...: Thermal Green :.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-08, 18:24   #31
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: ...: Thermal Green :..

Cytat:
Napisane przez malmac23
jak zwykle perfekcyjne wykonanie ładniutki ten zieloniutki kolorek, no i pasuje do ciebie...usta jak zawsze- wyrafinowana elegancja podoba mi się!
Dziękuję za przemiły komentarz
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 19:14   #32
ptiszonek
Raczkowanie
 
Avatar ptiszonek
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 128
GG do ptiszonek
Dot.: ...: Thermal Green :..

Mono,

piękna ta zieleń, fantastycznie współgra z brązowymi oczami (muszę się chyba zakręcić wokół tego kolorku ). Makijaż świetny - delikatny, ale nasycony; kontrast z pomadką stylowy.
Powiedz mi proszę, gdzie jest cień jaśniejszy a gdzie ciemniejszy? Malowana jest tylko ruchoma część oka? A załamanie oka? A kreseczka jakaś jest robiona? Pod łukiem brwiowym nic nie ma, prawda? Ty chyba nie malujesz tak wysoko z tego co widziałam - ja też nie, ale mam kłopot z cieniowaniem (nie dość, że lekko opadająca powieka, którą nie zawsze udaje mi się "wyciągnąć" to jeszcze zazwyczaj za ciemno mi wychodzi . Jest ta to jakiś sposób?

Wybacz, jeśli pytania są prostackie, ale wiem, że im "prościej" to wygląda tym bardziej wszystko w wykonaniu skomplikowane
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262535
ptiszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 19:34   #33
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: ...: Thermal Green :..

Cytat:
Napisane przez ptiszonek
Mono,

piękna ta zieleń, fantastycznie współgra z brązowymi oczami (muszę się chyba zakręcić wokół tego kolorku ). Makijaż świetny - delikatny, ale nasycony; kontrast z pomadką stylowy.
Powiedz mi proszę, gdzie jest cień jaśniejszy a gdzie ciemniejszy? Malowana jest tylko ruchoma część oka? A załamanie oka? A kreseczka jakaś jest robiona? Pod łukiem brwiowym nic nie ma, prawda? Ty chyba nie malujesz tak wysoko z tego co widziałam - ja też nie, ale mam kłopot z cieniowaniem (nie dość, że lekko opadająca powieka, którą nie zawsze udaje mi się "wyciągnąć" to jeszcze zazwyczaj za ciemno mi wychodzi . Jest ta to jakiś sposób?

Wybacz, jeśli pytania są prostackie, ale wiem, że im "prościej" to wygląda tym bardziej wszystko w wykonaniu skomplikowane

Jasna zieleń jest położona w wewnętrznym kąciku oka.
Ciemna zieleń to reszta powieki ruchomej. Platynowe złoto połozyłam na załamanie powieki i lekko wyciągnęłam do góry - by nadać głębie spojrzeniu i aby cienie miękko się kończyły.
Nie ma żadnej kreseczki. Pod łukiem nie ma nic. Moge powiedziec ,że raczej maluje część pod łukiem brwiowym ale beżowym cieniem lub jakimś jasnym, czasami wyciągając cień go góry zahaczam o górną powiekę
Jeżeli "wyciąganie" cienia wychodzi Ci za ciemno to spróbuj najpierw połozyć jakiś beżowy cień na powiekę górną - jeżeli boisz się mocnego efektu to nabierz troszeczkę tego beżowego cienia na pędzelek i nim rozcieraj wtedy ten ciemniejszy cień - będzie jaśniej i łagodniej przechodził cień jeden w drugi

Powodzonka w rozcieraniu i dziękuję za komentarz
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.