Prezent urodzinowy dla męża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 14:00   #1
AgaPrzerwa
Raczkowanie
 
Avatar AgaPrzerwa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 67

Prezent urodzinowy dla męża


Drogie koleżanki. Poradzicie i doradzicie?
Za parę dni mój mąż obchodzi 36 urodziny. Szukam coś dla niego nietuzinkowego, a zarazem oryginalnego. (nie chciałabym jak co roku kolejne kosmetyki, skarpetki, zapachy do samochodu kupować - chyba rozumiecie)
Jako że jest fanem Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej i praktycznie na każde mecze jeździ postanowiłam mu kupić koszulkę z motywem patriotycznym. W sumie taka odzież patriotyczna to coś oryginalnego. Nie mogę się jednak zdecydować którą wybrać.

1. musiałam usunąć linki do do sklepu z koszulkami ze wzgledu na regulamin forum

2. jw
A może macie inne sugestie i propozycje na prezent? Coś oryginalniejszego niż koszulka z orłem?
__________________
Takie tam sobie pisanie https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=19456

Edytowane przez AgaPrzerwa
Czas edycji: 2016-11-12 o 15:56
AgaPrzerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 13:58   #2
apsikpsik9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent urodzinowy dla męża

Oj Panowie i te gadżety, ale coś w tym jest że bez nich ani rusz: telefony, smart itp.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
apsikpsik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 17:44   #3
AgaPrzerwa
Raczkowanie
 
Avatar AgaPrzerwa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 67
Dot.: Prezent urodzinowy dla męża

Cytat:
Napisane przez Moredis Pokaż wiadomość
Hej, ja bym zaproponowała również rozejrzenie się za fajnymi telefonami - jeśli jest gadżeciarzem na pewno mu się spodoba. Np telefony od getnord są naprawdę fajne - dość futurystyczny wygląd no Onyxa, mega wytrzymałe, z dodatkowymi elementami w zestawie, jak karabińczyk. Taki luźny pomysł
Telefon nowy raczej nie. Wszystkie dotykowe teraz, a w jego pracy nie poprostu nie praktyczny i uległ by uszkodzeniu. Uzywa starej nokii e-52 i chyba nie zamieni - dopóki nie padnie.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez matek532 Pokaż wiadomość
Witam ostatnio znalazłem na olx fantastyczny prezent dla każdego nie zależnie od wieku. Obdarowałem nim moja bliską osobę i była zadowoleno, ponieważ ten jest bardzo praktyczny. A paczka przyszła profesjonalnie zapakowana i byłem bardzo zadowolony. a teraz zamówiłem jeszcze kilka dla siebie
serdecznie polecam

Przesyłam państwu link żebyście mogli państwo też skorzystac z tego produktu.

https://www.olx.pl/oferta/sejf-slown...9-IDezG1b.html
Takie pudełeczko gdzieś widziałam - ale co on by tam miał trzymać? Obrączkę musi mieć na paluchu... hehe
__________________
Takie tam sobie pisanie https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=19456
AgaPrzerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 20:17   #4
saralola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent urodzinowy dla męża

a może wynająć mu jazdę Ferrari
Jazda za kierownicą Ferrari po krętym i wymagającym torze wyścigowym wymaga nie lada umiejętności. Jest to okazja do sprawdzenia własnych możliwości za kierownicą auta, które znane jest z agresywnego i sportowego temperamentu. Szczegóły na temat Ferrari oraz sportowej jazdy przekaże instruktor, który uczestniczy w jeździe jako pasażer.
Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera.
saralola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 22:56   #5
esPappa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Prezent urodzinowy dla męża

A golarka jakaś porządniejsza, remington czy coś? Korzysta i ten co ma brodę i ten co nie ma, każdy facet potrzebuje A teraz brody ładnie przycięte w modzie
esPappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 20:19   #6
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Prezent urodzinowy dla męża

Wyjazd-niespodzianka np. weekend w jakimś fajnym hoteliku we dwoje?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 19:47   #7
Adam3223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent urodzinowy dla męża

Jak dla męża to raczej powinien wypowiedzieć się ktoś taki jak ja, czyli płeć męska bo przecież to ma być dla NIEGO prezent
Warto by było na Twoim miejscu rozważyć prezent, który pozostawi mu wspomnienia na lata, własnie jak wypad do hotelu albo jazda ferrari po torze (to drugie jest oczywiście lepszym wyborem) ale nie zapomnij o drugim prezencie (mniejszym). Bo tak to już jest z nami facetami, że lubimy gadżety i inne niepotrzebne lecz zabawne rzeczy. Spróbuj czegoś poszukać tutaj xxx Ta strona bardzo mi pomogła niejednokrotnie w zakupie prezentu. Zawsze z pozytywnym skutkiem. Nie znajdziesz tam banalnych rzeczy, tylko prawdziwe unikaty

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-10-21 o 08:18 Powód: reklama w każdym post
Adam3223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 13:42   #8
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Prezent urodzinowy dla męża

Zawsze staram się kupować niestandardowe prezenty, dopasowane do jego upodobań. Jazda sportowym samochodem jest uważam fajnym pomysłem na prezent dla facetahttp://motoprezent.pl/jazdy-w-prezen...ybranym-autem/ to jest coś co na pewno doceni i zapamięta.
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:18   #9
patipodolak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent urodzinowy dla męża

Nie wiem dlaczego to tak jest, że facetowi zawsze trudniej coś kupić. Niby jest dużo takich typowo męskich gadżetów, ale ja mam zawsze z tym problem
patipodolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-27 09:18:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.