ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-10-11, 13:02   #1111
Catjusza
BAN stały

Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez vicious_parsley Pokaż wiadomość
"chodź do wujcia, wujcio zbada".
O qrwa
Catjusza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 14:34   #1112
inmypocket
Raczkowanie

Marcin Muszer, KATOWICE.
Zdecydowanie nie polecam. Poszłam tam z listą problemów, nie dość że na połowę nie dostałam odpowiedzi(przestrzeń płynowa w miednicy, nadżerka itp.), to jeszcze pan doktor stwierdził, że chyba nigdy u ginekologa nie byłam bo nie potrafię siedzieć na fotelu(dobrze wiedział, że jestem po operacji ginekologicznej).
A jak powiedziałam, że nie wiem czy mam uczulenie na jakieś leki, bo uczulenie zazwyczaj wychodzi podczas ich stosowania, to powiedział że nie ma takiej odpowiedzi jak "nie wiem".
Skutek był taki, że z gabinetu wyszłam prawie z płaczem.
inmypocket jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 18:35   #1113
kamil92a
Raczkowanie

Hej kogo odradzacie z Łodzi wybieram się po tabletki ?
kamil92a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 18:54   #1114
Misio1849
Rozeznanie

A kogo odradzacie z Krosna woj. podkarpackie?
Kogo polecacie z Krosna (jeśli chodzi o cesarkę bez problemu)? proszę wiadomości prv
Misio1849 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 17:09   #1115
alexaas
Raczkowanie

Dziewczyny a kogo polecacie? - Koszalin, Slupsk
alexaas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 12:36   #1116
julk44
Raczkowanie

Bełchatów

Na początek odradzam dr GRUBBA - stary niemiły dziad, trafiłam do niego przez przypadek. Poszłam do niego po receptę na tabletki. Stwierdził nadżerkę i od razu zaprosił do swojego prywatnego gabinetu, przystawiając swoją pieczątkę z numerem telefonu. Oczywiście do niego nie poszłam, za to trafiłam do dr KRASZEWSKIEJ której również nie polecam. Już na pierwszej wizycie zrobiła mi wypalankę. Niby pani dr bardzo sympatyczna, nigdy nie komentuje w głupi sposób, bardzo życzliwa. Ale słyszałam opinie że jest dobra w przepisywania recept, bo jak się dzieje coś poważniejszego to już niestety nie potrafi pomóc. Mimo to pozytywnie zaskoczona zaczęłam chodzić do dr Kraszewskiej, wizyty co pół roku, 3 recepty, obowiązkowo cytologia i 100 zł. Nigdy nie zleciła mi badań hormonalnych, leki przepisuje wg uznania swojego lub pacjentki. Któregoś razu zapytałam ją o NuvaRing, ponieważ zobaczyłam plakat w poczekalni. Oczywiście pani dr wyjęła pokazówkę z szuflady i z uśmiechem wypisała recepty na kolejne pół roku. Po ponad roku po odstawieniu antykoncepcji miałam problemy z bardzo nieregularnymi cyklami i nadmiernym owłosieniem. Kazała zrobić prolaktynę, testosteron wolny i TSH, po czym dowiedziałam się że moje wyniki są w normie. Po kolejnym półtora roku życia w nieświadomości trafiłam do lekarki, którą poleciłam już w innym wątku. Po pierwsze pani dr stwierdziła, że nie robiłam cytologi przez ostatnie kilka lat i zdziwiła się, że w wieku ok 18 lat miałam robioną wypalankę i na pewno nie wybrałam gałek które zostały mi wypisane po zabiegu. Pani dr Kraszewska pomimo kilku lat przez które do niej chodziłam nie zwróciła uwagi na moją nadżerkę. Teraz mam przepisane leki i robione opatrunki. Mam również niedoczynność tarczycy, którą od miesiąca leczę i problem z androgenami. Do tego mam torbiel na jajniku 40mm. Dzisiaj idę do pani dr na kolejną wizytę i dowiem się co i jak. Mam nadzieję, że trafiłam w końcu do dobrego lekarza
Pozdrawiam!

Edytowane przez julk44
Czas edycji: 2013-11-15 o 21:44
julk44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 10:40   #1117
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)

dr Nada Mouallem
Szpital Kliniczny na Karowej w Warszawie

Byłam u niej jakiś czas temu, zupełnie przypadkowo. Miałam poważne problemy zdrowotne, a ponieważ badano wtedy różne wątki musiałam szybko zbadać się u ginekologa i potwierdzić, że moje problemy nie mają nic wspólnego z tą dziedziną. I tak trafiłam na Karową. Od razu na wejściu pani doktor fuknęła "czego od niej chcę". Przeszłyśmy do badania, pytała, czy mam dzieci, no bo "chyba czas najwyższy", jak to określiła. Powiedziałam, że nie mam, a ta dalej swoje "czemu" itd. Potem, czy mam męża. Mówię, że tak. Na co ona jak warknęła, że za 10 lat, jak będę miała "czterdziechę" i nowego "gacha", bo ten przecież ode mnie odejdzie, bo nie dam mu dzieci to się obudzę z ręką w nocniku i będę jej płakała, że nie mam dzieci i chcę je mieć. To była jakaś masakra. Oczywiście poprosiłam o receptę, powiedziałam, jakie dotąd tabletki brałam, ale oczywiście to ona jest lekarzem. Na co ona mi odpowiedziała, że da mi Microgynon, bo to stary lek, to mi się odechce antykoncepcji. Bez komentarza. Odradzam i przestrzegam. Nigdy więcej do niej.
Stary 2013-11-29, 10:37   #1118
deszczowypies
Zakorzenienie

jak tak czytam co piszecie to może mój przypadek nie jest tak ekstremalny, ale też odradzam... dr Korolczuk z Warszawy, przyjmuje w Wawrze.

Chodziłam kilka lat, generalnie miła i sympatyczna babka, bezstresowa atmosfera, więc nic mi nie przeszkadzało. Do czasu, kiedy poszłam z infekcją, a ona nie zrobiła posiewu tylko od razu przepisała gynalgin - lek bakteriobójczy. 1,5 miesiąca później wylądowałam z wielkimi dolegliwościami u innej ginekolog, która zidentyfikowała mega rozwinięte stadium grzybicy... innymi słowy, miałam grzybicę, a dostałam leki które jeszcze ją wzmacniają
plus żadnych badań przy antykoncepcji hormonalnej, chociaż ja akurat miałam szczęście, bo dobrze trafiłam z tabletkami.

deszczowypies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 23:24   #1119
Misseczka
Zadomowienie

Dąbrowa Górnicza, ul. bodajże Skalskiego, gabinet prywatny
dr Kasner
Mój pierwszy ginekolog. Babeczka strasznie nastawiona na kasę, jak tylko weszłam kazała się rozbierać, przy czym krzyczała, że mam się nie grzebać bo pacjenci czekają. Badanie bolesne i mega szybkie. Cytologii nie miałam bo były resztki okresu (nie mogłam przyjść w innym terminie). Na pytanie o badania na tabsy odpowiedziała, ze przecież badań nie robi się i koniec, a dobór tabletek polegał na tym, że spytała czy mam cukrzyce. Zapisała natychmiast Syndi35 (a z gabinetu wyszłam z ulotką Cilestu), które było dla mnie okropnie niekorzystne a następny ginekolog złapał się za głowę pytając co jej przyszło do głowy by mi to zapisać. Ogólnie badanie za szybkie (wizyta także), lekarka jakby zniecierpliwiona i niezbyt przyjemna w rozmowie. Na plus, ze to jedyny ginekolog który podał swój numer prywatny w razie pytań.
Misseczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 19:21   #1120
Roane
Wtajemniczenie

Białystok

dr Anna Kluz-Kowal
Babsztyl odstraszył mnie od ginekologów na długie lata. Chamskie komentarze nt depilacji okolic intymnych, na wizycie u niej czułam się jak na dywaniku, tragiczne podejście, a przyjmowała mnie jako ginekolog dziecięcy Przyjmowała w przychodni przy DSK.
Stary 2014-01-09, 11:44   #1121
karinka876
BAN stały

Super jest ten wątek. Ja nie mam negatywnych wrażeń, więc nie będę się w tym wątku wypowiadać.
karinka876 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 22:13   #1122
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka

Cytat:
Napisane przez WhiteSmile Pokaż wiadomość
KIELCE

Nie polecam dr. Andrzej Zemsta. Chodze po lekarzach od kilu lat ale nikt mnie tak nie potraktował. Byłam u niego w KOMED'ie w Kielcach. Mam podejrzenie PCOS, mam 17 lat więc byłam z mamą. Poziom testosteronu wynosił 3 razy norma, mam widoczny hisrutyzm , otyłość. Wyniki wszystko potwierdziły. Szukałam kogoś kto by się podjął leczenia i wszyscy mówili, żeby iśc do niego. Pan doktorek nawet nie raczył spojrzeć na wyniki, powiedział ze jest wszystko okej i że to MOJA WINA ŻE JESTEM GRUBA BO PEWNIE JEM W FAST FOODACH! Podniosłam głos z moją mamą, a on WZIĄŁ MOJE WYNIKI BADAŃ I WE MNIE RZUCIŁ PRZEZ BIURKO !!! Jak można rzucić wynikami w pacjenta ?! Po czym wyszedł z gabinetu o mało mnie nie zabijając swoją tuszą , poszedł do innego gabinetu , założył NOGI NA BIURKO I POPIJAŁ PIWKO.

Mojej znajomej w ciąży odmówił skierowania na badania prenatalne, wymuszając niemal, aborcję. Koszmar (zmieniła lekarza, zrobiła badania, urodził się zdrowy syn)

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 19:25   #1123
Kamikarze24
Raczkowanie

Warto wiedziesz.
Kamikarze24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:43   #1124
mankap84
Przyczajenie

Poznań.
Zdecydowanie nie polecam dr Podsiadło, przyjmuje w swoim gabinecie na Dębcu. Co za okropny koleś! Przyszłam z problemem (krwawiłam, a nie był to okres) a on powiedział, że mnie nie przyjmie! Mam iść do swojego lekarza (mój akurat nie przyjmował w tym dniu), a najlepsze jest to, że ja kiedyś do niego chodziłam i miałam kartotekę. Pewnie był zły, ze już X lat nie byłam u niego więc mam spadać na drzewo. Wyszłam z płaczem, bo nie wiedziałam co mi jest (podejrzewałam poronienie), a on nawet mnie nie zbadał! Jak może lekarz odmówić udzielenia pomocy? Nie polecam bardzo. Moja przygoda skończyła się w szpitalu, gdzie wcale nie przyjmował mnie "mój" lekarz.
mankap84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 13:54   #1125
martus283328
Raczkowanie

Dzieki za info
martus283328 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 17:11   #1126
kasienka2723
Raczkowanie

WROCŁAW

a co myslicie o dr mis-michalek z bulwaru ikara?

zastanawiam sie nad wyborem dobrego lekarza na prowadzenie ciąży...
kasienka2723 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:07   #1127
theunlikee
Raczkowanie

KRAKÓW - dr Ramzy
W życiu mnie nikt tak nie nastraszył i upokorzył. Najpierw odmówiła mi wypisania na recepty twierdząc, że przy moich wynikach już nigdy nie będą mi jajniki pracować, co jest absurdem. Trzech innych lekarzy pukało się w głowę patrząc na wyniki i słysząc taką diagnozę. USG przeprowadzała brutalnie, traktując człowieka jak obiekt doświadczalny. Mało tego przez całą wizytę (miałam 21 lat) wygłaszała uwagi typu: teraz to coraz młodsze przychodzą, tak to jest, niedługo to się już od kołyski będzie puszczać z kim popadnie. Zaleciła mi także kalendarzyk małżeński i nawrócenie się na drogę kościoła :O

Edytowane przez theunlikee
Czas edycji: 2014-04-07 o 00:50
theunlikee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:47   #1128
chwast
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mankap84 Pokaż wiadomość
Poznań.
Zdecydowanie nie polecam dr Podsiadło, przyjmuje w swoim gabinecie na Dębcu. Co za okropny koleś! Przyszłam z problemem (krwawiłam, a nie był to okres) a on powiedział, że mnie nie przyjmie! Mam iść do swojego lekarza (mój akurat nie przyjmował w tym dniu), a najlepsze jest to, że ja kiedyś do niego chodziłam i miałam kartotekę. Pewnie był zły, ze już X lat nie byłam u niego więc mam spadać na drzewo. Wyszłam z płaczem, bo nie wiedziałam co mi jest (podejrzewałam poronienie), a on nawet mnie nie zbadał! Jak może lekarz odmówić udzielenia pomocy? Nie polecam bardzo. Moja przygoda skończyła się w szpitalu, gdzie wcale nie przyjmował mnie "mój" lekarz.
ja byłam u tego lekarza prywatnie i byłam zadowolona, ale fakt to było dziwne co opisalas
Stary 2014-04-03, 21:18   #1129
mankap84
Przyczajenie

Może tak jak ktoś pisał wyżej - prywatnie jest ok, a na NFZ już zupełnie inne traktowanie Szkoda, bo przecież nawet jak idziesz na NFZ to lekarz nie pracuje za darmo! To jego praca za którą dostaje wynagrodzenie.
mankap84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 16:52   #1130
przewrotka
BAN stały

Katowice

dr Puchała. Wypaliła mi nadżerkę macicy, co jak później się okazało absolutnie nie było potrzebne, a wręcz niebezpieczne.
przewrotka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:24   #1131
Munkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez przewrotka Pokaż wiadomość
Katowice

dr Puchała. Wypaliła mi nadżerkę macicy, co jak później się okazało absolutnie nie było potrzebne, a wręcz niebezpieczne.
Dlatego, że nadżerki to bujda - tak słyszałam od wielu lekarzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 21:32   #1132
Ramija
Raczkowanie

Kraków.

Uwaga na ginekologa-endokrynologa TOMASZA MILEWICZA.
Pracuje w Szpitalu Klinicznym na Kopernika 23 oraz w gabinetach prywatnych na ul. Sadowej, i ul. Domki 18.
Pomijając fakt tego jakim jest człowiekiem z natury (arogancki, chamski, obcesowy) to już fakt, że swoje pacjentki traktuje jak "maszynki do zarabiania pieniędzy" już jest niefajne. Jedzie na opinii sprzed lat, stąd nadal ma wiele pacjentek. Na wizytach jest często nieprzytomny i zasypia!!! Na 10 wizyt badanie ginekologiczne przeprowadza raz. Piersi nie zbadał mi ani raz w ciągu trzech lat leczenia, mimo że skarżyłam się na ból lewej piersi! Zbagatelizował to.
Leki przepisywał wciąż takie same, mimo że leczenie nie przynosiło skutków, a wręcz szkodziło jak się później okazało. Z choroby, która była do wyleczenia zrobiła się zaawansowana! Dzięki Bogu, że się opamiętałam i poszłam się skonsultować z innym lekarzem. Szkoda tylko, że tak późno i straciłam zdrowie przez tego lekarza. Teraz czeka mnie długotrwałe leczenie, zabieg i zrzucanie 20 kg, które przytyłam po nietrafionym leczeniu hormonalnym. ODRADZAM.
Ramija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 21:45   #1133
gwiazdka93
Zakorzenienie

.
Stary 2014-05-25, 17:53   #1134
r_k
Przyczajenie

WARSZAWA
Ja mam bardzo złe wrażenie po kontakcie z Panią Małgorzatą Santor-Zaczyńską. Zostałam przez nią bez przyczyny źle potraktowana. Jeżeli chcecie sobie oszczędzić stresu to omijajcie ją szerokim łukiem.

Edytowane przez r_k
Czas edycji: 2014-05-25 o 17:57
r_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 09:44   #1135
ollga25
Raczkowanie

LUBLIN

Cześć Dziewczyny!
ja niestety też muszę się tutaj do listy dopisać, chodzę do Gina do Przychodni na Nałkowskich. Leczę się całe życie hormonalnie bo mam nawracające się torbiele. Początkowo chodziłam do dr Biernackiej ale ona w ogóle mnie nie słuchała, leki dawał mi z górnej półki. Następnie dr Gawlik , kobieta starej daty, wiecznie tylko uwagi daje na temat a kiedy ciąża ? Jak powiedziałam że nie chcę dzieci i tak postanowiliśmy z mężem to czułam jak mnie wzrokiem zabija. Chore dla mnie jest to że bez wizyty czyt. zaliczenia krzesełka przed biurkiem p.dr nie wypiszą mi recepty ( abym odebrała osobiście od położnej) kiedy NIE mogę być osobiście w godzinach pracy p.dr. Druga sprawa w końcu za tą wizytę płaci NFZ, 70 zł miesięcznie. A za wypisanie recepty nic. Dlatego takie kolejki po recepty, w normalnym kraju recepta jest czasowa ( pół roku, rok itd.) i nikt kto leczy się hormonalnie nie zawraca sobie głowy staniem w kolejce po świstek.

Ale ja ( My ) musimy

Same lekarki nie kontaktowe, leczę się tam od 2 lat ( na razie unormowałam hormony więc nie muszę robić jakichkolwiek badań, chociaż profilaktyka by się przydała, ale nie ubłagam tych bab o skierowanie. ) . Jeśli znacie jakąś p.dr która z powołania jest ginem to dajcie znać
ramię: 26
WAGA: 61
ollga25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 22:15   #1136
melasnicka
Przyczajenie

Łódź

Dr Elżbieta Król-Leszczyńska

przyjmuje na 10 Lutego 5a

Nie polecam tego lekarza. Chodziłam do niej 2-3 lata. W ciągu tego czasu przebadała mnie jeden raz. Co prawda byłam 2-3 razy na usg w ramach NFZ, ale USG było nie do końca sprawne.
Sama wizyta wygląda jak spotkanie z sąsiadką - pitu pitu o kotach, o pierdołach.

Bardzo chętnie wysłała mnie do endokrynologa - swojej koleżanki ze studiów oczywiście prywatnie. Zarzekała się, że nie ma z tego żadnych profitów, ale wątpię.

Plus był taki, że na wizytę zapisać się tam można było z dnia na dzień, ale tu też problem, bo panie przyjmowane są zgodnie z kolejnością przyjścia, czyli nie wiadomo czy jak się pójdzie to się nie będzie czekać godzinę albo więcej. Ogólnie nie polecam tej poradni, ani tej lekarki.
melasnicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 11:27   #1137
jolaaa91
Raczkowanie

GRUDZIĄDZ

Nie polecam Dr Aleksandry Przystalskiej-Betin.

Dawno temu trafiłam do niej na swoją pierwszą wizytę u ginekologa (NFZ). Nie mam zbyt miłych wspomnień. Pani doktor niemiła i opryskliwa. Jako, że byłam niepełnoletnia (17 lat), a chciałam zacząć stosować antykoncepcję, udałam się z mamą aby wyraziła zgodę. Badanie wykonane przez Panią Doktor było czymś czego do końca życia nie zapomnę. Dodatkowo wykonała cytologię i zleciła badania krwi. Podczas drugiej wizyty stwierdziła jednak, że nie ma nigdzie zapisanej adnotacji o wyrażeniu zgody przez rodzica oraz, że nie miałam zrobionej żadnej cytologii! Tłumaczenia nie pomogły, dodatkowo Pani Doktor zaczęła mi wmawiać, że pewno mam anoreksję (byłam bardzo szczupła, lecz apetyt mi dopisywał, na prawdę dużo jadłam), jestem za chuda itp. A wszystko przez to, że miałam anemię, a to co innego (zaniżona hemoglobina oraz krwinki czerwone z powodu niedoboru żelaza jak się potem okazało). W dodatku mówiła do mnie to w taki sposób, że po prostu wyszłam z gabinetu z płaczem. Bez tabletek antykoncepcyjnych. Pomijając to, że nie dostałam tego, czego chciałam, uważam, że zgubienie ważnej informacji oraz wyników badania (bo co innego mogło się z nimi stać), to totalny brak profesjonalizmu!

NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM!

Edytowane przez jolaaa91
Czas edycji: 2014-06-06 o 11:08
jolaaa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 10:19   #1138
meeentos
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez przewrotka Pokaż wiadomość
Katowice

Ja też chodzę do doktor Puchały, ale chyba zrezygnuje - od prawie roku mam okropne problemy z bolesnością podczas stosunku, byłam u niej już chyba z pięć razy w tej sprawie - nic nie wykryto, ale ona ogranicza się tylko do zalecania mi środków farmakologicznych, które po prostu mam wrażenie reklamuje dla koncernów farmaceutycznych. Nie pomogła mi też za bardzo przy pierwszej grzybicy - ostatecznie sama poszłam do apteki i dostałam Albothyl, który na całe szczęście pomógł jak ręką odjął.
meeentos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 21:00   #1139
zielona naszywka
Raczkowanie

Lublin - dr Piotr Olcha

Poszłam do pana doktora prywatnie z nawracającymi upławami. Zadał mi kilka pytań po czym stwierdził, że jestem typową pacjentką grzybiczną. Nawet nie zaprosił mnie na fotel, przepisał leki i kazał się zgłosić jakby nie pomogły. Nie pomogły, poszłam do innego lekarza, zrobiłam wymaz - żadnego grzybka nie wykryto. Straciłam 90 zł na wizytę i 40 na leki.
Stary 2014-08-21, 16:07   #1140
fi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
bardzo wileu lekarzy wymraża nadżerki przed ciążą... na czym polega ten zamach?? nie wolno wypalać nadżerki przed rodzeniem. Wielu lekarzy takich za 80 zł też wymraża nadżerki o ile to nadżerki a nie co innego.

Teraz inaczej podchodzi sie do nadzerkek, dzieli sie je na " rzekome", których nie nie wymraza, nie wypala, ale uznaje za fizjologiczne i najlepiej obserwuje, często maja one tendencje to powstawania i zanikania. Niewielka ilośc nadżerek to " prawdziwe" i te należy zlikwidować najlepiej wcześniej wykonać badanie histopatologiczne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości