Prezent na urodziny.. dla mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-24, 10:35   #1
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^

Prezent na urodziny.. dla mnie


Zbliżają się moje trzydzieste urodziny, w związku z czym jestem dosyć mocno naciskana w kwestii prezentu.
Budżet teoretyczny do do 1tys zł. Mogę wybrać jedną konkretną rzecz, lub kilka tańszych (to, że do tysiąca, nie znaczy, że koniecznie muszę do niego dobić – może i bym chciała, ale jednak sądzę, że to zbędne. Niestety kompletnie nie wiem co mogłabym chcieć, a koperty nie chcę.
Odpadają kosmetyki kolorowe, akcesoria do paznokci, pierścionki i kolczyki oraz ogólnie klasyczna biżuteria (klasyczna typu Apart/Kruk – wolę coś bardziej nietuzinkowego, głównie bransoletki), podobnie odpadają perfumy.
Rozważam opcję 2-3 rzeczy spośród tych:
torebka/buty/zegarek/bransoletka.
Torebka oraz buty skórzane, torebka klasyczna typu shopper, buty na płaskim lub max 10cm słupku, zegarki jako tako mam wybrane – Timex Miami, Casio Sheen lub Lorus, raczej nie Fossil czy Kors, bo to dosyć przepłacone błyskotki. Styl bransoletki bliżej nieokreślony, ale wstępnie podoba mi się styl Dziubeki.
Dlaczego o tym piszę?
Potrzebuję jakichś inspiracji zarówno w wyborze powyższych (i tu raczej chodzi po prostu o prośbę, żebyście pokazały co Wam się aktualnie podoba/marzy) jak i propozycji dosyć neutralnych na taki nieco lepszy prezent urodzinowy (odpadają niestety rzeczy związane z moimi zainteresowaniami – scrapbooking chwilowo ograniczam, do aparatu potrzebuję jedynie filtrów, karty i czytnika, więc mało sentymentalny prezent, na propozycję osprzętu dla psa usłyszałam kategoryczne nie, bo prezent ma być tylko i wyłącznie dla mnie).
Pomożecie?
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 12:52   #2
Mejbel
Przyczajenie
 
Avatar Mejbel
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent na urodziny.. dla mnie

Ja (podkreślam: ja, mam specyficzne upodobania) pewnie zażyczyłabym sobie jakis fajny tablet (bo bardzo odczuwam jego brak) i do tego jakis drogi alkohol z czekoladkami :P
Mejbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 20:21   #3
zosiq_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent na urodziny.. dla mnie

Ja mogę doradzić markę skórzanych torebek Bardzo mi się podobają ich torebki, są ręcznie szyte, a firma jest polska. Mają różne modele, wszystkie prześliczne. To moje marzenie od jakiegoś czasu.
zosiq_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 14:44   #4
MajaLipczak
Raczkowanie
 
Avatar MajaLipczak
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Prezent na urodziny.. dla mnie

Ja bym wybrała jakiś dobry zegarek
MajaLipczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 13:19   #5
OlciaBur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 14
Dot.: Prezent na urodziny.. dla mnie

Hej,
ja zawsze robię sobie prezent w postaci biżuterii. Jesli wybierzesz taką unikalną i ponadczasową będzie ci służyła długi, długi czas. Ostatnio znalazłam ulubiony sklep internetowy, gdzie nabywam drobne upominki dla siebie i najbliższych <ciach link>

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2018-12-28 o 20:46
OlciaBur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 14:19:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.