pęknięty żel koło tipsa!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 07:59   #1
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Wink

pęknięty żel koło tipsa!!!!


witam bardzo serdecznie wszystkie stylistki paznokci i te profesjonalne i te amatorki. 2 tyg temu skonczyłam kurs wizażu i stylizacji paznokci, jak narazie pazurki robie nieodpłatnie znajomym i musze sie nieskromnie pochwalic ze wczoraj robilam moja pierwsza korekte (uzupełnianie żelu) po 3 tygodniach noszenia tipsow przez kolezanke, ktora pracuje w sklepie spozywczym gdzie miala stycznosc z wieloma czynnikami destrukcyjnymi jej pieknie ozdobione tipsów hehehehe. pracuje na żelach jednofazowych firmy lovely mam pytanko do was kochaniutkie czy pracowalyscie z tymi żelami i co o nich sądzicie, drugie pytanko to: mam klientke (przyszła szwagierka) ktora nosi juz zrobione przezemnie tipsy ponad poltora tygodnia i ja srodkowym paznokciu na srodku pękł jej żel od jednego boku wału paznokciowego do drugiego, ale sie trzyma, czy mozecie mi podpowiedziec co moglo byc przyczyną pękniecia żelu, czy to moja wina?????
ona powiedziala mi wczoraj ze nic nie robila z tym paznokciem a powiem ze reszte pazurów ma ok, pytałam sie czy sie nie walła w tego palucha a ona ze nie!!!! nie wiem co mam myslec o tym, pomóżcie!!!!!! z całego serca dziekuje!!!! i pozdrawiam!!!!
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:50   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: pęknięty żel koło tipsa!!!!

Czy wzmocniłaś wystarczająco linię stresu? Z Twojego opisu wygląda na to, że nie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 10:04   #3
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: pęknięty żel koło tipsa!!!!

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Czy wzmocniłaś wystarczająco linię stresu? Z Twojego opisu wygląda na to, że nie
wiem juz ze mialam dac wiecej zelu na ta linie stresu, czyli tam gdzie przyklejam tipsa. bardzo ci dziekuje. a powiedz mi jeszcze jaki bys mi polecila zel? czy lepiej jest pracowac na jednofazowkach czy 3-fazowkach?

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2008-11-24 o 10:12
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:23   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: pęknięty żel koło tipsa!!!!

A na jakiej firmie chcesz pracować? Masz już jakąś na oku? Wybieraj żele sugerując się konsystencją i ich jakością.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 09:06   #5
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: pęknięty żel koło tipsa!!!!

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
A na jakiej firmie chcesz pracować? Masz już jakąś na oku? Wybieraj żele sugerując się konsystencją i ich jakością.
powiem ci tak dotychczas pracowalam na żelach firmy lovely żelem jednofazowym półgęstym i gęstym sa nawet ok znasz ta firme?
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:05   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: pęknięty żel koło tipsa!!!!

Niestety nie znam
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 22:02   #7
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: pęknięty żel koło tipsa!!!!

Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
powiem ci tak dotychczas pracowalam na żelach firmy lovely żelem jednofazowym półgęstym i gęstym sa nawet ok znasz ta firme?
Niestety, Allegrowe żele... Jeżeli masz kurs to w Euro fashion kup sobie na próbę Ra-Nailsa. Te żelki są całkiem OK, i cenowo podobne do tych allegrowych, w sumie niewiele droższe , bo 15 ml kosztuje 35 zl A jakość zdecydowanie lepsza
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 22:33   #8
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: pęknięty żel koło tipsa!!!!

to ja standardowo polecę ci IBD. Jestem z niego bardzo zadowolona. są trzy fazowe, do tego gęste, a ja akurat takie lubie. mi bardziej odpowiadaja wlasnie trzyfazówki, ale to jest kwestia gustu.. spróbuj takich i takich.z jednofazowych baaardzo lubie RA nails
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 08:21   #9
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: pęknięty żel koło tipsa!!!!

Cytat:
Napisane przez anita216 Pokaż wiadomość
Niestety, Allegrowe żele... Jeżeli masz kurs to w Euro fashion kup sobie na próbę Ra-Nailsa. Te żelki są całkiem OK, i cenowo podobne do tych allegrowych, w sumie niewiele droższe , bo 15 ml kosztuje 35 zl A jakość zdecydowanie lepsza
przepraszam ten euro fashion to sklep interetowy? jeżeli chodzi o ten moj żel lovely (cena ok 35zl 15ml) to kupilam go w sklepie zaraz po kursie , sprzedawczyni tak go polecała jeden z najlepszych no ale skoro taki dobry to dlaczego nikt go nie zna? chcialam pracowac na jakims znanym zelu jednofazowym dziekuje ci za nazwe napewno wyprubuje!!!
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.