Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-03, 22:09   #91
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kto stosował krem Cepan? Proszę o pomoc!

Pytalam moja dermatolog o ten krem. Powiedziala, ze na stare blizny (a mam taka wielka po wycieciu wyrostka) to Cepan raczej nie pomoze.
Niestety nie bylam w stanie walczyc na poczatku z tym strasznym cebulowym smrodem i zostalam teraz ze spora blizna na brzuchu.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 22:53   #92
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: Kto stosował krem Cepan? Proszę o pomoc!

hmmm nie mialam takich przezyc po cepaie, uwazam go za calkiem niezły wynalazek, smrodek nawet polubilam, bo skuteczny i za to go lubie.
Po tradziku sladow nie ma, starych blizn nie rusza, ale takie polroczne troszke rozjasnil....
za to ja nim zagoilam rane po kolczuku w pepku, ktory mi sie dyscy szybko odpodobał... uwazam do za sukces...

przebarwienia na twarzy, ostatnio jakas ranke goi ładnie.

Sadze, ze te rozjasnione przebarwienia na pewno wskazuja ze cos sie dzieje... nie stosuj na otwarte ranki, ale na male blizny skutkuje jak u mnie przynajmniej, stosowałam zawsze na noc.
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 07:41   #93
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: Kto stosował krem Cepan? Proszę o pomoc!

Po wpisaniu w wyszukiwarke hasla "cepan", znajdzies wiele ciekawych informacji.
Ze swych doswiadczen dodam- kupilam cepan kilka miesiecy temu. Na moim policzku znajdowala sie ciemna , niewielka blizenka po krostce. Zaleczonej krostce, po ktorej slad byl jedyna pozostaloscia. Po kilku dniach stosowania cepanu, miejsce po krostce zaczelo bolec, zaczela budowac ie bolesna krosta! Walczylam z nia przez tydzien, a tuba z cebulowa mascia wyladowala w koszu na smieci.
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 08:52   #94
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Kto stosował krem Cepan? Proszę o pomoc!

Polecam pianka Apipanten - świetnie nawilża u mnie wyrównuje koloryt skóry i zmiejsza wypryski( oczywiscie pod warunkiem gdy nie jest sie uczulonym na propolis) Podobno tez ułatwia walke z bliznami, ale stosuje zbyt krótko by móc to ocenić.
http://www.nepentes.pl/produkty/wiecej.php?produkt=3
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 17:52   #95
plecaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kto stosował krem Cepan? Proszę o pomoc!

Kiedyś stosowałam Cepan, ale nie przypominam sobie żadnych przebarwień. Ja stosowałam go na blizny nie po trądziku, ale niestey mi nie pomógł. Mozesz sobie kupić Contratubex, on jest droższy ale są też widoczne efekty. Niestety nie wiem czy nadaje sie do twarzy, ale mozesz zapytać jakiegoś dermatologa albo kosmetyczki.
plecaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 19:33   #96
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Kto stosował krem Cepan? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Intuicja
Na moim policzku znajdowala sie ciemna , niewielka blizenka po krostce. Zaleczonej krostce, po ktorej slad byl jedyna pozostaloscia. Po kilku dniach stosowania cepanu, miejsce po krostce zaczelo bolec, zaczela budowac ie bolesna krosta! Walczylam z nia przez tydzien, a tuba z cebulowa mascia wyladowala w koszu na smieci.
Ja miałam podobnie.Przez jakiś czas Cepan działał bardzo powoli, ale dość skutecznie. Tylko że później w miejsce niektórych blizn zaczęły się odnawiać bolące i ropne wypryski, zostawiające kolejne blizny,więc go odstawiłam.Jakiś czas potem na moim "piknym" czole zadomowiły się drożdżaki i dostałam inną maść,która zwężała naczynia krwinośne i dzięki niej blizny stały się mniej czerwone.Niestety teraz znowu wraca trądzik.
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 20:21   #97
kacha166661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 2
Dot.: sposób na blizny???

slyszalam ze ta masc jest bardzo dobra ale pomaga tylko na swieze rany
kacha166661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 20:32   #98
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Cepan

Odswieze watek, moze ktos sie skusi na odpowiedz jak przebiegla walka z likwidowaniem blizn?
Musze zlikwidowac czerwone kropki na nogach po wrastajacych wlosach Eh.. i zastanawiam sie nad tym Contratubexem - zapachu cebuli nie lubie, wiec cepan odpada raczej Sudokremem i... nie wiem

Jesli ktos ma jakies swoje doswiadczenia to fajnie jakby sie mogl podzielic
pozdrawiam
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 03:34   #99
jutib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 103
Dot.: Cepan

Herezja co wkońcu zaczełaś stosować na te blizny?

BO ja też mam niestety pełno takich małych dziureczek.

No i co mi wyskoczy jakiś pryszczyk nawet mały to mi dziurka zostaje zawsze . ( nie wiem czy to dlatego ze mam suchą skure no i mam juz te 27 lat )


Płakać sie chce a myślałam ze w tym wieku to juz nic mi nie wyskocz i bede mogła iśc na jakieś peelingi . A tu nic ciagłe niespodzianki............ ..
__________________
Justyś
jutib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 04:18   #100
Olllka
Raczkowanie
 
Avatar Olllka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 92
Dot.: sposób na blizny???

ja wlasnie dzisiaj sie ciachnelam maszynka i mysle ze bede miala blizne, wiec jak myslicie pomoze ten CEPAN?
__________________
"...And you know that you’re good...
...Cause they told you could be...
...The next BEST superstar..."
Mel C.
Olllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 16:28   #101
kacha166661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 2
Dot.: sposób na blizny???

czesc wszystkimmysle ze ta cala masc nic nie pomaga chociaz jeszcze jej nie stosowalam.stosowalam za to contartubex ale bylo juz za pozno i nic mi to nie dalo;/wiec nie warto tego uzywac i tracic pieniadze na masc ktora nie przynosi rezultatow;/ lekarz mi powiedzial ze trzeba ja stosowac jak najszybciej po oparzeniu nawet jak poparzylas sie rok temu to nic nie da;/.... mam blizne po oparzeniu na prawym reku oparzylam sie jak maialm rok i 2 miesiace goraca herbata;/ teraz mam 17 lat i strasznie sie wstydze moich trzech blizn(kolo pachy,przed zgieciem reki oraz u gory przed zgieciem)chcialabym to usunac ...chodzilam nawet na usowanie tego laserem do dobrego lekarza(bylam chyba z 5 razy)i razultatow nie widac. zniechecilam sie i przestalam chodzic;/...nastepny lekarz proponowal mi zebym wszczepila sobie balon z sola fizjologiczna i oparzenie by bylo prawie nie widoczne ...nie zdecydowalam sie na to...teraz troche zaluje i nie wiem co robic pomorzcie mi prosze!!nie chce tego miec i bardzo sie tego wstydze;/;/.....
kacha166661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 19:02   #102
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: sposób na blizny???

cepan stosouje sie tylko i wylacznie kiedy blizna jest swierza by dalo to jakis efekt o ile on da ( maly ale zawsze cos) nie wiem na jakiej fazie masz blizny.... jesli blizna zarosla tkanka wloknista niestety jedynem wyjsciem jest operacja plastyczna czyli usuniecie hirurgiczne... albo idz do hirurga on na pewno wypisze ci jakas masc na zmniejszenie blizny jesli tak jak mowie jest to blizna powierzchowna tyczaca sie naskorka
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 19:08   #103
BjakBRZYDULA
Przyczajenie
 
Avatar BjakBRZYDULA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: sposób na blizny???

Słyszałam, że na blizny warto stosować złuszczanie powierzchowne, wtedy blizna się wygładza. Ale takie zabiegi to warto przeprowadzić u doświadczonej kosmetyczki bo peeling nic nie da.
__________________
BjakBRZYDULA
BjakBRZYDULA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:54   #104
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: sposób na blizny???

Ą jesli chodzi o swieze blizny to dobra jest masc z witamina A, ktora swietnie odzywia skóre
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:30   #105
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: sposób na blizny???

contatubex jest swietna. moja siostra miała operacje i smarowała jak były świeższe (nie w całkiem pierwszej fazie) i prawktycznie nie ma nic widać , a blizna była duża. również masaże natłuszczającymi olejkami, balsamami na granicy boolu pomaga
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 07:33   #106
Dominique_
Raczkowanie
 
Avatar Dominique_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 45
GG do Dominique_
Dot.: sposób na blizny???

Hej dziewczyny,

Cotratubex stosował mój facet po operacji i powiem Wam że nie ma już śladu po szwach. Ja natomiast w grudniu załatwiłam się podczas nurkowania i otarłam się o rafę - niby taka sobie rana powierzchowna (po takich żyjątkach ciężko goją się rany), miałam strupki ale jak zesżły to cały czas blizny były widoczne i właściwie dopiero teraz wybrałam się do apteki, pani mgr poleciła mi właśnie CEPAN, jako polski odpowiednik Cotratubexu, jak stwierdziła bardziej opłacalny - tańszy a skład taki sam chyba, więc postanowiłam wesprzeć polską gospodarkę. Stosuję go przeważnie 1 raz dziennie, jak mi się przypomni to 2 i widzę fekty! Blizny te zrobiły się blade i mniej widoczne, myślę że to będzie postepowało wraz z dłuższym stosowaniem.
Uważam że czasem nie warto przepłacać za lek zagraniczny
__________________
Pozdrowionka!
Dominique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:51   #107
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: sposób na blizny???

tańszym odpowiednikiem jest - to prawda. cepan tylko śmierdzi bo zawiera dodatkowo wyciag z cebuli, ale tak podobne składy.jeszcze Thiospot moze , jak kaóraś miała
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 17:11   #108
dorota.k.polska
Przyczajenie
 
Avatar dorota.k.polska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Unhappy zmarszczki u 22-latki!!!!!!

Jestem przerażona tym co się dzieje z moją twarzą.I niestety nie chodzi tylko o upiorny trądzik,który męczy mnie od około 6 lat.Z nim jakoś sobie daje radę.Najgorszy jest całkowity brak elastyczności mojej skóry.Jest ona jednocześnie zanieczyszczona,łojotokow a,baaaardzo wrażliwa i przesuszona.Nie wiem co robić.Odstawiłam już żele i toniki z alkoholem ale poprawy nie widzę.Na noc używam kremu olay complete care a na dzień hydrożelu tej samej firmy.Zamiast podkładu stosuję krem tonujący biodermy.Ale te wredne zmarszczki mimiczne są cały czas takie same.Rano budzę się z gładką twarzą,ale po całym dniu gadania i śmieszków wyglądam na 10 lat starszą.Pomóżcie.Jak mam sobie pomóc?
dorota.k.polska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 18:57   #109
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

Witaj Doroto!

dostajesz duzego buziaka za uzywanie kremu biodermy z filtrami
w jakich partiach cera jest tłusta a w jakich przesuszona? masz zmiany ropne na twazry? jeśłi tak konieczna bedzie wizyta u dermatologa. jesli nie oczyszczanie regularne u kosmetyczki , podtrzymywanie efektow potem. dobrze że odłożyłaś preparaty z alkoholem , ael nie wszystkie alkohole wysuszają. muszę wiedzieć na jakich partiach twarzy wystepuje trądzik , łojotok i przesuszona cera,może naczynka? gdyz możliwe że bedziesz musiła uzywać kilku preparatów na poszczegóne partie twrzy, ale preparaty to późnniej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 19:28   #110
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

Z opisu wynika ,że cera jest bardzo trudna w pielęgnacji.Domyślam się ,że stosowanie kosmetyków dla cery trądzikowej doprowadziło do przesuszenia skóry.Jeśli skóra jest nadmiernie przesuszana to tworzy się błędne koło gdyż gruczoły łojowe pracują wóczas intensywniej i skóra próbuje się dodatkowo natłuścić. Uważam,że powinnaś dobrze nawilżać skórę - jeśli będzie dobrze nawilżona to zmarszczki mimiczne nie będą tak widoczne.Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u kosmetyczki. I tak jak radzi Emilia1 w przypadku trądziku -dermatolog. W gabinecie kosmetycznym na pewno znajdzie się dla Ciebie rada. Kosmetyczka ma możliwość indywidualnego doboru zabiegów i kosmetyków.Jeśli stan skóry będzie na to pozwalał - trądzik nie jest zaawansowany to polecam zabieg mikrodermabrazji (ale koniecznie z właściwie dobraną pielęgnacją), dobre są również zabiegi z ultradżwiękami - i w Twoim przypadku połączyłabym peeling ultradźwiękowy z sonoforezą z odpowiednimi regenerującymi preparatami.
Trudno jest polecić konkretne kosmetyki i zabiegi bez obejrzenia cery.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:04   #111
dorota.k.polska
Przyczajenie
 
Avatar dorota.k.polska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

Skóra przetłuszcza się zwłaszcza na pliczkach,czole i brodzie.Wygląda to strasznie nieestetycznie.Nic mi nie pomaga.Popękane naczynka mam w okolicach ust.
Zmiany ropne pojawiają się okazjonalnie odkąd zaczęłam używać emulsji dalacin t.Stosuję ją na noc pod krem.Dermatolog odradził mi tradycyjne oczyszczanie twarzy ale nie zaproponował żadnej alternatywy.Moje pytanie o likwidację przesuszenia twarzy pozostawił bez odpowiedzi.
Może ktoś zna dobrego dermatologa we Wrocławiu(albo kompetentną kosmetyczkę).
A może mam cerę atroficzną?????
dorota.k.polska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:10   #112
dorota.k.polska
Przyczajenie
 
Avatar dorota.k.polska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

A tak wogóle to dziękuję za odpowiedzi. Może z waszą pomocą pozbędę się wreszcie moich problemów.Oby!!!!
dorota.k.polska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 15:33   #113
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

tak ,cra naprawdę trudna jeśli chodzi o pielęgnację. Jak pisze Pani Beata, (pod wszyskim siię podpisuję) używanie produków do cery tłustej utworzsyło błędne koło. powinnaś zmienić te kosmetyki na preparaty do cery wrażliwej . do oczyszczania proponowałabym Ci mleczko lub śmietankę- one są łagodniejsze od żeli , kórych pewnie używałaś. tonizowanie skóry również delikatnymi tonikami nawilzającymi i łagodzacymi.stan twoich naczynek mozesz porpawic poprzez używanie serum z wit C lub kremów z zawartoscia tej witaminy. oczyws\iście od wewnątrz również. filtry , to już wiesz i na dzień nakładaj je na krem z wit C.nie napisałaś gdzie przesusza Ci się skóra ,ale pewnie okolice oczu i ust.mogłabym Ci również polecic uzywanie dirosealu, formalnie jest on preparatem na naczynka, ale przez zawartosć retinaldehydu, wpływa korzystnie na zmarszczki, pryszcze , czy też poniekąd na przetłuszczanie się cery.na razie to zaproponowałabym, później jak cera się zregeneruje można włączyć w pielęgnację kwasy BHA , zeby zminimalizować trądzik i przetłuszczanie się cery , niektórzy widzą nawet korzyści ze stosowania na skórę suchą, i może jesczze kwasy PHA działające korzystnie zarówno na cerę suchą , wrażliwa , jak i tłustą.
diroseal może powodować łuszczenie, należy wowczas zmniejszyć częstotliwość .początkowo tak co 3 -4 dni używaj, później co 2 . w przerwie miedzy retinoidami nawilżaj jakimś prostym nawilżaczem np avene HOL , olejek regulujący dr hauschka możesz sproobowac ( tłuste partie matowi, suche nawilża) .podobne właściwości co diroseal ma ystheal z tym ,że formalnie to preparat p-zmarszczkowy, ale bodajże nawet taką samą ilość retinaldehydu ma . nie musisz się obawić że to krem dla 35 dziewczyn.
kremy z wit C
rosaliac
reti c
flavo c
iwostin e+c
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 11:35   #114
dorota.k.polska
Przyczajenie
 
Avatar dorota.k.polska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

Czy te kremy z wit.C nie będę się "gryzły" z dalacinem T?A jeśli chodzi o diroseal i ystheal to mam małe pytanko:działają one podobnie jak krem diaceneal z AVENE.Bo ja miałam kiedyś ten ponoć działający cuda specyfik.Teraz pół opakowania leży na dnie mojej szuflady,a na twarzy do dziś widnieją przebarwienia po okropnych wypryskach jakie spowodował ten krem.Wiem,że na początku stosowania mogło wystąpić pogorszenie stanu cery,ale to co działo się na mojej twarzy po 3 tygodniach stosowania,było przerażające.Wielkie podskórne wypełnione ropą "cysty".Inaczej nie da się tego nazwać.Ble na samo wspomnienie dostaję dreszczy.Teraz boje się stosowania kosmetyków tego typu.Co robić?Zaryzykować?A jeśli tak to czy mam odstawić dalacin?
dorota.k.polska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 12:39   #115
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

diroseal i ystheal oraz diacneal mają retinaldehydy, ale działają one łagodniej bo nie mają kwasów Aha w swoim skąłdzie jak diacneal. wysyp jest normalny i łuszczenie się gdyż jest to zwiazane z dojrzewaniem zmian w skórze , a retinaldehydy mają na to poniekąd wpływ.wiec wysyp i łuszczenie są normalne, przestałaś wtedy tego uzywac? jeśłi tak to nie powinnaś , jednynie co to tylko zmniejszyć częstotliwosc. dalsze uzywanie zmniejszyłoby też przebarwienia, ale jesli chodzi o to to mżna zastosować inne psecyfiki na te przebarwienia. dalacin t nie powinien pogryźć się z wit C , wiem,ze trzeba uważać na rónoczesne uzywanie erytromycyny czy tubokurarynę, ale wit C najlepiej nakładaj rano przed filtrem , wieczoram dalacin. jeśłi Ci pomaga nie musisz odstawiać. wyproobooj olejek regulujący dr hauschka. na dzień fajnym jest kremik active c xl z zawiera wit c w steżeniu 5% i koryguje i zapobiega zmarszczkom albo na dzień hydracid c 1% wit c , 0,3 %retinolu 3 % wit E, może zapychać bo zawartość wie e dosyć duża. też pzmarszczkowo działa. na noc możesz wtedy jak nei chcesz retinoidów to active C korygujący zmarszczki
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 16:26   #116
dorota.k.polska
Przyczajenie
 
Avatar dorota.k.polska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

Wielkie dzięki za pomoc.Zamierzam jak najszybciej zastosować się do twoich wskazówek.Buziaki
dorota.k.polska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 18:30   #117
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: zmarszczki u 22-latki!!!!!!

Dorota mam podobny problem jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne
Mam 23 lata i już przy ustach mam zmarszczki od smiania się i bruzdę na czole. Cere mam raczej bezproblemową (jeśli tak można napisa o cerze nadwrażliwej ) tzn. sporadycznie wyskakuje mi jakies niespodzianki, mam trochę zaskórników i te okropne zmarszczki. Porazka.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:27   #118
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Question krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Właśnie przeczytałam artykuł, w którym jest napisane , że kremów przeciw zmarszczkowych powinno się używać nawet w bardzo młóodym wieku ponieważ "lepiej zapobiegać niz leczyć" (powinny ich używać nawet 11, 12-latki ) Ja mam 17 lat i jeszcze nigdy takich kremów nie używałam...

Jak myślicie drogie wizażanki czy to dobry pomysł z tymi kremami w młodym wieku? Jeśli tak to jakie możecie polecić?
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:46   #119
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

najlepszy krem przeciwzmarszczkowy to krem z porządnymi filtrami UV i można go stosować niezależnie od wieku.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 12:51   #120
Invinsible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 84
Dot.: krem przeciw zmarszczkom dla nastolatki

Ło matko, ale mnie rozbawiłaś Co prawda nie bardzo znam się na kosmetologii, ale nie wyobrażam sobie 11latki uparcie wcierającej w siebie całe serie kosmetyków przeciwzmarszczkowych
__________________
Jam nowa, niedoświadczona i głupiutka jeszcze - więc nie bijcie
Invinsible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.