pędzel do różu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-24, 11:06   #1
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania

pędzel do różu...


Witam porannie!
Dziewczyny, czy możecie mi poradzić, który pędzel do różu jest lepszy, wygodniejszy? Okrągły, czy skośny? Tak w ogóle, to wiekszy jest okrągły? Bo ja jeśli chodzi o róż to ja całkiem zielona jestem. Pod koniec tygodnia dzwonię do We-My i muszę się zastanowić...
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-24, 11:11   #2
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: pędzel do różu...

Wydaje mi się, że nakładając róż skośnym pędzlem masz mniejszą szansę nałożyć go wyżej niż na kości policzkowe - tak wynika z mojego doświadczenia i dlatego używam skośnego.
Ale nie jestem fachowcem. Któraś z pań profesjonalistek mogłaby wytłumaczyć nam amatorkom czemu właściwe służy to ścieńcie pędzla i czym różnią się w praktycznym zastosowaniu oba typy.
zdróweczka
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-25, 06:04   #3
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: pędzel do różu...

ja mam okrągły (ten mniejszy z włosia jakiegoś s(...) nie wiem czego ) mam też ten z włosia końskiego skośnie ścięty ,który jest dużo większy ... nie wiem po co mi ten drugi ,bo jak narazie go nie używam bo nie mam zielonego pojęcia jak ja bym na Twoim miejscu wzięła jeden z tych mniejszych pędzelków z tego innego włosia niż końskie...one są albo okrągłe ,albo też skośnie ścięte...wydaje mi się ,że obydwoma się świetnie maluje.
A co do tego dużego to Pan mi coś tłumaczył ,że jak się pokrywa twarz różem w innych miejscach , np. broda ( ) itd ,to ten róż jest skośnie ścięty ,żeby nie pobrudzić ubrania...hiehie ,ale lepiej o to zapytać wizażystek
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 16:33   #4
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: pędzel do różu... /co lepsze?

podciągam wątek! no, przyznawać się-która sie na tym zna?
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.