Szkoła wizażu i fryzjerstwa warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-09, 15:58   #1
Adrianrynkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Lightbulb

Szkoła wizażu i fryzjerstwa warszawa


Witajcie, mam na imię Adrian mam 18 lat i zastanawiam się nad wyborem szkoły wizażu. Od zawsze lubiłem robić make-up i fryzurę młodszej siostrze, a pózniej cykałem jej fotki haha. Według moich maturalnych przedmiotów, po maturze mogę studiować prawo, administrację, zarządzanie czyli jednym słowem - nuda. Dlatego chcę postawić swój los na jedną kartę i zostać wizażystą albo fryzjerem. Sęk w tym, że nie miałem z zadym z tych fachów do czynienia. Niby w szkołach można się nauczyć wszystkiego od podstaw i w ogóle. Ale jak to wygląda w praktyce? Zastanawiam się nad Beauty art w Warszawie albo u Dziewulskich (tam dochodzi jeszcze charakteryzacja). Myślicie, że z moją bujna wyobraźnią i oryginalnością, a także inteligencją (nie boję się tego powiedzieć) zdołam nauczyć się do zawodu w rok? Może polecicie inne szkoły, kierunki lub wypowiecie się o którejś ze szkół, do której chcę iść?
Adrianrynkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 16:58:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.