Uszy jeszcze raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-22, 16:39   #1
Grzey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2

Uszy jeszcze raz


Witam serdecznie,
jestem zdecydowany na zabieg korekcji małżowin usznych, odległość jednak waszej kliniki od mego miejsca zamieszkania stanowi poważny problem ,mam zatem pytanie czy mógłby Pan polecić jakiejś zaprzyjażnionej kliniki na Górnym Śląsku?Interesuje mnie też w jakim możliwie najkrótszym czasie można dokonac takiego zabiegu?mam na myśli czas od przyjazdu do kliniki do opuszczenia jej po zabiegu,,jeśli się mylę to proszę mnie poprawić -koszt zabiegu wynosi 1800 PLN?zza odpowieź z góry dziękuję i pozdrawiam
Grzegorz
Grzey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 16:39   #2
Grzey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Uszy jeszcze raz

Witam serdecznie,
jestem zdecydowany na zabieg korekcji małżowin usznych, odległość jednak waszej kliniki od mego miejsca zamieszkania stanowi poważny problem ,mam zatem pytanie czy mógłby Pan polecić jakiejś zaprzyjażnionej kliniki na Górnym Śląsku?Interesuje mnie też w jakim możliwie najkrótszym czasie można dokonac takiego zabiegu?mam na myśli czas od przyjazdu do kliniki do opuszczenia jej po zabiegu,,jeśli się mylę to proszę mnie poprawić -koszt zabiegu wynosi 1800 PLN?zza odpowieź z góry dziękuję i pozdrawiam
Grzegorz
Grzey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 22:10   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: Uszy jeszcze raz

Witam Pana.

Jezeli zdecyduje sie Pan na zabieg to prosze o bezposredni kontakt. Ustalimy termin Pana przyjazdu. W ten sam dzien wykonamy konsultacje oraz badania laboratoryjne. jezeli nie wystapia przeciwskazania to bedziemy mogliw wykonac zabieg korekcji w tym samym dniu - wczesniej mozemy zarezerwowac dla Pana termin zabiegu. Zabieg jest ambulatoryjny. Ze wzgledu na odleglosc wypocznie Pan po zabiegu w Klinice. Wskazane byloby przybycie i powrot z osoba towarzyszaca.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 22:10   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: Uszy jeszcze raz

Witam Pana.

Jezeli zdecyduje sie Pan na zabieg to prosze o bezposredni kontakt. Ustalimy termin Pana przyjazdu. W ten sam dzien wykonamy konsultacje oraz badania laboratoryjne. jezeli nie wystapia przeciwskazania to bedziemy mogliw wykonac zabieg korekcji w tym samym dniu - wczesniej mozemy zarezerwowac dla Pana termin zabiegu. Zabieg jest ambulatoryjny. Ze wzgledu na odleglosc wypocznie Pan po zabiegu w Klinice. Wskazane byloby przybycie i powrot z osoba towarzyszaca.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.