ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 19:34   #91
maxdata26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Exclamation Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

dr Jacek Woźniakowski Przychodnia Studencka na ul. Waryńskiego w Warszawie. Opryskliwy, niemiły staruszek. Zachorowałam na piersi. Strasznie mnie bolały i miałam wyciek mleka. Napewno do zdrowych i normalnych objawów to nie należy. Pan doktor wysłał mnie na badanie poziomu prolaktyny i na tym się skończyło. Powiedział, że jego rola się tu kończy. Piersi bolały w dalszym ciągu. Wybrałam się do innego ginekologa, który obejrzał moje wyniki badań, zbadał mnie i wypytał się wszystkiego. Woźniakowski sprawiał wrażenie znudzonego i chciał bym jak naszybciej wyszła z gabinetu. Nic mi nie powiedział, nie postawił żadnej diagnozy. Totalna olewka. Zadając mu jajiekolwiek pytanie usłyszałam oschłą odpowiedź typu "po co te insynuacje....". Nic się nie dowiedziałm i zmarnowałam tylko dzień urlopu w pracy!!!! Omijajcie szerokim łukiem tego doktora bo to szkoda czasu i zdrowia waszego. Lekasz ma nam pomagać a napewno nie szkodzić.....
maxdata26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:43   #92
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Gliwice-ja nie polecam dr. ktora przyjmuje w przychodni na ul Bojkowskiej...coraz wiecej osob mowi ,ze jest lekarka od wypisywania recept i tyle..w ogole jej sie nie chce badac pacjentek,diagnoze stawia chyba z sufitu,przepisuje leki na ktore ja przedstawiciele hadndlowi namawiaja;/ masakra..odradzam bo takiej olewki jeszcze nigdy nie widzialam...co do wypowiedzi z wczesniejszych stron ja nie uwazam zeby dr.Burchaciński byl zlym lekarzem a wrecz odwrotnie ma wiele lat doswiadczenia i wie co robi,ja go polecam i sama korzystam z jego opieki medycznej!!pozdrawiam
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:54   #93
instruktorka
Raczkowanie
 
Avatar instruktorka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 299
GG do instruktorka
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Stalowa Wola - pan ordynator ginekologii, dr Napierała, opryskliwy, niemiły, przekupny, łapówkarz, na oddziale licza się tylko jego prywatne pacjentki, nawet w prywatnym gabinecie warunki uragające człowieczeństwu,kobiety czekaja na śmierdzacym korytarzu w towarzystwie jego psów...na oddziale wprowadza swoje własne zasady..np.że lekarz prowadzacy nie może przyjść na poród, chyba, że ma dyżur akurat.
Podobno ma bardzo szerokie "plecy" dlatego trzyma się na stanowisku, mimo, że po pijanemu zabił człowieka na przejściu dla pieszych.
Nie chciał skierowac mnie na badania, o które prosiłam (na priv. wizycie), bo on wie lepiej, co ma robic!! NIE POLECAM!!!! ZMIENIŁAM LEKARZA W 4 MIESIĄCU CIĄZY I BYŁO OK.Nie rodziłam w swoim miescie, bo sie bałam.
__________________
Bądź sobą i pozwól na to innym


http://tickers.baby-gaga.com/t/lamla...y+child+is.png

http://b1.lilypie.com/jT2Bp1.pngalt="Lilypie 1st Birthday Ticker" border="0" width="400" height="80" /></a>
instruktorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:57   #94
instruktorka
Raczkowanie
 
Avatar instruktorka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 299
GG do instruktorka
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez margeritka
STALOWA WOLA
dr Piotr Pacański- dzięki jego niekompetencji usunięto mi macicę ( powikłania po cesarce),prwdopodobnie jest nosicielem gronkowca(wszyscy go kryją i dalej pracuje)

to jest w ogóle jakis dom wariatów ten cały oddział ginekologiczny _TRZYMAJCIE SIE Z DALA!!!
__________________
Bądź sobą i pozwól na to innym


http://tickers.baby-gaga.com/t/lamla...y+child+is.png

http://b1.lilypie.com/jT2Bp1.pngalt="Lilypie 1st Birthday Ticker" border="0" width="400" height="80" /></a>
instruktorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:31   #95
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

GLIWICE

Szpital ginekologii i poloznictwa
dr Łydka - nie polecam poniewaz traktuje pacjentki tasmowo. NA fotel, blyskawiczne badanie, tabletki wszystkim najlepiej te same (Jasmin).I tyle. To moja pierwsza wizyta i mimo ze badanie nie bylo nieprzyjemne (byc moze dlatego ze powtorzylam 3 razy ze to moja pierwsza wizyta),to nie bylam specjalnie zadowolona. Stwierdzil tez ze mimo to ze chce brac tabletki to badan nie musze wykonywac bo jak to stwierdzil jestem "mloda i zdrowa". Kolezanke, ktora wchodzila przede mna potraktowal gorzej.Byl niedelikatny, gruboskorny, raz sie zwracal na Pani a raz jej nawet strzelil z okresleniem "dziecko!". Stwierdzil niegrozna nadzerke i wrecz sie wydarl na nia jak drugi raz zapytala "czy trzeba cos z tym robic,jakos leczyc".Uznal ze on nic nie bedzie z tym robil. No wiec dlatego wlasnie NIE polecam.
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 21:52   #96
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez joanna20
MIKOŁÓW

zdecydowanie odradzam DERESZOWSKIEGO. nie wiem jak ktos taki jeszcze nie ma zakazu wykonywania zawodu.
Nie byłam u niego ale tez slyszalam o nim złe opinie
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:28   #97
Polonaise
Raczkowanie
 
Avatar Polonaise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 399
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KRAKóW
Zdecydowanie odradzam wizytę u dr Klimczyk w przychodni przy ul. Szwedzkiej. Słyszałam o niej bardzo dobre opinie (że jest dr a nie lekarzem, że się ciągle dokształca itp.) więc poszłam ze 2 razy na wizytę. Było koszmarnie. Była niedelikatna w czasie badania, nie chciało jej się ze mną rozmawiać i opisac mi sytuacji. Właściwie wizyta u niej nic mi nie dała. Miałam potwornie bolesne miesiączki, a ona stwierdziła że "musi boleć" utwierdzając mnie w przeświadczeniu, że okres będzie dla mnie zawsze koszmarem. Dopiero kilka miesięcy później inna lekarka przepisała mi silne leki przeciwbólowe, dzięki którym już nie cierpię. Dr Klimczyk nie chciało się wysilić.
Polonaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 13:40   #98
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

warszawa

dr. Białowieska , kawał za przeproszeniem flei.. b.ordynarna i okropna baba.. na dzień dobry odpowiada czego( już wtedy powinnam uciec) badała mnie flama jak krowe za przeproszeniem, cale badanie płakałam z bólu, nie mogłam miec na sobie butów , wiec zdjęlam ,a Ona po badaniu mi kopnęla je przez cały gabinet do drzwi..spytała mnie sie po co przyszłam jak jestem zdrowa , ja ze na badanie i po tabletki antykoncepcyjne to flama do mnie z morda ze zadnych tabletek nie przepisze i ze mam sie isc gżdzic i bachory robic , a potem mieszkac w norze .. w tym momencie nie wiedziałam czy mam sie smiac czy płakac doslownie..po badaniu przez trzy dni nie mogłam chodzic dosłownie, i miałam krwawienie wiec cos musiała mi naruszyć.. nie polecam , a baby ginekolozki omijam wielkim łukiem..
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-05-07 o 03:01
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:25   #99
*Aga*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Co do dr Waligóry z Krakowa...Ona jako pierwsza przepisała mi tabletki anty i był to harmonet.I musze powiedzieć,że bardzo dobrze mi tabletki dobrała,była miła,przeprowadziła wywiad i takie tam.Więc ja osobiście nie mam nic przeciwko niej.
*Aga* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 22:14   #100
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez *Aga*
Co do dr Waligóry z Krakowa...Ona jako pierwsza przepisała mi tabletki anty i był to harmonet.I musze powiedzieć,że bardzo dobrze mi tabletki dobrała,była miła,przeprowadziła wywiad i takie tam.Więc ja osobiście nie mam nic przeciwko niej.
Ago-czy przeczytałaś dokładnie tytuł wątku: "ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy"?

EDIT: już doczytałam, że odpowiadzsz na zarzuty dziewczyn wobec tej p. doktor; już wszystko jasne
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 21:39   #101
hyphen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

przyłączam sie do Twojego postu, Woźniakowski zrobił mi wodę z mózgu swoim pseudonaukowym bełkotem, po OBEJRZENIU mnie stwierdził, że na pewno mam podwyższony poziom progesteronu i że jestem, cytuję, genetyczną niedoróbką, za co mam "podziękować" rodzicom. I że dzieci raczej mieć nie będę. Po czym bez badań, na tzw. oko przepisał mi kurację estrogenową. Na pytanie, czy to odbije się na mojej wadze powiedział, że jeśli będę żreć bez opamiętania, to i bez hormonów utyję. Niecałe dwa miesiące "kuracji" zaowocowały najgłębszą w życiu depresją i prawie dziesięciokilową nadwagą. W końcu poszłam na USG, które wykazało, że żadnych z wymienionych przez lekarza problemów nie miałam, że taka, a nie inna moja uroda. Za to estrogeny w nadmiarze namieszały mi w organizmie, w efekcie czego miesiąc później poroniłam. Woźniakowski wyrzucił moją kartę z kartoteki w przychodni po tym, jak przyniosłam mu ze szpitala historię i diagnozę. Szanujmy się, nie chodźmy tam.
hyphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 20:00   #102
nina6x
Przyczajenie
 
Avatar nina6x
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 14
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Katowice

Nie chcę nikogo oczerniać ale muszę to napisać by przestrzec wszystkie kobiety. Dr Wójcik Lip-to kobieta do której nikomu nie radzę chodzić!Ja zorientowałam się dość pózno, poniewaz przez całe 9 miesięcy ciąży wytrzymywałam jej opryskliwe zachowanie, ale nie wytrzymałam kiedy moja koleżanka poszła do niej z podejrzeniem nowotwora, a ona przepisała jej maść homeopatyczną na urazy sportowe...gdy powiedziała o tym swojemu chirurgowi to włosy mu dęba stanęły...aha a gdy kolezanka spytała ją czy to może być rak to skwitowała ją zdaniem:"jedni wcześniej schodzą z tego świata, drudzy pózniej..."Nie wiem co by było gdyby ona dalej smarowala sie tą maścią...teraz jest po operacji i czuje sie dobrze!A ja wiem że już nigdy do niej nie pójde!Dla jasności ona przyjmuje w Feminie na Różanej, a także w szpitalu kolejowym w Ligocie!
nina6x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 09:51   #103
aga&
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 19
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Rzeszów
Pani Doktor Kogut (nie pamiętam imienia). Mój komemtzrz będzie podobny do tego jaki zamieściła jedna z wizażanek o jej wrażeniach po wizycie. A mianowicie wyszam z gabinetu czujac się jak szmata. Zero delikatności, rozmowy, poprostu wizyta na odwal.
aga& jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:20   #104
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KIELCE
dr ANANG Christofer (ciemnoskóry), przychodnia Uroczysko. Ja absolutnie nie mam nic do murzynów, wrecz przeciwnie!!!!!! Ten lekarz jest po prostu... Opowiem w skrocie.Chcialam tylko recepte bo mam bolesne miesiaczki,zbadał mnie, cytologia, biust ... i mnie tak nastraszył,ze masakra!Powiedzial,ze wyczuł cos w brzuchu i,ze albo ciążą albo mięsniak! I ,ze na 10000% cos mi jest i "PRZYPADKIEM" miał wizytówke dr Leparczyka od USG na krakowskiej rogatce. Zapłaciłam ( nie mało) za USG, wystraszona, cisnienie 200 na 200, a tu wszystko ok. Chodzilo o to zeby Anang mu klijentow sprowadzał a potem sie kasa dzielą! Leparczyk powiedział,ze Anangowi sie pomylił miesniak z jajnikiem... hahahahaha Przeciez jajniki sa 2!!! Zreszta szkoda gadac, wkurzyła sie strasznie i nerwy stracilam!Bo jak dr zapewniał na pewno cos mi jest !!!! Ja sie ciesze,ze zdrowa jestem ale na wizyte tydzien czekalam,a przez ten czas... Ale co to ich obchodzi-MATERIALIŚCI!!!!!!!!!!
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:34   #105
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez aga&
Rzeszów
Pani Doktor Kogut (nie pamiętam imienia). Mój komemtzrz będzie podobny do tego jaki zamieściła jedna z wizażanek o jej wrażeniach po wizycie. A mianowicie wyszam z gabinetu czujac się jak szmata. Zero delikatności, rozmowy, poprostu wizyta na odwal.
A gdzie ona przyjmuje?? Ja raz poszłam z kumpelką do Batora (ponoc super lekarz co sie potem sprawdziło) tam na Rejtana do przychodni. Nie było Batora a w zastępstwie była jakas Pani. Miałam to szczęscie że moja kumpela poszła pierwsza bo po dwóch minutach wyszła z gabinetu trzaskając drzwiami tak wściekła że szkoda gadac... Niestety nie pamietam jak sie nazywa ale nigdy wiecej takiej baby!
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:39   #106
Anulik1
Przyczajenie
 
Avatar Anulik1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Impersona
Wrocław

Zdziwily mnie opinie o doktor Dubiel. Bylam u niej dzis pierwszy raz w zyciu i wydala mi sie mila, a co najwazniejsze kompetentna... Tylko wkurzyla sie troche, ze nie pamietam kiedy ostatni raz mialam miesiaczke...
No to miałaś niebywałe szczęście bo u niej miłe potraktowanie pacjentki to rzadkość.
To straszna baba a jej zatrudnianie w państowej przychodni jest nieporozumieniem. Jest chamska, niedelikatna i niekompetentna, totalne olewactwo. Mnóstwo pacjentek od lat się na nią skarży, na Kulon z tej samej przychodni też i co z tego? Ano nic, dalej udają, że leczą. Szkoda gadać - omijaj tą przychodnię szerokim łukiem.
Anulik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 15:28   #107
Kama1986
Raczkowanie
 
Avatar Kama1986
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Olsztyn

dr Opacki z Olsztyna W czasie badania rozmawia z innym lekarzem lub pielęgniarką stojąca tuz za parawanem. Pozwala sobie na wulgarne teksty,przeklina w czasie wizyty,czyni sobie chamskie żarty z powodu czyichs problemówzdrowotnych,jest bardzo niedelikatny w czasie badania.Wizyta była straszna!

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-07-16 o 21:33
Kama1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 12:23   #108
justynka200
Raczkowanie
 
Avatar justynka200
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 72
Wink Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

RZESZóW?????
kogo nie polecacie???
w jakiej przychodni jest najlepszy ginekolog???
czy na ulicy warzywnej buła któraś z was u dr sikory???
lub wójcik
czekam na pomoc
justynka200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 13:04   #109
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Anulik1
No to miałaś niebywałe szczęście bo u niej miłe potraktowanie pacjentki to rzadkość.
To straszna baba a jej zatrudnianie w państowej przychodni jest nieporozumieniem. Jest chamska, niedelikatna i niekompetentna, totalne olewactwo. Mnóstwo pacjentek od lat się na nią skarży, na Kulon z tej samej przychodni też i co z tego? Ano nic, dalej udają, że leczą. Szkoda gadać - omijaj tą przychodnię szerokim łukiem.
hmmm może była dla mnie miła dlatego, że zostałam do niej zapisana "na boku" przez koleżankę, która razem z nią w tej przychodni pracuje. Tak czy siak wyleczyła mnie, chociaż mój lekarz prywatny zupełnie nic mi nie pomagał. A powiedziała mi jeszcze, żebym nie zabuliła za dużo i przepisała mi lekarstwo za 8 zł...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 10:54   #110
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dąbrowa Górnicza

Dr Misiakiewicz , Miskiewicz albo cos takiego- przyjmuje na hucie katowice. Stwierdzila u mnie nadzerke , powiedziala ze to kosztuje tyle i tyle i nic poza tym nie zrobila. Nic nie pobrala do badan , nic nie przepisala co moglby mnie przygotowac do zabiegu. Natomiast u innego ginekologa od pierwszej wizyty i pobral do badan i przepisal globulki .
__________________
"ogromna sila wyobrazen , to nie przypadek ze jestesmy razem..."
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 18:41   #111
anarya
Przyczajenie
 
Avatar anarya
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

doktor Pazio - przyjmuje w centrum Damiana, ale też prywatnie. Lubi straszyć złosliwym rakiem zanim zrobi odpowiednie badania. Moje dwie sąsiadki u niego były i obie postraszył rakiem i to z usmiechem na ustach. oczywiście żadna z nich raka nie ma. zgroza
anarya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:11   #112
*izusia*
Przyczajenie
 
Avatar *izusia*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Popieram i nie polecam!!!
*izusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 21:30   #113
Kari26
Raczkowanie
 
Avatar Kari26
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 41
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

A ja do niej chodzę (dr Roczniok z Łodzi) i tylko jej ufam, ma wiedzę i na pewno obi wszystko co może żeby pomóc pacjentce (sprawdziłam, chodzę do niej od 4 lat) jeśli chodzi o wymądrzanie się to przecież po to Ona tam jest a Ty jesteś po to żeby pytać i opisywać co Ci dolega a nie oczekiwać pogawędki jak koleżanka z koleżanką po fachu bo z założenia nią nie jesteś. Czasem myślę że trzeba trochę pokory i nie traktować każdego kto próbuje Ci coś wytłumaczyć jak kogoś kto na pewno chce z Ciebie zakpić - to tak jakbyś będąc mechanikiem samochodowym mówiła do neurochirurga jak ma operować bo "głowa mnie boli i podejrzewam to i to"...
__________________
Kari26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:19   #114
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Julka...
KIELCE
dr ANANG Christofer (ciemnoskóry), przychodnia Uroczysko. Ja absolutnie nie mam nic do murzynów, wrecz przeciwnie!!!!!! Ten lekarz jest po prostu... Opowiem w skrocie.Chcialam tylko recepte bo mam bolesne miesiaczki,zbadał mnie, cytologia, biust ... i mnie tak nastraszył,ze masakra!Powiedzial,ze wyczuł cos w brzuchu i,ze albo ciążą albo mięsniak! I ,ze na 10000% cos mi jest i "PRZYPADKIEM" miał wizytówke dr Leparczyka od USG na krakowskiej rogatce. Zapłaciłam ( nie mało) za USG, wystraszona, cisnienie 200 na 200, a tu wszystko ok. Chodzilo o to zeby Anang mu klijentow sprowadzał a potem sie kasa dzielą! Leparczyk powiedział,ze Anangowi sie pomylił miesniak z jajnikiem... hahahahaha Przeciez jajniki sa 2!!! Zreszta szkoda gadac, wkurzyła sie strasznie i nerwy stracilam!Bo jak dr zapewniał na pewno cos mi jest !!!! Ja sie ciesze,ze zdrowa jestem ale na wizyte tydzien czekalam,a przez ten czas... Ale co to ich obchodzi-MATERIALIŚCI!!!!!!!!!!
heh nie tylko on kieruje do LEPIARCZYKA na usg. Mnie skierowala tam dr Walkiewicz.tez musialam sporo wybulic ale nie zaluje bo jednak kwalifikowalam sie do operacji.Lepiarczyk nastraszyl mnie amputacja jajnika ale w Poliklinice ordynator mnie uratowal i dzieki mu za to
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 23:46   #115
karah1
Raczkowanie
 
Avatar karah1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Exclamation Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

Po 1 bardzo a to bardzo odradzam dr.HALINA MODKOWSKA-CZARNOWSKA Al.KEN 98 PROFMED ul.Szaserów128 i ul.Białej Wody6 nie moge powiedziec ze nie jest mila ale co z tego jak wymysla rozne choroby i chce na sile klasc do szpitala aby tam na pacjentkach robic rozne badania ktore pozniej wlancza do swoich prac nukowych.(Dowiedzialam sie tego dzieki znajomosciach na Szaserow od wojka kory jest tam wysoko postawionym lekarzem)Mi wymyslila zapalenia jajnikow i wmoiwila ze leczy sie to jedynie operacyjnie najpier kazala brac mi jakies strasznie drogie lekarstwa pzrez tydzien a p tygodniu dala mi skierowanie do kliniki endokrynologii na operacje co juz wogle mnie zaszokowalo zaczelam wiec sie dowiadywa co i jak z takim schorzeniem i wtedy odkrylam prawde o tej strasznej babie.na dodatek za wizyte bierze 100zł a za sama recepte 50zł to do tego wszystkiego w momecie kiedy przeprowadza badanie a fotel jest na wprost drzwi potrafi wejsc jej sekretarka i ukazan kobiete na fotelu ludziom w poczekalni ale to nie koniec z pokoiku w ktorym przeprowadza rozmowe i w ktorym jest fotelik kaze pacjetkom przechodzic w samych majtkach przez cala poczekalnie do pokoju z USG jak dla mnie SZOKKKKja osobiscie tego nei przezylam ale caly ten cyrk widzialam an wlasne oczy gdyz potraktowala tak pacjetke przede mna nie polecam tej strasznej BABY



Odradzam rownież Pana ktory przyjmoje w Gemini. Ambulatorium ginekologiczne
02-661 Warszawa, Wita Stwosza 40
niestety nei pamietam nazwiska-
ktotko mowiac totalny kretyn wizyta kosztuje 50zl co prawda nie drogo jak na prywatnego ginekologa ale gosciu przyjmuje w jakiejs przybudowce kolo swojego domu wyglada jak oblesny tlusty brudny zboczeniec jest chamem do potegi na wizyte schodzi prosto z obiadu pzezuwajac kotleta,wizyta odbywa sie w pokoiku ktorego drzwi maja 2milimetry grubosci i wszystko co mowi slychac w poczakalni gabinet jest obskurny .goscu nie chce wypisywac tablete(przedluzac recept jesli ktos awaryjnie ich potzrebuje)uwaza za szatanski wymysl antykoncepcje i te sprawy niechce wypisywac Postinoru (moze i potrafila bym to zrozumiec ale po to zaostala ta tabletka wymyslona zeby jej uzyc jesli bedzie tak duza awaria)bo twierdzi ze moze nie bedzie potrzebny bo chyba jest male prawdopodobienstwo a nawet jak sie cos zdarzy to co z tego widocznei tak mialo byc no ale jesli sie nalega wypisze z bardzo kasliwymi uwagami ,na koniec wizyty wrecza kalendarzyk malzenski ktory kaze stosowac zamias antykoncepcji ogolnie wyglada i zachowuje sie tak jak mial by sie zaprzeproszeniem zrzygac na pacjetke.taka opinie o tym lekarzu nie tylko ja popieram ale kilka moich kolezanek niestety tez.Jedna podejzewajac ciaze poszla do niegoe bo byl najblizej i nie tzreba bylo sie zapisywac no i niestety podczas niemilego badania ojej obawy potwierdzily sie lekarz spytal ile ty masz dziewczynko lat?,i slyszac ze ma 20powiedzial a ty nie jestes za mloda? ,jak ty sobie poradzisz ?powinnas usunac !ale to niemoralne.TOTALNY BUUUUC I CHAMMMM jego hobby to ponizanie kobiet



OSTRZEGAM PRZED TYMI LEKARZAMI
karah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 21:49   #116
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

O Boże a ja już zarejestrowałam się do doktor Kulon Do "promyka słońca" we Wrocławiu
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 14:25   #117
sylwia30
Raczkowanie
 
Avatar sylwia30
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 38
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

radom


kochane
chciałam ostrzec was przed ginekologiem ze szpitala na aleksandrowicza nie pamietam jego nazwiska,ale jedno wiem napewno-więcej do niego nie pojdę.po pierwsze sprawaiał wrażenie osoby w stanie upojenia alkoholowego( mój nos jednak nie wychół odoru alkoholu), po drugie bardzo gburowaty jakby robil mi łaske że mnie zbada.na dodatek bagatelizuje problem. uważam że nieregularne miesiączki w wieku 30 lat, skrzeby występujące podczas nich oraz czeste bóle w dole brzucha nie mogą swiadczyć o tym że wszystko jest ,ok prawada?
sylwia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 16:02   #118
Sandi_xD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 123
GG do Sandi_xD Send a message via Skype™ to Sandi_xD
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

skasowano

Edytowane przez Sandi_xD
Czas edycji: 2008-04-23 o 19:25
Sandi_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 16:16   #119
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

to bedzie jezdzila po recepty do gdanska
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 16:49   #120
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Sandi_xD
Przywidz koło Gdańska

dr Golonko - poszła do niego moja kuzynka, której nie było stać na prywatną wizytę. Ma 17 lat i chciała poprosić o tabletki antykoncepcyjne ponieważ chciała rozpocząć współżycie z chłopakiem. Nie zaznaczyłam, że Przywidz to mała wieś z jednym ośrodkiem zdrowia, jednym ginekologiem i mieszkańcami, którzy wszystko o sobie wiedzą. Lekarz nakrzyczał na nią, że jest gówniarą, że młodych <cyt.> dziwek nie będzie SPONSOROWAł <o co chodzi????> i na koniec otwierając drzwi aby kuzynka wyszła krzynął: (pamiętajmy że w poczekalni siedziały stare przywidzkie plotkary) "patrzcie na nią - pieprzyć pod nieobecność rodziców jej się zachciało".:mad :
To jest po prostu przerażające

Ja bym poskarżyła się na niego do kierownika ośrodka! Takie osoby nie powinny wogóle pracować. Może nie słyszał o tajemnicy lekarskiej?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.