Retinoidy pod oczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-09, 14:31   #31
deviLady
Raczkowanie
 
Avatar deviLady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 177
Dot.: Retinoidy pod oczy

Tak, Atrederm to hardcore był (dobrze, ze mialam ten słabszy) dlatego teraz podchodze do wszystkich takich zajzajerów z ostrożnością. Skoro mówisz, że Zorac jest ok, to może się na niego skusze
__________________
**In beast or scripture?**
***In stars or temples?***
deviLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 14:39   #32
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Retinoidy pod oczy

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Tak, Atrederm to hardcore był (dobrze, ze mialam ten słabszy) dlatego teraz podchodze do wszystkich takich zajzajerów z ostrożnością. Skoro mówisz, że Zorac jest ok, to może się na niego skusze
po Atre będzie dla Ciebie jak krem nawilżający
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 18:39   #33
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Retinoidy pod oczy

Ja uzywam od jakiegos miesiaca Ystheal pod oczy ale ten przeznaczony pod oczy, uzywam go tylko na noc codziennie, czasami tez mam wrazenie ze zmarszczki sa bardziej widoczne, nie wiem czym to nawilzac. A ostatnio kupilam z Vichy Myokine pod oczy. Doradzcie jakis nawilzacz!!Acha mam dostep do szerszej gamy kosmetykow niz w Polsce bo jestem w Irlandii!!
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 18:45   #34
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Retinoidy pod oczy

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Ja uzywam od jakiegos miesiaca Ystheal pod oczy ale ten przeznaczony pod oczy, uzywam go tylko na noc codziennie, czasami tez mam wrazenie ze zmarszczki sa bardziej widoczne, nie wiem czym to nawilzac. A ostatnio kupilam z Vichy Myokine pod oczy. Doradzcie jakis nawilzacz!!Acha mam dostep do szerszej gamy kosmetykow niz w Polsce bo jestem w Irlandii!!
Czekoladko, rozejrzyj się za czymś solidnie nawilżającym, np w aptece, o mało udziwnionym skłądzie. Z gamy Vichy raczej nie ma takiego prostego, solidnego nawilżacza, szukaj raczej u Avene, SVR, LA Roche Posay...
To pogorszenie stanu skóry jest normalne i przejściowe - trzeba tylko zadbac o nawilzenie skory, nie musisz tez stosowac ysthealu codzziennie, wystarczy co 2-3dni
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 19:50   #35
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Retinoidy pod oczy

Dodam jeszcze ze rano po umyciu twarzy zelem Clerasil z mieta ktory normuje wydzielnie łoju , nakladam tylko cos pod oczy i podklad z Vichy do cery normalnej i mieszanej na to sypki MF, ale jak wracam z pracy to czuje brud na twarzy i juz jest cala tlusta twarz, zazwyczaj przemywam ja tonikiem, ostatnio z Olay do skory mieszanej, strasznie czuc w nim alkohol i troszke szczypie, moze polecice cos tez wlasnie do takiego przemywania twarzy. A na noc uzywam Active C, dopiero jak sie wchlonie klade Ystheal pod oczy i to wszystko. Tylko jak juz wspomnilaam wyzej stosuje go dziennie i moze dlatego czasami wydaje mi sie ze stan skory sie pogorszyl. co w zamian pod oczy jak nie bede klas ysthealu? bo myokine vichy klade rano. dzieki za odpowiedz!!
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 21:05   #36
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Retinoidy pod oczy

Czekoladka polecam ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116074
Jest tu wszystko o nawilżaniu podczas stosowania retinoidów i na pewno znajdziesz ta duzo pomocnych rzeczy
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 18:04   #37
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Retinoidy pod oczy

deviLady pocieszyłaś mnie trochę, że u Ciebie już lepiej czyli jest nadzieja Co zrobiłaś, żeby Ci się złuszczyła skóra pod oczami? bo mnie się nie chce złuszczyć uparta cho..ra i nie wiem jak ją zmusić i w ogóle długo trwało zanim dostrzegłaś poprawę?
chyba też się przesiądę na zorac pod oczy, wolałabym co prawda retin a ale on jest trudnodostępny wiec popytam w aptekach koło mnie czy mi w razie potrzeby sprowadza chociaz jak sie ostatnio spytałam o sprowadzenie kremu (wcześniej sprowadzali mi krem Iwostin 40 i cena była jak zwykle) Aqualan L a Pani mi wyjechala z cena 40 zł podczas gdy jest ona 20 zł to aż zrobiłam musze zobaczyć jak bedzie z retinem
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html

Edytowane przez 19katarina82
Czas edycji: 2007-02-10 o 18:24
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 18:38   #38
GONIA1225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 91
Dot.: Retinoidy pod oczy

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
musze zobaczyć jak bedzie z retinem
Witajcie!
Retin A kupowałam niedawno - niecały miesiąć - w prywatnej aptece -37zł

A jeśli chodzi o Retinoidy - to już się pogubiłam Jak to jest?

Stosuję Retin A + nawilżacz + effaclar + nawilżacz itd. Oczywiście również pod oczy i tylko na noc .
Czy to znaczy że powinnam używać pod oczy także Dirosealu?
Bo już nie wiem!
GONIA1225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 01:28   #39
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Retinoidy pod oczy

Cytat:
Napisane przez GONIA1225 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o Retinoidy - to już się pogubiłam Jak to jest?

Stosuję Retin A + nawilżacz + effaclar + nawilżacz itd. Oczywiście również pod oczy i tylko na noc .
Czy to znaczy że powinnam używać pod oczy także Dirosealu?
Bo już nie wiem!
Gonia a po co chcesz wprowadzac Dirosela, jak uzywasz Retin? Retin takze przeciez mozesz uzywać pod oczy.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:11   #40
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Diacneal pod oczy?

Dziewczyny, mam prosbe o porade. Chcialam jakis retinaldehyd pod oczy; wyczytalam, ze najwieksze stezenie ma Diacneal. Tylko czy on (z uwagi na to dzialanie p.tradzikowe, a wiec pewnie jakis specyficzny sklad) nadalby sie do stosowania pod oczy?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:15   #41
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Diacneal pod oczy?

zawiera kwas glikolowy, więc podrażnia i złuszcza
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 19:18   #42
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Diacneal pod oczy?

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
zawiera kwas glikolowy, więc podrażnia i złuszcza
czyli lepiej dac sobie spokoj? i pozostac np. przy Eluage?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 20:24   #43
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717
Dot.: Diacneal pod oczy?

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
czyli lepiej dac sobie spokoj? i pozostac np. przy Eluage?
Gdybym to ja miala dokonac takiego wyboru - pozostalabym przy Eluage, poniewaz jest delikatniejszy i mniej drastyczny dla skory pod oczami.
Gdybym musiala uzywac Diacneal-a pod oczy, uzywalabym go np. 2 razy w tygodniu ( na noc) a w pozostale dni cos super mocno nawilzajacego ( na noc).
Na dzien krem z wysokim filtrem ktory nie szypie w oczy.

Poniewaz teraz jest lato - nie uzywalabym zadnego z j/w, zamienilabym je na zel pod oczy Active-C lub Flavo-C na pewno do wrzesnia

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 22:05   #44
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Diacneal pod oczy?

Uzywam Dirosealu pod oczy jednoczesnie jak maziam miejsca naczynkowe,teraz akurat zrobilam sobie przerwe ale po Diacnela nie siegalabym pod oczy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 10:06   #45
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Exclamation Dot.: Retinoidy pod oczy

Wyciągam wątek spragniona wieści o działaniu retinoidów pod oczami.

Posmarowałam się dirosealem kilka razy i dopadł mnie prawie natychmiast efekt staruszki.
Odstawiłam i zaczęłam mocno kremować te miejsca. Z przerażeniem jednak stwierdzam, że po 2 tyg. kuracji naprwczej, rezultatów brak !
Nadal mam skóre staruszki i nowe mimiczne od tego zmarchy, załamka...
Chce znowu zacząć dirosealowac się, ale czy warto?

Jak podsumowujecie swoje kuracje dziewczyny? Jak długo stosujecie i co się zmieniło?
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 18:49   #46
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Retinoidy pod oczy

skad ja to znam ... wydaje mi sie ze nadal mam kilka zmaszczek koło oka mimo ze przez cale lato nawilżalam jak tylko mogłam powiem szczerze że czasem wątpie w moc retinoidów ... moja mama wygląda coraz lepiej a ja coraz gorzej ;(
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 09:15   #47
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Red face Dot.: Retinoidy pod oczy

wczoraj z bólem w sercu i samozaparciem w myślach, posmarowałam skórę pod oczami dirosealem.

Dam mu jeszcze jdna solidna szansę.
Może bedzie lepiej.
Skoro retinoidy pomogły mi na ogólny stan skóry twarzy, to pod oczami tez muszą kiedys zacząć działać dobrze...

aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 09:26   #48
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: Retinoidy pod oczy

To może i ja się wypowiem co do retinoidów pod oczy. Po zeszłorocznych wysuszach po Atredermie ( mimo że nie smarowałam pod oczami to i tak schodziła mi spod nich skóra), w tegorocznej kuracji postanowiłam zabezpieczyć jakoś tą skórę. Nakładam więc pod oczy i na powieki (a również na usta) Linomag, a potem smaruję twarz Atredermem łącznie z ustami i pod oczami a także górną część powiek. Jestem b. zadowolona z rezultatów. Skóra nie jest wysuszona, nie swędzi, zmarszczki jakby mniejsze. Pod oczami sie nie łuszczy, a z ust i owszem , ale jest to jednorazowe delikatne rolowanie. Obszary naczynkowe koło nosa zabezpieczam, uwaga! żelem kasztanowym do stóp ! Ziaji, i naczynka blade, uspokojone, Atrederm nic złego im nie robi. Może dodam że Atrederm stosuję raz w tygodniu, bo inaczej ciągłe łuszczenie twarzy mnie wykańcza, a tak wypada tylko w weekend.
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 09:33   #49
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Retinoidy pod oczy

Uzywam diroseal od ponad miesiąca, co 3 dzien pod oczy i na powieki (nie wiem czy mozna ?) , czasami 2 dni z rzedu. Stan skóry pod oczami ogólnie się poprawił, ale ciezko mi stwierdzic czy to zasługa retinoidow, nawilzaczy czy filtrow (smaruje cala twarz, lacznie z powiekami i pod oczy). W kazdym badz razie, stosujac go na przemian z nawilzaczem..czyli ogolnie - w ramach programu peilegnacyjnego, skutków ubocznych typu "efekt staruszki" brak....chyba ze przeoczylam
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 19:27   #50
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Retinoidy pod oczy

Używam Retnu-A pod oczy i na powieki. Jak się przesuszę to ratuje mnie Cold Cream albo maść gojąca z wit A.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:23   #51
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Retinoidy pod oczy

Ja stosowalam Eluage, ktory jest bardzo slaby ale niestety efekt byl fatalny, strasznie przesuszal mi skore pod oczami. Calkiem inaczej bylo z Peelingiem Dermedica 6% ktory przez pomylke stosowalam pod oczy, naprawde wygladzil ale jakos dziwnie sie czuje stosujac takie silne kremy do buzi pod oczy.
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:36   #52
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Retinoidy pod oczy

Ja chyba nie mogę stosować nic takiego pod oczy stosuje diroseal, wystarczyło żebym raz posmarowała i baaardzo mocno nawilżała i mam takie zmarchy, że płakać mi się chce Na dodatek nie mogę jakoś speelingować tej pomarszczonej warstwy mimo, że próbowalam już peelingu z bromeliną. POMOCY!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 10:35   #53
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Retinoidy pod oczy

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Ja chyba nie mogę stosować nic takiego pod oczy stosuje diroseal, wystarczyło żebym raz posmarowała i baaardzo mocno nawilżała i mam takie zmarchy, że płakać mi się chce Na dodatek nie mogę jakoś speelingować tej pomarszczonej warstwy mimo, że próbowalam już peelingu z bromeliną. POMOCY!
Rozumiem Cie doskonale, ja na te zmarszczki tez juz niemal wszystko wyprobowalam,kremy, zabiegi, stale stosuje filtry,suplementacje, teraz jeszcze wyprobuje te plasterki frownies. Jednak coraz bardziej sklaniam sie ku ostrzykiwaniu. Ja cala buzie mam gladziutka, bez cienia zmarszczek, tylko te oczy psuja wszystko. Jeszcze wydaje mi sie ze powieki mi powoli opadaj Takze tez zwraca sie z prosba do tych ktore maja swoje patenty o pomoc
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 16:22   #54
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Retinoidy pod oczy

hej dziewczyny,
nie dalej jak tydzień temu zaczęłam na nowo sie smarować dirosealem pod oczętami i muszę stwierdzić.. że nie jest tak źle

Oczywiście mogłoby być lepiej, ale na spektakularne efekty pewnie bede musiała poczekać kilka miechów.
Efekt staruszki udało mi sie zniwelować.

Mam zamiar stosowac te kuracje całą zimę do końca wiosny, z przerwami w wypadku przesuszu.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:31   #55
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Retinoidy pod oczy

kurcze...planowałam zacząc stosowac retinoidy pod oczka, jako że dopadły mnie przeokropne zmarchy mimiczne...mam skóre pod oczami jak niezadbana 35-tka, a na karku lat 23...nie wiem, kurcze, boje sie....:| Myślałam o Diacnealu....:| Co o tym myslicie? znany jest w ogole przypadek kobiet które uleczyły sobie podoczne, okropne zmarchy retinoidami?? Bo tak przeczytawszy ten watek ja juz nie wiem,czy gra warta jest świeczki....
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:36   #56
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Retinoidy pod oczy

Silent which, nie znam preparatu który radziłby sobie lepiej niż retinoidy. Jeśli juz masz mimiczniaki, to chyba tylko to - z metod nieinwazyjnych.

Ja paćkam sie retinem a pod oczami i efekty sa zadowalające.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 18:06   #57
martina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Retinoidy pod oczy

a ja od dwh tygodni paćkAM się ysthealem ale tym do twarzy, kilka razy smarnęłam się pod oczami i od razu mega zmarchy, a już prawie ich nie miałam, niewiem co robić...marzę o pogrubieniu naskórka pod oczami za pomocą retinoidów, tyle sie o tym oczytałam i na wszystko nbyłam przygotowana ale jak spojrzę w lustro to mi się odechciewa

Edytowane przez martina1983
Czas edycji: 2011-05-31 o 13:39
martina1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 18:52   #58
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Retinoidy pod oczy

Kurcze, a ja się Diacnealem pod oczy smaruję i mi nie szkodzi, a raczej pomaga. Może to trzeba przetrwać te złe początki, żeby potem było lepiej.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:05   #59
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Retinoidy pod oczy

Cytat:
Napisane przez martina1983 Pokaż wiadomość
a ja od dwh tygodni paćkAM się ysthealem ale tym do twarzy, kilka razy smarnęłam się pod oczami i od razu mega zmarchy, a już prawie ich nie miałam, niewiem co robić...marzę o pogrubieniu naskórka pod oczami za pomocą retinoidów, tyle sie o tym oczytałam i na wszystko nbyłam przygotowana ale jak spojrzę w lustro to mi się odechciewa

To tzw. efekt staruszki - przejściowa sprawa, trzeba tylk mocno natłusczać skóre pod oczami.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 20:09   #60
martina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Retinoidy pod oczy

tak wiem L.V. natłuszczam natłuszczam kupiłam do tego soecjalnie hydraphase legere i jak na twarzy ystheal stosuje i odpoczątku jest dobrze tak pod oczami nie mogę bo wyglądaqm koszmarnie a ile ten efekt staruszki trwa i czy napewno się skończy, czytałam wiele wypowiedzi że dziewczyny sobie z tym nie umieją poradzić z tymi zmarszczkami po smarowaniu retinolem pod oczami

Edytowane przez martina1983
Czas edycji: 2011-05-31 o 13:37
martina1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.