Ciąza czy spóźniający sie okres? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 15:17   #1
Mervene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18

Ciąza czy spóźniający sie okres?


Nie uprawiam seksu, ale nie jestem dziewicą, mam wieloletniego chłopaka, z którym straciłam dziewictwo w tamtym roku. Ale stwierdzilismy że za zabardzo boimy sie ciąży , wiec zostalismy przy "robótkach recznych". Rzadko kiedy mamy okazje, ale zawsze uważamy by przy wytrysku sperma w jakis sposób mi sie tam nie dostała, a potem zawsze myjemy rece. I właśnie spóźnia mi sie okres już 3 tygodnie. Jakoś nie zwracałam na to uwagi bo ja mam taki okres, że raz dostane co 6 tygodni za chwile w terminie potem znowu , jednym słowem nieregularny. Może weźmiecie mnie za przewrażliwioną ale na prawde sie boje. Chłopak uprzedza mnie że to przecież nie logiczne, ale ja i tak sie boje. Nie wiem czy miałam wcześniej jakieś objawy ciąży czy to tylko moje wymysły, że każdą rzecz biore odrazu jako objaw (np. gdy cześciej co jakiś czas chodze siku) bolące przez dzien czy dwa piersi, czytałam też o szyjce macicy , ale na każdym forum pisali co innego , wiec nie mam pojecia co o niej myślec. Jest cała twarda, po jakims czasie pojawi sie jakas twarda kuleczka, potem cała twarda , nie wiem. Mam takich rodziców , że gdy na prawde bede w ciąży to lepiej żeby ta kruszynka sie nie urodziła, bo ani ja ani to dziecko nie bedziemy mieli życia w tym domu, a mam dopiero 17 lat i kończe pierwszą klase technikum. Chłopak mnie nie zostawi to pewne, ale co robic? Uważacie że jestem przewrażliwiona czy może jest coś na rzeczy?
Mervene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 18:15   #2
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Ciąza czy spóźniający sie okres?

Tak,jestes przewrażliwiona. Sama piszesz ze masz nieregularne okresy wiec Skąd ta nagła panika u Ciebie? Moim zdaniem to zaburzenia hormonalne z którymi powinnas udać sie do ginekologa. Moze by ci przepisał tab. Na uregulowanie i po problemie
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:24   #3
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Ciąza czy spóźniający sie okres?

Jesteś przewrażliwiona Spokojnie, bo przez stres jeszcze pogarszasz sprawę Nie jesteś w ciąży, skoro nie współżyjecie. Sama mówisz że masz nieregularne miesiączki, więc nie masz się co martwić. Ale pójdź do lekarza, bo może być inny powód spóźniających się okresów.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.