brak zawiązków dwójek, jakie korony? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-12-23, 16:05   #1
hajmon89
Przyczajenie

brak zawiązków dwójek, jakie korony?

Witam, wiem, że temat już był wiele razy podobny, ale najświeższy wątek jaki znalazłem tu na forum ma już kilka lat więc postanowiłem napisać.

Jak w temacie, brak zawiązków dwójek. Wyglądało to dość tragicznie (szpary między jedynkami i trójkami). Nie wspominając już o pełnym uśmiechu czy jakiejkolwiek pewności siebie w kontaktach międzyludzkich więc w końcu postanowiłem się wziąć za siebie.

Tyle tematem wstępu.

Aktualnie jestem już pod koniec noszenia aparatu orto, wszystko już prawie porozsuwane jak miało być do implantacji (jedynki do jedynek, a trójki rozsunięte żeby zrobić miejsce dla dwójek).
Implanty miałem już wiercone ,a w zeszłym tygodniu założone śruby gojące.

I teraz moje pytanie: Jakie korony/implanty polecacie, bo ceny też są różne, a zależy mi żeby to jakoś wyglądało i było trwałe. Może ktoś przeszedł podobną drogę i może się podzielić doświadczeniami to będę wdzięczny.
PS. Jakby kogoś interesowały koszty i tak dalej to mogę udzielić informacji ile mnie co kosztowało do tej pory. dzięki!
hajmon89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości