GDZIE KUPOWAĆ?? czyli namiary na ciekawe i tanie sklepy z półproduktami do szycia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 20:37   #1
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815

GDZIE KUPOWAĆ?? czyli namiary na ciekawe i tanie sklepy z półproduktami do szycia


witam serdecznie

Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi kilka pomysłów w związku z pokoikiem syna. Sama zdolności manualnych nie mam Mam za to cudowną babiczkę, która co rusz szuka sobie zajęcia i chętnie siądzie przy maszynie do szycia.

Dziś przeglądałam oferty sklepów z materiałami - w skrócie oczopląsu można dostać.
Nie chce brać czegoś z pierwszego lepszego sklepu, nie chce ani przepłacić ani też kupić rzeczy marnej jakości.
Bardzo Was proszę o namiary na sprawdzone sklepy z materiałami np. na dziecięcie pościele, firany, na maskotki itp, itd.
Wszelkie inne sklepy, gdzie można znaleźć coś ciekawego, taniego, czymś się zainspirować też mile widziane.

fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 21:37:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.