ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-22, 07:28   #1081
201708160922
Konto usunięte

Odp: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wiem, ze ten watek nie jest od komentowania, ale nie wierze, ze jakikolwiek lekarz moglby tak zrobic. Moj mozg nie ogarnia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 09:48   #1082
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie

GG do mloda_to_glupia
Dot.: Odp: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ja do końca w to piwko nie mogę uwierzyć...
Stary 2013-05-22, 18:39   #1083
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Odp: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

To najwyraźniej jakaś chęć zepsucia opinji...bardzo dziecinne.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 12:30   #1084
WhiteSmile
Raczkowanie

Dot.: Odp: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Bylam strasznie zszokowana... I Pani z recepcji również. Zdziwilam się, że ma takie pozytywne opinie w internecie a mnie tak potraktował. To było latem rok temu wiec piwko w upalny dzień idealne tylko nie w klinice! Uwierzcie, że NIKT NIGDY by tak nie zrobił. Wystawilam opinie bo chce żeby ludzie zobaczyli jaki on jest na prawdę jak mu coś nie podpasuje. Złożona była skarga na pismie do kliniki ale zignorowali to.
WhiteSmile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 06:55   #1085
basikagniezno
Zadomowienie

Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

POZNAŃ

Prof. Błażej Męczekalski,

Niestety, dla pana prof. opinia negatywna. Na wizycie (prywatnej!) z zegarkiem w ręku, nie może doczekać się wyjścia. Nie tłumaczy, zdaje się "nieobecny". Badanie szybko, szybko i do domu. Wszystkim wypisuje ten sam lek (natomiast dwóch innych lek. nie polecało tego leku). Jedyny plus-skierowanie do szpitala. Ale to inni lek. też dają. Ja bardzo się zawiodłam- nie spodziewałam się tego po prof. :/

Dr Paweł Kopyra

Młody dr, skupia się na jakiś dużych problemach- jeśli nie ma mięśniaka, guza, to wszystko ok, anty i do domu. Nie przypadł mi do gustu.
basikagniezno jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 18:57   #1086
MissN
Raczkowanie

POZNAŃ

Zdecydowanie nie polecam wizyt w przychodni akademickiej na ulicy piątkowskiej. Lekarza można jeszcze jakoś przeżyć, chociaż nie robi badań przed przepisaniem tabletek... ale ta hejterska rejestratorka to już szczyt wszystkiego. Nie dość, że każdy czekający w kolejce słyszy wszystko o co ona się pyta to do tego jest zawsze nie miła! Kiedyś przyszłam do lekarza w trakcie okresu, ponieważ miałam problem z infekcją i nie mogłam czekać... a ona na mnie prawie się wydarła '' po co Pani w ogóle przyszła do lekarza ?'' LOL. Gdybym była tak chamska jak ona to odpowiedziałabym jej ,,nie twoja KU*WA sprawa'' !!
Stary 2013-06-20, 17:36   #1087
anulkas1990
Raczkowanie

WROCŁAW nie polecam dr. Brejnaka (przyjmuje na ziemowita w tej przychodni) masakra jakaś... to ten doktor mi powiedział, że mój narzeczony "nabije mnie na pal"że zostanę rozerwana...grrr... jest bardzo niedelikatny (no dobrze,jestem dziewica,ale już u niejednego ginekologa byłam i było ok), byłam spięta gdy mnie badał, to na mnie wrzeszczy, że co to jest,że jestem spięta. Pracuje jakby za karę. nigdy więcej! i nie dziwie sie,że nie ma pacjętek (pustki) i zostałam natychmiast przyjęta, nawet bez uprzedniej rejestracji telefonicznej.

22.08.2015
nasz ślub
anulkas1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 22:32   #1088
basikagniezno
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
POZNAŃ

Prof. Błażej Męczekalski,

Niestety, dla pana prof. opinia negatywna. Na wizycie (prywatnej!) z zegarkiem w ręku, nie może doczekać się wyjścia. Nie tłumaczy, zdaje się "nieobecny". Badanie szybko, szybko i do domu. Wszystkim wypisuje ten sam lek (natomiast dwóch innych lek. nie polecało tego leku). Jedyny plus-skierowanie do szpitala. Ale to inni lek. też dają. Ja bardzo się zawiodłam- nie spodziewałam się tego po prof. :/

Dr Paweł Kopyra

Młody dr, skupia się na jakiś dużych problemach- jeśli nie ma mięśniaka, guza, to wszystko ok, anty i do domu. Nie przypadł mi do gustu.

Niestety,muszę ...
PRZEMYSŁAW GRĄDZKI

Pan dr na NFZ przyjmuje w przychodni na Sokoła w Poznaniu. Nie miły, opryskliwy, zero wywiadu, zero rozmowy i wyjaśnień po badaniu. Po wejściu do gabinetu- od razu WC i fotel, po zejściu z fotela WC i drzwi... Na dodatek nie odróżnia torbieli i owulacji (biorę tabsy anty,więc pan dr powinien wiedzieć,że owulacji nie mam). No i wszystkie dolegliwości, łącznie z 21 dniową @ uważa za owulację. Recepte na przeciwbólowe też nie daje- bo po co? może boleć...
Masakra.
Stary 2013-08-17, 22:02   #1089
basikagniezno
Zadomowienie

GNIEZNO, ALAND JUSTE

U dr byłam tylko raz. Chciałam receptę na tabletki anty. Pan dr spytał jakie chcę, jak powiedziałam,że nie wiem (nie jestem lekarzem,ale tego nie dopowiedziałam), to zapytał po ile mają być.....
Byłam u niego po raz pierwszy- nie zbadał mnie... A dzisiaj spojrzałam na moją stronę na NFZ i mam wpisane, że miałam robione OBRAZOWANIE KOLOROWE NACZYŃ OBWODOWYCH 2D Z ANALIZĄ SPEKTRALNĄ . Nie ma jak to oszukać NFZ...
Stary 2013-08-18, 16:07   #1090
klempaa
Zakorzenienie

Cytat:
GNIEZNO, ALAND JUSTE

U dr byłam tylko raz. Chciałam receptę na tabletki anty. Pan dr spytał jakie chcę, jak powiedziałam,że nie wiem (nie jestem lekarzem,ale tego nie dopowiedziałam), to zapytał po ile mają być.....
Byłam u niego po raz pierwszy- nie zbadał mnie... A dzisiaj spojrzałam na moją stronę na NFZ i mam wpisane, że miałam robione OBRAZOWANIE KOLOROWE NACZYŃ OBWODOWYCH 2D Z ANALIZĄ SPEKTRALNĄ . Nie ma jak to oszukać NFZ...
Trzeba zgłosić do NFZtu

Śledź też pies! - blogujemy

klempaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 21:55   #1091
basikagniezno
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Trzeba zgłosić do NFZtu
to było parę lat temu, ale wizytę doskonale pamiętam
nie udowodnie tego... po tylu latach. a ta strona dopiero od miesiąca..
ale się wzburzyłam
Stary 2013-08-19, 11:59   #1092
mimbi
Zakorzenienie

ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Jaka to strona NFZ?

mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 19:50   #1093
basikagniezno
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Jaka to strona NFZ?

www.zip.nfz.gov.pl

musisz iść do oddziału, żeby uzyskać hasło dostępu.
Stary 2013-08-20, 15:42   #1094
Claritine
Raczkowanie

Cytat:
GNIEZNO, ALAND JUSTE

Absolutnie nie jest za późno. NFZ właśnie po to udostępnił pacjentom te dane, ponieważ właśnie doskonale pacjent pamięta jakie badania mu lekarz wykonywał. Teraz powinnaś zrobić wydruk z zip, napisać skargę do NFZ na tego lekarza z załączonym wydrukiem. Szpital lub przychodnia będzie zwracać pieniądze za oszustwo NFZ i tym sposobem powyższa instytucja chce ukrócić takie praktyki lekarskie.
Claritine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 19:16   #1095
oaleksandra
Raczkowanie

Kraków

Tomasz Milewicz

Jedzie na opinii z dawnych lat. Leczył mnie przez 3 lata na PCO i w tym czasie nie dość, że leczenie było nietrafione to jeszcze w ciągu tych lat przytyłam 20 kg. Na wizytach prywatnych przysypia (poważnie!) i mało kiedy bada. W ciągu tych lat ani raz nie zbadał mi piersi mimo, iż mówiłam, że czuję ból w jednej z nich. Zbagatelizował to. Sama prywatnie poszłam na usg. Zleca badania prywatne i za wszystko się płaci. Jest niemiły i ciężko z niego wyciągnąć nieraz jakieś infomacje na temat choroby.
Bardzo znany w Krakowie i wciąż ma wiele pacjentek
Mi zaszkodził, a nie pomógł. NIE polecam.

Edytowane przez oaleksandra
Czas edycji: 2013-08-20 o 19:18
oaleksandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 14:06   #1096
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oaleksandra Pokaż wiadomość
Kraków

Tomasz Milewicz

Jedzie na opinii z dawnych lat. Leczył mnie przez 3 lata na PCO i w tym czasie nie dość, że leczenie było nietrafione to jeszcze w ciągu tych lat przytyłam 20 kg. Na wizytach prywatnych przysypia (poważnie!) i mało kiedy bada. W ciągu tych lat ani raz nie zbadał mi piersi mimo, iż mówiłam, że czuję ból w jednej z nich. Zbagatelizował to. Sama prywatnie poszłam na usg. Zleca badania prywatne i za wszystko się płaci. Jest niemiły i ciężko z niego wyciągnąć nieraz jakieś infomacje na temat choroby.
Bardzo znany w Krakowie i wciąż ma wiele pacjentek
Mi zaszkodził, a nie pomógł. NIE polecam.
Zgadzam się z tym całkowicie:rolleyes :
Stary 2013-08-27, 01:45   #1097
Lilith_s
Raczkowanie

KRAKÓW

Długo zastanawiałam się nad wpisaniem na tę listę Pani dr Ramzy-Ożóg przyjmującej na NFZ przy ul. Pleszowskiej na Białym Prądniku, chciałabym jednak przestrzec potencjalnych pacjentów, którzy chcieliby się zgłosić z faktycznym problemem..
Pani dr jest bardzo miła i uprzejma, bezproblemowo można u niej otrzymać receptę na środki antykoncepcyjne (nawet będąc niepełnoletnim!), niestety uśmiech i bezkonfliktowość to za mało jak na lekarza medycyny, Pani natomiast ewidentnie brakuje kompetencji Na każdą dolegliwość przepisuje jeden lek (maść dostępną bez recepty), ignoruje dość istotne objawy, zbywa prośby o badania. Przychodząc z konkretnym problemem niestety nie można liczyć na fachową diagnozę i leczenie.

The One Year Challenge:
Matura 2014! Przyszła studentka weterynarii
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Lilith_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:14   #1098
Martniewska
Raczkowanie

Ja nie mam szczęścia do ginekologów

ŁÓDŹ

dr Grażyna Dec

Gdy jest w dobrym humorze i przyjmuje odpłatnie to wszystko jest okej, choć co wizytę byłam namawiana na skorzystanie z oferty jej koleżanki na szczepienie przeciw HPV (jak mówiłam, że nie mam kilku tysięcy zlotych to odpowiadała, że na zdrowiu nie można oszczędzać).
W sytuacji awaryjnej (złe wyniki badań, które zleciła mi doktor Dec) zadzwoniłam do niej na komórkę. Nawet nie zdążyłam wyjaśnić o co chodzi, a przestraszona byłam solidnie. Usłyszałam tylko, że bez względu na rodzaj sprawy mam się zgłosić na pełnopłatna wizytę u niej w gabinecie. W końcu wyniki zinterpretował mi obcy lekarz przez internet i pokierował dalej. Ale i tak nie mam do dzisiaj żadnego ginekologa godnego polecenia w 100%, do którego bym szła z poczuciem, że wszystko będzie ok i nie zostanę zignorowana
Martniewska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 12:22   #1099
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

WARSZAWA

przychodnia wojskowa na Andersa, doktor Ryszard Cesarz, NFZ

Starszy dziadek, który powinien odejść na emeryturę zamiast ludziom zawracać. Nie bada w ogóle (byłam na dwóch wizytach), nie kojarzy, z którą pacjentką rozmawia, zadaje pytania, na które odpowiedź ma wpisaną w kartę leżącą przed sobą (a kartę sam wypełniał), zadaje idiotyczne pytania w stylu "po co pani stosuje antykoncepcję?"

Zaznaczam, ze nie jestem nastolatką, u rozmaitych ginekologów w zyciu byłam ale z podobnym podejsciem się nie spotkałam. Wszystkim warszawiankom szczerze odradzam.
Margot45 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 12:18   #1100
Palma100
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kaolit Pokaż wiadomość
Warszawa + Pruszków

MARCIN ZABROTOWICZ
- szczerze odradzam i nie polecam tego ginekologa.

Zetknęłam się z nim podczas wykonywania badań. Bardzo nieprzyjemny, wprowadza krępującą dla pacjentek atmosferę. Nie odpowiada na pytania, jest niekonkretny a wręcz irytująco olewczy podczas badania. W dodatku ma bardzo niedelikatny sposób bycia i zachowania - bliżej mu do ginekologa zwierzęcego lub weterynarza niż lekarza intymnej sfery kobiecej. Pozostawił mi dużo wątpliwości, wzbudził we mnie lęk wynikiem badań i pozostawił bez wyjaśnienia. NIE POLECAM
Jest rzeczywiście dość 'dziwny', ale mnie prowadzi już od 2 lat, głównie endokrynologicznie i jeśli chodzi o leczenie to nie moge złego słowa powiedzieć. Jak do niego przyszłam pierwszy raz to podczas badań gadał o pogodzie, na moje pytania o złe samopoczucie, kazał zrobić badania krwi z hormonami i przyjść z wynikami. A potem dał skierowanie do szpitala i leczy z policystycznych jajników...
Palma100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 12:19   #1101
chwast
Zakorzenienie

Poznań

dr Łukasz Sroka

Najpierw niemalże nakrzyczał na mnie, że przyszłam (zakładam, że prywatnie byłoby inaczej ) nastepnie próbował wcisnąć, że mój problem to coś normalnego. Był bardzo niemiły i opryskliwy, wszystko robił z łaską. Cały czas padały chamskie teksty sugerujące, że zawracam mu tyłek. Nie lubię chodzić do ginekologów a ten pan zestresował i upokorzył mnie jeszcze bardziej. Gdy wyszłam to prawie się popłakałam. Dodatkowo badania, które robił wykonywał jakoś tak boleśnie (rok temu byłam w tym samym gabinecie u innego lekarza i to była naprawdę poezja a pracowała na tym samym sprzęcie), że jak wyszłam to utykałam.
Po prostu lekarz, który jak nie zobaczy pieniążka to robi idiotkę z młodej, wystraszonej dziewczyny (wystraszonej odnośnie problemu). Aha no i najważniejsze: wyszedł bez słowa i już nie przyszedł i nawet nie miałam szansy spytać co mi jest bo nie raczył powiedzieć
Stary 2013-09-16, 13:24   #1102
basikagniezno
Zadomowienie

[QUOTE=chwast;42814665]Poznań

dr Łukasz Sroka

byłaś w Panacei?
wiem,że tam też przyjmuje.
ciekawe własnie, ja chodze do Panancei do Uchmana, wiem,że Sroka też tam przyjmuje i pani z recepcji go wychwalała ...
a Ty na nfz byłaś,tak?
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
Stary 2013-09-16, 15:18   #1103
chwast
Zakorzenienie

Odp: Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

[QUOTE=basikagniezno;42831 915]
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Poznań

dr Łukasz Sroka

byłaś w Panacei?
wiem,że tam też przyjmuje.
ciekawe własnie, ja chodze do Panancei do Uchmana, wiem,że Sroka też tam przyjmuje i pani z recepcji go wychwalała ...
a Ty na nfz byłaś,tak?
Na nfz na polnej

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
Stary 2013-09-16, 16:11   #1104
basikagniezno
Zadomowienie

Dot.: Odp: Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

[QUOTE=chwast;42833777]
Cytat:

Na nfz na polnej

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
czyli standard. prywatnie- mili, na nfz-chamy ..
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
Stary 2013-09-18, 14:04   #1105
Perelka 1985
Raczkowanie

dr. GRZEGORZ RADIUKIEWICZ WARSZAWA

Nie polecam, wyszłam z gabinetu z płaczem. Niedelikatny, żąda skierowań na badanie, które takiego skierowania nie wymaga, bo on robi je w gabinecie tak jak cytologię i to on sam wypisuje skierowanie. Jeśli staracie się długo o dzidziusia to szczerze odradzam. Mnie odechciało się wszelkich starań w tym kierunku jak zobaczyłam na jakiego jeszcze fachowca mogę trafić.
Perelka 1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 22:55   #1106
laverdaa
Przyczajenie

ELBLĄG

DR. PIEKARSKA

Ja również wyszłam z płaczem, nigdy w życiu nikt nie zrobił mi tak bolesnej cytologii, została zrobiona mimo, że miałam stan zapalny , a na mój płacz i krzyk "doktor" zareagowała tylko "niemożliwe, niech Pani nie wydziwia".
Ponadto dostałam od niej reprymendę, że się golę (co jej w ogóle do tego, w którym wieku my żyjemy?)a nie powinnam, bo jak to tak że wyglądam jak mała dziewczynka (?!)

Nigdy więcej w życiu się tam nie pojawię.
laverdaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 15:47   #1107
Magically
Raczkowanie

Jan Golach Wrocław- ODRADZAM W 100%!!! Każe rozbierać się przy nim robiąc w tym czasie już wywiad. Ma staroświeckie poglądy. Biorę Sylvie20 od 1,5 roku. Kiedy mu o tym powiedziałam zwyzywał mnie, że jestem nieodpowiedzialna i potem takie jak ja się dziwią, że nie mogą mieć dzieci i kazał mi zrobić przerwę na 2 miesiące, którą mam powtarzać do pół roku, po czym postanowił mi zmienić tabletki na Diane35(!), które niby są bardzo dobre i będę się po nich dobrze czuła. Kiedy powiedziałam mu, że biorę tabletki tyle czasu, bo mam policystyczne jajniki stwierdził, że mam się nie bawić w lekarza, a kiedy rzekłam, że to diagnoza innego lekarza, odparł, że jego to nie interesuje, on mi mówi, żebym robiła przerwę co pół roku. Poza tym poszłam na wizytę od razu po pracy, nie miałam gdzie się odświeżyć i myślałam, że zrobię to w łazience w gabinecie, jednak nie miałam takiej możliwości na co lekarz stwierdził, że jestem zaniedbana i się nie myję. Jak przeczytałam w sieci opinie o nim, lubi dawać właśnie takie kąśliwe uwagi. Zdaje się, że jego wiedza z ginekologii nie była poszerzana jeszcze od czasów jego studiów, a sporo go już upłynęło... poza tym wizyta odbywała się przy otwartych drzwiach, a w pokoju obok położna w tym czasie rejestrowała inne pacjentki. Czas tego pana już chyba minął... jestem zapisana na USG, ale nie mam zamiaru go więcej oglądać.
Magically jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 22:18   #1108
vicious_parsley
Raczkowanie

GORZÓW WLKP.

dr Zieliński - wciska gynalgin do oporu, ostatecznie uodporniłam się na lek i zaczęłam dostawać niepożądanych reakcji po użyciu. dodatkowo wciska leki hormonalne nie kontrolując stanu pacjentki. Pozostawił mnie niedoleczoną, straciłam z nim duzo czasu, niestety. Ale i tak najgorsze były odzywki w stylu: "chodź do wujcia, wujcio zbada".
Niech żadna dziewczyna, zwłaszcza młoda do niego nie idzie, bo tylko się zrazi do lekarzy w ogóle
vicious_parsley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 09:31   #1109
sami009
Przyczajenie

Doktor Teodorowicz łódż z salve moja pierwsza wizyta u niej odstraszyła mnie od gin muszę dokończyć leczenie u niej i zmieniam lekarza tragedia wredne babsko
sami009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 09:36   #1110
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez vicious_parsley Pokaż wiadomość
GORZÓW WLKP.

dr Zieliński - wciska gynalgin do oporu, ostatecznie uodporniłam się na lek i zaczęłam dostawać niepożądanych reakcji po użyciu. dodatkowo wciska leki hormonalne nie kontrolując stanu pacjentki. Pozostawił mnie niedoleczoną, straciłam z nim duzo czasu, niestety. Ale i tak najgorsze były odzywki w stylu: "chodź do wujcia, wujcio zbada".
Niech żadna dziewczyna, zwłaszcza młoda do niego nie idzie, bo tylko się zrazi do lekarzy w ogóle
Normalnie stary pedofil
Margot45 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości