Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-20, 16:38   #3061
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Pati Ty niedługo rodzisz kobieto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 16:47   #3062
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Pati chyba Ci sie tygodnie pomylily

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 16:48   #3063
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Kurde no rzeczywiście, hahaha. 36+5 jestem 2dni po Milawo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 17:34   #3064
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Właśnie mieliśmy szybką zmianę planów Mieliśmy zamiar jechać do teściów na święta, ale właśnie siostra męża nam powiedziała, że w styczniu bierze ślub, więc pojedziemy wtedy. Bo jeżdżenie 2x w odstępie miesiąca 500km jest słabe dla budżetu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 18:27   #3065
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Ale sobie pospałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 18:40   #3066
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Śliczne macie brzuszki 🤩🤩🤩
Milawo jak się czujesz, poza stresem?
PatiPee a jak u Ciebie na końcówce?
Krychulec trzymam kciuki za Twoje maleństwo
LaLoca masakra z tym przedszkolem, powinni uczyć dzieci a nie straszyć. Moja wczoraj została w domu bawiła się w swoim pokoju w przedszkole i słyszę jak się modli, pytam się w coś się bawisz a ona "w religie modlimy się za zmarłych"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

PatiPee też pokaż brzuszek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uczą jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Moim zdaniem wielu rzeczy nie muszą jeszcze wiedzieć. Dziś ją podpytalam czy było coś o bezpieczeństwie i czy się bała. Powiedziała że tak. Pani powiedziała, że ktoś może przynieść bombę do przedszkola! Masakra. Aż jej się głos załamał i miała łzy w oczach. Pewnie znowu nie będzie chciała jutro iść. Muszę z Panią pogadać. A u Was nie mają tego programu? Z tego co się dowiedziałam to inne przedszkola też realizują ten program.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

O matko Pati ogromny jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Aha na religii też nie ma tematów tabu. Zmarli, czlowiek przybity do krzyża, itd. Ale z tym na szczęście nie było problemów. Pani chyba im to łagodnie przedstawia.

Dobrze, że nie dowalili jeszcze w przedszkolach tego wychowania seksualnego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 19:16   #3067
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Uczą jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Moim zdaniem wielu rzeczy nie muszą jeszcze wiedzieć. Dziś ją podpytalam czy było coś o bezpieczeństwie i czy się bała. Powiedziała że tak. Pani powiedziała, że ktoś może przynieść bombę do przedszkola! Masakra. Aż jej się głos załamał i miała łzy w oczach. Pewnie znowu nie będzie chciała jutro iść. Muszę z Panią pogadać. A u Was nie mają tego programu? Z tego co się dowiedziałam to inne przedszkola też realizują ten program.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

O matko Pati ogromny jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Aha na religii też nie ma tematów tabu. Zmarli, czlowiek przybity do krzyża, itd. Ale z tym na szczęście nie było problemów. Pani chyba im to łagodnie przedstawia.

Dobrze, że nie dowalili jeszcze w przedszkolach tego wychowania seksualnego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogą realizować ale zależy jak to jest przedstawiane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 19:44   #3068
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Laloca mysle ,ze to rzeczywiście jest przesada. Mozna jakos rozlozyc informacje jednak i nie popadac w paranoje bo maluszki rzeczywiście bywaja bardzo wrazliwe.
Klusia ale fajnie napisalas o dziadku, az mi sie lezka zakrecila a Twoje imie bardzo mi sie podoba znalam jedna Krysie w moim wieku, dusza towarzystwa
Marianna a szkoda juz gadac, zaczelam byc zrzędzącą babą, chciałabym juz urodzić, ale zostala ostatnia prosta. Dzis mam 37+5. Brzuszek juz przeistoczył się w bebzon .
A jak u Ciebie? Dalej sielankowo?

Dziewczyny możecie polecic Jakies poradniki, strony o KP? Znam Hafije, a coś jeszcze? Mieszkam w De i nie bede sobie mogla pozwolic na CDL.Załącznik 7698430

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale brzusio bardzo mi się podoba ale zastanawia mnie jak się podnosisz z łóżka albo z wanny co do KP to ja zamówiłam sobie książkę "po prostu piersią" bo widziałam że ma dobre opinie. Ciekawe czy faktycznie będzie fajna, miał ktoś może z nią styczność?
Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Oooo piękny bambino

Mi właśnie kojarzy się jednym takim pijaczyną dlatego moje zdanie się nie liczy Ale mi ogólnie nie podobają się te starodawne imiona, więc to kwestia gustu.
Wiem o czym mówisz bo ja tak miałam z iminiem męża. Jeny... przez długi czas mówiłam do niego misiu, kochanie bo mi Sławek przez gardło przejść nie chciało a przed oczami miałam zataczającego się starszego faceta.
Z tym przedszkolem to masakra. Nastraszą takiego maluszka a potem ciężko mu wytłumaczyć jak to naprawdę wygląda. Całe szczęście jak kończy się tak jak w moim przypadku że boję się wystawić rękę albo nogę poza łóżko bo tam jest potwór. Ale czasami dziecko ma gorsze strachy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez Haneczka1122334445
Czas edycji: 2019-11-20 o 19:46
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 20:40   #3069
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ale brzusio bardzo mi się podoba ale zastanawia mnie jak się podnosisz z łóżka albo z wanny co do KP to ja zamówiłam sobie książkę "po prostu piersią" bo widziałam że ma dobre opinie. Ciekawe czy faktycznie będzie fajna, miał ktoś może z nią styczność? Wiem o czym mówisz bo ja tak miałam z iminiem męża. Jeny... przez długi czas mówiłam do niego misiu, kochanie bo mi Sławek przez gardło przejść nie chciało a przed oczami miałam zataczającego się starszego faceta.
Z tym przedszkolem to masakra. Nastraszą takiego maluszka a potem ciężko mu wytłumaczyć jak to naprawdę wygląda. Całe szczęście jak kończy się tak jak w moim przypadku że boję się wystawić rękę albo nogę poza łóżko bo tam jest potwór. Ale czasami dziecko ma gorsze strachy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wanna? Ha ha ha wolne zarty, Ciekawe do której bym sie zmiescila nie ma szans. Jest ciezko no , jak diabli. Ale co, cieszę sie bo juz nie dlugo, jeszcze troszkę...
Hahha, mi sie tez nie podobalo imie meza. Jacek. No takie jakies z Klanem mi sie kojarzylo. Ale 6 lat pozniej moge powiedzieć, ze mi sie podoba i kojarzy tylko z mężem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 21:21   #3070
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Wanna? Ha ha ha wolne zarty, Ciekawe do której bym sie zmiescila nie ma szans. Jest ciezko no , jak diabli. Ale co, cieszę sie bo juz nie dlugo, jeszcze troszkę...
Hahha, mi sie tez nie podobalo imie meza. Jacek. No takie jakies z Klanem mi sie kojarzylo. Ale 6 lat pozniej moge powiedzieć, ze mi sie podoba i kojarzy tylko z mężem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jacek jest spoko, nr 2 na liście ulubionych wujków
Z moim Michałem miałam inny problem. Drażniło mnie strasznie, że wszyscy mówią do niego Misiu. Nawet jego kumpel czasem ma fazę na Miśka. W sumie nie znam żadnego innego Michała, który by mi się wrył w pamięć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 22:41   #3071
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Co to ja chciałam? Aha już wiem o Krysi - znam kilka, same starsze kobiety z pracy. Kilka w porządku, ale najbardziej utkwiła mi w głowie jedna i to z nią kojarzy mi się to imię. Niestety bardzo negatywnie. Stara panna, wredna i złośliwa, nie miałyśmy dobrego kontaktu może dlatego że ja nie dałam sobie wejść na głowę a reszta z którymi miała do czynienia dawała sobą rządzić ja postawiłam czynny opór do tego stopnia że jak przychodziłam do nich po coś to się stresowała

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 22:44   #3072
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Co to ja chciałam? Aha już wiem o Krysi - znam kilka, same starsze kobiety z pracy. Kilka w porządku, ale najbardziej utkwiła mi w głowie jedna i to z nią kojarzy mi się to imię. Niestety bardzo negatywnie. Stara panna, wredna i złośliwa, nie miałyśmy dobrego kontaktu może dlatego że ja nie dałam sobie wejść na głowę a reszta z którymi miała do czynienia dawała sobą rządzić ja postawiłam czynny opór do tego stopnia że jak przychodziłam do nich po coś to się stresowała

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja Krysie znam tylko jedna i niestety nie kojarzy mi się dobrze (moja matka)



No to wczorajszą nocka była chyba wyjątkiem, dziś już 2 pobudka i ciekawe do której się będziemy bujac

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 00:18   #3073
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Wanna? Ha ha ha wolne zarty, Ciekawe do której bym sie zmiescila nie ma szans. Jest ciezko no , jak diabli. Ale co, cieszę sie bo juz nie dlugo, jeszcze troszkę...
Hahha, mi sie tez nie podobalo imie meza. Jacek. No takie jakies z Klanem mi sie kojarzylo. Ale 6 lat pozniej moge powiedzieć, ze mi sie podoba i kojarzy tylko z mężem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sie cieszę bo jeszcze się mieszcze pod prysznicem w głębokim brodziku ale coraz ciężej mi się z niego wydostać, całe szczęście u rodziców jest duża wanna to tam się będę wylegiwać
Mój tata ma na imię Jacek i dał synowi na imię Jarek żeby było prawie jak Jecek junior
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Jacek jest spoko, nr 2 na liście ulubionych wujków
Z moim Michałem miałam inny problem. Drażniło mnie strasznie, że wszyscy mówią do niego Misiu. Nawet jego kumpel czasem ma fazę na Miśka. W sumie nie znam żadnego innego Michała, który by mi się wrył w pamięć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie sąsiadka na swojego syna mówi Michaś jak na dziecko a facet ma prawie 40 lat.
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja Krysie znam tylko jedna i niestety nie kojarzy mi się dobrze (moja matka)



No to wczorajszą nocka była chyba wyjątkiem, dziś już 2 pobudka i ciekawe do której się będziemy bujac

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki żeby zaraz padła.
Ann ja trochę jestem za teorią że imię nadaje charakter i według tego twierdzę że Anki z Kryśkami się nie będą lubić bo obie mają predyspozycje to rządzenia a nie może być dwóch liderów w stadzie. Miałam dwie Krysie z rocznika to z jedną utrzymywałam stosunki neutralne a z drugą się żarłam dopóki się ze szkoły nie wypisała (nie przeze mnie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 06:25   #3074
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Mi się jakoś starodawne imiona nie podobają ani Krysie, Ele, Marie, Henryki, Franki

Bardzo podobała mi się np Zuzanna no ale ogrom dzieci z tym imieniem mnie zniechęciło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 06:30   #3075
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Biało

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 06:48   #3076
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

PatiPee ależ masz duży brzuszek🤩 ciekawe ile synek będzie ważył. Ja w tej ciąży miałam duuuuzo większy brzuch niż w poprzedniej więc byłam przekonana że synek będzie duży ale nie był .
Dziękuję u nas dobrze, synek jest cudowny, nie mogę się nacieszyć, napatrzeć, naprzytulać 🤩.
LaLoca uczą się o numerach alarmowych, natomiast nie jest to tak przedstawiane jak u Was, ale Twoja chodzi do starszej grupy może dlatego.
Gryzelda przykro mi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 06:51   #3077
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87350478]Biało

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 07:09   #3078
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Pati no ty już jesteś na etapie "wchodzi brzuch a potem ja" dobrze, że to już tylko chwila.
Gryzia przykro mi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 08:09   #3079
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Mnie strasznie ciągnie brzuch i kłuje jeszcze mam wrażenie że mi "wypływa" tabletka. Normalnie jak idę to mam wrażenie że się posikałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 08:19   #3080
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja sie cieszę bo jeszcze się mieszcze pod prysznicem w głębokim brodziku ale coraz ciężej mi się z niego wydostać, całe szczęście u rodziców jest duża wanna to tam się będę wylegiwać
Mój tata ma na imię Jacek i dał synowi na imię Jarek żeby było prawie jak Jecek junior U mnie sąsiadka na swojego syna mówi Michaś jak na dziecko a facet ma prawie 40 lat. Trzymam kciuki żeby zaraz padła.
Ann ja trochę jestem za teorią że imię nadaje charakter i według tego twierdzę że Anki z Kryśkami się nie będą lubić bo obie mają predyspozycje to rządzenia a nie może być dwóch liderów w stadzie. Miałam dwie Krysie z rocznika to z jedną utrzymywałam stosunki neutralne a z drugą się żarłam dopóki się ze szkoły nie wypisała (nie przeze mnie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Emmm... Jakoś nie miałam okazji poznać bliżej żadnej Krysi poza mną ale tak ze świadomości o sobie. To tak lubię czasami dominować ale jak trafie na kogoś chamskiego (delikatnie mówiąc) to raczej się wycofuje i nie daje możliwości się zderzyć, bo strasznie tego nie lubię... Jestem daleka od konfliktów, bo ja bardziej przeżywam te konflikty niż to warte

Aczkolwiek kilka osób (z którymi się aktualnie przyjaźnie) pierwsze wrażenie o mnie miały, że jestem "suk..wata z twarzy"
Ale jak widać skoro się ze mną przyjaźnią to albo to było mylne pierwsze wrażenie albo lubią takie wyzwania

A dziecku nie dałabym tak na imię, bo sama miałam ogromną traumę, że mam takie stare imię Teraz to mnie bardziej śmieszy, bo jak ludzie słyszą "Pani Krysia z księgowości" to myślą , że mam z 50lat

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Laloca mysle ,ze to rzeczywiście jest przesada. Mozna jakos rozlozyc informacje jednak i nie popadac w paranoje bo maluszki rzeczywiście bywaja bardzo wrazliwe.
Klusia ale fajnie napisalas o dziadku, az mi sie lezka zakrecila a Twoje imie bardzo mi sie podoba znalam jedna Krysie w moim wieku, dusza towarzystwa
Marianna a szkoda juz gadac, zaczelam byc zrzędzącą babą, chciałabym juz urodzić, ale zostala ostatnia prosta. Dzis mam 37+5. Brzuszek juz przeistoczył się w bebzon .
A jak u Ciebie? Dalej sielankowo?

Dziewczyny możecie polecic Jakies poradniki, strony o KP? Znam Hafije, a coś jeszcze? Mieszkam w De i nie bede sobie mogla pozwolic na CDL.Załącznik 7698430

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chyba PMS mi wchodzi za bardzo, bo nie rozpłakałam się jak pisałam o dziadku, ale jak przeczytałam, że Cię to poruszyło

A moje imię to też pomysł dziadka, bo chciał mieć wnuczkę Krystynkę - teraz jak ktoś mówi do mnie Krystynka (bardzo rzadko sie to zdarza) to zawsze na myśl przychodzi mi dziadek

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Pati a Twój brzuch widziałam na Insta - jest oooooooooogromnyyy
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 08:22   #3081
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja sie cieszę bo jeszcze się mieszcze pod prysznicem w głębokim brodziku ale coraz ciężej mi się z niego wydostać, całe szczęście u rodziców jest duża wanna to tam się będę wylegiwać
Mój tata ma na imię Jacek i dał synowi na imię Jarek żeby było prawie jak Jecek junior U mnie sąsiadka na swojego syna mówi Michaś jak na dziecko a facet ma prawie 40 lat. Trzymam kciuki żeby zaraz padła.
Ann ja trochę jestem za teorią że imię nadaje charakter i według tego twierdzę że Anki z Kryśkami się nie będą lubić bo obie mają predyspozycje to rządzenia a nie może być dwóch liderów w stadzie. Miałam dwie Krysie z rocznika to z jedną utrzymywałam stosunki neutralne a z drugą się żarłam dopóki się ze szkoły nie wypisała (nie przeze mnie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za słabo trzymała te kciuki miałyśmy imprezkę do 2.20 [1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87350478]Biało

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Który masz dc? I kiedy ma być @?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 08:29   #3082
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

No bo Pani Krysia z księgowości ma zazwyczaj 50 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 08:29   #3083
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Gryzelda przykro no


Krysia hahahahhaa padlam "Pani Krysia z księgowości"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 08:37   #3084
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
No bo Pani Krysia z księgowości ma zazwyczaj 50 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzieć twarze tych ludzi jak podchodzę i się przedstawiam - bezcenne

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Gryzelda przykro no


Krysia hahahahhaa padlam "Pani Krysia z księgowości"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

A no i przez to, że ludzie którzy mnie znają nie potrafią mówić do mnie Krystyna to często w korpo korespondencji piszą "Krysia (nazwisko)" a mi to się zawsze kojarzy jakbym chodziła do 1 klasy
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 08:46   #3085
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Nie znam żadnego starszego Henryka poza małym Heniem jednej z klientek. Jest słodki i bardzo mądry taki 2-latek. Pewnie dlatego to imię nie kojarzy mi się z kimś starym jak pisała Krysia )

Franka mam jednego w szkole, ale to tez bardzo mądry chłopczyk. Wiecie, u mnie każde imię kojarzy mi się z jakimś dzieckiem, dlatego szukałam rzadkiego Moje tez jest rzadkie i zawsze bardzo mi się to podobało. Spotkałam tylko 2 Klaudie i jestem z tego dumna )


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 08:47   #3086
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Mi się podoba.Anastazja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 09:03   #3087
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja sie cieszę bo jeszcze się mieszcze pod prysznicem w głębokim brodziku ale coraz ciężej mi się z niego wydostać, całe szczęście u rodziców jest duża wanna to tam się będę wylegiwać
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale że jak to się kąpiesz w brodziku?

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Mi się jakoś starodawne imiona nie podobają ani Krysie, Ele, Marie, Henryki, Franki

Bardzo podobała mi się np Zuzanna no ale ogrom dzieci z tym imieniem mnie zniechęciło
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też. Piona!

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87350478]Biało

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Przykro mi

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
LaLoca uczą się o numerach alarmowych, natomiast nie jest to tak przedstawiane jak u Was, ale Twoja chodzi do starszej grupy może dlatego.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie tak... miałam pogadać rano z Panią. Od wczoraj układałam sobie w głowie co jej powiedzieć, a tu się okazało, że jej nie ma. Na szczęście nawet wesoła poszła do przedszkola, więc może aż tak się tym nie przejmuje. oby Będę w domu jej tłumaczyć, że te wszystkie sytuacje tak rzadko się zdarzają, że nie warto się przejmować. Nie mam innego pomysłu jak jej pomóc.

Nawiasem mówiąc chory system, bo nie wolno w przedszkolach uczyć czytać i pisać, więc robią to po kryjomu, ale przygotowywać je do bombardowania już tak!!

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Emmm... Jakoś nie miałam okazji poznać bliżej żadnej Krysi poza mną ale tak ze świadomości o sobie. To tak lubię czasami dominować ale jak trafie na kogoś chamskiego (delikatnie mówiąc) to raczej się wycofuje i nie daje możliwości się zderzyć, bo strasznie tego nie lubię... Jestem daleka od konfliktów, bo ja bardziej przeżywam te konflikty niż to warte
Też taka jestem. Źle znoszę wszelakie spory, więc robię zwykle uniki. Z tż w ogóle się nie kłócimy.

Ja wszystkie Krysie jakie znam to są fajne, ale wszystkie są w wieku rodziców. Mojej szwagierki mama jest Krysia i to bardzo pracowita kobitka i życzliwa. Drugą jaką znam to sąsiadka i też jest mega sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta.

Wyjątkiem była taka jedna Krycha - szatniarka z podstawówki

Ja uważam, że wszystkie Anie są fajne i Gosie A jakie imię męskie kojarzy się Wam zawsze dobrze?

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
A dziecku nie dałabym tak na imię, bo sama miałam ogromną traumę, że mam takie stare imię Teraz to mnie bardziej śmieszy, bo jak ludzie słyszą "Pani Krysia z księgowości" to myślą , że mam z 50lat
Ano właśnie. Warto zapytać o zdanie osobę, która obecnie ma takie imię.
Krysiu z księgowości ja odbieram Cię bardzo pozytywnie. Ujęłaś mnie tymi pierniczkami, które pieczesz, żeby obdarować bliskich przed świętami
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 09:03   #3088
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Mi się podoba.Anastazja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi Gaia bardziej niż wybrana Hania, ale mąż na to nie pójdzie. Już lepsza Hania niż Emilka... która była na 3 miejscu. Strasznie częste imię. Hania już ostatnio tez...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 09:06   #3089
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Mi się podoba.Anastazja
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miałam koleżankę Anastazję, ale nikt nie mówił tak na nią, bo za długie, więc figurowała jako Nastka. Miej to na uwadze
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 09:08   #3090
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Za słabo trzymała te kciuki miałyśmy imprezkę do 2.20 Który masz dc? I kiedy ma być @?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dzisiaj 28dc i dzisiaj ma być szanowna Pani @. Dzisiaj jest też 13dpo, więc nie ma szans na to, że cokolwiek jeszcze się zmieni ostatnio odpuściłam sobie sikanie po kątach, więc dzisiejszy test jest pewny

Następna @ przed świętami

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-02 15:21:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.