SKLEP - Biochemia Urody - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 7 3,02%
** 5 2,16%
*** 14 6,03%
**** 32 13,79%
***** 174 75,00%
Głosujący: 232. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 17:38   #61
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Sklep jest w porządku. Podoba mi się jasna i przejrzysta strona na której szybko da się znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Dość długi czas realizacji ale się już przyzwyczaiłam. Ceny przeciętne. Produkty zawsze na wysokim poziomie, dobrze zapakowane i opisane. Jedyny minusik za brak rabatów i gratisów dla stałych klientów. Jednak zawsze to cieszy, robiłam już trzy większe zamówienia.
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:01   #62
listkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Bardzo asertywna obsługa na zasadzie: wszystkie informacje są na naszej stronie. Zero empatii, sympatycznego podejścia do klienta, mimo pytań-brak indywidualnej odpowiedzi. Zimny, profesjonalny kontakt - a nie kupuję produktu bankowego lecz kosmetyki.

Bardzo długi czas realizacji ( mimo,iz jest oznaczony na stronie, to chyba nigdy nie czekałam tyle na paczkę wysyłkową).

Same produkty- ok, dobrze wyważone, łatwo przygotowuje się wszystko.

Niestety chyba zbyt duża popularność pozbawiła ludzkiej twarzy ten sklep.
listkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 06:45   #63
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

wyglada ze ja tez juz nie zamowie nigdy w tym sklepie. Koszmar z takim oczekiwaniem... Bzdurke zamowilam bo puder i nie ma tego juz 10 dni i nic nie wyslane Zdecydowanie wole Mazidla. Czytac umiem liczyc tez wiec mozna sobie poradzic z recepturami. Jestem niezadowolona ze sklepu
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 19:58   #64
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Mimo wszystko sklep oceniam na 5*, bo plusy zdecydowanie przeważają nad niewielkimi minusikami - długim czasem realizacji i brakiem próbek. Można się przyzwyczaić i po prostu zamawiać z wyprzedzeniem.

Natomiast dla mnie najważniejsza jest jakość kosmetykow - znalazłam tutaj kilka prawdziwych perełek, których działanie mnie zachwyca. A poza tym obsługa i podejście do klienta jest też ogromnym plusem. Raz zdarzyła mi się sytuacja, że robiąc krem z retinolem wylalam niechcący dwa składniki - napisałam w tej sprawie maila, odpowiedzieli, że mogą mi dosłać, za dopłatą potrzebne rzeczy. I druga sytuacja: pytałam ostatnio w mailu o długotrwałe używanie kremu z retinolem, bo nie ma nic na ten temat na stronie. I dostałam baaardzo obszerna odpowiedź z wyjaśnieniami. Dla mnie takie rzeczy są zdecydowanie ważniejsze niż czas oczekiwania.

GORĄCO POLECAM!
sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 15:45   #65
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Biochemię Urody "poznałam" gdzieś na początku 2010r. Zrobiłam dwa zamówienia, z których byłam bardzo zadowolona. Potem jednak powróciłam do tradycyjnych kosmetyków z czystego wygodnictwa. Niedawno ponownie zajrzałam na stronkę BU z zamiarem kolejnych zakupów. Zauważyłam, że oferta sklepu znacznie się rozszerzyła, ale i ceny poszły w górę. Wydłużyły się terminy oczekiwania na przesyłkę. Poza tym strona co jakiś czas jest nieczynna (nie przyjmują zamówień). Mimo tych nieudogodnień zamierzam kontynuować swoją znajomość ze sklepem, bo jest to jakaś alternatywa dla kosmetyków nafaszerowanych przeróżnymi chemicznymi świństwami.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:50   #66
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Ja równiez jestem zadowolona z zakupów na stronie Biochemii Urody.
Zrobiłam w nim dwa zamówienia, w tym jedno wczoraj. Mimo długiego czasu oczekiwania na realizację (2 tygodnie) jestem zadowolona z produktów, jak też i z obsługi. W razie wątpliwości możemy napisać maila, otrzymamy szybką i rzetelną odpowiedź na nurtujące nas zagadnienia.

Polecam!
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:31   #67
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

W sumie to mam mieszane uczucia odnosnie tego sklepu. Jak dla mnie zbyt dlugi czas oczekiwania na realizacje zamowienia. Zamawialam dwa razy i czekalam ok. 14 dni. Jestem niecierpliwa osoba i nie lubie czekac.

Po drugie jak dla mnie podejscie do klienta jest zbyt formalistyczne i sztywne. Brakuje mi troche takiej elastycznosci.Czuje sie jak w jakims urzedzie. Owszem na plus jest to,ze wszystko jest super wyjasnione, bardzo konkretnie i jasno,co ultawia i poruszanie sie po sklepie i wszystko. Nie mniej jednak przydaloby sie czasami troche zrozumienia i wlasnie takiej "ludzkiej twarzy".

Kiedys zlozylam zamowienie i za zaledwie dwa dni chcialam domowic jeden produkt i absolutnie nie bylo mowy o tym,zeby wyslac to w jednej paczce. Musialabym czekac kolejne 10 dni (bez liczenia juz daty zrobienia przelewu wiec to kolejne dwa dni bo przelewy sa sprwadzane raz wieczorem). Bo sie nie wpisalam w jakis terminarz realizacji zamowien. A nie jestem przyzwyczajona do takiego podejscia do klienta. Ja rozumiem to,ze kazdy ma swoj terminarz,swoje zasady ktorych sie trzyma bo to ultawia prace. Ale czasami wlasnie takie nieco inne podejscie bardziej przychylne klientowi by sie przydalo.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 15:18   #68
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Bardzo lubię ceny przystępne, świetny kontakt i chętnie służą pomocą w doborze kosmetyku. Gdyby jeszcze skrócić czas czekania na paczkę to byłabym wniebowzięta
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 12:12   #69
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Musze bardzo pochwalić BU Bardzo dobry kontakt mailowy, złożyłam duże zamówienie bo około 200zł, pieniądze wpłynęły na konto 23 marca a 29 miałam już paczkę u siebie! Wszystko bardzo starannie zapakowane, na stronie świetne opisy i instrukcje no i dostałam próbkę o którą prosiłam - z czego niesamowicie się cieszę. dla Biochemii
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 15:55   #70
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Hm sama ideologia kosmetyków naturalnych powoli mi mija :P Miałam wielki napad na nie, ale niestety efekty, wcale nie lepsze niż po kosmetykach chemicznych. Więc elastyczniej podchodzę do sprawy. Ale jak oceniam samą BU. Niestety czas oczekiwania, faktycznie długi. Często znajdowałam dużo tańsze odpowiedniki na innych stronach, ale poza tym chyba nie mam nic im do zarzucenia.
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:06   #71
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Ode mnie niestety 3 gwiazdki
Zamawiałam już wiele,wiele razy,zazwyczaj na spore sumy...
Na plus - towar jest bardzo fajny i cała ta zabawa - wciągająca.Dobrze skonstruowana strona,wszystko ładnie wyjaśnione,wszystko ładnie podane.
Na minus: niezmiernie mnie irytuje czas oczekiwania na realizację przesyłki. Brak elastyczności - jak ktoś wyżej pisał (przemkło mi - nic nie da się "dołożyć" do złożonego zamówienia. I jeszcze,że nie ma opcji darmowej przesyłki Wiem,że może to trochę taka pazerność przemawia przeze mnie ale rozbestwiły mnie apteki internetowe,które zawsze po dobiciu do kwoty 200 czy coś koło tego przysyłają paczki na własny koszt.
A i nigdy żadnej próbki mi nie dali w BU
Powiem szczerze,że trochę mnie to już odsuwa od nich i szukam innych dróg nabywania naturalnych kosmetyków
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 22:44   #72
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Za długi czas oczekiwania na paczkę. 3 tygodnie to przesada. Mieszkam w tym samym woj. a czekałam jak na przesyłkę z Chin
Kosmetyki bez zarzutu, dokładnie te, które zamówiłam, dobrze zapakowane, ale przez ten długi czas oczekiwania na przesyłkę raczej już tam nie będę robić zakupów.
Wcześniej kupowałam w Biolanderze i tam paczki są wysyłane na drugi dzień po zaksięgowaniu zapłaty na koncie.
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:30   #73
Telimenek
Przyczajenie
 
Avatar Telimenek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Oceniam BU na 5!. Nie zgadzam się z opiniami, że sklep jest nieelastyczny - złożyłam 1 zamówienie i w odstępie kilku dni domówiłam jeszcze kilka produktów - na moją prośbę, wszystko zostanie przesłane w jednej paczce, zapłacę tylko raz za przesyłkę mimo, że sklep mógłby potraktować to jak dwa odrębne zamówienia - ze względu na odstęp czasu między nimi. Same kosmetyki są naprawdę proste w wykonaniu, dobrze zapakowane i przede wszystkim działają. Na razie korzystam z serum z wit C oraz pudru bambusowego z jedwabiem - uzależniłam się i niecierpliwie czekam na dostawę innych zamówionych dobrodziejstw Nie rozumiem osób narzekających na brak próbek - przecież na stronie BU dokładnie wytłumaczono dlaczego takowych nie mogą wysyłać.
Telimenek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 12:14   #74
ladyangel20
Przyczajenie
 
Avatar ladyangel20
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

zrobiłam zamówienie, w tamten poniedziałek, i teraz czekam i czekam, na dodatek zmienili teraz czas oczekiwania do 18 dni roboczych !!!! patologia!!! jak tylko przyjdzie przesyłka nigdy już u nich nie zamówię !!!
ladyangel20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 15:49   #75
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Ja mam za sobą jedno zamówienie. Teraz po wyczerpaniu zapasów chciałam zrealizować kolejne, ale zniechęcił mnie czas oczekiwania na przesyłkę.

Osobiście uważam, że to mocno przemawia na niekorzyść sklepu.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 08:45   #76
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Byłam całkiem wierną klientką Biochemii Urody- ale więcej zamówienia w tym serwisie nie złożę.
Jakość produktów i łatwość sporządzania kosmetyków przekonywały mnie do BU na tyle, że akceptowałam długi czas oczekiwania na przesyłkę wierząc, że jest to nie tylko strategia marketingowa sklepu (bazująca na zasadzie niedostępności, jednej z podstawowych technik manipulacji w psychologii sprzedaży i reklamy) ale i gwarant tego, że przesyłka pakowana będzie naprawdę starannie a produkty będą świeże.
W moim ostatnim zamówieniu (zrealizowanym po 18 dniach od wpłaty) doszło do pomyłki- zamiast zamawianego zestawu otrzymałam inny. No i zaczęły się problemy.
Reklamacja moja została, owszem, rozpatrzona w trybie błyskawicznym sklep zaczął natomiast namawiać mnie bym przyjęła produkt, którego nie zamawiałam i oczywiście zapłaciła za niego Łaskawie- bez kosztów wysyłki) a oni dodatkowo doślą zestaw, który był w moim pierwotnym zamówieniu.
Kiedy odmówiłam zostałam poproszona o odesłanie mylnie wysłanego zestawu- uwaga- na mój koszt. Przyobiecano mi po moim pytaniu o koszty przesyłki, że zostaną mi zwrócone "rzeczywiste" koszty jakie poniosę.
Rzeczywiste koszty paczki priorytetowej poleconej wynoszą 11zł o czym BU doskonale wie takimi bowiem przesyłkami wysyła swoje produkty.
Na moje protesty otrzymałam maila pełnego pretensji i żalów a gdzieś między zdaniami ukryte jest zgrabne posądzanie mnie o próbę wyłudzenia zestawu, którego nie zamawiałam i który nie jest mi do niczego potrzebny bo używać go i tak nie będę.

Biochemia Urody musi mieć bardzo wielu klientów skoro pozwala sobie na takie traktowanie osoby, która dość regularnie dokonywała u nich zakupów.
Cóż, nie próbowałam jeszcze produktów z Mazideł.
Biochemii już podziękuję.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 16:10   #77
MadiMe
Raczkowanie
 
Avatar MadiMe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 68
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Jestem zachwycona jakością produktów z BU i na pewno zostanę ich wierną klientką. Przyznaję, że termin realizacji nie jest krótki i nie ma próbek, jednak takiego efektu na mojej skórze nie jestem w stanie osiągnąć żadnymi "sklepowymi" kosmetykami. Szczególnie polecam sera (lemon eco ,na razie jest moim faworytem), hydrolat oczarowy i puder bambusowy. Naprawdę warto
MadiMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 11:48   #78
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Ja oceniam na 5
fakt, dość sporo czasu czekałam na przesyłkę, ale towar wynagrodził mi to rewelacyjnie... krem regenerujący z kwasem liponowym doskonały...
__________________
"At night, I pray before I sleep in hope of finding you...I'm searching for your love I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?"

michael jackson [*]
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 20:35   #79
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Bardzo lubię BU i kosmetyki z tej strony, niestety ten czas oczekiwania na przesyłkę to jakaś pomyłka. Widzę, że ktoś z BU udzielił się w tym wątku więc liczę, że liczne niezadowolenie z długiego terminu oczekiwania zostanie jakoś rozwiązane. Uważam, że nie był by to problem gdyby firma zatrudniła kilka dodatkowych osób zajmujących się realizacją zamówień. W dodatku bardzo często zamówienia są wstrzymywane i nie można nic dodać do koszyka! Dla mnie to nie pojęte jak można pozwolić sobie na coś takiego w dzisiejszych czasach gdzie stron podobnych do BU jest już sporo i wysyłają w 24 H!
Robiłam ostatnio zamówienie na Zrób Sobie Krem i biją na głowę Biochemię Urody zarówno pod względem asortymentu, cen jak i szybkości wysyłki i podejściu do klienta. Moim zdaniem nie warto czekać mimo, że mają naprawdę fajne produkty i wolała bym zamawiać z BU to niestety co z tego skoro co chwilę trwa przerwa w składaniu zamówień i muszę czekać najpierw na ich wznowienie a potem jeszcze 18 dni na realizacje zamówienia i w efekcie czekam pół miesiąc na kosmetyki, które już mi się pokończyły.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 12:06   #80
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Ku mojemu niezadowoleniu, asortyment z BU uległ znacznemu przerzedzeniu...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:16   #81
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Póki co nie jestem w stanie ocenić jakości produktów, gdyż dopiero rozpoczęłam przygodę z BU. Moje pierwsze wrażenia:
-jeszcze w zeszłym roku napisałam do nich o poradę w pielęgnacji mojej problematycznej cery. W przeciągu jednego dnia dostałam obszerną, wyczerpującą odpowiedź. To ogromny plus, byłam miło zaskoczona Niestety gdzieś mi zaginęła.
-również w zeszłym roku próbowała dwukrotnie złożyć zamówienie, niestety nie udało się. Przeładowani byli ilością zamówień
-ponowiłam próbę kilka dni temu i jest Szybciutka przesyłka, nie wiem jak u Was ale ja praktycznie dostałam ją z dnia na dzień Tzn zamówienie zrobiłam w niedzielę, poinformowano mnie, że wysyłki najbliższe mają w środy, a w czwartek paczuszka była Super zapakowana Póki co testuje, kilka rzeczy czeka, nie wszystko otworzyłam. Trochę obawiam się zastąpienia kremu mieszanką oleju z żelem hialuronowym, więc te próby podejmuję na noc
Zapewne jeszcze niejednokrotnie skorzystam z ich oferty, choćby z czystej ciekawości.
Aha..co dla mnie bardzo ważne- bardzo przejrzysta strona.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 12:34   #82
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Na BU zamawiam już od dłuższego czasu i z perspektywy innych sklepów ( npMazidła, ZSK ) oceniam sklep tylko na 3

Przede wszystkim czas oczekiwania na przesyłki woła o pomstę do nieba -teraz skrócony bodajże do 7 dni od otrzymania wpłaty i tak uważam za przesadę. Oczywiście chociażby w kontekście konkurencji która zazwyczaj wysyła towar 2-4 dni od wpłaty.

Ale z mojej perspektywy największy minus należy im się za podejście do klienta, formalne i nieelastyczne.
Niestety też zdarzało mi się w trakcie zamówienia o czymś zapomnieć i próbowałam domówić jakiś produkt ( co z mojej perspektywy przez sklep powinno być widziane na plus) ale niestety wtedy czas realizacji liczył się od nowa.
Brak próbek i promocji (chociażby darmowej przesyłki od pewnej kwoty) też robi swoje.

Asortyment jest w porządku ani lepszy ani gorszy niż w innych tego typu sklepach -więc niestety wole inne.
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 15:59   #83
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Niestety, muszę się zgodzić z 123sciri. Zamawiam czasami z BU, lubię produkty stamtąd i niejeden z nich to mój must have. Ale ostatnio bardziej odpowiadają mi mazidła, czy ZSK. Realizacja krótsza, mozna liczyć na próbki, kontakt lepszy, wszystko tak jak mówisz. Szkoda, że BU tak lekceważy klientów. A produkty mają dobre.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-03-22 o 16:42 Powód: Cytat
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 12:25   #84
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

ja oceniam sklep bardzo dobrze, zamówienie składałam prawie rok temu, ale miałam dobre wrażenie - strona bardzo przejrzysta, a na zsk się gubiłam, produkty bardzo fajne, niektóre super, niektóre mniej, ale trudno żeby każdemu wszystko pasowało. Narzekanie na brak próbek - na stronie wszystko wytłumaczone, niektórych rzeczy się nie da przeskoczyć. A poza tym osobiście uważam, że generalnie kosmetyki sprzedają w i tak małych pojemnościach, więc można próbować, a jak sprawdzić skuteczność danego kosmetyku po próbce na 2 dni? Chyba, ze jedynie próba uczuleniowa
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 08:46   #85
agnn
Przyczajenie
 
Avatar agnn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Czas oczekiwania na zamówione produkty jest bardzo długi - dla mnie jest to spory minus. Wydaje mi się także, że BU jest droższa niż "mazidła" czy "zsk". Na BU zamawiałam tylko raz i po otrzymaniu przesyłki pierwszą rzeczą, na która zwróciłam uwagę była wielkość słoiczka (50 g) z masłem shea. Masło to do tej pory zamawiałam zawsze na "mazidłach", też w ilości 50 g - ale było go (ku mojemu zdumieniu) więcej (pojemnik większy o 1/3 i więcej masła w opakowaniu). Jest to moje subiektywne odczucie.

Zaletą sklepu jest możliwość kupienia gotowych zestawów kosmetycznych - jest to bardzo dobre w przypadku osób słabo orientujących się w tym, co połączyć, jak i w jakiej ilości. Na BU kupiłam zestaw "serum rozjaśniające EXTRA" - dwa razy już zaaplikowałam i jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BU Mazidla.jpg (31,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BU Mazidłą 1.jpg (24,3 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez agnn
Czas edycji: 2012-07-28 o 09:24 Powód: uzupełnienie informacji
agnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:39   #86
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Zamawiałam na BU już kilka razy.Czas realizacji skrócił się do dwóch-trzech dni, na pytanie dotyczące ewentualnej zmiany składu serum otrzymałam szybko odpowiedź , poprosiłam o próbkę-oleju -dostałam ją . Same pozytywy.
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 18:27   #87
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

W BU zamawiałam dopiero raz, nie spieszyło mi się, więc nie zamierzam narzekać na czas oczekiwania. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie obszerna mailowa odpowiedz-porada, o którą prosiłam, nadesłana już rano następnego dnia, co bardzo ułatwiło mi podjęcie decyzji. Z obsługi jestem zadowolona, zestawy kompletne, posegregowane i porządnie zapakowane. Nie mam się do czego przyczepić.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:24   #88
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Jestem bardzo zadowolona z zamówień na BU. Składałam tam 2 zamówienia i obydwa dostałam w przeciągu maks. tygodnia. Produkty świetne- polecam puder bambusowy, serum lemon, olejek do mycia herbaciany i olej malinowy.
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:36   #89
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Dzisiaj dostałam swoje pierwsze produkty z BU -sklep oceniam na 5
W poniedziałek zamówione opłacone dzisiaj dostawa - stały rewelacyjny kontakt ,powiadomienia o wpłacie realizacji i wysyłce
Na produktach wszystkie niezbędne informacje ,opakowania minimalistyczne -ale takie lubię -zależy mi na jakości produktu a nie na pięknych kolorowych opakowaniach -
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2012-09-12 o 16:40
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 15:58   #90
ewka0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

O,widzę,że skrócili termin przesyłki,czyli da się.Co do produktów,są bardzo dobre,ale zbyt długi czas oczekiwania,zmusił mnie do zakupów w innych,tego typu sklepach.I wcale tego nie żałuję.
ewka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 21:11:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.