Gorący Andrzej ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 05:46   #31
Tygrys Tati
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrys Tati
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 635
Dot.: Gorący Andrzej ;)

na imprezę - to jakieś koszmarne nieporozumienie
__________________
There's so many reasons
i just have to carry on
Tygrys Tati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:23   #32
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Każda z nas ma inny styl ja mam każdego po trochu ale jak zobaczyłam twoje zdjęcie to aż się zdziwiłam . Sory ale to chyba nie mój styl
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:41   #33
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Pozwolę sobie wyrazić własne zdanie
Obejrzałam oczywiscie wszystkie Twoje wieszaki są swietne, bardzo ładne, delikatne, dopasowane do siebie modne ubrania, wszystko ładnie ze sobą współgra.

Ten zestaw mnie się nie podoba, chociaz mamy podobny styl sadzac po Twoich wieszakach. przepraszam, ale zakolanówki i buty do siebie nie pasują, o ile osobno te rzeczy są sliczne razem nie wyglądają ładnie. Bez zakolanówek byłoby lepiej,
Futerko według mnie ładniej wyglądałoby ze spodniami, do sódniczki jakoś mi nie pasuje, chociaz moze inaczej wygladaloby gdyby nie te zakolanowki
Najbardziej ten zestaw psują właśnie one i kokardka na szyii, okulary tez Ci nie pasują, przesłaniają Twoją urodę.
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:29   #34
asiuleeek0052
Raczkowanie
 
Avatar asiuleeek0052
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 381
Dot.: Gorący Andrzej ;)

A ja jestem za Tak wogóle to jestem fanką Twoich stylizacji Jeszcze tak zapytam , jak można znaleźć Twojego bloga?
__________________
163/46
Zapuszczam i dbam o włosy : 07.07.2011
44-45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66-67-68-69-70
Pisze prace badawczą
Walcze z emocjami

Oszczędzam

Ten Jedyny J.
asiuleeek0052 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 17:00   #35
klodziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków:)
Wiadomości: 293
GG do klodziaaa
Dot.: Gorący Andrzej ;)

ja na takie stroje mówię "założyła wszystko co ma modne i poszła" - od tyłu faktycznie jak tirówka... Całość nie wygląda fajnie...generalnie tego typu okulary moim zdaniem dodają uroku, ale w tej sytuacji dopełniły "dzieła"
__________________

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...

bo nie jesteś sam

Piję pokrzywę
klodziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 17:24   #36
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Twoje letnie wieszaki bardzo mi sie podobaja, ale ten to jakies nieporozumienie - ktos juz tu chyba napisal - "ofiara mody"
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 19:25   #37
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fajne te pseudo-lity z deezee, wygodne są mimo tak wysokiej koturny? Tzn. chodzi mi o to czy czuje się podłoże? Bo kupiłam swego czasu coś podobnego ale podeszwa była lekko wygięta (wypukła), twarda i czułam się niepewnie jak na szczudłach.
Buty są bardzo wygodne, nigdy nie uwierzyłabym, że taka szpilka może być aż taka wygodna. Jednak fakt, w takiej platformie nie czuć podłoża i najlepiej chodzić po równych chodnikach Są solidnie wykonane i zwracają uwagę, bardzo Mi się podobają no i sklep deezee- rewelacja!

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez klodziaaa Pokaż wiadomość
ja na takie stroje mówię "założyła wszystko co ma modne i poszła" - od tyłu faktycznie jak tirówka... Całość nie wygląda fajnie...generalnie tego typu okulary moim zdaniem dodają uroku, ale w tej sytuacji dopełniły "dzieła"
Czyli na dyskotekę można tylko w spodniach? Jakoś nie czułam się na dyskotece nienegliżowana na tle innych dziewczyn...

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wyrazić własne zdanie
Obejrzałam oczywiscie wszystkie Twoje wieszaki są swietne, bardzo ładne, delikatne, dopasowane do siebie modne ubrania, wszystko ładnie ze sobą współgra.

Ten zestaw mnie się nie podoba, chociaz mamy podobny styl sadzac po Twoich wieszakach. przepraszam, ale zakolanówki i buty do siebie nie pasują, o ile osobno te rzeczy są sliczne razem nie wyglądają ładnie. Bez zakolanówek byłoby lepiej,
Futerko według mnie ładniej wyglądałoby ze spodniami, do sódniczki jakoś mi nie pasuje, chociaz moze inaczej wygladaloby gdyby nie te zakolanowki
Najbardziej ten zestaw psują właśnie one i kokardka na szyii, okulary tez Ci nie pasują, przesłaniają Twoją urodę.
taką obiektywną i wytłumaczoną krytykę w pełni przyjmuję i uznaję.
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 19:27   #38
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Buty są bardzo wygodne, nigdy nie uwierzyłabym, że taka szpilka może być aż taka wygodna. Jednak fakt, w takiej platformie nie czuć podłoża i najlepiej chodzić po równych chodnikach Są solidnie wykonane i zwracają uwagę, bardzo Mi się podobają no i sklep deezee- rewelacja!
A który masz model konkretnie?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 06:53   #39
klodziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków:)
Wiadomości: 293
GG do klodziaaa
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Czyli na dyskotekę można tylko w spodniach? Jakoś nie czułam się na dyskotece nienegliżowana na tle innych dziewczyn...

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

A gdzie coś takiego napisałam? Moim zdaniem połączenie futra i skórzanej mini po prostu nie kojarzy się dobrze.
__________________

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...

bo nie jesteś sam

Piję pokrzywę
klodziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 07:56   #40
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Cytat:
Napisane przez SweetDreamer Pokaż wiadomość
wygladasz jak tirowka..
Niestety się w pełni zgadzam. Buty+zakolanówki+mini+pan terka dają efekt jaki dają. Natomiast okulary z kolei kojarzą mi się z kujonem z pierwszej ławki Za to podoba mi się połączenie bluzki ze spódnicą
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 17:19   #41
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Gorący Andrzej ;)

to po co zapraszasz na więcej zdjęć na bloga skoro jest zastrzeżony? bez sensu

zgadzam się, że wyglądasz jak tirówka i wyszłaś na ofiarę mody, która założyła co miała. Nie złość się na komentarze - są bezpośrednie ale konstruktywne, dziewczyny mówiły: nie wszystko naraz, nawet na imprezę
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 18:28   #42
laffytaffy
Przyczajenie
 
Avatar laffytaffy
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 28
Dot.: Gorący Andrzej ;)

powiem ci szerze że przeglądając twojej wieszaki, prawie każdy jest naprawdę ciekawy i ładny, aż trudno mi uwierzyć że mogłaś się ubrac w coś takiego.....wydląda mi na to że ubrałaś sie raczej na bal przebierańców a nie na andrzeja
laffytaffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 23:13   #43
Ultrapaulina
Przyczajenie
 
Avatar Ultrapaulina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Gorący Andrzej ;)

I to jest przykład na to, że ubierając się w drogie, markowe ciuchy - można wyglądać "nie markowo"
Ultrapaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 23:32   #44
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Futerko jakoś mi tutaj nie pasuje. Ale i tak jest ładne. Ponadto podoba mi się zestawienie koszuli ze spódnicą i zakolanówkami.

Cytat:
Napisane przez Ultrapaulina Pokaż wiadomość
I to jest przykład na to, że ubierając się w drogie, markowe ciuchy - można wyglądać "nie markowo"
Raczej jak się patrzy na stylizację kogoś to nie zagląda się tej osobie "w metki" , tylko ocenia się po jakości czy fasonie itp. Szczerze mówiąc, nie widzę różnicy czy coś jest z bazaru czy z jakiegoś sklepu z wyższej pułki, jeżeli mi się podoba i jestem względnie z tego zadowolona.
Myślę, że każdy ciuch powinno się pod tym względem oceniać, a nie po tym z jakiego jest sklepu. Takie podejście jest już raczej dziecinne. Pamiętam jak w gimnazjum wszyscy próbowali się prześcigać owymi "markami" . Do dzisiaj czuję niesmak do tego słowa...
__________________
"Find the one who will guide you...
To the limits of your choice
"
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 07:47   #45
Antoinete
Raczkowanie
 
Avatar Antoinete
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 94
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wyrazić własne zdanie
Obejrzałam oczywiscie wszystkie Twoje wieszaki są swietne, bardzo ładne, delikatne, dopasowane do siebie modne ubrania, wszystko ładnie ze sobą współgra.

Ten zestaw mnie się nie podoba, chociaz mamy podobny styl sadzac po Twoich wieszakach. przepraszam, ale zakolanówki i buty do siebie nie pasują, o ile osobno te rzeczy są sliczne razem nie wyglądają ładnie. Bez zakolanówek byłoby lepiej,
Futerko według mnie ładniej wyglądałoby ze spodniami, do sódniczki jakoś mi nie pasuje, chociaz moze inaczej wygladaloby gdyby nie te zakolanowki
Najbardziej ten zestaw psują właśnie one i kokardka na szyii, okulary tez Ci nie pasują, przesłaniają Twoją urodę.
W pełni się zgadzam z tym komentarzem Uważam ten zestaw za nietrafiony i przekombinowany, a muszę przyznać, że Twoje poprzednie wieszaki bardzo bardzo mi się podobają. Lubię takie minimalistyczne, niby zwyczajne a jednak piękne zestawy I muszę powiedzieć, że masz cudowne wlosy (to Twoj naturalny skręt? jeśli nie to czy zdradzisz jak go uzyskujesz?). Z chęcią pooglądam też inne Twoje zestawy, więc poproszę o adres bloga
Antoinete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:46   #46
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Cytat:
Napisane przez Ylaa Pokaż wiadomość
Futerko jakoś mi tutaj nie pasuje. Ale i tak jest ładne. Ponadto podoba mi się zestawienie koszuli ze spódnicą i zakolanówkami.



Raczej jak się patrzy na stylizację kogoś to nie zagląda się tej osobie "w metki" , tylko ocenia się po jakości czy fasonie itp. Szczerze mówiąc, nie widzę różnicy czy coś jest z bazaru czy z jakiegoś sklepu z wyższej pułki, jeżeli mi się podoba i jestem względnie z tego zadowolona.
Myślę, że każdy ciuch powinno się pod tym względem oceniać, a nie po tym z jakiego jest sklepu. Takie podejście jest już raczej dziecinne. Pamiętam jak w gimnazjum wszyscy próbowali się prześcigać owymi "markami" . Do dzisiaj czuję niesmak do tego słowa...

Nie miałam futra na imprezie.

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Antoinete Pokaż wiadomość
W pełni się zgadzam z tym komentarzem Uważam ten zestaw za nietrafiony i przekombinowany, a muszę przyznać, że Twoje poprzednie wieszaki bardzo bardzo mi się podobają. Lubię takie minimalistyczne, niby zwyczajne a jednak piękne zestawy I muszę powiedzieć, że masz cudowne wlosy (to Twoj naturalny skręt? jeśli nie to czy zdradzisz jak go uzyskujesz?). Z chęcią pooglądam też inne Twoje zestawy, więc poproszę o adres bloga

Dziękuję. Co do włosów to wieczorem, na wilgne włosy nakładam piankę(taft zielony, unoszący włosy) zwijam włosy w dwa koczki na czubku głowy, a rano utrwalam wszystko lakierem. Naturalnie mam sztywne włosy jak druty.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ultrapaulina Pokaż wiadomość
I to jest przykład na to, że ubierając się w drogie, markowe ciuchy - można wyglądać "nie markowo"

To mnie rozbawiłaś dziewczyno. Nawet nie wiesz jak połechtałaś moje ego, mówiąc, że ubieram się w drogich, markowych sklepach...a ja zawsze myślałam, że ciuchy mam tylko i wyłącznie z sieciówek.. no, ale co tam..skoro bershka, czy H&M jest markowym, drogim sklepem to ja w takim razie bardzo się z tego cieszę
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:04   #47
olkaa162
Raczkowanie
 
Avatar olkaa162
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 237
Dot.: Gorący Andrzej ;)

ten wieszak mi sie nie podoba ale, cala reszta Twoich wieszakow jest swietna w komentarzach przeczytalam, ze masz bloga, wyslesz mi adres?
olkaa162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:14   #48
iguaa
Zakorzenienie
 
Avatar iguaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 3 778
Dot.: Gorący Andrzej ;)

o ile podobały mi się Twoje poprzednie wieszaki i uważam, że jesteś śliczną dziewczyną, tak ten ... kompletnie nie w moim guście. jestem natomiast zainteresowana Twoimi innymi stylizacjami-wyślesz mi też adres swojego bloga? pozdrawiam
__________________


iguaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:45   #49
zanciapp
Zadomowienie
 
Avatar zanciapp
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 685
Dot.: Gorący Andrzej ;)

poproszę o zaproszenie na bloga
zanciapp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 20:52   #50
Antoinete
Raczkowanie
 
Avatar Antoinete
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 94
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Cytat:
Napisane przez zanciapp Pokaż wiadomość
poproszę o zaproszenie na bloga
Dołączam do prośby
Antoinete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 12:13   #51
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Gorący Andrzej ;)

Podoba mi sie zestaw tylko na Boga zdemij te paskudne oprawki ktore zupelnie nie pasuja do twojej twarzy i wygladaja groteskowo.
super spodniczka, plaszczyk tez!
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 18:59   #52
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: Gorący Andrzej ;)

HIPSTER
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:31   #53
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Gorący Andrzej ;)

poproszę o zaproszenie do bloga
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:32   #54
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Gorący Andrzej ;)

i ja poprosze
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.