Luteina - wątek zbiorczy! - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 17:21   #1471
kaasia_a
Rozeznanie
 
Avatar kaasia_a
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 786
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witam,
przejrzałam wątek i widzę, że odchudzanie faktycznie powoduje problemy hormonalne. Ja problemy z miesiączkowaniem mam właśnie od czasu rozpoczęcia odchudzania. Leczyłam się hormonalnie, jednak po pewnym czasie od zaprzestania leczenia ponownie przestałam miesiączkować. Ostatni okres miałam... ponad 1,5 roku temu. Zmęczona ciągłym braniem tabletek hormonalnych, po których miałam ciągłe bóle głowy i okropny nastrój odkładałam leczenie licząc, że wszystko samo się unormuje. Niestety bez ponownej wizyty u lekarza się nie obyło.
26 sierpnia zgodnie z zaleceniami lekarki zaczęłam brać luteinę, 2 razy dziennie po jednej tabletce przez 10 dni. 4 września wzięłam ostatnią tabletkę. Jest już 10 sierpnia a ja dalej nie mam okresu... Niepokoi mnie to, ponieważ poprzednio okres dostałam po 4 dniach od zaprzestania brania luteiny Wtedy jednak brałam ją 5 dni. Teraz zastanawiam się, czy to możliwe, że gdy teraz brałam ją przez 10 a nie 5 dni to i miesiączka wystąpi po dłuższym czasie?
Jak ja żałuję, że zaczęłam się odchudzać... po co mi to było?
kaasia_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:10   #1472
mania_frania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Hej, mam pytanie, czy można dostać okres po dwóch tabletkach luteiny? Luteinę (sztuczną) przepisała mi ginekolog na krwawienia po każdym stosunku (wykluczyła polipy, nadżerkę, torbiele itp.). Miałam brać od 15 dnia cyklu, wzięłam wieczorem, tej samej nocy kochałam się bez zabezpieczenia w dni płodne (wg kalkulatora na necie) i stwierdziłam, że ją odstawię i będę brać od następnego cyklu, gdy wykluczę ciążę (sztucznej luteiny nie można brać przy podejrzeniu ciąży). 19 dnia cyklu znowu się kochałam i po tym wystąpiło krwawienie, które trwa trzeci dzień i coraz bardziej zaczyna przypominać okres (wcześniej po stosunku miałam półdniowe krwawienia). Tylko wychodziłoby na to, że okres dostałam 19 dnia cyklu zamiast tak jak zazwyczaj 35. Czy jest to okres wywołany przez luteinę czy może coś innego?
mania_frania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:35   #1473
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mania_frania Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie, czy można dostać okres po dwóch tabletkach luteiny? Luteinę (sztuczną) przepisała mi ginekolog na krwawienia po każdym stosunku (wykluczyła polipy, nadżerkę, torbiele itp.). Miałam brać od 15 dnia cyklu, wzięłam wieczorem, tej samej nocy kochałam się bez zabezpieczenia w dni płodne (wg kalkulatora na necie) i stwierdziłam, że ją odstawię i będę brać od następnego cyklu, gdy wykluczę ciążę (sztucznej luteiny nie można brać przy podejrzeniu ciąży). 19 dnia cyklu znowu się kochałam i po tym wystąpiło krwawienie, które trwa trzeci dzień i coraz bardziej zaczyna przypominać okres (wcześniej po stosunku miałam półdniowe krwawienia). Tylko wychodziłoby na to, że okres dostałam 19 dnia cyklu zamiast tak jak zazwyczaj 35. Czy jest to okres wywołany przez luteinę czy może coś innego?
Czy Ty używasz luteiny jako antykoncepcji?! Nie wiem co Ci nagadała ginekolog, ale progesteron bierze się w drugiej fazie cyklu, by wspomóc ciałko żółte, albo pobudzić rozwinięty pęcherzyk Graafa do pęknięcia. Wywoływanie krwawienia po stosunkach jest co najmniej dziwne, bo nie do tego służy, a wręcz może Ci zaszkodzić. Dodatkowo, przy braniu progesteronu (sztucznego czy nie sztucznego) powinniście się zabezpieczać, bo nie jest to forma antykoncepcji. To krwawienie może być od luteiny, ale nie musi, bo po takim stosowaniu w Twoim organizmie mogą już dziać się złe rzeczy. Zmień ginekologa, bo nie rozumiem jego postępowania.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:48   #1474
mania_frania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Nie używam luteiny jako antykoncepcji Zdarzyło się raz, że nie użyliśmy zabezpieczenia i akurat to się tak zbiegło w czasie, że akurat zaczęłam brać luteinę. Na co dzień się zabezpieczamy.
A luteinę miałam przepisaną, ponieważ występowały u mnie krwawienia po stosunku i to miało być przeciw tym krwawieniom - może źle napisałam.
mania_frania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:10   #1475
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mania_frania Pokaż wiadomość
Nie używam luteiny jako antykoncepcji Zdarzyło się raz, że nie użyliśmy zabezpieczenia i akurat to się tak zbiegło w czasie, że akurat zaczęłam brać luteinę. Na co dzień się zabezpieczamy.
A luteinę miałam przepisaną, ponieważ występowały u mnie krwawienia po stosunku i to miało być przeciw tym krwawieniom - może źle napisałam.
Na pewno zmienia to postać rzeczy. Nadal jednak podtrzymuję, że był to wynik działania luteiny. Dla pewności skontaktuj się z ginekologiem.

Edytowane przez Lysanelle
Czas edycji: 2014-09-18 o 12:12
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:20   #1476
mania_frania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Tak, właśnie dzisiaj się wybieram. Tylko zastanawiałam się, czy to w ogóle możliwe, żeby dwie tabletki krwawienie wywołały, bo niektóre dziewczyny piszą, że tydzień albo dłużej biorą luteinę i dopiero wtedy dostają okres.

Dzięki za odpowiedź.
P.S. I się zastanawiałam, że akurat zaraz po stosunku zaczęło się to krwawienie (a wcześniej już miałam problemy z krwawieniem po stosunku, ale te krwawienia trochę inaczej wyglądały).

Edytowane przez mania_frania
Czas edycji: 2014-09-18 o 12:22
mania_frania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:30   #1477
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mania_frania Pokaż wiadomość
Tak, właśnie dzisiaj się wybieram. Tylko zastanawiałam się, czy to w ogóle możliwe, żeby dwie tabletki krwawienie wywołały, bo niektóre dziewczyny piszą, że tydzień albo dłużej biorą luteinę i dopiero wtedy dostają okres.

Dzięki za odpowiedź.
P.S. I się zastanawiałam, że akurat zaraz po stosunku zaczęło się to krwawienie (a wcześniej już miałam problemy z krwawieniem po stosunku, ale te krwawienia trochę inaczej wyglądały).
Jeżeli nie miałaś akurat problemów z niedomogą ciałka żółtego, to nawet i dwie tabletki mogły spowodować u Ciebie na tyle duży skok tego hormonu, że ruszyło wcześniej. Ginekolodzy zwykle przypisują luteinę po to, by uregulować gospodarkę progesteronu w drugiej fazie cyklu. Osobiście też brałam niedawno progesteron pod językowo. Co prawda przez tydzień, by wspomóc owulację i jeszcze wyregulować progesteron w fazie lutealnej (miałam cykl 94 dniowy i postanowiono załatwić sprawę tym oto hormonem). Później na miesiączkę czekałam kolejny tydzień, bo dopiero wtedy organizm naturalnie ( a właściwie pół naturalnie) zaczął mieć nadwyżkę estrogenu i poszło.

Co do krwawienia po stosunku, to może był to po prostu przypadek... w końcu wtedy macica jest o wiele bardziej ukrwiona. Twoje wcześniejsze problemy mogły wynikać z suchości pochwy bądź innych problemów zdrowotnych.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 19:59   #1478
revlon
Przyczajenie
 
Avatar revlon
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mania_frania Pokaż wiadomość
Tak, właśnie dzisiaj się wybieram. Tylko zastanawiałam się, czy to w ogóle możliwe, żeby dwie tabletki krwawienie wywołały, bo niektóre dziewczyny piszą, że tydzień albo dłużej biorą luteinę i dopiero wtedy dostają okres.

Dzięki za odpowiedź.
P.S. I się zastanawiałam, że akurat zaraz po stosunku zaczęło się to krwawienie (a wcześniej już miałam problemy z krwawieniem po stosunku, ale te krwawienia trochę inaczej wyglądały).
Ja kiedyś również dostałam okres po 2óch tabletkach
a tak z ciekawości, co Ci ginekolog powiedział?
revlon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 11:39   #1479
katarzyna2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Jak stosuje się luteinę na nieregularne miesiączki kiedy? w jakich dawkach? przez ile dni? w ilu fazach? Proszę o pomoc i jak najwięcej informacji.
katarzyna2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 09:31   #1480
Majlo121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witajcie ! miesiąc temu byłam u ginekologa, spóżniała mi się miesiączka, wiec lekarz przepisał mi luteinie 2x dziennie przez 5 dni pod jezyk na wywołanie miesiączki. Po 10 dniach wystapiła miesiączka. Teraz mija 35 dzień od ostatniej miesiączki. Jestem trochę zaniepokojnoja, bo nie wiem co zrobić. Czy wziąć raz jeszcze luteinie? Czy poczekac, bo przeciez musi się pojawić? Mialyście takie problem? Czy wystapila u was normlanie wystąpiła? Dodam jeszcze dodatkowo ,że przez cały miesiąc mam dziwne objawy brania luteiny m.in. zawroty głowy, bóle głowy..
Prosze o pomoc
Majlo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 21:54   #1481
Gosiaa1251
Przyczajenie
 
Avatar Gosiaa1251
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Exclamation Luteina

Cześć dziewczyny !
Mam pewne pytanie otóż byłam dziś u ginekologa i przepisał mi luteinę dopochwowo, ponieważ miałam za długą miesiączkę. Zaczęła się 21 grudnia. Powiedział że mam brać od 16-25dc.[ 10 dni] i po trzech dniach będę mieć okres. Tyle że mam 18 dc, a w dodatku wykupię to dopiero jutro.. I stąd moje pytanie, brać je w 19dc czy czekać ten miesiąc i wziąć w lutym?
__________________
twoje milczenie odbite echem wyobraźni. mów ciszej, bo nie słyszę.
Gosiaa1251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 15:38   #1482
nieodpowiednia
Przyczajenie
 
Avatar nieodpowiednia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 14
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witajcie kochane )
Dostałam od ginekologa Luteine podjęzykowa na wywołanie okresu. Mam ją brać przez 8 dni po 2 tabletki. Dlatego chciałam zapytać czy w tym czasie można palić i pić alkohol?

Edytowane przez nieodpowiednia
Czas edycji: 2015-03-04 o 15:39
nieodpowiednia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 11:18   #1483
iga1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 68
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

Ja brałam Luteinę i zawsze działało. Z tym, że po Luteinie w tabletkach doustne czułam się opuchnięta, wolę tabletki dopochwowe.
iga1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:11   #1484
nikoko11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Luteina porada

Witam Was, myślę że ktoś mi pomoże,

Dostałam luteinę i mam ja brać przez 5 dni, az dostanę okres potem dopiero w 16-25 dniu cyklu, jak mam sobie to obliczyć te dni bo mam nieregularne miesiączki.
nikoko11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:23   #1485
KatarzynaB1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Luteina porada

A dopytałaś lekarza, co miał na myśli przepisując Luteinę ?
Jak długie masz cykle - który masz dzisiaj dc ?
KatarzynaB1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:40   #1486
nikoko11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Luteina porada

Od 4 miesięcy nie mam okresu i nie wiem który to dzień. lekarka na szybko powidziała mi ze mam brac przez 5 dni a potem miedzy 16 a 25 dniem cyklu, to jak mam sobie to obliczyć
nikoko11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:46   #1487
KatarzynaB1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Luteina porada

Cytat:
Napisane przez nikoko11 Pokaż wiadomość
Od 4 miesięcy nie mam okresu i nie wiem który to dzień. lekarka na szybko powidziała mi ze mam brac przez 5 dni a potem miedzy 16 a 25 dniem cyklu, to jak mam sobie to obliczyć
W takim razie, wydaje mi się że dr miała na myśli wywołanie miesiączki - czyli od dzisiaj przez kolejne 5 dni
A póżniej już będzie wszystko wiadomo dostaniesz miesiączkę .
KatarzynaB1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 18:57   #1488
nikoko11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Luteina porada

Na pewno to miała na myśli, żeby mi ja wywołać. Nigdy nie interesowałam sie kalendarzykiem, mogłabyś mi wytłumaczyć jak obliczyć te dnie cyklu
nikoko11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:02   #1489
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Luteina porada

wywolujesz Luteina cykl - dostajesz krwawienia. 1 dzien krwawienia to 1 dzien cyklu. no i potem 16 dnia cyklu zaczynasz luteine do 25 dc.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 09:18   #1490
nikoko11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

A czy jest jakaś różnica między Luteina dopochwową a doustną
nikoko11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 00:09   #1491
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

nikoko11
Po pierwsze wygodniejsza w użyciu jest podjęzykowa.
Po drugie szybciej zadziała dopochwowa bo znajduje się w miejscu docelowym . Podjęzykowa dłużej wynika w organizm, ale obie Luteiny działają tak samo.

Jestem w ciąży więc dostaję Luteinę dopochwową, ponieważ szybciej dociera do miejsca docelowego .
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:53   #1492
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, a czy po luteinie może w ogóle nie przyjść krwawienie? Bo czekam już drugi tydzień i dalej nic miałam przyjąć 10 x 50mg dopochwowo i po tym miałam dostać krwawienia, przyjęłam i dalej nie ma :/
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 13:43   #1493
Lunk_a
Raczkowanie
 
Avatar Lunk_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 409
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Przejrzałam watek, jak ze skutkami ubocznymi po luteinie?
To jest progesteron wiec czy senność, rozdrażnienie, i tym podobne często u Was wystepuja?
Lunk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 14:42   #1494
ania049
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Witam,
Mam do Was takie małe pytanie.
Otóż staramy się z partnerem o dzidzie. Miesiączki mam raczej regularne co 28 dni ( + 3 dni,-1 dzień).
NA ostatniej wizycie u mojego gin dostałam luteine dopochwowo 2x50mg od 18 dc przez 10 dni.
co o tym sądzicie? Czy nie powinnam jej brac od 15 dc do 25dc bo przecież krwawienie po odstawieniu występuje dopiero po ok 3 dniach?
ania049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 05:07   #1495
Lunk_a
Raczkowanie
 
Avatar Lunk_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 409
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

A ja podnoszę z objawami. Co do zaleceń gina ja nie dyskutuję bo staram się wierzyc ze każdy lekarz po zbadaniu pacjentki wie co robi.
Lunk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 22:22   #1496
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

asqua92
Wybierz się ponownie do lekarza. Robiłaś test ciążowy?

Lunk_a
Niestety nie pomogę w tym przypadku bo np. senność czy zawroty głowy to bywają i od samej ciąży nie tylko od Luteiny...

ania049
Myślę, że lekarz wie co robi, progesteron podtrzyma możliwą ciążę. Czasami nie wiadomo kiedy dokładnie jest owulacja. Jeżeli dojdzie do zapłodnienia to progesteron pomoże jeżeli nie to dostaniesz miesiączki. Gdy brałam podjęzykową (pare dobrych lat temu) to dzień po odstawieniu już dostałam krwawienia. Wszystko zależy od organizmu.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 22:52   #1497
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

Tak, idę w czwartek robilam dwa w lutym i negatywne, a teraz tym bardziej nie ma opcji ciazy.
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 08:51   #1498
Lunk_a
Raczkowanie
 
Avatar Lunk_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 409
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Lunk_a
Niestety nie pomogę w tym przypadku bo np. senność czy zawroty głowy to bywają i od samej ciąży nie tylko od Luteiny...

.
Dzieki za odpowiedz. Ciezko pomylić objawy ciążowe od luteinowych choć wydaje mi się ze po Luteinie wcale nie dzieją się objawowe rewolucje w organizmie.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie-mierzenie temp a luteina. Czytałam wiele opinii-ze podnosi temperaturę, ale tez ze podnosi niezależnie czy owu była. w takim razie jeśli bierze się luteinę, mierzy temp to tak naprawdę ta temperatura nie pokaze nam czy jest ciaza czy nie?
Czy jednak luteina podnosi temp ale skok ciążowy i tak jest-po prostu temperatura jest wyzsza?


Jeśli wiecie napiszcie bo jestem już skołowana, wszędzie piszą co innego.
Lunk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 11:35   #1499
aagaa1993
Przyczajenie
 
Avatar aagaa1993
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 16
szósty dzień brania luteiny a miesiączki brak!!

Witam, mój problem polega na tym, iż miesiaczka spóźniala mi się tydzień, robiłam testy były negatywne. Poszłam do ginekologa Pani doktor przepisala mi luteine 50 dopochwowo 2tabletki 2 razy dziennie przez 7 dni. Dziś mija szósty dzień jej brania. Jutro 7 czyli ostatni a @ nadal brak...;/ dodam, że wcześniej jak zazywalam luteine @ pojawiał się w cciągu jej brania. Ile powinnam jeszcze czekać?
__________________
"Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają, a daje tym, co go nie mają."
- Denis Diderot
aagaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 20:38   #1500
anulcios
Przyczajenie
 
Avatar anulcios
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 27
Dot.: Luteina - wątek zbiorczy!

Wizażanki od 3 dni zażywam Luteninę pod język 3 razy dziennie 4 tabletki...miesiączki nie miałam od bardzo dawna-więcej niż rok.... ale moje pytanie w sumie dotyczy czy Wy po tej Luteinie też byłyście bardzo senne ? ja już drugiego dnia nie mogłam sobie poradzić....spałabym wszędzie gdzie się da....i nadal tak jest....nic tylko bym spała.
Z tego co czytam to mam dość chyba dużą dawkę bo aż 4 tabletki na raz a dziennie to aż 12, a Wy to tak 2-4 tabletki dziennie...
__________________
NiE MuSzę Być IdEaLnA. WyStArCzY, Że dLa cIeBIe jEsTeM WyJąTkOwA
anulcios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-12 21:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.