Nowy puderek maybelline - cudo =) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-05, 20:25   #61
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

To ja chyba nie rozumiem.Moze dlatego ze grypa mnie atakuje.Ale-w sklepach ten puderek kosztuje 19,90 a na allegro ponad 20 zl to cena wywolawcza czyli jak teraz widzialam ponad 35 zl?
Chyba ze to nie ten sam puderek.
Szkoda ze to oferta sezonowa,szybko zniknie a ten blyszczyk jest wlasnie taki jakiego szukalam-trzeba zaopatrzyc sie wiec w kilka na raz.
Ma ktoras z Was go juz?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:38   #62
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

A ja dzisiaj nabyłam ten puderek i jestem zadowolona, ale malowałam się tylko testerkiem . Puder ma kolor dość uniwersalny, raczej po prostu rozświetla, bez koloru, ale chyba rzeczywiście nadaje się do każdej karnacji i wszystko zależy od podkładu nałożonego pod kosmetyk. Nie świecę się po nim jak bombka! hurra !!! Faskt, ma brokatowe drobinki (szkoda ...), ale nie widać ich z dalek,a tylko jak ktoś się naprawde uważnie przyjży. Nałożyłam go w naprawde skromnych ilościach i wyglądał ok, naturalnie. Puderek ślicznie pachnie i ma przepiękne opakowanie . Jest go bardzo dużo - nie wiem, kiedy go skończę ! Chyba uzależniłam się od efektu rozświetlenia i już poluję na coś typowo na dzień- Meteoryty chyba się nadają?
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 21:37   #63
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Ja dzisiaj tez nabyłam ten puderek.
Tak zachwalałyście, że się skusiłam.
Narazie mam mieszane uczucia.
Może dlatego, że malowałam się przed chwilą i niebardzo mi to wyszło.
Podejrzewam, że problem polega na tym, że jest to mój pierwszy rozświetlający puder.
Po pierwszej aplikacji wyglądałam jak śnieżynka
Mówią, że trening czyni mistrza więc jutro biorę się do roboty.
A ha zapomniałam dodać, że puder ma śliczne opakowanie, fajny zapach,
w dotyku jest aksamitny, a drobinki są bardzo drobne.
Pozdrawiam.
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 21:37   #64
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez zapalka
A ja dzisiaj nabyłam ten puderek i jestem zadowolona, ale malowałam się tylko testerkiem . Puder ma kolor dość uniwersalny, raczej po prostu rozświetla, bez koloru, ale chyba rzeczywiście nadaje się do każdej karnacji i wszystko zależy od podkładu nałożonego pod kosmetyk. Nie świecę się po nim jak bombka! hurra !!! Faskt, ma brokatowe drobinki (szkoda ...), ale nie widać ich z dalek,a tylko jak ktoś się naprawde uważnie przyjży. Nałożyłam go w naprawde skromnych ilościach i wyglądał ok, naturalnie. Puderek ślicznie pachnie i ma przepiękne opakowanie . Jest go bardzo dużo - nie wiem, kiedy go skończę ! Chyba uzależniłam się od efektu rozświetlenia i już poluję na coś typowo na dzień- Meteoryty chyba się nadają?
Zapałko, ja tez myślę o meteorytach, mam podobną chrapkę na rozświetlenie
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 21:51   #65
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez warszawianka
To ja chyba nie rozumiem.Moze dlatego ze grypa mnie atakuje.Ale-w sklepach ten puderek kosztuje 19,90 a na allegro ponad 20 zl to cena wywolawcza czyli jak teraz widzialam ponad 35 zl?
Chyba ze to nie ten sam puderek.
Szkoda ze to oferta sezonowa,szybko zniknie a ten blyszczyk jest wlasnie taki jakiego szukalam-trzeba zaopatrzyc sie wiec w kilka na raz.
Ma ktoras z Was go juz?
na Allegro jest wielu sprzedawców, którzy spzredają kosmetyki z limitowanych kolekcji drożej,

nie wszędzie sa drogerie, gzdie można kupić w normalnej cenie, więc wiele osób skusi się na tą "allegrową" cenę, zwłaszcza, jeśli nei mają porównania z ceną sklepową
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 22:33   #66
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

dziewczynki a może macie porównanie tego puderku do rozświetlających sypkich APC??? kolory złoto i srebro...???? i jak myślicie warto w niego zainwestować? czy lepiej poczekać i kupić puder Revlon???
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 22:54   #67
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

a ja kochane dziewczyny od wielu,wielu miesiecy szukam wszedzie pudru w kompakcie Fresh Matte Maybelline.Kupila mi go mama we Wloszech i niestety nie ma go u nas.Szukalam go na niemieckim e-bay, we wloszech w sklepie internetowym i nic...Moze wy widzialyscie gdzies ten puder???? Jesli tak to dajcie mi znac,bo poprostu sie w nim zakochalam!!! jest rewelacyjny...Pieknie rozswietla cere,ma bardzo delikatny zapach i jest cudowny! Najlepszy puder w moim zyciu ( a mialam ich bardzo duzo-lepszy od Creme Puff Max Factor :/ )Zalezy mi na tym zeby go znalesc w jakims sklepie internetowym.Wiem ze jest produkcji hiszpanskiej.Blagam was kochane-jesli macie do niego dostep to sie odezwijcie!! Pozdrawiam was goraco! BUZIAKI!!! ANITA
znalazlam ten puder ale we Francjii ....I co j ateraz biedna zrobie????? nie pojade do francji po puder...;(
http://www.gemey-maybelline.com/prod...52l223l396.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SUC50930_resize.jpg (76,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SUC50934_resize.JPG (74,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SUC50933_resize.JPG (82,0 KB, 60 załadowań)
anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-05, 22:55   #68
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
na Allegro jest wielu sprzedawców, którzy spzredają kosmetyki z limitowanych kolekcji drożej,

nie wszędzie sa drogerie, gzdie można kupić w normalnej cenie, więc wiele osób skusi się na tą "allegrową" cenę, zwłaszcza, jeśli nei mają porównania z ceną sklepową
No tak.Masz racje.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:05   #69
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

i ja go w koncu wypatrzyłam ale nie kupiłam, spodziewałam sie subtelniejszego efektu...tych drobinek jest bardzo dużo i jak dla mnie to on sie bardziej nadaje jako gadzet na dekolt na impreze...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:11   #70
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

ja wczoraj widziałam ten puder i w ogóle mi się nie spodobał uważam że puder rozświetlający sephory jest 1000 razy lepszy!
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:33   #71
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez warszawianka
To ja chyba nie rozumiem.Moze dlatego ze grypa mnie atakuje.Ale-w sklepach ten puderek kosztuje 19,90 a na allegro ponad 20 zl to cena wywolawcza czyli jak teraz widzialam ponad 35 zl?
Chyba ze to nie ten sam puderek.
Może dlatego: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...mok#post257373

Pewne rzeczy (jak np. nieustanne szukanie okazji do załapania "jelenia") są niezmienne, dlatego również przy zakupach na Allegro warto zawsze sprawdzić ceny w sklepie lub u producenta ja jego stronie internetowej.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 12:38   #72
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
ja wogole jestem wybredna jezeli chodzi o kulki brazujace i dopiero na Targowisku trafilam na swoj ideal z Body Shopu)
A które masz? Te?
http://www.the-body-shop.com/bodysho...oryId=cat30038

Czym się różnią od innych na korzyść? (Już sama nie wiem, czy to ja na starość się robię taka wybredna, czy brązujące produkty w perfumeriach takie marne, że ostatnio nic mi nie pasuje )
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 13:39   #73
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

ale kusicie... a tu kaski brak na takie cudne nowości

Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 15:55   #74
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Zaciekawiłyście mnie tym lakierem, jakos mój wzrok go ominął. Może jutro go dokładniej obejrzę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:05   #75
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Czy któraś z Was zwróciła uwagę na cenę tych nowych błyszczyków?? Szczerze mówiąc mam ochotę na ten jaśniejszy błyszczyk, ale kompletnie nie znam ich cen, ani cen tych starszych, klasycznych wersji, dlatego pytam Byłabym widzięczna za odpowiedź
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:08   #76
affara
Przyczajenie
 
Avatar affara
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

ja wczoraj nabyłam puderek i zakochałam się w nim Nadaje cudny blask, pięknie pachnie...i ta cena
affara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:11   #77
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Witam Dziewczeta. oczywiscie tak jak Wy mniaczki kosmetykow musialam polecie do jakies drogerii i sprawdzic co to za "cudo". byl w naturze ostatni juz!! ale popty na niego! hihi! mam pytanie czy on jest tylkow jednym odceniu? bo tam byl jakis 06 sand czy cos podobne. aha i moje wrazenia. puder napewno nie nadaje sie do nalozenia na cala twarz, ani na dzien. jezeli juz to jako doskonaly rozswietlacz moze sluzyc gdyz jego malutkie drobinki polaczone z perla daja olsniewajacy blask naprawde super. i tu moje pytanie? czy moge go uzywac jako rozu?? czy to bedzie podobny efekt jak naloze go na policzki?? aha zauwazylam ze nie jest zbyt trwaly. odpiszcie pliska
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:17   #78
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez maja_s
czy moge go uzywac jako rozu?? czy to bedzie podobny efekt jak naloze go na policzki?? aha zauwazylam ze nie jest zbyt trwaly. odpiszcie pliska
Ja go kupiłam wczoraj, używam na róż (tj używam różu, a poźniej lekko przypudrowuje tym pudrem właśnie te miejsce, gdzie użyłam różu-hm,zamotałam trochę). Co do trwałości to rzeczywiście nie jest zbyt trwały. U mnie też był tylko jeden kolor (06) i tylko w jednym sklepie.

Jedyny minus, to zapach-mi się nie podoba.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2005-12-07 o 15:43
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 18:47   #79
ani20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 77
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

ja kupilam za 18zl w drogeri - rosman ma straszna marze
wedlug mnie jest fajniutki, ladnie rozswietla mozna nim osiagnac delikatny efekt jak i cos wielkiego, swietnie mozna modelowac nim szyje i dekold, za te pieniadze bardzo fajny. Uzywalam tego juz do makijazu Andrzejkowego przy 3 klientkach i wszystkie byly zachwycone jedna nawe poprosila zeby dac jej tego wiecej na dekold. pozdrawiam
ani20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 19:08   #80
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Ja dziś byłam w dwóch poznańskich Rossmannach i w obu były tylko testery-pudrów brak Cena 21,99 zł Z ciekawszych rzeczy to stwierdzam,że nienawidzę robienia niepraktycznych elementów (wszędzie),a ten "puszek" to jest przegięcie.Najpierw go nie mogłam złapać,a jak już to zrobiłam to miałam całą kurtkę z pudrze To tyle
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 19:34   #81
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

jak dla mnie puder tylko na imprezy. Nie wiem jak mozna by bylo uzywac samego na dzień, skoro jest jednym wielkim zbiorem swiecacych sie drobin... Ma odcień lekko rozowawy, dosc ladny. Cena ok, ale bez zachwytow, nie on jeden na rynku
a co do blyszczykow, to ten roz jest bardzo delikatny i naturalny, tyle ze zdecydowanie zimny. Bardzo spodobal mi sie ten ciemniejszy, takie jakby ciemne bordo, ale nie do konca. Zreszta nie widzialam dokladnie koloru, bo w tych drogeriach takie badziewiaste swiatlo jest...

A cien ten ciemniejszy to nie czern, ale szarosc, zreszta bardzo dziwna bo ze zlotymi drobinkami. Mi sie nie spodobala, nie lubie takich eksperymentow, bo rzadko komu pasuja...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 19:35   #82
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez cyn@monk@
Czy któraś z Was zwróciła uwagę na cenę tych nowych błyszczyków?? Szczerze mówiąc mam ochotę na ten jaśniejszy błyszczyk, ale kompletnie nie znam ich cen, ani cen tych starszych, klasycznych wersji, dlatego pytam Byłabym widzięczna za odpowiedź
u mnie blyszczyk kosztuje 18,90 puderek tak samo, a lakier 8,90
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 19:44   #83
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

dla mnie puderek to żadna rewelacja....byłam dziś w drogeri i go oglądalam ...dla mnie to taki drobno zmielony brokacik
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:14   #84
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

A ja nabylam go przedwczoraj i uwazam ze jest faniutki !!!!! Bede go uzywala na codzien -oczywiscie nie na cala twarz, ale na pewno machne odrobinke na policzki i skronie . Kolorek siuper i drobinki swieca sie jak sreberko ahhhh jak na zime to bomba, jestem zakochana w tym puderku .

pozdrawiam wszystkie posiadaczki tego cuda, buziaki
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 08:12   #85
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez maja_s
i tu moje pytanie? czy moge go uzywac jako rozu?? czy to bedzie podobny efekt jak naloze go na policzki?? aha zauwazylam ze nie jest zbyt trwaly. odpiszcie pliska
Jest tylko jeden odcień tego pudru, przynajmniej w Polsce, z tego co się orientuję.
Jako róż... pewnie możesz, ale on w końcu bardzo transparentnie wygląda na twarzy, a różem twarz się modeluje, więc raczej użyłabym go jako rozświetlacza na róż, a nie samego w roli różu.
Co do trwałości to rzeczywiście nie jest ona jego najmocniejszą stroną
Aczkolwiek do przypruszenia dekoltu, czy ramion jakieś szokującej trwałości nie trzeba

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 09:15   #86
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

U mnie w Katowicach jak zwykle nie było, odwiedziłam Rossmanna i Sephore, a tam ani widu ani słychu nowej kolekcji, nie ma to jak być na bieżąco a chciałam sobie przynajmniej pooglądać :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 15:22   #87
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez natii4
Z ciekawszych rzeczy to stwierdzam,że nienawidzę robienia niepraktycznych elementów (wszędzie),a ten "puszek" to jest przegięcie.Najpierw go nie mogłam złapać,a jak już to zrobiłam to miałam całą kurtkę z pudrze To tyle
zrobilam identycznie do dzis mam czarna kurteczke cala w brokacie i mnie wszyscy pytaja co to takiego przynajmniej na kurtce jest strasznie trwaly
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 15:38   #88
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

No wiec kupilam ) i to wszystko przez WAS hihi, w rossmanie nie bylo w naturze sie skonczyl i pani powiedziala ze to juz koniec kolekcji i nie beda przychodzily. kupilam w najdrozszej drogerii w moim miescie i odziwo kosztowal 19,50zł taniej niz w naturze. posmarowalam buzke tylko poliki oczyiwscie i faktycznie jako roz to nie ale jako roswietlacz z pewnoscia! mysle ze bede najpierw nakladala roz a pozniej ten rozswietlacz. A tu sie moje watpliwosci rodza. Roz mam w cieplym odcieniu morelowo-pomaranczowo-zloty a ten puderek jest bardzeij w roz czy to sie bedzie gryzlo?? wybieralam pomiedzy joko tez maja ladne rozswitlacze i to zlociste do tego ale zdecydowalam ise nie ten gdyz tamte maja malo drobinek i nie ma tej perly co dodaje blasku w maybelline. ehhh juz widze ze bede musiala przesypac go w jakies pudeleczko i nosic ze soba bo naprawde z trwaloscia na twarzy jest kruchutko....
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 17:18   #89
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Tez nabylam ten puderek gabeczka do nakladania jest super mieciutka, az chce sie trzymac w race ale trudniej ja wyjac z pudeleczka puderek bardzo intensywnie pachnie jak sie go otworzy jest idealny na sylwestra, studniowke i zblizajacy sie karnawal
Zastanawialam sie takze nad pudrem z drobinkami inglota, ale maybelline zwyciezyl
Ma moze ktos taki puderek z inglota z drobinkami? to jest chyba jakies (x2- jakis numerek z X) bo bardzo spodobaly mi sie takie rozswietlacze, nablyszczacze i mam chec na jeszcze jeden i wlasnie mysle nad inglotem
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 15:21   #90
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

kupilam! zjezdzilam cale miasto, kupilam ostatni w naturze w centrum, rossmany w centrum brak, natura w klifie brak, arkadia brak, ogolnie nie maja tej kolekcji, nawet nie tyle, ze sie skonczyla co jej nie maja w wielu sklepach...

ale do rzeczy! jak dla mnie jest swietny! ladnie pachnie, jest leciutenko rozowy, ma urocze drobinku, w sam raz na kosci policzkowe, wystarczy go nalozyc z umiarem, przypomina mi troszke tego Skinlights revlonu, tylko cena inna

jak dla mnie super i jestem z niego zadowolona, patrze w lusterko i jest naprawde fajnciutki!!
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.