Problem z brwiami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-13, 12:07   #1
Handsome100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5

Problem z brwiami


Mam poważny problem i zarejestrowałem się tutaj, bo głęboko wierzę, że uzyskam tu pomoc. W wieku 14 lat zauważyłem, że pojawia się u mnie monobrew. Ktoś mi to wytknął, zareagowałem tak jak umiałem. Bez dostępu do internetu, bez wiedzy w tym zakresie postanowiłem ogolić zrastające miejsce. Było to bardzo widoczne, co znów zostało mi wytknięte, więc zamaskowałem to pudrem. Do momentu wyprowadzki z domu podbierałem mamie puder i tuszowałem wygolone miejsce. I robię tak codziennie od 15 lat podbierając podkłady/pudry swoim kolejnym dziewczynom. Przyznam szczerze, że mam już tego dosyć, ale nie wiem jak mógłbym inaczej się tego pozbyć. Wyjściem byłoby pewnie poczekanie aż włoski odrosną i usunięcie ich pęsetą. Nie wyobrażam sobie jednak zostawić to miejsce na kilka dni i dać im rosnąć. Próbowałem depilatora - nie działał. Pomóżcie...
Handsome100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 12:58   #2
la_lunaa
Przyczajenie
 
Avatar la_lunaa
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 26
Dot.: Problem z brwiami

Usuwanie pęsetą albo woskiem. Mi też zrastają się brwi i to nie jest nic nienormalnego usuwanie włosków powinno wystarczyć - nie rozumiem co maskujesz tym pudrem? skoro je golisz - nie powinno tam być nic widać.
Żeby pęsety nie musisz mieć długich włosków.
la_lunaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 13:38   #3
Handsome100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z brwiami

Maskuję golone miejsce. Jest jaśniejsze od reszty części twarzy, a mam ciemniejszą karnację. Wiesz, 15 lat takiej „pracy” robi swoje.
Handsome100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 14:11   #4
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Problem z brwiami

Jakim cudem przez 15 lat skora nie wyrownala ci koloru regularnie golonego miejsca?
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 12:02   #5
Handsome100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z brwiami

A powinna? Przecież w miejscu, gdzie golę zarost skóra zawsze ma trochę inny kolor. Każdy facet tak ma.
Handsome100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 07:39   #6
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Problem z brwiami

Wiesz, zawsze można iść na laserowe usuwanie włosów Jeżeli nie chcesz się bawić w wyrywanie, golenie czy woskowanie to laser się sprawdzi bardzo ok, bo kilka sesji i miałbyś przez bardzo długi czas spokój z nowymi włosami.
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 08:17   #7
Handsome100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z brwiami

Dziękuję
Handsome100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 19:16   #8
Amela22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z brwiami

Podbiję temat! Choć u mnie jest trochę odwrotnie Moje brwi to praktycznie 5 włosów na krzyż. Pytanie więc, co zrobić aby było ich choć troszkę więcej? Coś na porost? Możecie polecić jakieś produkty z doświadczenia?
Amela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 21:11   #9
Gwennifer
Raczkowanie
 
Avatar Gwennifer
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 117
Dot.: Problem z brwiami

Cytat:
Napisane przez Amela22 Pokaż wiadomość
Podbiję temat! Choć u mnie jest trochę odwrotnie Moje brwi to praktycznie 5 włosów na krzyż. Pytanie więc, co zrobić aby było ich choć troszkę więcej? Coś na porost? Możecie polecić jakieś produkty z doświadczenia?
Z doświadczenia przekonałam się, że na brwi warto zainwestować w dobry makijaż permanentny. Ja mam ciemne, mocne, grube brwi, ale jest ich strasznie mało, mam takie brzydkie prześwity - najgorzej to wychodzi na zdjęciach. Przerobiłam już oleje rycynowe, odżywki, serum - nic. Tylko codzienny makijaż. Zainwestowałam raz, byłam strasznie zadowolona z efektu, do tego stopnia, że prawie wcale przestałam się malować. Teraz będę robić drugi raz, u innej lingeristki, bo ostatnio najbardziej jej prace mi się podobają.
Gwennifer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 22:11:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.