Marcowe makijaże - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 12:48   #91
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Dziękuję dziewczęta
Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
Aga normalnie wiesz jak mi uprzyjemnić dzień. zaglądam tu bardzo rzadko teraz, ale jakoś się staram. wchodzę widzę a tu coś dla mnie normalnie... Plum smoke ... mrrr w sam raz na moja dzisiejszą imprezę ślicznie dziękuję za inspiracje
Malinko fajnie Cię znowu ''widzieć''

Cytat:
Napisane przez łobuz-Tyna Pokaż wiadomość
Plum smoke-rewelacja Taka jakaś dziś lapidarna jestem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 10:50   #92
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Marcowe makijaże

Bardzo ciekawe propozycje Ładne kolory, niektóre takie niespotykane...(dla mnie przynajmniej )
I znowu moi ulubieńcy

-> http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=3990084 -> Baśniowy...cudny...i uroczy

-> http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=3990089 -> śliczny i mocny, tak jak lubię

Kolorystyka jest bombowa

Pozdrawiam
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 06:36   #93
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Marcowe makijaże

Plum smoke - super
(oczywiście pozostałym tez niczego nie brakuje, ale ja mam zboczenie w kierunku ciemnych makijaży, jak wiadomo )
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 07:16   #94
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawe propozycje Ładne kolory, niektóre takie niespotykane...(dla mnie przynajmniej )
I znowu moi ulubieńcy

-> http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=3990084 -> Baśniowy...cudny...i uroczy

-> http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=3990089 -> śliczny i mocny, tak jak lubię

Kolorystyka jest bombowa

Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Plum smoke - super
(oczywiście pozostałym tez niczego nie brakuje, ale ja mam zboczenie w kierunku ciemnych makijaży, jak wiadomo )

serdecznie Wam dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 07:18   #95
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Marcowe makijaże

edituje: ups.. chyba nie powinnam w czyims watku wtryniac sie ze swoimi pytaniami przepraszam, juz uciekam gdzie indziej.

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2007-04-06 o 10:29
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 09:22   #96
ryba1001
Raczkowanie
 
Avatar ryba1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 95
Dot.: Marcowe makijaże

agabil1 -poprostu boskie,nic dodac nic ująć,powiec jak robisz te kreski nad okiem że wychodzą ci takie łądne proste i cieńkie.
ryba1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 18:20   #97
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
edituje: ups.. chyba nie powinnam w czyims watku wtryniac sie ze swoimi pytaniami przepraszam, juz uciekam gdzie indziej.
a ja właśnie wróciłam z pracy i chciałam co nieco napisać

Cytat:
Napisane przez ryba1001 Pokaż wiadomość
agabil1 -poprostu boskie,nic dodac nic ująć,powiec jak robisz te kreski nad okiem że wychodzą ci takie łądne proste i cieńkie.
Rybko cienki i dość sztywny pędzelek moczysz w wodzie, maziasz po cieniu i na powiekę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 23:16   #98
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Marcowe makijaże

jak zwykle cudne chciałam napisać który mi się najbardziej podoba, ale nie umiem się zdecydować chyba wszystkie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 07:09   #99
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
jak zwykle cudne chciałam napisać który mi się najbardziej podoba, ale nie umiem się zdecydować chyba wszystkie
serdeczne dzięki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 14:21   #100
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Marcowe makijaże

Ja nie wybieram , który lepszy Ja się zachwycam po prostu

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 18:34   #101
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Ja nie wybieram , który lepszy Ja się zachwycam po prostu

Mon
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 12:17   #102
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Marcowe makijaże

Muszę powiedziec Agabil, dzieki!!!! Kupiłam wczoraj paletkę do brwi Sephory, super. Nie miałam pojęcia, ze coś takiego istnieje, dzieki Tobie wiem
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 15:00   #103
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Muszę powiedziec Agabil, dzieki!!!! Kupiłam wczoraj paletkę do brwi Sephory, super. Nie miałam pojęcia, ze coś takiego istnieje, dzieki Tobie wiem
jak super bardzo się cieszę.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 11:20   #104
Viven
Raczkowanie
 
Avatar Viven
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 47
Dot.: Marcowe makijaże

Śliczne. Profesjonalne w każdym calu Szególnie mi się podoba Plum Smoke. Do twarzy Ci w nim
Viven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 11:24   #105
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez Viven Pokaż wiadomość
Śliczne. Profesjonalne w każdym calu Szególnie mi się podoba Plum Smoke. Do twarzy Ci w nim
dziękuję Vivien
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 13:50   #106
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Marcowe makijaże

rany, agabil, skąd ty bierzesz pomysły na swoje makijaże... jestem pod dużym wrażeniem. Fakt że czasem zdarza się, że gdy zestawiasz kilka to jedne wydają się bardziej do ciebie pasować, ale gdy wklejasz tylko jeden nie ma się do czego przyczepić (oczywiście mówię o kolorystyce, bo technika -chylę czoła )

mam nadzieję że nie zagmatwałam i wiesz o co mi chodzi
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 14:01   #107
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
rany, agabil, skąd ty bierzesz pomysły na swoje makijaże... jestem pod dużym wrażeniem. Fakt że czasem zdarza się, że gdy zestawiasz kilka to jedne wydają się bardziej do ciebie pasować, ale gdy wklejasz tylko jeden nie ma się do czego przyczepić (oczywiście mówię o kolorystyce, bo technika -chylę czoła )

mam nadzieję że nie zagmatwałam i wiesz o co mi chodzi
mniej więcej
dzięki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 14:08   #108
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Marcowe makijaże

ok, to ja jednak wyjaśnię
wklejasz jeden - wygląda super, bez zarzutu, nawet gdy kolory mi nie spasują do końca to olśniewa
wklejasz kilka - po prostu mogę wybrać - o, ten jest najładniejszy ale na 90 % przypadków nie potrafię wybrać jesteś mistrzynią po prostu.
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 13:04   #109
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Marcowe makijaże

Uwielbiam Twoje ciemne makijaze, sa po prostu boskie a ten kolorowy tez super, bardzo mi sie podoba, tak fajnie polaczone kolory, kurde kiedy ja tak bede umiec, pewnie nigdy ale bede cwiczyc i cwiczyc i cwiczyc
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 13:57   #110
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Marcowe makijaże

Aga od jakiegoś czasu oglądam Twoje makijaze.Makijaże śliczne ale tak się zastanawiam czy Photoshop za bardzo nie zmienia koloru,naturalnego efektu???
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 15:26   #111
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
ok, to ja jednak wyjaśnię
wklejasz jeden - wygląda super, bez zarzutu, nawet gdy kolory mi nie spasują do końca to olśniewa
wklejasz kilka - po prostu mogę wybrać - o, ten jest najładniejszy ale na 90 % przypadków nie potrafię wybrać jesteś mistrzynią po prostu.


Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Uwielbiam Twoje ciemne makijaze, sa po prostu boskie a ten kolorowy tez super, bardzo mi sie podoba, tak fajnie polaczone kolory, kurde kiedy ja tak bede umiec, pewnie nigdy ale bede cwiczyc i cwiczyc i cwiczyc

Cytat:
Napisane przez schatzsi Pokaż wiadomość
Aga od jakiegoś czasu oglądam Twoje makijaze.Makijaże śliczne ale tak się zastanawiam czy Photoshop za bardzo nie zmienia koloru,naturalnego efektu???
raczej nie w programie graficznym dodaję napisy, czasami rozjaśniam zdjęcie albo wyostrzam, gdy wyjdą za ciemne czy rozmyte. To wszystko. By mieć dobre nasycone zdjęcie nie trzeba kombinować w Photoshopie tylko mieć niezły aparat, ustawić w nim odpowiednie parametry by nie pozjadał kolorów i złapać dobre światło
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 08:50   #112
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Marcowe makijaże

Chyba nie chcesz mi powiedzi że aby mieć raz zielone oczy, raz niebieskie,nienaturalnie gładką i rozświetloną cere(jak na niektórych fotkach) wystarczy dobry aparat

Edytowane przez schatzsi
Czas edycji: 2007-06-30 o 21:13
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 09:57   #113
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez schatzsi Pokaż wiadomość
Chyba nie chcesz mi powiedzi że aby mieć raz zielone oczy, raz niebieskie,nienaturalne gładką i rozświetloną cere(,jak na niektórych fotkach) wystarczy dobry aparat
nie będę Cię na siłę przekonywać. Cery nie wygładzam i nie rozświetlam w inny sposób niż makijaż czy światło plus biały karton na parapecie, nie kombinuję z kolorem oczu (to że czasami wyjdzie niebieski, czasami szary a czasem zielony to tylko sprawka zdjęć, zmiany opcji w aparacie i światła). Czasami wyostrzam oczy by makijaż był bardziej widoczny. W inny sposób nie ingeruję w makijaż bo nie ma takiej potrzeby.
pozdrawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 14:01   #114
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Marcowe makijaże

Agus skarbie wybacz ze pociagne temat ps'a,ale uwazam ze jezeli powiedzialo sie "A" to i trzeba powiedziec "B"

Ogladam Twoje makijaze, bez watpienia sa sliczne ale... wg mnie troszke jednak ps'a na nich jest. Aga jesli ma sie niebieskie oczka, to jak bys aparatu nie ustawila nie wyjda nasycone zielone nawet jesli wymienisz kolorek w aparacie wplynie on na wszystkie pikselki na zdjeciu
Nie ma w tym nic zlego oczywiscie, ale wg mnie lepiej sie przyznac Jest to bardziej fer wobec innych

Kiedys jaknie interesowala mnie grafika nie widzialam tego na zdjeciach. Teraz kiedy zajmuje sie grafika na co dzien widze to podobnie jak schtzsi.
Moze na obecnych zdjecich jest tego mniej o wiele mniej, albo wglebilas sie w ps'owa wiedze
Ale zdjecie jak np. to:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...&postid=350957
prosze nie mow ze nie ma tu "blura"


Nie jest to zaden atak i nie chcialabym aby zostalo to tak odebrane, mam nadzieje ze nie jestes zla ze to napisalam. Nie chcialabym aby dziewczyny lub ty odebraly to tez jako zazdrosc, gdyz tak nie jest.
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 15:44   #115
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Marcowe makijaże

NieWskaZaNa- na zdjęciu które załączyłaś widać ewidentnie ingerencję photoshopa i nie trzeba być żadnym znawcą aby to dostrzec. Nie wiadomo czy zabieg wygładzania nie był tu użyty celowo, do uzyskania określonego efektu i chyba Aga nie będzie nawet protestować że w tym przypadku ps został użyty. To zdjęcie jest dość stare i nie wiem czy to dobry przykład do rozmowy o polepszaniu swojego wizerunku programem graficznym.

Nie chcę tu rozpoczynać żadnej rozmowy ale uważam, że zdjęcia Agi są na tyle dobre że nie trzeba wiele poprawiać. Tak długa praktyka z fotografowaniem makijaży daje efekty w postaci świetnych zdjęć. Może trzeba w to uwierzyć dziewczyny (??)
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 16:27   #116
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez NieWskaZaNa Pokaż wiadomość
Agus skarbie wybacz ze pociagne temat ps'a,ale uwazam ze jezeli powiedzialo sie "A" to i trzeba powiedziec "B"

Ogladam Twoje makijaze, bez watpienia sa sliczne ale... wg mnie troszke jednak ps'a na nich jest. Aga jesli ma sie niebieskie oczka, to jak bys aparatu nie ustawila nie wyjda nasycone zielone nawet jesli wymienisz kolorek w aparacie wplynie on na wszystkie pikselki na zdjeciu
Nie ma w tym nic zlego oczywiscie, ale wg mnie lepiej sie przyznac Jest to bardziej fer wobec innych

Kiedys jaknie interesowala mnie grafika nie widzialam tego na zdjeciach. Teraz kiedy zajmuje sie grafika na co dzien widze to podobnie jak schtzsi.
Moze na obecnych zdjecich jest tego mniej o wiele mniej, albo wglebilas sie w ps'owa wiedze
Ale zdjecie jak np. to:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...&postid=350957
prosze nie mow ze nie ma tu "blura"


Nie jest to zaden atak i nie chcialabym aby zostalo to tak odebrane, mam nadzieje ze nie jestes zla ze to napisalam. Nie chcialabym aby dziewczyny lub ty odebraly to tez jako zazdrosc, gdyz tak nie jest.
droga NieWskaZaNa owszem, zdjęcie które wkleiłaś było poprawiane ale nie aż tak bardzo zresztą to bardzo stary makijaż, mówiąc o tym że nie używam Photoshopa ingerując w makijaże mam na myśli propozycje znacznie nowsze od bardzo dawna nie wygładzam nawet cery-efekt gładszej skóry może być spowodowany tym że wyostrzając lekko zdjęcie skupiam się tylko na oczach. Nie zmieniam też koloru oczu-tego nie robiłam nigdy (raz w jednym makijażu zrobiłam celowo fioletowe źrenice i to wszystko ). Oczy bardziej niebieskie wychodzą gdy oświetlenie jest chłodniejsze, w ciepłym bursztynowym świetle słonecznym wydają się bardziej zielone. Nie wiem po co bym wmawiała Wam że tego nie robię robiąc to w rzeczywistości skoro kilka z Was zna mnie osobiście

Myślę że wyjaśniłam dostatecznie tą sprawę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 23:38   #117
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Marcowe makijaże

To w takim razie, musze sobie konecznie kupic aparat który takie cuda(jak zmiana koloru oczu) potrafi
Aga,gdyby nie fakt że cudzych fotek nie daje do internetu,pokazała bym Twoje zdjęcie z tak zielonymi oczami że szok.Takiej zmiany koloru ,napewno nie uzyskała byś białą kartką,swiatłem i apratem.Ale pewnie wtedy byś powiedziała że miałaś soczewki lub oczy nie są Twoje,więc koniec tematu.
Ale nie zmienia to faktu, że makijaże robisz cudne.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 08:51   #118
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marcowe makijaże

Cytat:
Napisane przez schatzsi Pokaż wiadomość
To w takim razie, musze sobie konecznie kupic aparat który takie cuda(jak zmiana koloru oczu) potrafi
Aga,gdyby nie fakt że cudzych fotek nie daje do internetu,pokazała bym Twoje zdjęcie z tak zielonymi oczami że szok.Takiej zmiany koloru ,napewno nie uzyskała byś białą kartką,swiatłem i apratem.Ale pewnie wtedy byś powiedziała że miałaś soczewki lub oczy nie są Twoje,więc koniec tematu.
Ale nie zmienia to faktu, że makijaże robisz cudne.
Schatzsi, nie widzę powodu aby dalej ciągnąć ten temat bo widzę że dalej mi nie wierzysz. Nie zmieniam koloru swoich oczu i prawdę mówiąc nie widzę już sensu w przytaczaniu jakichkolwiek argumentów. Nie będę też specjalnie zmieniała swych zdjęć by wyglądały bardziej realistycznie tak by nikt nie miał do nich żadnego ale.
Zawsze sporo czasu spędzam na samym fotografowaniu i odpowiednich ustawieniach światła czy aparatu niż przy robieniu makijażu. Dla mnie ta druga część czyli robienie zdjęć, łapanie światła itp jest równie ważna a nawet ważniejsza niż samo malowanie.
Jak dla mnie koniec tematu

Pozdrawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.