Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 16:02   #91
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

kazdy odpowiada za swoje ciało szczerze mowiac srednio mnie interesuje ze ktos tam chodził w spodniach 3/4
niewazne
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:44   #92
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
fajna bajeczka, dajcie sie dalej naciagac niekompetentnym osobom. w ogole to pomysl troche- po 3 zabiegu masz wiecej wlosow niz przed rozpoczecieM????????? cos jest nie tak, dajesz sie robic w bambuko
ale na logike, co to moze znaczyc? ze babka mi zaszczepila nowe wlosy? rozumiem, gdyby nie bylo zadnego postepu - ale tez i nie wiecej wlosow niz przed zabiegami - natomiast w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
jakiej dlugosci sa u was wlosy ktore samoistnie wypadaja? 0.5cm? 1cm?
szczerze mowiac, nie mam pojecia, bo nie sledzilam nigdy tego u siebie, stan owlosienia pozostalego ocenialam jakos po kilku tygodniach po kazdym zabiegu.

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
kazdy odpowiada za swoje ciało szczerze mowiac srednio mnie interesuje ze ktos tam chodził w spodniach 3/4
niewazne
to po kiego grzyba pytasz czy mozesz w stringach isc na solarium przy depilacji laserowej bikini? moj i TmargoT przyklad byl po to, zeby Ci uswiadomic, ze czasem mozna sie troche poswiecic celem czegos wazniejszego, ale najwyrazniej dla Ciebie opalanie jest na pierwszym miejscu, kazdy ma swoje priorytety.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:52   #93
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
fajna bajeczka, dajcie sie dalej naciagac niekompetentnym osobom. w ogole to pomysl troche- po 3 zabiegu masz wiecej wlosow niz przed rozpoczecieM????????? cos jest nie tak, dajesz sie robic w bambuko

ja po 3 zabiegach pozbylem sie praktycznie wszystkich wlosow z klatki i nic nie wskazuje na to zeby mialy odrosnac. a wierzcie mi ze bylo ich sporo i byly grube i ciemne. bolalo jak sku****yn ale dalem rade. zabiegi mialem co 5 miesiecy. wlosy musialem wyciagac po zabiegu sam bo wiekszosc jednak sama nie wypadala. i nie wiem jak to mozliwe ze mimo spalenia mieszka, wlosy sobie normalnie odrastaly caly czas, dopiero jak wyjmowalem z odrobina sily danego delikwnta to on juz pozniej nie odrastal. nie wiem jak to mozliwe ze ze spalonego mieszka rosnie wlos, ale niezbyt mnie to interesuje, wazne ze juz pozbylem sie problemu prawodopodobnie.



jakiej dlugosci sa u was wlosy ktore samoistnie wypadaja? 0.5cm? 1cm?

uwielbiam takich mądrych.
dzięki nam dowiedziałeś się o skuteczności i zacząleś depilację,a teraz zachowujesz się,jakbys pozjadał rozumy.
więcej empatii

co do słów JuStYsCk2 to nie będe się wypowiadać
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:38   #94
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

uwielbiam takich mądrych.
dzięki nam dowiedziałeś się o skuteczności i zacząleś depilację,a teraz zachowujesz się,jakbys pozjadał rozumy.
więcej empatii

co do słów JuStYsCk2 to nie będe się wypowiadać
tylko ja jestem facetem i po 3 zabiegach jestem bezwlosy, ty jestes kobieta i mialas epwnie tych zabiegow duzo wiecej a i dalej wlosy ci odrastaja niech uzytkowniczki same zdecyduja czyje rady sa lepsze. jak chcecie to traccie kase dalej. peace
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:43   #95
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
tylko ja jestem facetem i po 3 zabiegach jestem bezwlosy, ty jestes kobieta i mialas epwnie tych zabiegow duzo wiecej a i dalej wlosy ci odrastaja niech uzytkowniczki same zdecyduja czyje rady sa lepsze. jak chcecie to traccie kase dalej. peace
Ty serio uwazasz, ze na kazdego starcza ta sama ilosc zabiegow?

ja i moja kolezanka mialysmy robione pachy ta sama maszyna, przez te sama pania. efekt: kolezance po 3. zabiegach prawie wszystkie wlosy spod pachy wypadly, mi po 5. zabiegach wypadla jakas polowa gora - zatem mnie pani naciagnela, ale moja kolezanke juz oszczedzila, tak?

i nie otrzymalam odpowiedzi na moje pytanie wyzej .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:49   #96
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
tylko ja jestem facetem i po 3 zabiegach jestem bezwlosy, ty jestes kobieta i mialas epwnie tych zabiegow duzo wiecej a i dalej wlosy ci odrastaja niech uzytkowniczki same zdecyduja czyje rady sa lepsze. jak chcecie to traccie kase dalej. peace
weź pod uwagę, że mamy zazwyczaj więcej włosów na łydkach, pachach i bikini niż facet na klatce no ale nie ważne...
a powiedz mi, kiedy miałeś robiony ostatni zabieg?

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
kazdy odpowiada za swoje ciało szczerze mowiac srednio mnie interesuje ze ktos tam chodził w spodniach 3/4
bez komentarza...
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-03-11 o 18:51
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:04   #97
pannaswieczka
Raczkowanie
 
Avatar pannaswieczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja skorzystałam z zabiegu za złotówkę, bo moja koleżanka miała kartę na plus. Udało mi się, bo narazie nie muszę powtarzać zabiegu- koleżanka niestety tak :/.
pannaswieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 19:06   #98
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
bez komentarza...
a Ty uwazalas, ze bylam zbyt ostra^^.

Cytat:
Napisane przez pannaswieczka Pokaż wiadomość
Ja skorzystałam z zabiegu za złotówkę, bo moja koleżanka miała kartę na plus. Udało mi się, bo narazie nie muszę powtarzać zabiegu- koleżanka niestety tak :/.
ale w sensie, ze mialyscie po jednym zabiegu, tak?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:11   #99
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a Ty uwazalas, ze bylam zbyt ostra^^.
zwracam honor
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:42   #100
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
tylko ja jestem facetem i po 3 zabiegach jestem bezwlosy, ty jestes kobieta i mialas epwnie tych zabiegow duzo wiecej a i dalej wlosy ci odrastaja niech uzytkowniczki same zdecyduja czyje rady sa lepsze. jak chcecie to traccie kase dalej. peace


nie czytasz postów innych,nie interesuje cię zdanie innych-liczysz się tylko ty.
pan wszystko wiedzący
zanim coś napiszesz to wróć do mojego postu nr.75 na tej stronie

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-03-11 o 19:45
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 14:17   #101
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,
w końcu się zdecydowałam i wybieram się do Depiclinic. Pani stwierdziła, że jeśli dwa lata temu miałam trzy zabiegi IPL to próbę mogę mieć tego samego dnia co zabieg. Włosy mam ogolić dzień przed zabiegiem. Moje pytanie brzmi: Czy skóra w miejscu depilacji powinna być gładka, czy jakiś kawałek włosa powinien wystawać?
Z góry dziękuję za pomoc
emidab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 14:28   #102
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez emidab Pokaż wiadomość
Witam,
w końcu się zdecydowałam i wybieram się do Depiclinic. Pani stwierdziła, że jeśli dwa lata temu miałam trzy zabiegi IPL to próbę mogę mieć tego samego dnia co zabieg. Włosy mam ogolić dzień przed zabiegiem. Moje pytanie brzmi: Czy skóra w miejscu depilacji powinna być gładka, czy jakiś kawałek włosa powinien wystawać?
Z góry dziękuję za pomoc
im gładsza tym lepiej.wystająca poza skóre włos przypala się do skóry i może powodować blizny i ranki

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-03-13 o 07:58
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 07:43   #103
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
im gładsza tym lepiej.włos przypala się do skóry i może powodować blizny i ranki
może moje rozumowanie jest błędne, ale jeśli będzie gładka to nie będzie co przypalać :/
emidab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 07:57   #104
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez emidab Pokaż wiadomość
może moje rozumowanie jest błędne, ale jeśli będzie gładka to nie będzie co przypalać :/
ale tego zew włosa się nie przypala ,ale niszczy cebulke włosową wew
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 08:34   #105
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ale tego zew włosa się nie przypala ,ale niszczy cebulke włosową wew
Ok, posłucham się bardziej doświadczonej koleżanki , choć już przeraża mnie fakt, że po takim ogoleniu będę po ścianach chodzić
emidab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 09:14   #106
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez emidab Pokaż wiadomość
Ok, posłucham się bardziej doświadczonej koleżanki , choć już przeraża mnie fakt, że po takim ogoleniu będę po ścianach chodzić
żeby dodać pikanterii to skóra nie może być nawilżona balsamem po goleniu.
ja mam suchą skórę i całą drogę drapałam się,a po depilacji nasmarowałam się balsamem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 09:21   #107
emidab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
żeby dodać pikanterii to skóra nie może być nawilżona balsamem po goleniu.
ja mam suchą skórę i całą drogę drapałam się,a po depilacji nasmarowałam się balsamem
ło żesz! no cóż, trzeba będzie ćwiczyć silną wolę, ale czego nie robi się dla wygody i urody
emidab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 11:57   #108
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam Was

Ostanio pisałam do Was że po próbie laserem na bikini miałam bardzo brzydkie kropki. Bolało mnie to miejsce ponad tydzień i czułam uczucie ściągnięcia prawie 2 tygodnie. Plamy znikneły. Wybrałam się wczoraj na drugą próbę (mniejszą moc) i już nie ma takich problemów. Czy to możliwe że zbyt duża moc była za pierwszym razem użyta i tak zareagowała skóra?

Wczoraj również miałam zabieg na pachy. Pierwszy raz. Oczywiscie nie zdązyłam położyć sobie emli na skórę (byłam w pracy a nie mogłam się wyrwać wcześniej by ją zakupić). Cała spanikowana że będę cierpieć katusze biegałam od apteki do apteki aby kupić żel/spray chłodzący. Oczywiscie jak na złość w żadnej z 4 aptek tego nie było! Zdenerwowana przyszłam do salonu (nawet nie wiecie jak się denerwowałam, bo na próbie bardzo mnie bolało). Powiedziałam że nie mam znieczulenia, że jestem panikarą i będzie mnie boleć. Pani dała mi okład zimy. Przyłożyłam na kilka minut. I byłam w szoku bo nic nie czułam. Nic!!

Tak się bałam, że będę ryczeć jej na fotelu a tutaj pomogło zwykłe zamrożenie. Nawet nie wiecie jaką ulgę poczułam
Niestety na pierwszej pasze (?) pani wyjechała mi tym laserem bardzo wysoko, ja tam nigdy włosów nie miałam. Oraz jeszcze w dwóch miejscach też tak zrobiła. Nie ukrywam ale bardzo mnie wczoraj bolało. Spuchło. Te miejsca smaruje delikatnie Sudocremem.

Ale druga pacha jest ok, idealnie zrobiona. Mam nadzieje że to co mi się zrobiło to normalne.

Następny zabieg za 7tyg.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:01 Powód: lit.
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 13:12   #109
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Witam Was

Ostanio pisałam do Was że po próbie laserem na bikini miałam bardzo brzydkie kropki. Bolało mnie to miejsce ponad tydzień i czułam uczucie ściągnięcia prawie 2 tygodnie. Plamy znikneły. Wybrałam się wczoraj na drugą próbę (mniejszą moc) i już nie ma takich problemów. Czy to możliwe że zbyt duża moc była za pierwszym razem użyta i tak zareagowała skóra?

Wczoraj również miałam zabieg na pachy. Pierwszy raz. Oczywiscie nie zdązyłam położyć sobie emli na skórę (byłam w pracy a nie mogłam się wyrwać wcześniej by ją zakupić). Cała spanikowana że będę cierpieć katusze biegałam od apteki do apteki aby kupić żel/spray chłodzący. Oczywiscie jak na złość w żadnej z 4 aptek tego nie było! Zdenerwowana przyszłam do salonu (nawet nie wiecie jak się denerwowałam, bo na próbie bardzo mnie bolało). Powiedziałam że nie mam znieczulenia, że jestem panikarą i będzie mnie boleć. Pani dała mi okład zimy. Przyłożyłam na kilka minut. I byłam w szoku bo nic nie czułam. Nic!!

Tak się bałam, że będę ryczeć jej na fotelu a tutaj pomogło zwykłe zamrożenie. Nawet nie wiecie jaką ulgę poczułam
Niestety na pierwszej pasze (?) pani wyjechała mi tym laserem bardzo wysoko, ja tam nigdy włosów nie miałam. Oraz jeszcze w dwóch miejscach też tak zrobiła. Nie ukrywam ale bardzo mnie wczoraj bolało. Spuchło. Te miejsca smaruje delikatnie Sudocremem.

Ale druga pacha jest ok, idealnie zrobiona. Mam nadzieje że to co mi się zrobiło to normalne.

Następny zabieg za 7tyg.
Tak, po to się robi próbę, żeby zobaczyć jak skóra reaguje i ewentulanie nie poparzyć dużej powierzchni skóry.

Heheh, tak pasze

Za wcześnie! Ustaw sobie zabieg na za 9-10 tygodni.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 14:01   #110
majetta
Przyczajenie
 
Avatar majetta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez emidab Pokaż wiadomość
Witam,
w końcu się zdecydowałam i wybieram się do Depiclinic. Pani stwierdziła, że jeśli dwa lata temu miałam trzy zabiegi IPL to próbę mogę mieć tego samego dnia co zabieg. Włosy mam ogolić dzień przed zabiegiem. Moje pytanie brzmi: Czy skóra w miejscu depilacji powinna być gładka, czy jakiś kawałek włosa powinien wystawać?
Z góry dziękuję za pomoc
A ja bym radziła zostawic małą kępkę włosów, żeby Pani mogła ocenić jak ciemne i grube masz włosy. Pozostałe zgolic na gładko. Z przypalaniem włosków nie ma problemu bo Pani zgoli je jednorazówką.
Ja przyszłam na zabieg do Depiclinik bez takiej "próbki" włosów i długo się z Panią zastanawiałyśmy czy włoski na nogach mam zbliżone kolorem np. do tych na rękach.
majetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 14:20   #111
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Tak, po to się robi próbę, żeby zobaczyć jak skóra reaguje i ewentulanie nie poparzyć dużej powierzchni skóry.

Heheh, tak pasze

Za wcześnie! Ustaw sobie zabieg na za 9-10 tygodni.

Dzięki

Z tą przerwą.. myślisz, że za krótka?? Teraz jestem w pracy i nie mam czasu na przeszukanie waszego wątku. Bo mam jedną wątpliwość w jaki sposób określa się kiedy można przyjść na drugi zabieg? Aż włosy wyrosną czy jak Poszukam sobie później.
Narazie mam ustalony termin na początek maja, narazie niech będzie taki ale w między czasie mogę go sobie przedłużyć.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 14:35   #112
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
żeby dodać pikanterii to skóra nie może być nawilżona balsamem po goleniu.
ja mam suchą skórę i całą drogę drapałam się,a po depilacji nasmarowałam się balsamem

Hm... Dlaczego skora nie może być nawilżona balsamem?? Nie wiedziałam o tym i po każdym goleniu przed depilacją smarowałam się balsamem. Nic się nie działo.
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 15:31   #113
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Hm... Dlaczego skora nie może być nawilżona balsamem?? Nie wiedziałam o tym i po każdym goleniu przed depilacją smarowałam się balsamem. Nic się nie działo.
za każdym razem pani przypominała,aby skóry niczym nie smarować.nawet do IPL+RF nie wolno było nawilzać
w przypadku LS to nie wiem dlaczego.w przypadku duetu skóra musi być sucha,aby powstało zassanie
najlepiej zapytać o to OLĘ

to z jednej strony z LS
Cytat:
Przygotowanie pacjenta do depilacji laserowej

Zrezygnować z opalania przed i po zabiegu (co najmniej miesiąc).
Nie należy stosować samoopalacza i balsamów brązujących, środków drażniących (na bazie alkoholu, pilingów, mikrodermabrazji przed zabiegiem
Nie depilować włosów przed zabiegiem (woskowanie, penseta, depilator mechaniczny). Włosy można golić lub używać kremów depilujące
Nie należy pić ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek) przed zabiegiem, należy poinformować lekarza o przyjmowanych lekach w tym antybiotykach, lekach przeciwdepresyjnych
Odpowiednio nawilżyć skórę przed zabiegiem (wypić 2-2,5 litra płynów),
Skóra przed zabiegiem powinna być ogolona, niczym nieposmarowana

Nie należy pić alkoholu w dniu wykonywania zabiegu, (alkohol wpływa niekorzystnie na przebieg terapii laserowej).


---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

szukając informacji znalazłam newsa

Cytat:
Ja robię to szybko i bezboleśn
własnym sposobem. Wchodzę na blat kuchenny i kucam nad kuchenką gazową. Puszczam gaz ze średniego palnika ale nie zapalam! To bardzo ważne! Dopiero po 20 sekundach zapalam zapalarką. Następuje mikroeksplozja zbyt krótka by oparzyć a jednoceśnie wystarczająca by włoski zniknęły. Czasem poprawiam na udach ale przeważnie nie trzeba.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny i co najważniejsze tani!
Trochę czuć w kuchni spalonymi włoskami ale po 5 minutach wietrzenia zapach ginie.
Polecam!
nie wiem co powiedzieć,a rzadko mi się to zdarza

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-03-13 o 15:27
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 16:03   #114
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Echhh... Jaka szkoda, że mam kuchenkę indukcyjną

A tu info ze strony Depiclinic odnośnie przygotowania do depilacji:

"skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha, podrażniona. Jeśli tego wymaga, stosuj emolienty (kremy nawilżająco-natłuszczająco-kojące) kilka dni wcześniej. Jeżeli twój organizm jest odwodniony, należy dzień wcześniej pić dużo wody."

Poza tym ten żel, który stosuje się do depilacji, a nawet Emla (która ma w sobie olej rycynowy) to już jakaś tam warstwa nawilżająca, więc nadal nie rozumiem o co chodzi z tym niesmarowaniem...
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:26   #115
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej
melduje sie i dziele. Po 4 zabiegach na łydki LS wypadło mi póki co jakieś 95% włosków - a jestem 1,5 m-ca po 4 zabiegu. Na bikinie wypadło jakies 75-80%. Teraz byłam na górnej wardze- ostatnio wam pisałam że mnie nic nie bolało, dzis bolało - miałam moc 45. Drugi zabieg więc zobaczymy.

Co do moich przebarwień, nadal są - białe plamy... nie chce cholerstwo zejść. Robie pilingi co 2-3 dni, jeszcze chyba cepan sobie kupię. Ale posłuchajcie co mi doradziła kosmetyczka jak jej dzisiaj pokazałam moje łydki (ta u której chodze teraz na depilacje górnej wargi) - że ona miała to samo i że powinnam iść sobie na solarium na 4 minuty i za tydzień powtórzyc sesje że to mi wyrówna koloryt... (pod warunkiem oczywiście że w najbliżzych tygodniach nie wybieram sie na zabieg..) co o tym myślicie? spotkałyście sie kiedys z taką poradą????
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 20:00   #116
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hej
melduje sie i dziele. Po 4 zabiegach na łydki LS wypadło mi póki co jakieś 95% włosków - a jestem 1,5 m-ca po 4 zabiegu. Na bikinie wypadło jakies 75-80%. Teraz byłam na górnej wardze- ostatnio wam pisałam że mnie nic nie bolało, dzis bolało - miałam moc 45. Drugi zabieg więc zobaczymy.

Co do moich przebarwień, nadal są - białe plamy... nie chce cholerstwo zejść. Robie pilingi co 2-3 dni, jeszcze chyba cepan sobie kupię. Ale posłuchajcie co mi doradziła kosmetyczka jak jej dzisiaj pokazałam moje łydki (ta u której chodze teraz na depilacje górnej wargi) - że ona miała to samo i że powinnam iść sobie na solarium na 4 minuty i za tydzień powtórzyc sesje że to mi wyrówna koloryt... (pod warunkiem oczywiście że w najbliżzych tygodniach nie wybieram sie na zabieg..) co o tym myślicie? spotkałyście sie kiedys z taką poradą????
nie wiem jak bedzie to wyglądało,ale blizny z zasady sie nie opalają,lub są bledsze niż pozostałe kawałki skóry
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 23:07   #117
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hej
melduje sie i dziele. Po 4 zabiegach na łydki LS wypadło mi póki co jakieś 95% włosków - a jestem 1,5 m-ca po 4 zabiegu. Na bikinie wypadło jakies 75-80%. Teraz byłam na górnej wardze- ostatnio wam pisałam że mnie nic nie bolało, dzis bolało - miałam moc 45. Drugi zabieg więc zobaczymy.

Co do moich przebarwień, nadal są - białe plamy... nie chce cholerstwo zejść. Robie pilingi co 2-3 dni, jeszcze chyba cepan sobie kupię. Ale posłuchajcie co mi doradziła kosmetyczka jak jej dzisiaj pokazałam moje łydki (ta u której chodze teraz na depilacje górnej wargi) - że ona miała to samo i że powinnam iść sobie na solarium na 4 minuty i za tydzień powtórzyc sesje że to mi wyrówna koloryt... (pod warunkiem oczywiście że w najbliżzych tygodniach nie wybieram sie na zabieg..) co o tym myślicie? spotkałyście sie kiedys z taką poradą????
mi solarium pomogło - też miałem białe plamy na nogach bo mimo przerwy od opalania przed zabiegiem skóra była dosyć brązowa i laser zostawił mi sporo "kropek" - te po trzech tygodniach znikły ale zostały właśnie przebarwienia - szybko się opalam i 3 seanse w solarium po 12 minut załatwiły sprawę więc polecam spróbować

ps. możesz przypomnieć w jakich odstępach robiłaś zabiegi ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 06:39   #118
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość

ps. możesz przypomnieć w jakich odstępach robiłaś zabiegi ?
pierwszy i drugi przerwa jakieś 8-10 tygodni, trzeci też cos koło tego a ten czwarty nieszczesny po pół roku. Wczesniej za 3 razem tez mi plamy wyszły, ale nie tak mocne jak teraz. Wiem że tez mi zaczęło schodzic jak zaczęła te miejsca opalać (ale słońcem) ale to dopiero po 3 miesiacach od zdarzenia się zaczęłam opalac a teraz minęło 1,5 miesiąca.

Miał ktos jeszcze spotkanie z solarium podczas wystapienia przebarwień? bo ciekawa jestem bardzo....

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie wiem jak bedzie to wyglądało,ale blizny z zasady sie nie opalają,lub są bledsze niż pozostałe kawałki skóry
własnie tez tą zasadą sie kieruję... babka powiedziała że po 1 seansie mam sie nie zrażać bo te miejsca mogą sienawet zaróżówic ale po drugim się wyrówna. Ja nie mogę....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 10:08   #119
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Umówiłam się na próbę laserową i powiedziano mi, żeby normalnie ogolić nogi. Mam troche wątpliowści jak po ogoleniu nóg będą w stanie ocenić stan włosa i dobiorą odpowiednią moc

Jak byłam kilka miesięcy temu w innym gabinecie , to na próbe laserową kazano mi przyjśc z włoskami nie depilowanymi kilka dni, żeby było widać jaki rodzaj mam włosów.

Teraz nadodatek w tym gabinecie, do którego chce sie udac sa dwa lasery, Light Sheer i Light Sheer Duet , który polecacie?

Edytowane przez majorka:)
Czas edycji: 2012-03-14 o 10:11
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 11:01   #120
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Teraz nadodatek w tym gabinecie, do którego chce sie udac sa dwa lasery, Light Sheer i Light Sheer Duet , który polecacie?
Duet - ma większą głowice a więc mniej strzałów - czyli mniej bólu - ponoć lepiej chłodzi ale nie wiem czy to jest odczuwalna różnica.....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.