zrobić pierwszy.
Na chwilę obecną nie. Mam jednak w głowie zarys tego, co chciałabym zrobić jako pierwsze i jestem na etapie odkładania pieniędzy.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:25   #5
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ja zawsze lubiłam nosić warkocz, ale teraz jako że pracuję w miejscu, gdzie muszę mieć związane/upięte włosy, często chodzę w warkoczu i mam złe skojarzenia. Staram się więc mimo wszystko chodzić w rozpuszczonych poza pracą.
Ja właśnie przeważnie też w rozpuszczonych, bo uważam że w takich najlepiej wyglądam. Czasem związuję w wysoki koński ogon (niczym lata '90), ewentualnie warkocz na bok. A czasem, w podróży lub latem, dwa Próbowałam też parokrotnie fryzurę z rozpuszczonych włosów i małego koka jednocześnie, ale z różnym skutkiem mi to wychodziło. Zawsze tracę dużo włosów przy wyplątywaniu gumki z tego koczka I to mimo używania gumek-sprężynek, które powinny teoretycznie się nie zaplątywać.
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Abi własnie trochę się boję, że sprzeciętnieję jak obetnę włosy. Ale z drugiej strony... odrosną przecież, a może akurat lepiej mi będzie
Przymierz sobie przed lustrem, zobaczysz jak to wygląda. Ale moim zdaniem ewidentnie widać, że chcesz obciąć - obcinaj więc! Co by nie było, to odrosną
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2015-10-02 o 21:28
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 21:39   #6
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Inne pytanie Macie jakieś tatuaże? Ja się właśnie zbieram, żeby zrobić pierwszy.
Nie mam, raczej mieć nie będę. Chociaż kto wie.
Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Co by nie było, to odrosną
Dokładnie, ja swoje też już chyba muszę ciachnąć.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 22:45   #7
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Przymierz sobie przed lustrem, zobaczysz jak to wygląda. Ale moim zdaniem ewidentnie widać, że chcesz obciąć - obcinaj więc! Co by nie było, to odrosną
Ooo, takiej rady mi było trzeba. Dzięki! Chyba więc ostatecznie ciachnę w poniedziałek
Poza warkoczem lubię też koński ogon i koczek, ale niestety boli mnie od nich skóra głowy... Więc nawet jak już się uczeszę w ten sposób, po kilku godzinach muszę zapleść warkocz, który tak nie ciągnie. Ostatnio dla odmiany czeszę się w dwa warkocze i zawiązuje je nad karkiem w takie koko-podobne coś Całkiem całkiem to wygląda.

Kiss of night, a może henna do zafarbowania? Ona nie wpływa negatywnie na kondycję włosów. Moje to cieniasy, więc też mi na tym zależało. Na jaki kolor byś chciała farbnąć?

Hiver a próbowałaś tego sławnego Loxonu?

zekori też jestem na etapie odkładania pieniędzy na tatuaż, tzn jeżeli poniedziałkowa wypłata mnie zadowoli, ruszam do salonu a o czym myślisz?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 23:04   #8
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
zekori też jestem na etapie odkładania pieniędzy na tatuaż, tzn jeżeli poniedziałkowa wypłata mnie zadowoli, ruszam do salonu a o czym myślisz?
Marzy mi się kot, coś w tym stylu:
https://www.pinterest.com/pin/319966748502221530/
https://www.pinterest.com/pin/319966748502159277/
https://www.pinterest.com/pin/319966748501895266/
https://www.pinterest.com/pin/319966748500824731/
https://www.pinterest.com/pin/319966748501895266/

Edytowane przez zekori
Czas edycji: 2015-10-02 o 23:07
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 23:31   #9
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość

Hiver a próbowałaś tego sławnego Loxonu?
Tak, cały czas używam 5% (mam zaufaną aptekę, gdzie mi sprzedają bez recepty nawet ), bo w sumie tylko on ma potwierdzoną naukowo skuteczność, ale jakichś efektów brak


Co do tatuaży, to sama nie mam, ale podobają mi się wszelkiego rodzaju grube linie, np:








I obrazki w takim stylu:



__________________
If it feels like you need more, honey
Take a walk outside in the yard
https://www.youtube.com/watch?v=ZXInrCUlZKs
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 08:38   #10
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Wprowadzam się do nowego wątku.
Mnie tatuaże przerażają, chyba jestem zbyt konserwatywna.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 10:11   #11
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Hej dziewczyny, wracam po wakacjach a tu widzę nowy watek
Ja mam jeden tatuaż między łopatkami i planuję jeszcze na udzie, ale to może za rok czy dwa, aż pomysł dojrzeje
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 10:22   #12
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Kiss of night, a może henna do zafarbowania? Ona nie wpływa negatywnie na kondycję włosów. Moje to cieniasy, więc też mi na tym zależało. Na jaki kolor byś chciała farbnąć?
Muszę pomyśleć o tej hennie.
Co do koloru to nie wiem - ładnie mi było w bordo, które robiłam szamponetką i chyba mogłabym iść właśnie w tym kierunku.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 10:43   #13
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

>podczytuje<
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 20:46   #14
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Kiedyś, jeszcze za nastolatki, miałam dziurki w uchu co ok 1 cm i przez to, od góry do dołu przewleczony srebrny łańcuszek - kuleczki. Montaż tego nie był najprzyjemniejszy, ale było to dość oryginalne. Nigdy w życiu nie zrobiłabym sobie czegoś podobnego. No i tatuaże w ilości kilka sztuk, z czego dwa do usunięcia, dwa do poprawki
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 14:48   #15
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Być może widziałyście oburzone komentarze z powodu nowej kolekcji Ricka Owensa:

http://lula.pl/lula/1,111788,1895309....html#BoxMUImg

Czy was też to szokuje? Bo mnie nie... Mam wrażenie, że niektórzy do mody podchodzą tylko utylitarnie, na zasadzie, że projektanci pokazują na wybiegu tylko to, co jest "ready-to-wear". Ja to postrzegam bardziej w kategoriach sztuki.

Owens tak tłumaczył kolekcję:

"Moja wizja skoncentrowała się na wzajemnej opiece, siostrzeństwie, macierzyństwie i odnowie. Kobiety wychowujące kobiety, kobiety stające się kobietami, wspierające inne kobiety - ten cały kobiecy świat, o którym nie wiem wiele i mogę tylko próbować go docenić... Pasy mogą oznaczać krępowanie ciała, ale tu symbolizują wsparcie i objęcie."

W zeszłym sezonie na wybiegu u RO byli modele, którym było widać penisa i też och ach był wielki szok, bo penis


Jak ktoś byłby zainteresowany, tutaj cały pokaz:
https://www.youtube.com/watch?v=_2r9ztGcgg8

Jak kogoś zaciekawiła muzyka, to polecam animację :
https://www.youtube.com/watch?v=-evIyrrjTTY
__________________
If it feels like you need more, honey
Take a walk outside in the yard
https://www.youtube.com/watch?v=ZXInrCUlZKs
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 15:07   #16
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hiver Pokaż wiadomość
Czy was też to szokuje? Bo mnie nie... Mam wrażenie, że niektórzy do mody podchodzą tylko utylitarnie, na zasadzie, że projektanci pokazują na wybiegu tylko to, co jest "ready-to-wear". Ja to postrzegam bardziej w kategoriach sztuki.
Nie mogę nic więcej dodać, bo mam takie samo zdanie.
Moda, mam tutaj na myśli m.in. kolekcje haute couture czy zalinkowany przez Ciebie pokaz, to też dziedzina sztuki.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 15:10   #17
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Bardzo ciekawy ten pokaz. Kojarzy mi się z japońskimi horrorami. Też uważam, że na pokazach fashion week szaleństwo jest dozwolone.

Z rzeczy bardziej "ready to wear" natknęłam się dzisiaj na pokaz, który mnie absolutnie urzekł i od razu skojarzył mi się z tym wątkiem. Z tej okazji postanowiłam się wreszcie odezwać, a nie tylko czytać
http://www.elle.pl/moda/artykul/a-f-...osna-lato-2016
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 15:25   #18
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Owens to mistrz Wiadomo. Ta kolekcja jest... ciekawa nawet bez modelek-plecaków!! To zdjęcie jest najmocniejsze -> http://lula.pl/lula/51,111788,18953095.html?i=8

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Nie mogę nic więcej dodać, bo mam takie samo zdanie.
Moda, mam tutaj na myśli m.in. kolekcje haute couture czy zalinkowany przez Ciebie pokaz, to też dziedzina sztuki.
Nic dodać, nic ująć - po raz drugi!

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Edt. Oglądam ten pokaz na yt właśnie... Jestem pod wrażeniem. Idealnie dobrana miejscówka do jego stylizacji! Wow... I ta muzyka To naprawdę robi wrażenie. Na mnie - wrażenie pozytywne.

Są ludzie dla których takie rzeczy będą straszliwie gorszące i to się nie zmieni, a już w Polsce na pewno nie zmieni się to w ciągu najbliższych kilkunastu lat. Ja pozuję do zdjęć nago... i jakkolwiek są ludzie w moim najbliższym otoczeniu, którzy rozumieją, że fotografia aktu to sztuka tak samo jak malarstwo przedstawiające nagie kobiety... to są i tacy co nie ukrywają swojej dezaprobaty. I niech tak już zostanie

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2015-10-04 o 15:26
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 16:03   #19
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hiver Pokaż wiadomość
Być może widziałyście oburzone komentarze z powodu nowej kolekcji Ricka Owensa:
Czy was też to szokuje? Bo mnie nie...
Wczoraj widziałam kilka zdjęć bez nagłówków i komentarzy i zupełnie nie przyszło mi do głowy, że to uwłaczające, związane z seksem czy oburzające, dopiero teraz doczytałam
Niemniej większego sensu w takich akrobacjach i dorabianiu do nich ideologii nie widzę. Nie to, że są nie na miejscu, dla mnie też pokazy mody to forma sztuki i wszystko jest dozwolone.

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Z tej okazji postanowiłam się wreszcie odezwać, a nie tylko czytać
Prawidłowo
Pierwsza kiecka!
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 19:13   #20
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Na chwilę obecną nie. Mam jednak w głowie zarys tego, co chciałabym zrobić jako pierwsze i jestem na etapie odkładania pieniędzy.
Ja też nie, ale najbardziej podobają mi się tatuaże na nadgarstku, a to by mnie dość mocno ograniczało w pracy, więc raczej nie zrobię.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ja zawsze lubiłam nosić warkocz, ale teraz jako że pracuję w miejscu, gdzie muszę mieć związane/upięte włosy, często chodzę w warkoczu i mam złe skojarzenia. Staram się więc mimo wszystko chodzić w rozpuszczonych poza pracą.

Abi własnie trochę się boję, że sprzeciętnieję jak obetnę włosy. Ale z drugiej strony... odrosną przecież, a może akurat lepiej mi będzie

Inne pytanie Macie jakieś tatuaże? Ja się właśnie zbieram, żeby zrobić pierwszy.
Włosy nie ręka Ostatni raz miałam włosy przed ramiona jak miałam 6 lat, zbieram się i zbieram i w tym tygodniu idę ciąć na długiego boba Jak mi się nie będzie podobało to trudno, przecież odrosną, a zawsze to jakaś odmiana, mam nadzieję, że trochę mi ta fryzura wyszczupli twarz
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 20:00   #21
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hiver Pokaż wiadomość
Być może widziałyście oburzone komentarze z powodu nowej kolekcji Ricka Owensa:

http://lula.pl/lula/1,111788,1895309....html#BoxMUImg

Czy was też to szokuje? Bo mnie nie... Mam wrażenie, że niektórzy do mody podchodzą tylko utylitarnie, na zasadzie, że projektanci pokazują na wybiegu tylko to, co jest "ready-to-wear". Ja to postrzegam bardziej w kategoriach sztuki.

W zeszłym sezonie na wybiegu u RO byli modele, którym było widać penisa i też och ach był wielki szok, bo penis
Mnie chyba nic nie zszokuje w Fashion Weeku, ten pokaz już widziałam (i szereg zaszokowanych nagłówków), penisy też zresztą pamiętam. Dla mnie to trochę jak teatr i nie ma się czym nadmiernie ekscytować. Ale jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci od "nie znam się, ale się wypowiem". Nie było to moim zdaniem potrzebne, ale i nie był to gwałt na sztuce. Zależy jeszcze od przyjętej pozycji, ale niektóre z nich (z podkulonymi nogami) strasznie przytłaczały ruchy i obraz, przez co pokaz stracił na lekkości ruchów którą tak lubię. Ale to już moje preferencje.
Ciuchy ciekawe, miejscówka klimatyczna
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 19:40   #22
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dla mnie ten "szokujący" pokaz mody jest całkowicie nieinteresujący, nie tyle, że mnie to burzy, bo mogą sobie ludzie nosić co chcą, kogo chcą i gdzie chcą, uważam jednak, że błędem jest nazywanie tego pokazem mody. Kłuje mnie w oczy nazewnictwo takich tworów, które nie mają nic wspólnego z modą w ogóle. Nie wierzę, by w najbardziej futurystycznej przyszłości możliwe było noszenie się w taki sposób, gdzie więc w tym moda, czyli de facto jakiś styl ubierania się? Jakiegokolwiek pomysłu ten autor nie miał, powinien raczej zająć się teatrem, niż modą, bo dla mnie to po prostu moda nie jest.


Bardzo ciekawe tatuaże. Nie w mojej tematyce, ale fajne. Swoją drogą, wymyślić wzór to bardzo niełatwa rzecz Początkowo chciałam sama stworzyć wzór, ale nie potrafię osiągnąć satysfakcjonującego mnie efektu.

Cytat:
Napisane przez Hiver Pokaż wiadomość
Tak, cały czas używam 5% (mam zaufaną aptekę, gdzie mi sprzedają bez recepty nawet ), bo w sumie tylko on ma potwierdzoną naukowo skuteczność, ale jakichś efektów brak

Co do tatuaży, to sama nie mam, ale podobają mi się wszelkiego rodzaju grube linie, np:
Loxon jest chyba na łysienie typowo androgenowe (mogę się mylić), więc jeśli wypadają Ci włosy z innego powodu, to może faktycznie nie być skuteczny

Tatuaże-linie to kompletnie nie mój klimat, aczkolwiek jest to interesujący pomysł.

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Muszę pomyśleć o tej hennie.
Co do koloru to nie wiem - ładnie mi było w bordo, które robiłam szamponetką i chyba mogłabym iść właśnie w tym kierunku.
Jeżeli chcesz iść w czerwienie, bordo, to henna jest jak znalazł Ja mam ciemny rudy, dość naturalnie wyglądający (tak mi się przynajmniej naiwnie wydaje), czasem mi się marzy trochę jaśniejszy, ale jednak świadomość, że to wiąże się z użyciem farb chemicznych czy rozjaśniaczy, odstrasza mnie kompletnie, więc pozostanę przy hennie.

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
Kiedyś, jeszcze za nastolatki, miałam dziurki w uchu co ok 1 cm i przez to, od góry do dołu przewleczony srebrny łańcuszek - kuleczki. Montaż tego nie był najprzyjemniejszy, ale było to dość oryginalne. Nigdy w życiu nie zrobiłabym sobie czegoś podobnego. No i tatuaże w ilości kilka sztuk, z czego dwa do usunięcia, dwa do poprawki
Z ciekawości, czemu do usunięcia i do poprawki? Czy tatuaż z Twojego awatara jest twoim tatuażem?


Jigoku - zdecydowałam się już, w środę uderzam do fryzjera. Nawet jeśli mi się nie spodoba, to będę miała przynajmniej jakiś cel włosowy :P

Redhaired Witch - jeśli chodzi o malowanie brwi, to faktycznie, chyba masz rację, że ciepły brąz jest lepszą opcją niż rudy. A przynajmniej jedyną możliwą do zrealizowania, bo typowo rudych cieni nie udało mi się znaleźć. Próbowałam malować brwi kredką, ale jednak lepszy efekt mam przy użyciu cieni.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 15:54   #23
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Dla mnie ten "szokujący" pokaz mody jest całkowicie nieinteresujący, nie tyle, że mnie to burzy, bo mogą sobie ludzie nosić co chcą, kogo chcą i gdzie chcą, uważam jednak, że błędem jest nazywanie tego pokazem mody. Kłuje mnie w oczy nazewnictwo takich tworów, które nie mają nic wspólnego z modą w ogóle. Nie wierzę, by w najbardziej futurystycznej przyszłości możliwe było noszenie się w taki sposób, gdzie więc w tym moda, czyli de facto jakiś styl ubierania się? Jakiegokolwiek pomysłu ten autor nie miał, powinien raczej zająć się teatrem, niż modą, bo dla mnie to po prostu moda nie jest.




Bardzo ciekawe tatuaże. Nie w mojej tematyce, ale fajne. Swoją drogą, wymyślić wzór to bardzo niełatwa rzecz Początkowo chciałam sama stworzyć wzór, ale nie potrafię osiągnąć satysfakcjonującego mnie efektu.



Loxon jest chyba na łysienie typowo androgenowe (mogę się mylić), więc jeśli wypadają Ci włosy z innego powodu, to może faktycznie nie być skuteczny

Tatuaże-linie to kompletnie nie mój klimat, aczkolwiek jest to interesujący pomysł.



Jeżeli chcesz iść w czerwienie, bordo, to henna jest jak znalazł Ja mam ciemny rudy, dość naturalnie wyglądający (tak mi się przynajmniej naiwnie wydaje), czasem mi się marzy trochę jaśniejszy, ale jednak świadomość, że to wiąże się z użyciem farb chemicznych czy rozjaśniaczy, odstrasza mnie kompletnie, więc pozostanę przy hennie.



Z ciekawości, czemu do usunięcia i do poprawki? Czy tatuaż z Twojego awatara jest twoim tatuażem? :


Jigoku - zdecydowałam się już, w środę uderzam do fryzjera. Nawet jeśli mi się nie spodoba, to będę miała przynajmniej jakiś cel włosowy

Redhaired Witch - jeśli chodzi o malowanie brwi, to faktycznie, chyba masz rację, że ciepły brąz jest lepszą opcją niż rudy. A przynajmniej jedyną możliwą do zrealizowania, bo typowo rudych cieni nie udało mi się znaleźć. Próbowałam malować brwi kredką, ale jednak lepszy efekt mam przy użyciu cieni.
Ja idę w czwartek rano, więc w razie czego będziemy się wspierać
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 21:26   #24
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Wybrałam się na weekend zakupów i kupiłam same letnie ciuchy, bokserki i sukienki. Nic jesiennego mnie nie zachwyciło, choć szukałam swetrów. Podobał mi się w hm, ale akurat w silesi nie mogłam się odnaleźć. Pytałam o kolekcję kaszmirowych i wełnianych swetrów, ale jeszcze tam nie dotarła. Chciałam pomacać, może skusiłabym się na coś lepsiejszego
W ogóle to jutro jest mój ostatni dzień z internetem, odłączają mi neostradę i ogarnia mnie panika. Jestem uzależniona od netu od jakichś 15 lat, co ja pocznę?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 21:35   #25
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Mnie się ostatnio spodobał pudroworóżowy sweterek, świat się kończy.
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Wybrałam się na weekend zakupów i kupiłam same letnie ciuchy, bokserki i sukienki. Nic jesiennego mnie nie zachwyciło, choć szukałam swetrów. Podobał mi się w hm, ale akurat w silesi nie mogłam się odnaleźć. Pytałam o kolekcję kaszmirowych i wełnianych swetrów, ale jeszcze tam nie dotarła. Chciałam pomacać, może skusiłabym się na coś lepsiejszego
W ogóle to jutro jest mój ostatni dzień z internetem, odłączają mi neostradę i ogarnia mnie panika. Jestem uzależniona od netu od jakichś 15 lat, co ja pocznę?
Ale że tak całkiem bez internetu zostaniesz?
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 21:38   #26
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Wybrałam się na weekend zakupów i kupiłam same letnie ciuchy, bokserki i sukienki. Nic jesiennego mnie nie zachwyciło, choć szukałam swetrów. Podobał mi się w hm, ale akurat w silesi nie mogłam się odnaleźć. Pytałam o kolekcję kaszmirowych i wełnianych swetrów, ale jeszcze tam nie dotarła. Chciałam pomacać, może skusiłabym się na coś lepsiejszego
W ogóle to jutro jest mój ostatni dzień z internetem, odłączają mi neostradę i ogarnia mnie panika. Jestem uzależniona od netu od jakichś 15 lat, co ja pocznę?
Widziałam sporo swetrów z czystego kaszmiru w weekend w TK Maxxie. Głównie kardiganów w czerni i szarości, wszystkie około 300 zł. Jak masz w okolicy ten sklep, to warto zajrzeć.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 22:08   #27
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
W ogóle to jutro jest mój ostatni dzień z internetem, odłączają mi neostradę i ogarnia mnie panika.
Uuu, ale chyba nie na wieki?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 22:46   #28
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Widziałam sporo swetrów z czystego kaszmiru w weekend w TK Maxxie. Głównie kardiganów w czerni i szarości, wszystkie około 300 zł. Jak masz w okolicy ten sklep, to warto zajrzeć.
Dzięki za info. Kaszmirowa kolekcja jest też obecnie w Mango - jak z jakością nie wiem, widziałam tylko zdjęcia w sklepie internetowym.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 05:14   #29
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Kaszmirowe swetry i dodatki są też w C&A: http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...sienna/kaszmir

TYLKO PRZEZ 24 GODZINY - 25% RABATU NA DOWOLNY PRODUKT
Użyj kodu 0183. Obowiązuje na hm.com do 12:00, 07.10.2015.
Rabat zostanie udzielony na najdroższą rzecz.

Edytowane przez zekori
Czas edycji: 2015-10-07 o 05:49
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 08:23   #30
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Muszę się przespacerować do tkmaxxa w takim razie.
Internet póki co będę mieć przez aero2 (512kb/s) szał potem jakiś mobilny skombinuje. Zawsze mogę korzystac w pracy
Liczę że nie będzie mi potrzebne stałe łacze i może zaczne troszkę świadomiej spędzać wolny czas
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.