Ktorym TUSZEM do Rzes,uzyskam:Elastyczne,m iekkie Blyszczace RZESY ?bez efektu suchych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-17, 03:36   #1
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270

Ktorym TUSZEM do Rzes,uzyskam:Elastyczne,m iekkie Blyszczace RZESY ?bez efektu suchych


Dziewczyny czy moglybyscie polecic dobry tusz do rzes do 80zl ktorym moglabym uzyskac efekt: miekkich,elastycznych blyszczacych rzes ?
bez suchych, twardych ciezko wygladajacych rzes ?
bo Taki efekt sprawia ze wygladam na zmeczona,odbiera to swiezosc oczom i postarza.


Zauwazylam ze z farbami do wlosow jest podobnie,nawet te profesjonalne potrafia sprawic ze wlosy wygladaja ciezko,nieswiezo,jakby staro i to bardzo odbiera urode,postarza,sprawia ze wygladamy na zmeczona i nawet skora przy niektorych odcieniach zyskuje niezdrowy,nieswiezy kolor-->postarza.
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-06-17 o 03:39
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 08:51   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ktorym TUSZEM do Rzes,uzyskam:Elastyczne,m iekkie Blyszczace RZESY ?bez efektu

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy moglybyscie polecic dobry tusz do rzes do 80zl ktorym moglabym uzyskac efekt: miekkich,elastycznych blyszczacych rzes ?
bez suchych, twardych ciezko wygladajacych rzes ?
bo Taki efekt sprawia ze wygladam na zmeczona,odbiera to swiezosc oczom i postarza.


Zauwazylam ze z farbami do wlosow jest podobnie,nawet te profesjonalne potrafia sprawic ze wlosy wygladaja ciezko,nieswiezo,jakby staro i to bardzo odbiera urode,postarza,sprawia ze wygladamy na zmeczona i nawet skora przy niektorych odcieniach zyskuje niezdrowy,nieswiezy kolor-->postarza.
Błyszczących rzęs to chyba nawet żaden producent nie obiecuje, więc trudno tego oczekiwać (no chyba że od sztucznych). Może problem leży w kolorze tuszu? Nie każdemu pasują czernie, dlatego na rynku są też inne kolory.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 22:26   #3
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Ktorym TUSZEM do Rzes,uzyskam:Elastyczne,m iekkie Blyszczace RZESY ?bez efektu

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Błyszczących rzęs to chyba nawet żaden producent nie obiecuje, więc trudno tego oczekiwać (no chyba że od sztucznych). Może problem leży w kolorze tuszu? Nie każdemu pasują czernie, dlatego na rynku są też inne kolory.
Powiem Ci ze to nie do konca tak...
Mialam tusz do rzes Loreal ten w zielonym opakowaniu(skrzydla motyla) i on byl calkiem blyszczacy,tylko strasznie trudno go zmyc...


Ale swoja droga podobno sa rozne odcienie czerni :chlodna czern/ciepla czern.
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-06-19 o 00:01
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 11:10   #4
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Ktorym TUSZEM do Rzes,uzyskam:Elastyczne,m iekkie Blyszczace RZESY ?bez efektu

Autorce chodzi chyba o to że po pomalowaniu rzes tuszem,ma je takie suche(albo sprawiaja takie wrazenie) a nie gładkie i elastyczne,nie wiem co moge poradzic ja używam tuszu astora w zlotym opakowaniu big boom cos tam i powiem ze jest rewelacyjny !
rozdziela wydluza,pogrubia,nie wiem co to znaczy osypywanie! kosztuje nie całe 40zł nie jest to mało ale warto,a mam go dobrych kilka miesięcy i jest nie kończący sie (chociaz to tez zalezy na jaki ''egzemplarz sie trafi''
a jesli chodzi o takie miękkie rzesy to odkrylam ostatnio tusz z Eveline w podobnym opakowaniu co ten z astora ''big volume'' sie nazywa
on rozdziela rzesy i sa po nim takie miękkie.
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 15:01   #5
koniczynka87
Przyczajenie
 
Avatar koniczynka87
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 13
Dot.: Ktorym TUSZEM do Rzes,uzyskam:Elastyczne,m iekkie Blyszczace RZESY ?bez efektu

Spróbuj tuszu Wonder Lash z Oriflame
Pięknie rozdziela rzęsy, pogrubia i rzesy nie wyglądają na wysuszone
Polecam.
koniczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 00:32   #6
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Ktorym TUSZEM do Rzes,uzyskam:Elastyczne,m iekkie Blyszczace RZESY ?bez efektu

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
Autorce chodzi chyba o to że po pomalowaniu rzes tuszem,ma je takie suche(albo sprawiaja takie wrazenie) a nie gładkie i elastyczne,nie wiem co moge poradzic ja używam tuszu astora w zlotym opakowaniu big boom cos tam i powiem ze jest rewelacyjny !
rozdziela wydluza,pogrubia,nie wiem co to znaczy osypywanie! kosztuje nie całe 40zł nie jest to mało ale warto,a mam go dobrych kilka miesięcy i jest nie kończący sie (chociaz to tez zalezy na jaki ''egzemplarz sie trafi''
a jesli chodzi o takie miękkie rzesy to odkrylam ostatnio tusz z Eveline w podobnym opakowaniu co ten z astora ''big volume'' sie nazywa
on rozdziela rzesy i sa po nim takie miękkie.
Kochana jak widze ze tusz do rzes robi mi owadzie nozki,skleja to od razu laduje w koszu ,nawet jak kosztuje 80 zl...
To samo z podkladami,a uwierzcie mi sa podklady nawet z wyzszej polki
ktore potrafia sprawic ze twarz wyglada staro,mlodziej sie wyglada bez tego "cuda "
Taki rowniez od razu wyrzucam.


Niektorymi kosmetykami kolorowymi mozna sie niezle oszpecic,odebrac mlodosc swiezosc,a tym bardziej gdy nie mamy juz 20 lat.
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-06-22 o 00:53
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 16:19   #7
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Ktorym TUSZEM do Rzes,uzyskam:Elastyczne,m iekkie Blyszczace RZESY ?bez efektu

Fajny naturalny efekt błyszczących, nie posklejanych rzęs dawał u mnie tusz lovely curling pump up mascara (żółte opakowanie) dostępny w rossmannie, ale nie u każdego on się sprawdza. Warto spróbować, bo cena nie jest wygórowana, a może przypasuje?
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 17:19:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.