M jak Miłość część 7 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-08, 11:56   #31
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: M jak Miłość część 7

Pewnie Natalka na interwencji dostanie kosę od jakiegoś menela i tak sie skończy kariera policyjna Sorry, ale dla mnie jest niewyobrażalne, zeby samotna matka małego dziecka szła do takiej pracy, bez doświadczenia i odpowiedniej szkoły.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 12:00   #32
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: M jak Miłość część 7

tak sie z boku patrzy to sie fajnie mowi, po co uciekal itd, ale tak naprawde co oni mu wlasnie pomoga jak on tam siedzi, przeciez nawet prawnik mu nie wierzy, i ten esemes i to przeszukanie mieszkania, czy oni zawsze sa panami i wladcami, ze taki syf moga robic i chwila wystarczyla, strach i Marcin nawiał, pewnie ogladal amerykańskie filmy i to przyszlo mu do glowy, ze jak sam sobie nie znajdzie dowodow, to posiedzi w wiezieniu i tyle

a nie to w sumie nie Marcin ogladal, tylko rezyser eMki i chcial sobie troche dodać w filmie adrenaliny


a co do Izy, kurcze ale ona sama tez miala tajemnice i zanim Marcin coś od niej wyciągnął ile to trwalo, widocznie taki zwiazek maja, ze swoje tajemnice to swoje, to co teraz zdziwiona, ze jej nie mowil, moze u nich jest inaczej, ze partner nie jest najlepszym przyjacielem, a on tez jest takim, ze jak dal obietnice Naomi, to moze dotrzymal , jest głupia i tyle, bo wierzy temu byłemu, bo co ktoś przysiegnie to prawda musi być, szczegolnie taki ktoś, tu nie ma Bog honor ojczyzna
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 12:06   #33
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: M jak Miłość część 7

Jeżeli taka sytuacja z ucieczka miałaby miejsce w prawdziwym życiu Marcin wpadłby w momencie spotkania z Iza, jeśli nie szybciej. Chyba logicznym jest, ze uciekinier zwykle szybko kontaktuje sie z kimś bliskim, bo ile mozna sie chować w krzakach. No chyba ze jest nieco sprytniejszy, ale Marcin przedstawiany jest konsekwentnie w tym serialu jak kompletny idiota, aż przykro na to patrzeć

A obrońca wcale nie musi wierzyć swojemu klientowi, ma go tylko dobrze bronić, co dla tak wybitnego mecenasa powinno być bardzo łatwe w tej sprawie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 12:20   #34
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: M jak Miłość część 7

Ta kancelaria w ogóle wybitna jest. Każdym rodzajem prawa się tam zajmują.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 12:34   #35
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: M jak Miłość część 7

no sorry, ale to nie Marcin wypada jak idiota tylko Policja , nie no pewnie niech bronia nawet prawdziwych przestępców jak maja tylko z tego kase...

wlasnie chyba nie logiczne jest, ze sie kontaktuje tak szybko z kimś bliskim, bo moze zaraz wpaśc, tylko nie u nas, bo policjantow za mało i go nie namierzyli, tylko tez nie wiemy ile odcinek to u nich dzien, a drugi to na drugi czy za kilka dni

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

p raz kolejny pokazuja, ze najlepiej nikomu nie pomagać, w mieć wszystko dookola, bo sie potemu samemu obrywa i taka prawda
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 12:47   #36
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ta kancelaria w ogóle wybitna jest. Każdym rodzajem prawa się tam zajmują.
A jaki maja metraż. Musza mieć bardzo bogatych klientów. A przecież prawników to chyba trzech tam pracuje.

Nie pomaga sie dorosłym ludziom w sposób głupi, kosztem własnym i własnych bliskich. Jakby mój facet tak angażował sie w sprawy obcej dziewczyny, która na jej własne życzenie bije żonaty kochanek, to zaraz bym szybko z tym porządek zrobiła i uznała, ze widocznie ma za dużo wolnego czasu, trzeba mu dołożyć obowiązków w chałupie
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 13:04   #37
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: M jak Miłość część 7

ale Iza w ogole wiedziala co sie dzieje u tej Naomi czy tylko nieraz tam cos widziala Marcina z nią i nie rozmawiali za duzo o tym?

Marcin jak sie pojawil w serialu to byl jako ten zły, wiecznie gdzies na boku problemy, bijatyki, panienki i teraz kurcze juz taka etykietke mu przyszyli, ze moze jednak winny, do tego jezeli mial romans to przeciec by nie szedl do izy, nie wiem czy nawet ta Policja wie, ze on był z Iza

a czemu on niby pomagal Naomi kosztem bliskich ?

bo najczesciej faceci to umieja sie bic, ale jak juz przyjdzie co do czego to jak jakiejs panience maja powiedziec odczep sie, czy nawet na taka krzyknac, to nie wiem czy oni sie płaczu boja czy czego, ze milkna, przeciez kobiety sa silniejsze od nich, to co boi sie, ze jak na taka krzyknie, to ona sie rozbije jak porcelana, tchorze sa i tyle najczesciej

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

w ogole to wyszlo, ze Naomi byla mu blizsza od Izy, bo tak tylko wyweszyla klopoty to z płaczem uciekla, wiec tutaj ten argument nie ma uzsadnienia, Iza w ogole mu nie była bliska, sama ma problemy ze soba, to mysli, ze inni sa tacy jak ona
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 20:06   #38
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A w ogóle to Natalka tak szybko skończyła jakąś szkole policyjną?

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Janek ma się podobno pojawić
To dobrze bo mało go ostatnio pokazują.

Mam już dość Izy i Natalii w roli strażniczki prawa i ten jest tekst do Baśki, że widziała ją i Marcina żałosne
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 16:49   #39
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: M jak Miłość część 7

Iza przede wszystkim na początku była twardą babką, jeszcze zanim była z Marcinem i nagle zrobiono z niej kompletną rozlazłą mamełe - aż trudno mi się ogląda sceny z nią.

Wątek Natalii jest mało realistyczny, a już najbardziej rozwalają mnie wątki chorobowe, a raczej cudowne uzdrowienia. Magda po takich akcjach z sercem pije wino, biega, skacze na szpilach a przecież nie tak dawno była umierająca prawie. Mama Franka to samo, no ja rozumiem że nie musi leżeć itp ale po protu nie wygląda na chorą, a w dodatku nagle ten wątek chorobowy został ucięty, już z dzieciakiem biega i wszystko jest ok.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 19:38   #40
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Iza przede wszystkim na początku była twardą babką, jeszcze zanim była z Marcinem i nagle zrobiono z niej kompletną rozlazłą mamełe - aż trudno mi się ogląda sceny z nią.

Wątek Natalii jest mało realistyczny, a już najbardziej rozwalają mnie wątki chorobowe, a raczej cudowne uzdrowienia. Magda po takich akcjach z sercem pije wino, biega, skacze na szpilach a przecież nie tak dawno była umierająca prawie. Mama Franka to samo, no ja rozumiem że nie musi leżeć itp ale po protu nie wygląda na chorą, a w dodatku nagle ten wątek chorobowy został ucięty, już z dzieciakiem biega i wszystko jest ok.
Ostatnio też o tym myślałam. Natalia mnie drażni i ten jej głos... Strażniczka prawa jak się patrzy:P
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 01:51   #41
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Iza przede wszystkim na początku była twardą babką, jeszcze zanim była z Marcinem i nagle zrobiono z niej kompletną rozlazłą mamełe - aż trudno mi się ogląda sceny z nią.

Wątek Natalii jest mało realistyczny, a już najbardziej rozwalają mnie wątki chorobowe, a raczej cudowne uzdrowienia. Magda po takich akcjach z sercem pije wino, biega, skacze na szpilach a przecież nie tak dawno była umierająca prawie. Mama Franka to samo, no ja rozumiem że nie musi leżeć itp ale po protu nie wygląda na chorą, a w dodatku nagle ten wątek chorobowy został ucięty, już z dzieciakiem biega i wszystko jest ok.
Też o tym myślałam. Wszyscy raptownie zdrowi. Nikomu nic nie dolega, żadnych kontroli lekarskich. Artur żadnych trudności z chodzeniem. No moze Lucka tabletami faszeruja.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-11, 11:30   #42
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: M jak Miłość część 7

Ale co Wy naprawdę chcecie oglądać jak ktoś chodzi do lekarza , jak się źle czuje, wystarczy Marka ostatnio było z chorobą
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 12:09   #43
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Ale co Wy naprawdę chcecie oglądać jak ktoś chodzi do lekarza , jak się źle czuje, wystarczy Marka ostatnio było z chorobą
Absolutnie nie o to chodzi chodzi o kompletne oderwanie od rzeczywstosci, ludzie oblożnie chorzy nagle zdrowieją i niczym nie ograniczają swojego życia. I już nawet słowa o chorobie nie ma. Dla mnie najlepiej się ogląda jak nikt nie choruje - wiadomo. Tylko jak już tworzą wątek to by jakoś realnie mogli to rozegrać.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 17:06   #44
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Iza przede wszystkim na początku była twardą babką, jeszcze zanim była z Marcinem i nagle zrobiono z niej kompletną rozlazłą mamełe - aż trudno mi się ogląda sceny z nią.

Wątek Natalii jest mało realistyczny, a już najbardziej rozwalają mnie wątki chorobowe, a raczej cudowne uzdrowienia. Magda po takich akcjach z sercem pije wino, biega, skacze na szpilach a przecież nie tak dawno była umierająca prawie. Mama Franka to samo, no ja rozumiem że nie musi leżeć itp ale po protu nie wygląda na chorą, a w dodatku nagle ten wątek chorobowy został ucięty, już z dzieciakiem biega i wszystko jest ok.
No właśnie ta Iza, na początku twarda pani kurator, pewna siebie kobieta, a teraz taka mamałyga esh... nawet fryzurę jej zmienili, wcześniej miała burzę loków.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:39   #45
KeshiaSaintMartin
Rozeznanie
 
Avatar KeshiaSaintMartin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
No właśnie ta Iza, na początku twarda pani kurator, pewna siebie kobieta, a teraz taka mamałyga esh... nawet fryzurę jej zmienili, wcześniej miała burzę loków.
Chyba nie w tym serialu
__________________
Did you say it?
'I you.
I don't ever want to live without you.
You changed my life.

-?-
KeshiaSaintMartin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:39   #46
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: M jak Miłość część 7

A może tylko udawała, że jest twardą i silną kobietą, taką maskę założyła. A tak naprawdę to taka mimoza, że szkoda słów.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:44   #47
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez KeshiaSaintMartin Pokaż wiadomość
Chyba nie w tym serialu
W tym. Miała na początku samym jak przyjeżdżała do Marcina jak miała wydać decyzję czy może on się opiekować Szymkiem czy nie. Nawet wtedy bardzo mi się podobała i myślałam, że może kiedyś będą razemi są, ale nie tak jak planowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:45   #48
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez KeshiaSaintMartin Pokaż wiadomość
Chyba nie w tym serialu
Chyba jednak w tym
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47

Edytowane przez flowerme
Czas edycji: 2017-10-01 o 09:26
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 21:27   #49
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak Miłość część 7

Lepiej wtedy wyglądała.
Tak czy inaczej to chyba wreszcie pożegnamy tą mimoze bo chyba Marcin nie będzie chciał dalej z nią być po tym jak zwątpiła w niego?


Natalia jaka nudziara, tak się przejęła ta pracą, że aż śmiać mi się momentami chce


Fajny ten nowy policjant

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A7-30D przy użyciu Tapatalka
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 21:28   #50
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak Miłość część 7

Jeny jaki ten samochód jest okropny xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 09:56   #51
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Lepiej wtedy wyglądała.
Tak czy inaczej to chyba wreszcie pożegnamy tą mimoze bo chyba Marcin nie będzie chciał dalej z nią być po tym jak zwątpiła w niego?


Natalia jaka nudziara, tak się przejęła ta pracą, że aż śmiać mi się momentami chce


Fajny ten nowy policjant

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A7-30D przy użyciu Tapatalka
Oby!! Izka jest okropna! W emce prawie każdą postać psują. Wydaje się, że wniesie coś ciekawego a okazuje się mimoza.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Jeny jaki ten samochód jest okropny xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tyle lat Pawełek fordem ledwo jezdzacym się woził az nagle na Subaru takie jego stać.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 13:29   #52
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Oby!! Izka jest okropna! W emce prawie każdą postać psują. Wydaje się, że wniesie coś ciekawego a okazuje się mimoza.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------


A tyle lat Pawełek fordem ledwo jezdzacym się woził az nagle na Subaru takie jego stać.
No właśnie Taka Impreza kosztuje 33 tys no ale co tu gadać.... skoro okazyjne cena jak auto Ulki pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 15:44   #53
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Lepiej wtedy wyglądała.
Tak czy inaczej to chyba wreszcie pożegnamy tą mimoze bo chyba Marcin nie będzie chciał dalej z nią być po tym jak zwątpiła w niego?


Natalia jaka nudziara, tak się przejęła ta pracą, że aż śmiać mi się momentami chce


Fajny ten nowy policjant

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A7-30D przy użyciu Tapatalka
Wydaje mi się, że będzie nowy romansik - Marcin/bratowa Andrzeja
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 16:30   #54
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że będzie nowy romansik - Marcin/bratowa Andrzeja
Ja również tak uważam.
W sumie to fajna z niej dziewczyna i bardziej troszczy się o Marcina niż Iza.

Po tych zdjęciach widzę jak Izę bardzo przerobili
Inna fryzura, zupełnie inny styl ubierania się.

Z zachowania też jest teraz inna. Nie wyobrażam sobie, że taka osoba może pracować jako kurator

Niech ona już zniknie z tego serialu.
Kiedyś chciałam, aby oni byli razem. Teraz chcę, aby zniknęła
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 17:32   #55
KeshiaSaintMartin
Rozeznanie
 
Avatar KeshiaSaintMartin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 998
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
W tym. Miała na początku samym jak przyjeżdżała do Marcina jak miała wydać decyzję czy może on się opiekować Szymkiem czy nie. Nawet wtedy bardzo mi się podobała i myślałam, że może kiedyś będą razemi są, ale nie tak jak planowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie To musiała ją mieć w małej liczbie odcinków, bo w ogóle nie zapamiętałam
__________________
Did you say it?
'I you.
I don't ever want to live without you.
You changed my life.

-?-
KeshiaSaintMartin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 20:32   #56
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: M jak Miłość część 7

Co do Izy do w tych loczkach wyglądała gorzej niż teraz. Jednak zrobili z niej straszną ciapę, wg mnie bratowa Andrzeja i Marcin nie będą razem.
W kulisach widziałam, żeJacek wyzna Aśce prawdę o jej ojcu i ona go przytuli a zobaczy to Zośka ciekawe czy Tomkowi powie?

Ten nowy policjant może być a Ulka jak zwykle znów szaleńczo zakochana (swoją drogą to już drugi policjant na jej liście pamiętacie jak z Natalią były w tym Robercie co do Kaśki uderzał zakochane?).
Chyba ma coś na sumieniu ale nie wiem co? i ma słowackie pochodzenie

Ponadto czytałam, że Maria spędzi noc z Bilskim tej to już całkiem odwaliło. Marcin wkrótce odzyska wolność bo żona tego faceta z którym spotykała się Naomi zaniesie jej rzeczy na policję i aresztują tamtego gościa.

Edytowane przez lexi221
Czas edycji: 2016-12-14 o 20:57
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 20:46   #57
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
A tyle lat Pawełek fordem ledwo jezdzacym się woził az nagle na Subaru takie jego stać.
Wziął w leasing

Mnie rozwaliła Ala ze swoim pomysłem z wyprowadzaniem psów ze schroniska. W Warszawie schronisko jest w zasadzie pod miastem, trzeba tam dojechać, co z wyprowadzaniem psów zajmuje pol dnia. A ona wielce rozczarowana, ze facet rozkręcający swój biznes nie ma specjalnie czasu i ochoty na takie wątpliwe atrakcje. Ale wiadomo, w tym serialu pomimo pracy bohaterowie maja czas na wszystko, kawki, spotkania w parku w godzinach pracy, śledzenie kogoś, robienie zdjęć...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 21:07   #58
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: M jak Miłość część 7

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Co do Izy do w tych loczkach wyglądała gorzej niż teraz. Jednak zrobili z niej straszną ciapę, wg mnie bratowa Andrzeja i Marcin nie będą razem.
W kulisach widziałam, żeJacek wyzna Aśce prawdę o jej ojcu i ona go przytuli a zobaczy to Zośka ciekawe czy Tomkowi powie?

Ten nowy policjant może być a Ulka jak zwykle znów szaleńczo zakochana (swoją drogą to już drugi policjant na jej liście pamiętacie jak z Natalią były w tym Robercie co do Kaśki uderzał zakochane?).
Chyba ma coś na sumieniu ale nie wiem co? i ma słowackie pochodzenie

Ponadto czytałam, że Maria spędzi noc z Bilskim tej to już całkiem odwaliło. Marcin wkrótce odzyska wolność bo żona tego faceta z którym spotykała się Naomi zaniesie jej rzeczy na policję i aresztują tamtego gościa.
Mogliby być Jej postać jest taka epizodyczna - strasznie się marnuje w tym serialu

Z Marysi scenarzyści zrobili kretynkę.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 21:26   #59
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: M jak Miłość część 7

Podobno Marysia ma sie zejść ponownie z tym gangsterem. Aż sie nie chce wierzyć, zeby kobieta w takim wieku, z dorosłymi dziecmi, z normalnej rodziny była taka głupia. I nawet syn perła palestry nie widzi, co z matka sie dzieje.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 00:13   #60
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: M jak Miłość część 7

Ja to się zastanawiałam skąd nagle Pawła i Alę stać na imprezę z pokazem fajerwerków, to przecież kupa kasy wypuszczona w powietrze

Ten wóz był zarysowany z prawej strony przy błotniku..jak to się stało skoro Ala wyjechała nim z podporządkowanej pod koła temu policjantowi? To on chyba przód powinien mieć nadszarpnięty, a nie gdzieś tam z boku przy dole.. Chyba, że jakieś szczegóły mi umknęły.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2016-12-15 o 00:17
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 22:50:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.