Brak wzwodu z nową partnerką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-24, 00:48   #1
Meniu24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2

Brak wzwodu z nową partnerką


Witam wszystkich. Mam problem który mnie dręczy od dłuższego czasu, ale zacznę od początku.

Na wstępie proszę o doczytanie historii do końca.

Moją byłą dziewczynę poznałem w wieku 17 lat w Sierpniu, we Wrześniu oficjalnie zaczęliśmy być parą, a w Listopadzie mieliśmy pierwszy stosunek, ona w wieku 17 lat miała już dziecko i paru chłopakow z którymi uprawiała seks. Zaczęliśmy próbować w październiku, ale z racji tego że byłem prawiczkiem i strasznie się denerwowalem nie mogłem wywołać pełnego wzwodu i jakimś cudem udało się po miesiącu starań i od tamtego czasu było już dobrze. W Październiku 2016 (ostatni stosunek) po 5 latach związku dziewczyna oświadczyła mi że ma kogoś innego. Zerwaliśmy i urwałem z nią kontakt ale dosyć szybko doszedłem do siebie i w Styczniu 2017 poznałem dziewczynę, a od lutego jesteśmy parą. Bardzo dobrze nam się układa. Ma ona 17 lat i jest dziewicą. Ja myśląc że jestem bardziej doświadczony, sądziłem że wprowadzę ją w świat seksu. Nasz pierwszy raz miał być w Sierpniu - podkresle "miał", bo od Sierpnia próbujemy i nie idzie. Za każdym razem, kiedy Ona jest gotowa i czuję że mi "Stoi" nagle serce zaczyna mi bić jak szalone i mimo podniecenia penis mi opada. Są dni kiedy stoi jak maszt i wiem że mógłbym to zrobić, ale ona nie chce w danym dniu. Praktycznie każdą noc co u niej śpię robię jej dobrze ustami i podczas tego czuje ze mi stoi i się podniecam, ale jak jest możliwość to jest klapa. Co może być nie tak? Sam się zadowalam raz na tydzień, czasami dwa, więc wątpię że to z nadmiaru, ale nie wiem na pewno? Nie chce brać tabletek w wieku 24 lat ale chyba będę musiał żeby się odblokować? A może jest jakieś inne rozwiązanie? Alkohol odpada-próbowałem. Podnieca mnie o wiele bardziej niż poprzednia i jest dla mnie najpiękniejsza, więc brak pociągu też odpada. (P. S. Ja mam 100 kg i 188cm wzrostu, a ona 40 kg i 163cm)
Meniu24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 21:41   #2
focus94
Raczkowanie
 
Avatar focus94
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 110
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Masz problem z utrzymaniem wzwodu tylko przed stosunkiem penetralnym? Jak z seksem oralnym w Twoją stronę, też jest problem?
__________________
"Ja bym kota nie wziął
na weekend
A Ty mi chciałaś serce oddać
na wieczność"
focus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 09:49   #3
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Śmierdzi trollem lub problemami z psychiką.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 11:16   #4
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

masz jakiś wewnętrzny problem który Cię blokuje..
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 19:07   #5
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Nie wiem czy pisać bo to trochę jakby współudział w próbie zdeprawowania nieletniej ...

Zwróć uwagę że zetknąłęś się już drugi raz z podobnym problemem. Prawdopodobnie poziom stresu towarzyszący Ci przy nowych partnerkach jest na tyle duży, że skutecznie zabija efekty jakie powinno wywołać podniecenie i jest to zjawiskiem absolutnie normalnym. W obecnej sytuacji sprawę pogarsza fakt, że dziewczyna jest dziewicą. Zapewne nie chciałbyś wyrządzić jej krzywdy, sprawić bólu itd. Stąd też zapewne zdajesz sobie sprawę, że,, gwałtowne wtargnięcie", które mógłbyś zastosować kiedy wyczuwasz swoją gotowość zdecydowanie nie wchodzi w grę. Nie mam za bardzo innej rady niż taka, że po prostu aby wszystko poszło ,,samiec" w Twojej głowie musi pokonać ,,myśliciela". Podnieć ją mocno, choćby tak jak piszesz ustami i wkrocz nieco energiczniej, najwyżej się wycofasz.

Przy tym nie wiem jak jest u Ciebie, u mnie nie opada całkiem ,,w sekundę" nawet przy stresie
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 18:43   #6
Meniu24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Aż tak od razu nie opada, ale po mału staje się coraz... Miękciejszy. Chcemy dzisiaj spróbować po raz kolejny. Staram się myśleć pozytywnie ale gdzieś tam głęboko mam tą myśl że może być coś nie tak. Jeżeli dzisiaj się uda to spróbuję tabletek. Wiem że jak raz się uda to później już nie będzie problemu, a co do stresu to serce wali mi jak szalone, ale teraz spróbuję zanim zacznę się stresować.
Meniu24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 22:36   #7
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Cytat:
Napisane przez Meniu24 Pokaż wiadomość
Aż tak od razu nie opada, ale po mału staje się coraz... Miękciejszy. Chcemy dzisiaj spróbować po raz kolejny. Staram się myśleć pozytywnie ale gdzieś tam głęboko mam tą myśl że może być coś nie tak. Jeżeli dzisiaj się uda to spróbuję tabletek. Wiem że jak raz się uda to później już nie będzie problemu, a co do stresu to serce wali mi jak szalone, ale teraz spróbuję zanim zacznę się stresować.
serio ?
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-03, 10:35   #8
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Sytuacja podobna do tego co miałam z moim obecnym mężem na początku związku. Tak sie stresował, że mu penis opadał jak nakładał prezerwatywę. Albo konczył przy dotknięciu. Tłumaczyłam sobie tym, ze pewnie nie miał dużo seksu i tyle.Dziewczyna jak mądra to zrozumie. Co do tabletek to ok, mozesz spróbować ale jedynie te ziołowe.
antfito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 13:31   #9
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Nie jest tak,że jedynie sildenafil działa?
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 05:58   #10
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Nie bo mój przetestował i nie tylko sildenafil daje dobre efekty. Gdyby tak było to nie byłoby tylu ziołowych tabletek na erekcję bo nikt by nie chciał tego brać. Poza tym autor jest młody, to jedynie chwilowa sytuacja bo się stresuje ta wiec po co ma brać viagrę? Bez sensu.
antfito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 12:09   #11
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Tak z ciekawości to jakie brał?
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 07:32   #12
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Man tabs, potem cum on. Obie tabletki pomogły. Tyle,ze sytuacja była trochę inna bo miał problemy z erekcją przez stresy w pracy No ale w sumie tutaj jest stres i tutaj stres.
antfito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 12:36   #13
monikazaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 18
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Przyczyn może być kilka. Zakładam, że jesteś impotentem - to możliwe, sporo ludzi w pewnym wieku miewa coś takiego. Wtedy najlepiej zaopatrzyć się w jakieś środki. Nie chcę wchodzić w szczegóły, najpopularneijsza to ta niebieska tabletka oparta na sildenafil. Bardzo dobre są też te zawierające L-Arginina - to co wyżej zostało zaproponowane. Dorzuce od siebie jeszcze man tabs lub penis complete. Fakt, dziwne nazwy, ale same środki efektywne.
monikazaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 12:59   #14
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Cytat:
Napisane przez monikazaj Pokaż wiadomość
Przyczyn może być kilka. Zakładam, że jesteś impotentem - to możliwe, sporo ludzi w pewnym wieku miewa coś takiego. Wtedy najlepiej zaopatrzyć się w jakieś środki. Nie chcę wchodzić w szczegóły, najpopularneijsza to ta niebieska tabletka oparta na sildenafil. Bardzo dobre są też te zawierające L-Arginina - to co wyżej zostało zaproponowane. Dorzuce od siebie jeszcze man tabs lub penis complete. Fakt, dziwne nazwy, ale same środki efektywne.
No nie. Nie jest. Wszak człowiek pisze, że czuje jak mu stoi. Z tą impotencją z przyczyn obiektywnych sprawa jest dość prosta. Jeśli facet budzi się dość regularnie w nocy/rano z konkretnym wzwodem znaczy, że fizycznie wszystko z nim OK, a clue problemu leży tylko i wyłącznie w głowie.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 13:57   #15
monikazaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 18
Dot.: Brak wzwodu z nową partnerką

Być może tak jest.Nie doczytałam. Jeśli rzeczywiście ma wzwód w nocy to faktycznie może być tutaj problem w głowie a nie w sferze fizycznej. Dla pewności jednak przetestowałabym jednak jakąś tabletkę.
monikazaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-18 14:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.