jak możemy wykorzystywać perfumy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-03, 17:01   #31
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

To może śmierdzieć zacznij, to taka kobieta przyleci od razu ratować radą perfumiarską. Jak na kobietę przystało.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 17:04   #32
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość

ale fragment o 36 flaszkach do mnie trafia - mam znaczy jeszcze zapas na z 10 nowych nabytków
Się znaczy jestem na granicy ideału ze swoimi czterdziestoma flaszkami
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 17:09   #33
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Cytuję aurorytet wielokrotnie cytowany przez prasę:
"Kulturalny pan może - i nawet, być może, powinien - pachnieć przyjemnie, nie wolno mu natomiast pachnieć tak, jak gdyby był wyperfumowany. Zapach, którym się wyróżnia, ma być w pewnym sensie jedynie przypadkowym zjawiskiem towarzyszącym jego toalecie, nigdy natomiast nie wolno mu użyć perfum w charakterze perfum".
Powiem tak, ten pan ma nieźle nas*ane


Cytat:
Zapomnij.
"Prawdziwy mężczyzna pachnie tytoniem, skórą, alkoholem i pracą fizyczną".
Czy li ja co najwyżej metroseksualny jestem
To muszę widocznie przed wyjściem z domu polać się szpirytusem, zapalić 5 fajek i nie myć zębów coby ten tytoń było ode mnie dobrze czuć
Cytat:
Ciekawa jestem, co takie szkolenie zrobiu z młodym, chłonnym umysłem spragnionym wiedzy.
Zrobi im spaghetti z mózgu


Cytat:
Słuchajcie, niniejszym postanowiłam, że oprócz zamkniętych wykładów dla uczelni wyższych i konferencji zacznę robić także spotkania (bo warsztaty w kilka godzin to kpina) dla szerokiej publiczności. Nie po to, by tresować. po to, żeby ludzie dobrze czuli się ze swoją miłością do zapachów i potrafili czerpać radość z poznawania. Piorun mnie strzela, jak widzę takie "szkolenia". A jest tego coraz więcej.
Dobry pomysł, ale będzie jakiś objazd po całym kraju? No chociaż po naszych kresach wschodnich?

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
To może śmierdzieć zacznij, to taka kobieta przyleci od razu ratować radą perfumiarską. Jak na kobietę przystało.
Tylko co tu wybrać? Jest tyle typów smrodu coby na siebie zwrócić uwagę
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 17:13   #34
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;39564071]
Dobry pomysł, ale będzie jakiś objazd po całym kraju? No chociaż po naszych kresach wschodnich?
[/QUOTE]
Jeśli ktoś zaprosi i ogarnie na miejscu, przyjadę. Może uda nam się ze Skarbem wspólnie wystąpić. ))
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 17:16   #35
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś zaprosi i ogarnie na miejscu, przyjadę. Może uda nam się ze Skarbem wspólnie wystąpić. ))



dobrze zróbmy to


ciekawe... jak zareagują na taki wykład mohery z kresów
podejrzewam że mniej więcej tak -jak baby z koła gospodyń na ekspoze babci Wolańskiej na temat pudli
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2013-03-03 o 17:18
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 17:19   #36
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś zaprosi i ogarnie na miejscu, przyjadę. Może uda nam się ze Skarbem wspólnie wystąpić. ))

A z tym naszym Skrbq czy z Twoim prywatnym skarbem?

Skrbq, słyszałaś

To ja rezerwuję miejsce w loży dla VIP-ów

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2013-03-03 o 17:20
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 17:50   #37
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
"Prawdziwy mężczyzna pachnie tytoniem, skórą, alkoholem i pracą fizyczną".
mój chuop skomentował to krótko, nieładnie, ale trafnie (pan Krajski z pewnością by się zgodził) :
"taaaa... i niemytym ...ujem"
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 17:50   #38
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
ah

Cytuję aurorytet wielokrotnie cytowany przez prasę:
"Kulturalny pan może - i nawet, być może, powinien - pachnieć przyjemnie, nie wolno mu natomiast pachnieć tak, jak gdyby był wyperfumowany. Zapach, którym się wyróżnia, ma być w pewnym sensie jedynie przypadkowym zjawiskiem towarzyszącym jego toalecie, nigdy natomiast nie wolno mu użyć perfum w charakterze perfum".


Ciekawa jestem, co takie szkolenie zrobiu z młodym, chłonnym umysłem spragnionym wiedzy.
Czytam i oczom nie wierzę Nawet w kwestii perfum znajdzie się ktoś kto próbuje mówić innym co powinni a co nie. No chyba że ten kurs to taki jakiś twór nie na poważnie
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 17:52   #39
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;39564071]
Tylko co tu wybrać? Jest tyle typów smrodu coby na siebie zwrócić uwagę [/QUOTE]
No, po prostu pachnij, jakbyś był wyperfumowany. Na taką zniewagę zawsze znajdzie się oświecona, przeszkolona niewiasta.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 20:48   #40
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Wołami by mnie nie zaciągnęli na taki kurs a za słuchanie musieli by sporo dopłacić. Sama ustaam sobie zasady obycia perfumowego :P
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 22:19   #41
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

zgodze sie z Wami, ze tu na tym forum wiemy do czego sluza i jak sie uzywa perfumy nie chcialabym uczestniczyc w tym szkoleniu nawet za free, no a jeszcze sluchac, ze perfumy trzeba dobierac do pory roku stroju etc. to nie byloby na moje nerwy-gdyby mi Pan Staszek K. powidzial ze np: Angela edp mam uzywac tylko w zimie i to na wieczorne wyjscia - i dowiedziec sie jeszcze ze mam przez to "plaska osobowosc"wole poczytac bloga lub ksiazke kogos innego,nie tak bardzo zarozumialego i wszechwiedzacego jak Pan K.
ja mam jeszcze jedno zastosowanie, troche alternatywne- uzywam perfum jako odswiezacza powietrza w domu-konkretnie to zuzywam w ten sposob playboya new york, ktorego lubie czuc tylko w powietrzu
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 10:00   #42
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

pominę dywagacje n/t szkolenia aczkolwiek nie odnosi się ono bezpośrednio do tytułu wątku
Podam natomiast kolejny ze sposobów wykorzystania perfum - otóż świetnie nadają się do wywabiania plam z tuszu po dlugopisie, flamastrach etc. Wie już o tym mój 7-latek, który to ostatnio pięknie umył pół podlogi w salonie, uprzednio wymazanej niechcący flamastrem, przy użyciu środka o nazwie "Zirh" oraz maminych wacików jestem pełna podziwu dla mojego synka, że tak świetnie sobie poradził z posprzątaniem a przede wszystkim z optymalnym doborem środka myjącego miał wszak do wyboru kilkadziesiąt flaszek, wybrał środek ekonomiczny, a nie ustępujący jakością całej przesadnie drogiej reszcie
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:42   #43
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
pominę dywagacje n/t szkolenia aczkolwiek nie odnosi się ono bezpośrednio do tytułu wątku
Podam natomiast kolejny ze sposobów wykorzystania perfum - otóż świetnie nadają się do wywabiania plam z tuszu po dlugopisie, flamastrach etc. Wie już o tym mój 7-latek, który to ostatnio pięknie umył pół podlogi w salonie, uprzednio wymazanej niechcący flamastrem, przy użyciu środka o nazwie "Zirh" oraz maminych wacików jestem pełna podziwu dla mojego synka, że tak świetnie sobie poradził z posprzątaniem a przede wszystkim z optymalnym doborem środka myjącego miał wszak do wyboru kilkadziesiąt flaszek, wybrał środek ekonomiczny, a nie ustępujący jakością całej przesadnie drogiej reszcie

Taaa...
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 13:27   #44
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
pominę dywagacje n/t szkolenia aczkolwiek nie odnosi się ono bezpośrednio do tytułu wątku
Podam natomiast kolejny ze sposobów wykorzystania perfum - otóż świetnie nadają się do wywabiania plam z tuszu po dlugopisie, flamastrach etc. Wie już o tym mój 7-latek, który to ostatnio pięknie umył pół podlogi w salonie, uprzednio wymazanej niechcący flamastrem, przy użyciu środka o nazwie "Zirh" oraz maminych wacików jestem pełna podziwu dla mojego synka, że tak świetnie sobie poradził z posprzątaniem a przede wszystkim z optymalnym doborem środka myjącego miał wszak do wyboru kilkadziesiąt flaszek, wybrał środek ekonomiczny, a nie ustępujący jakością całej przesadnie drogiej reszcie
Dobry jest


Nie bede zbyt odkrywcza, jesli napisze, ze perfum uzywam jako odswiezaczy w toalecie, odswiezaczy na korytarzu (sasiedzi pala ) oraz srodkow zapachniajacych pranie podczas prasowania
Tradycyjnie tez zdarza mi sie uzywac
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 17:36   #45
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Niektóre perfumy (Le Parfum Lalique, Santa Maria Novella) rozpuszczają lakier
Można też się perfumować, jeśli śmierdzi naokoło - kazałam mojemu mężowi użyć Full Incense Montala, bo wrócił do domu po dwóch dniach, a tuż po Jego wyjściu któryś z naszych psów nie wytrzymał i ... i W dziś poczuł, że na wykładzinie podczas Jego nieobecności coś niepokojącego się działo, a że nic na to nie można było poradzić, pomógł sobie Montalem
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:26   #46
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: jak możemy wykorzystywać perfumy?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Niektóre perfumy (Le Parfum Lalique, Santa Maria Novella) rozpuszczają lakier
Tak! właśnie miałam pisać że można też użyć do zmywania paznokci ( też lakier) W niedzielę robiłam odlewki z B Exquisite i w szoku byłam jak palce przykleiły mi się do chusteczki papierowej w którą wycierałam ręce, bo skubany tak spływał po flakoniku
Cytat:
Można też się perfumować, jeśli śmierdzi naokoło - kazałam mojemu mężowi użyć Full Incense Montala, bo wrócił do domu po dwóch dniach, a tuż po Jego wyjściu któryś z naszych psów nie wytrzymał i ... i W dziś poczuł, że na wykładzinie podczas Jego nieobecności coś niepokojącego się działo, a że nic na to nie można było poradzić, pomógł sobie Montalem
Jak najbardziej
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.