makijaż na wesele...jak go zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 21:04   #1
NesHi
Raczkowanie
 
Avatar NesHi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdzież na płd:)
Wiadomości: 102
GG do NesHi

makijaż na wesele...jak go zrobić?


Mam ogromną prośbę w tą sobotę wybieram się na wesele...przypadkowo znalazłam makijaż, który akurat pasowałby mi do kreacji tylko jest mały problem...oczywiście nie wiem jak go wykonać...i jakimi kosmetykami najelepiej, żeby osiągnąć jak najbardziej zbliżony efekt do oryginału;/ jeżeli któraś z Was znalazłaby trochę czasu i wytłumaczyłaby mi krok po kroku jak i czym go zrobić będę bardzo wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przezlo_ocy_03[1].jpg (66,4 KB, 97 załadowań)
NesHi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 22:27   #2
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: makijaż na wesele...jak go zrobić?

hmm, mogę napisać jak ja bym go wykonała

przygotowanie twarzy - czyli oczyszczenie i odpowiednie nawilżenie. niektórzy używają bazy pod makijaż, ja nie, więc ten kosmetyk pominę - choć można go użyć. po nałożeniu kremu i odczekaniu 2-3 minut nałożyć odpowiedni odcień podkładu na całą twarz łącznie z górnymi i dolnymi powiekami. nie wiem jak "zaawansowana" jesteś w makijażach, więc proponuję NA podkład pod oczami nałożyć korektor [jeśli zachodzi w ogóle taka potrzeba ] tak przygotowana twarz omieść pędzlem z sypkim pudrem.

makijaż oczu to przede wszystkim czarny, srebrny/biały perłowy cień, czarna kredka i tusz do rzęs. ja nałożyłabym od środkowej części górnej ruchomej powieki czarny cień aż do zewnętrznego kącika [tu najwięcej cienia bym dała ], a kolejnie dokładnie roztarła wyciągając delikatnie do góry i na boki, zahaczając bardzo delikatnie o wewnętrzny kącik. również od środkowej części ruchomej powieki położyłabym cień srebrny/biały perłowy delikatnie rozcierając i cieniując z czarnym i mocnej zaznaczając sam wew kącik. dolną powiekę można zaznaczyć czarną kredką rozetrzeć ją i położyć czarny cień [ponownie rozetrzeć by dało efekt smoky eye] wewnątrz oka namalować kreskę czarną kredką [jak dla mnie i na górze i na dole ona ma te kreski ] - przed nałożeniem cieni możesz zastosować bazę pod cienie - dziewczęta z Wizażu polecają Artdeco

na policzki nanieść róż [odpowiedni do odcienia Twojej skóry, żeby nie był ani za chłodny ani za ciepły] jeśli zachodzi potrzeba wymodelować twarz pudrem brązującym. nad kości policzkowe nanieść rozświetlacz. wytuszować dokładnie rzęsy. na usta nałożyć delikatny dość neutralny kolor, lekko rozjaśniający usta

jeśli chodzi o kosmetyki - osobiście proponuję cienie Inglota [ma smoliste czernie i taki perłowy biały też jest - dorzucisz jeszcze jeden i będzie śliczna paletka;] ], róż zapewne posiadasz, jeśli nie masz rozświetlacza proponuję AOH firmy Essence. kredka, tusz i cała reszta wedle uznania.

mam nadzieję, że jest to jako tako jasne jeśli nie pisz na PW - jak będę miała jutro chwilę czasu może postaram się taki makijaż wykonać .. uhhh
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.