Jaki prezent w ramach podziękowań dla szefa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-08, 13:50   #1
brazoweoczy555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 12

Jaki prezent w ramach podziękowań dla szefa?


Mam dylemat i mam nadzieje, że poradzicie mi jak najlepiej zrobić

Byłam na stazu w pewnej firmie. Kierownik był ze mnie bardzo zadowolony i mówił ciągle, że muszę tu zostać. Nad kierownikiem są jeszcze dyrektorzy. Niedawno okazało się, ze zwolnił się etat, ale firma odgórnie dała normalne ogloszenie w internecie i zglaszali się doswiadczeni chętni. Kierownik jednak przekonal zarząd, żeby wybrać mnie, bo jednak juz je

stem pewną i sprawdzoną osobą i mimo, ze jestem mloda to chłonę wiedzę. Dał mi wielką szansę, rozmawialismy o tym, dawal mi porady co do rozmowy i bardzo pomogl. I turaj sedno pytania, chciałabym odwdzięczyc się chociaz malym gestem, ale nie wiem co kupić. Dodam, ze w dziale jest jeszcze Pani, ktora mozna powiedziec tez wspierala mnie dobrym slowem. Czy kupić po prostu ciasto dla wszystkich? Czy jakaś bombonierke dla kierownika plus podziekowania? Ale znowu Pani wspolpracowniczka moze poczuć się pominięta jak bede dziekowac kierownikowi i wrecze mu czekoladki. Czy symbolicznie jakies rafaello dla tej Pani i dla kierownika? Jak Wy to byscie rozegraly?
brazoweoczy555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 16:44   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Jaki prezent w ramach podziekowań dla szefa?

Jeśli już to ciasto dla wszystkich. Żadne podziękowania dla szefa czy dyrektora.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 16:51   #3
brazoweoczy555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki prezent w ramach podziękowań dla szefa?

Dałam mylny temat, bo szefem jest dyrektor i cały zarząd, oczywiscie nie będę mu dziekowac. Sytaucja tyczy się kierownika mojego dzialu, ktory na codzień jest z nami w pomieszczeniu, rozmawiamy o wszystkim itd, jednak to dzięki niemu dostalam ten etat, bo gdyby nie jego rozmowa z dyrektorem i ręczenie za mnie to woleli by przyjąć innego kandydata z paroletnim dosiwadczeniem w tej pracy.
brazoweoczy555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 09:36   #4
ania_gawron94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki prezent w ramach podziękowań dla szefa?

Cytat:
Napisane przez brazoweoczy555 Pokaż wiadomość
Mam dylemat i mam nadzieje, że poradzicie mi jak najlepiej zrobić

Byłam na stazu w pewnej firmie. Kierownik był ze mnie bardzo zadowolony i mówił ciągle, że muszę tu zostać. Nad kierownikiem są jeszcze dyrektorzy. Niedawno okazało się, ze zwolnił się etat, ale firma odgórnie dała normalne ogloszenie w internecie i zglaszali się doswiadczeni chętni. Kierownik jednak przekonal zarząd, żeby wybrać mnie, bo jednak juz je

stem pewną i sprawdzoną osobą i mimo, ze jestem mloda to chłonę wiedzę. Dał mi wielką szansę, rozmawialismy o tym, dawal mi porady co do rozmowy i bardzo pomogl. I turaj sedno pytania, chciałabym odwdzięczyc się chociaz malym gestem, ale nie wiem co kupić. Dodam, ze w dziale jest jeszcze Pani, ktora mozna powiedziec tez wspierala mnie dobrym slowem. Czy kupić po prostu ciasto dla wszystkich? Czy jakaś bombonierke dla kierownika plus podziekowania? Ale znowu Pani wspolpracowniczka moze poczuć się pominięta jak bede dziekowac kierownikowi i wrecze mu czekoladki. Czy symbolicznie jakies rafaello dla tej Pani i dla kierownika? Jak Wy to byscie rozegraly?


Myślę, że fajne ciasto będzie idealne. Niezobowiązujące a bardzo miły gest. Plus jakaś kartka z podziękowaniem.
ania_gawron94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 08:13   #5
sokole_oko
Raczkowanie
 
Avatar sokole_oko
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 139
Dot.: Jaki prezent w ramach podziękowań dla szefa?

Mysle ze ciasto faktycznie jest fajnym pomyslem i kartka z podziekowaniem rowniez.
__________________
Higher, Further, Faster,
sokole_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 13:41   #6
Linkle
Raczkowanie
 
Avatar Linkle
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 114
Dot.: Jaki prezent w ramach podziękowań dla szefa?

Ja bym kupila jakis elegancki alkohol, jak chcą to niech sobie obalą wspolnie
Linkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-15 14:41:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.