miesiączka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 09:48   #1
marlice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5

miesiączka?


Nie wiem czy był ten wątek już. Mam pewien problem, może trochę panikują, ale nie wiem co się dzieje. Tzn. mam pewną koncepcję, ale... otóż niecałe dwa tygodnie temu kochałam się ze swoim chłopcem po raz pierwszy(mam 18 lat). Wprawdzie odczulam wtedy bol ale krwi nie bylo. Dzisiaj zrobiliśmy to ponownie i odczułam małe ukłucie gdy we mnie wszedł, jednak potem już tego nie czułam. Pare godzin temu zauważyłam krew. Początkowo myślałam, że to miesiączka, bo powinna mi się zacząć w tym tygodniu. Problem tkwi w tym, ze to nie jest typowa krew mensturacyjna. Ze mną jest tak, że moje miesiączki są bolesne i krawie obficie na poczatku, wiec koncepcje miesiaczki usunelam czy to krew dziewicza? Tzn. z błony? Dodam jeszcze, że nie leci bezpośrednia z pochwy, tylko ze ścianek... trochę sie boję nie wiem co robić? odrzucam koncepcje ciazy, bo wiem ze w ciasie ciazy moze wystapic krawawienie, ale po pierwsze moj kochanek wyszedl ze mnie i mielismy gumki a po stosunkach je sprawdzil. Boje się, biegam do lazienki, dostalam dzisiaj nawet okres tak sie czulam mialam nawet obfite krwawienie przez chwile i skrzepy ale szybko zniknęło to złudzenie jest ta sma jasna krew w malych ilosciach...
proszę o pomoc i z gory dziękuję
marlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 13:47   #2
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: miesiączka?

możliwe, że miałaś jeszcze jakieś reszty błony dziewiczej albo jakieś małe otarcie. ale jesli sie to powtórzy, to radze ci wybrac sie do ginekologa, bo takie krwawienia moga byc czasem objawem nadżerki
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 16:49   #3
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 362
Dot.: miesiączka?

też myślę jak koleżanka wyżej. Możliwe też że jeśli podczas pettingu twój "kochanek" wkładał palce do środka i nimi poruszał mógł też zrobić jakieś ranki na ściankach pochwy z których leci krew tak jak to robił mój Tż jak zaczęliśmy współżyć być może dlatego że byłam jego pierwsza dziewczyną i nie zdawał sobie sprawy że może mnie jakoś uszkodzić
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:35   #4
marlice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: miesiączka?

jutro idę do lekarza a potem do ginekologa, miałam dzisiaj jeszcze pare takich chwil gdy zaświeciło się światełko i myśle "o okres" ale po chwili gdy wyszlam z łazienki znowu ta sama smutna mina. Mój chłopiec również się niepokoi, jestem na dodatek chora leze w łóżku a jutro mam próbną maturę z matematyki :| ostatnią miesiączkę miałam spóźnioną o pare dni, brzuch mam wzdety, organizm zatrzymuje wode, moje piersi sa twarte jak stal i na zmiane bolą nie bolą. Nie wiem czemu, ale czuje, że usłyszę słowo nadżerka jutro. Jednak boję sie...

Edytowane przez marlice
Czas edycji: 2010-11-23 o 21:03
marlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.