Co radzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-02, 04:23   #1
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia

Co radzicie?


Bez zbednych opisow,dolaczam zdjecia po prostu
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 14:12   #2
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Co radzicie?

Czesc!
Jednak cos napisze.Mam 19 lat i chcialabym robic sobie fajny makijaz.Doradzcie mi co zatuszowac,co eksponowac.Mam wrazliwa cere,ze sklonnoscia do zaczerwien.Niebieskie oczy,waskie usta(co zrobic by sprawialy wrazenie wiekszych?)Jakie kolory mi pasuja?Chcialabym zebyscie mi pomogly,bo sama jakos nic nie wymyslilam Czekam na jakies sugestie.Naprawde czekam...
Pozdrawiam!
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 16:02   #3
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Czy jestem az tak beznadziejna???

Ja potrzebuje rady!!!
Prosze!!!
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 16:17   #4
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Czy jestem az tak beznadziejna???

Fryzurki na pewno pasują takie, co odsłaniają twarz, czyli wszystkie spięcia albo ścięcie Usta optycznie powiększają błyszczyki (Tobie proponuję bladoróżowy albo bezbarwny). Oczka możesz malować odcieniami niebieskiego, bladego różu, brązu, beżu. Ładnie wyglądałoby tez połącznie żółtego z zielonym (bo wbrew mitom niebieski pasuje do zielonego). A na koniec czarna maskara i delikatny róż na policzki.
PS no i nie zapomnij po podkładzie
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 16:29   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Co radzicie?

moim zdaniem powinnaś zatuszować niedoskonałości twarzy przy pomocy korektora. masz śliczne rysy twarzy, więc muśnij policzki różem, by ożywić buzię i wytuszuj rzęsy ciemnobrązową maskarą - to wystarczy. uzywaj transparentnego błyszczyka - powiększy usta.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 16:35   #6
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Z tym podkladem

Mam tez problem z podladem,bo mam wrazliwa cere.No i tradzik.Jak naloze podklad to potem mam zatkane pory i pojawiaja sie nowe pryszcze.Moze doradzicie mi jakis porzadny,lekki podklad?
P.S Dziekuje Ci za odpowiedz!
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 16:55   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Z tym podkladem

czarownicagosia napisał(a):
> Mam tez problem z podladem,bo mam wrazliwa cere.No i tradzik.Jak naloze podklad to potem mam zatkane pory i pojawiaja sie nowe pryszcze.Moze doradzicie mi jakis porzadny,lekki podklad?
> P.S Dziekuje Ci za odpowiedz!

W tej kwestii Ci nie doradzę, gdyż mam całkiem inną cerę. Może lepszy niż podkłąd byłby jakiś krem tonujący? Ale to doradzić musi Ci ktoś doświadczony
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-02, 18:28   #8
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
korektor i podklady

Musze wlasnie kupic dobre materialy matujace,to podstawa,wiem.Nie wiem tylko za bardzo jakie.Dziekuje za odpowiedz Sarenka
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 18:42   #9
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Z tym podkladem

Co do podkładu, proponuję najbezpieczniejszy, jeśli chodzi o wrażliwosć skóry, apteczny Unifiance La Roche Posay. W zależności, jakie podkłady preferujesz: nowy wygładzający jest bardzo lekki, ale kryje niedoskonałości i matuje.
Stary natomiast jest bardziej kryjący, cięższy (ja stosuję go jako korektor).
Dobrze kryjącym podkładem jest Colorstay Revlonu - nie tworzy maski, matuje, trzyma się cały dzień. Ma świetne recenzje w KW.
Jeśli chodzi o korektor, również proponowałabym Unifiance. Jest dostępny w kolorze beżu lub zieleni, o ile dobrze pamiętam. Dobrze ukrywa niedoskonałości.
pozdrawiam
Lila
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 18:48   #10
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Z tym podkladem

a ja bym radzila wyleczyc buzie
poradzic sie dermatologa lub kosmetyczki i kupic kremik jakis dobry
Im zdrowsza buzka tym mniej kosmetykow nam trzeba
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 19:03   #11
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Z tym podkladem

Walcze o ta zdrowe buzke kilka lat.Dermatolog,antybiotyk i,zele,masci itp,itd.Mam okropna cere.Powoli trace nadzieje,ze bedzie kiedys ladna i zdrowa...Bardzo nie lubie tapet,a jak juz mam klasc podklad to dobrze kryjacy,bo jak "przeswituja" pryszcze to dziewczyna strasznie wyglada ble Bede musiala testowac kosmetyki Dziekuje,ze podpowiedzi lila12
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-02, 19:55   #12
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Z tym podkladem

A lekarz pobierał Ci próbkę z tych zmian na buzi? Może warto byłoby sprawdzić, jaka to bakteria i zacząć odpowiednio leczyc? Mi lekarz najpierw pobrał wydzielinę ze zmian, wysłał do laboratorium i po ok. 2 tygodniach wyszło co to jest, do tego dołączono antybiogram, na jakie leki jest wrażliwe i dopiero faszerowałam się antybiotykami. Odpowiednio dobrany skład leku i efekty widać po paru dniach! Potem walka jest dłuższa, aby nie powracało.
Radzę spróbować i życzę powodzenia.
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 20:45   #13
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: Z tym podkladem

hej jeśli chodzi o problemy związane z niedoskonałościami skóry to najlepiej zadaj pytanie na forum: pytania do kosmetyczki,tam chyba udzielą Ci lepszej odpowiedzi - przynajmniej w sprawach dermatologicznychJeśli chodzi o podkłady koniecznie zajrzyj do działu : kosmetyk a następnie kosmetyki kolorowe.Tam możesz sobie wybrać coś dla siebie, dziewczyny testują i recenzują kosmetyki różnego typu, dla różnych cer i problemów z nią związanych.Naprawde warto tam zajrzec!!
Masz ładne wyraźne oczy, które podkreśliłabym mocniej czarnym tuszem i cieniami np. w odcieniach szarosći.A co do włosków to proponowałabym ścięcie na długość do brody.Wydaje mi się,że lepiej wyglądasz we włosach, ktorych nie sciskasz ciasno gumką i nie zaczesujesz gładko nad czołem.Jesli bedziesz miala ochote na koloryzację to tylko jasny blond, unikaj zdecydowanie ciemnych kolorow włosów.
uuuffffff, pozdrówka
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 21:04   #14
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Do PtAsiek

Mialo byc o metamorfozie,w czym mi do twarzy,jakie kolorki,co zmienic,co poprawic.A kwestia problemow z cera sama wyszla
Dziekuje Ci za rady
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 21:41   #15
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
jeszcze raz ja :-)

koniecznie eksponuj oczka! Usta powiększ optycznie przy pomocy konturówki (np Konturówki wysuwane Avon)w ładnym naturalnym odcieniu.środek wypełnij błyszczkiem.Unikaj !! agresywnych kolorów szminek typu różowy, czerwony.
Serio zastanów się nad rozjaśnieniem włosów, może chociaż kilka pasemek? Tak patrzę na Twoje zdjęcie i myslę,ze krótsza fryzurka,jaką sugerowałam wczesniej,nadałaby Twej twarzy i ogolnie całości lekkości.
Podkładu używaj kryjącego,ale jednoczesnie niezbyt cięzkiego,zeby skora mogla oddychac ( to na kosmetykach),zajrzyj do korektorów artdeco,mają bardzo dobrą opinię.
I jeszcze jedno - moim zdaniem powinnas unikac ''ostrych''kolorow ubran,sprawdz jak bedziesz sie czula w delikatnych stonowanych odcieniach.Niebieska bluzka, ktorą masz na zdjeciu ładnie podkresla kolor oczu,ale niezbyt harmonizuje z Twoją karnacją, podkreśla jej bladość.
buźka
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-02, 23:09   #16
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: jeszcze raz ja :-)

Przede wszystkim powinnaś wyleczyć buźkę, jak ona jest zdrowa, ładna i bez krostek to od razu wygląda się 100X lepiej. Sama mam problemy z trądzikiem, od ok 3 lat chodzę do dermatologa. Leczyłam się tetracykliną (tabl.), Dalacin-em T a teraz Differin-em (żele). Efekty są Poza tym uważaj z kosmetykami, czasami stosując leki na trądzik w ogóle należy zrezygnować z kosmetyków antytrądzikowych. One mogą tylko pielęgnować zdrową skórkę, ale nie leczą. Puder nakładaj tylko wtedy gdy musisz, najlepiej lekki, antybakteryjny.
Co do kolorków- popróbuj sama w czym się dobrze czujesz. Usta najlepiej pomaluj ciemniejszą konturówką na zewnątrz a w środku jasną szminką, najjaśniejszą na samym środeczku, koniecznie połysk.
Moja rada- wylecz skórę, potem wystarczy już tylko mała ilość pudru, delikatna szminka, troszkę tuszu i będzie super!
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 01:43   #17
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: jeszcze raz ja :-)

Wiem, Kitten,ze nie ma to jak zdrowa cera .Jak juz bede cos nakladac na moja twarz to lekkiego,zeby nie pogarszac sytuacji.Ze wszystkim ostroznie.Dziekuje wszystkim dziewczynom za rady.Doczekalam sie
P.S Do PtAsiek - jakie to delikatne stonowane odcienie masz na mysli?Najczesciej ubieram sie na czarno Wlosy rzeczywiscie chce skrocic,bo mam taka "ciezka" twarz.A o blondzie pomysle.Zawsze slonce rozjasnia mi wlosy i moze rzeczywiscie lepiej mi w blond kolorach.Ja zawsze chcialam miec wlosy bardzej rude niz blond.A rude calkiem odpadaja?Jak myslisz?Jak myslicie?
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 12:07   #18
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Re: jeszcze raz ja :-)

no właśnie ja Cię widzę w jasnych kolorach,w czarnym zdecydowanie nie.Trudno mi podać konkretne odcienie,może jakieś inne wizazanki pomogą mi się skonkretyzować?
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-03, 18:51   #19
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Co radzicie?

Tylko sie podnosze i o rady prosze
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-04, 10:03   #20
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Co radzicie?

Hej Czarownicogosiu
Tak jak dziewczyny pisaly najlepiej jest podleczyc skore. Moze to jakies uczulenie pokarmowe. Juz nie raz spotkalam sie wlasnie z taka reakcja skory na jakis produkt.

Ale tak czy inaczej mozesz i powinnas uzywac kryjacych podkaldow. Proponuje Revlona colorstay lub Estee Lauder Double wear.
Nie zatykaja porow, a efekt bedzie dobry. Jakby jeszcze czerwien skory przebijala to przed podkladenm naloz na skore cieniutka warstewke zielonego korektorka La Roche -Posay Unifiance.

Makijaz wykoncz pudrem, najlepiej sypkim - mniej obciaza skore.

Wloski, to jedynie chlodne blondy. Niestety rudy bedzie za bardzo podkreslal zaczerwienienia.

Sprobuj ten przedzialek ze srodka glowy przesunac bardziej w bok i skroc asymetrycznie kilka grubszych pasm przy twarzy.

Serdeczni epozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 17:57   #21
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
do pani Agnieszki

Bardzo dziekuje pani Agnieszko za odpowiedz
Nigdy nie pomyslalabym,ze moje problemy skorne to moze byc jakies uczulenie pokarmowe.Slyszalam tylko,ze tradzik moze potegowac czekolada.ja w kazdym razie lecze te moje pryszcze,zeby jak najmniej nakladac tych kamuflazy na twarz.Dziekuje za rady,poszukam w sklepach proponowane przez pnia produkty.I mam prosbe jeszcze,czy moglaby pani wyslac jakies zdjecie fryzury,ktora mi pani zaproponowala.Nie moge sobie tego wyobrazic.I widzialam tez zdjecia makijaz w kilku watkach,czy dla mnie tez pani by cos znalazla?zarowno delikatnego jak i bardziej wyrazistego.Jak juz tak prosze to moze ma pani zdjecia tych "chlodnych blondow".Ja za bardzo sie nie znam na tym.Bede czekala na odpowiedz cierpliwie.Pozdrawiam pania serdecznie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 18:10   #22
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do pani Agnieszki

Czarowniczko jeśli moge coś radzić to porób bardoz dokładne testy pokarmowe. Myślę, że problem nie leży w czekoladzie.
Myślę ze odpowiednia dieta i homeopatia zdziałają więcej niż całe masy leków i maści.

Niestety jestem do 16 II nieco upośledzona komputerowo i nie mam dostępu do swoich dokumentów. Także zdjęcia dopiero będę mogła podpiąć po 16.

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 18:34   #23
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: do pani Agnieszki

Sprawa jest wiec skomplikowana z ta cera.Zobacze co da sie zrobic.Dziekuje pani za odpowiedz i bede czekac na zdjecia Do zobaczenia
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.