Promocje w Sephorze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 09:30   #1
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier

Promocje w Sephorze


Nie wiem czy przypadkiem nie było juz takiego wątku (przeszukiwania niczego nie wykazałay ) jeżeli tak, to poprosze Demonika lub Rachelę o połaczenie wątków...za co z góry przepraszam

Ale ale... o co mi własciwie chodzi. Ostatnio sephora miewa dość ciekawe promocje esemesowe . dostałam właśnie przed chwilką takiego jednego smska w którym proponują mi 20 % upustu na cały asortyment do makijażu i 30 % na wybrane zapachy.....nie wiecie przypadkiem o które zapachy tu chodzi?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 10:03   #2
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Nie wiem czy przypadkiem nie było juz takiego wątku (przeszukiwania niczego nie wykazałay ) jeżeli tak, to poprosze Demonika lub Rachelę o połaczenie wątków...za co z góry przepraszam

Ale ale... o co mi własciwie chodzi. Ostatnio sephora miewa dość ciekawe promocje esemesowe . dostałam właśnie przed chwilką takiego jednego smska w którym proponują mi 20 % upustu na cały asortyment do makijażu i 30 % na wybrane zapachy.....nie wiecie przypadkiem o które zapachy tu chodzi?
Nie wiem o jakie tym razem,ale jac dostałam -30% na Hypnose jakiś czas temu
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 10:17   #3
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Promocje w Sephorze

a ja żadnego smsa nie dostałam
może chodzi o początek wyprzedaży, wtedy mają -30% (a może czasem i więcej?) na niektóre zapachy ustawione na osobnych półeczkach...
Czekam niecierpliwie na relację co tam za cuda przeceniają, sama się z domu ruszyć niestety nie mogę, bo mam tyle roboty przed sesją, że chyba dopiero na Sylwestra wyjdę z domu
i 20% na kolorówkę... ach!
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 10:35   #4
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Nie wiem o jakie tym razem,ale jac dostałam -30% na Hypnose jakiś czas temu
tak, tak, burn, było przed Świętami coś takiego, ale to nie o tę promocję chodzi. Wtedy było chyba 15% na wszystko i po 30 % na hypnose i chyba jakiegoś bossa meskiego. Ta jest ważna do 31.XII

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
a ja żadnego smsa nie dostałam
może chodzi o początek wyprzedaży, wtedy mają -30% (a może czasem i więcej?) na niektóre zapachy ustawione na osobnych półeczkach...
Czekam niecierpliwie na relację co tam za cuda przeceniają, sama się z domu ruszyć niestety nie mogę, bo mam tyle roboty przed sesją, że chyba dopiero na Sylwestra wyjdę z domu
i 20% na kolorówkę... ach!
Też się właśnie Tulipanko nad tym zastanawiam. Z koloróweczki wszystko...hmmmm.....20% to zawsze coś. No i te 30% na wybrane zapachy.... Ciekawe tylko czy w każdej sephorze asortyment tych "wybranych zapachów" jest taki sam....ale myślę, że tak. Chyba jutro się wybiorę do sephory i zobaczę, tym bardziej, że promocja trwa tylko do końca grudnia. A... i jeszcze jedno, nic w smsie nie było o tym, że promocja ważna tylko z smsem...
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 10:42   #5
PolaH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 69
Dot.: Promocje w Sephorze

W zeszłym roku kupiłam na takiej wyprzedaży Oriental Summer za jakąś niewielką kwotę. Ciekawe co będzie przecenione w tym roku... no i ta kolorówka kusi
PolaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 10:57   #6
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Promocje w Sephorze

To prawda, przed świętami była promocja na te 2 konkretne zapachy (Hypnose Lancome oraz Boss Selection).
Skorzystałam i cały czas cieszę się moim upłynnionym budyniem waniliowo-bananowym
Tylko uwaga, nie wiem czy wszyscy wiedzą... Promocja obejmowała tylko i wyłącznie perfumy we flakonach. Nie było mozliwości zakupienia balsamu czy żelu z tej samej linni zapachowej, o zestawach w ogóle nie wspominając

No i kolejny wątek... Skoro jest promocja 2W cenie 1 na produkty Sephory to czy te produkty mają być identyczne czy też moga być inne opcje kolorystyczne (cienie, tusze), zapachowe (żele, perfumy) albo inne rodzaje (np pędzel nr 16 i 17).
Okazuje się, że w każdej Sephorze widzieli to jakoś inaczej No i to nieszczęsne "okazywanie esemesa" ...
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:19   #7
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Też się właśnie Tulipanko nad tym zastanawiam. Z koloróweczki wszystko...hmmmm.....20% to zawsze coś. No i te 30% na wybrane zapachy.... Ciekawe tylko czy w każdej sephorze asortyment tych "wybranych zapachów" jest taki sam....ale myślę, że tak. Chyba jutro się wybiorę do sephory i zobaczę, tym bardziej, że promocja trwa tylko do końca grudnia. A... i jeszcze jedno, nic w smsie nie było o tym, że promocja ważna tylko z smsem...
O, właśnie dostałam smsa Rzeczywiście do końca grudnia... Jak się wybierzesz jutro, napisz proszę co mają, może wyciągnę mamę i szybko przelecę się z nią na błyskawiczne zakupy, takiej okazji nie można przegapić A może tak zadzwonić do nich i zapytać co mają w promocji...

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
No i kolejny wątek... Skoro jest promocja 2W cenie 1 na produkty Sephory to czy te produkty mają być identyczne czy też moga być inne opcje kolorystyczne (cienie, tusze), zapachowe (żele, perfumy) albo inne rodzaje (np pędzel nr 16 i 17).
Okazuje się, że w każdej Sephorze widzieli to jakoś inaczej No i to nieszczęsne "okazywanie esemesa" ...
Jak była promocja 2w1, to pani poinformowała mnie, że druga rzecz ma być tańsza (ta gratis) albo w tej samej cenie, ale musi to być ten sam produkt, ewentualnie w innym kolorze, więc można było wziąć różne kolory cieni, lakierów itp
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 11:33   #8
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
O, właśnie dostałam smsa Rzeczywiście do końca grudnia... Jak się wybierzesz jutro, napisz proszę co mają, może wyciągnę mamę i szybko przelecę się z nią na błyskawiczne zakupy, takiej okazji nie można przegapić A może tak zadzwonić do nich i zapytać co mają w promocji...
Tulipanko, masz to jak w banku, wszystko opiszę
Też myslałam o tym, żeby tam zadzwonic...tylko zastanawiam sie na ile odpowiedź udzielona przez "sephorowe Panie" będzie wyczerpujaca...o ile w ogóle taką można przez telefon uzyskać
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:41   #9
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Promocje w Sephorze

Była ostatnio ta promocja 2 w cenie 1. Fajna . Skorzystałam z niej . Kupiłam peelingi do ciała. To muszą być dwa takie same prokukty, tj. u mnie peelingi, ale mogłam wziąć dwa różne zapachy. Czyli tak, jak pisała poprzedniczka, np. cienie muszą być z tej samej serii, w jednej cenie, ale mogą to być różne kolory itp.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:43   #10
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Tulipanko, masz to jak w banku, wszystko opiszę
Też myslałam o tym, żeby tam zadzwonic...tylko zastanawiam sie na ile odpowiedź udzielona przez "sephorowe Panie" będzie wyczerpujaca...o ile w ogóle taką można przez telefon uzyskać
Dziękuję czekam w takim razie z niecierpliwością
Podali numer do infolinii, więc może coś tam wiedzą Albo powiedzą jedno, a co rzeczywiście będzie w perfumeriach to druga sprawa... Ja strasznie nie lubię dzwonić w obce miejsca, zawsze mnie to stresuje
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:49   #11
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Tulipanko, masz to jak w banku, wszystko opiszę
Też myslałam o tym, żeby tam zadzwonic...tylko zastanawiam sie na ile odpowiedź udzielona przez "sephorowe Panie" będzie wyczerpujaca...o ile w ogóle taką można przez telefon uzyskać
ja też jestem bardzo ciekawa i będę czekać z niecierpliwością na relację

może warto będzie się zadłużyć ?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 11:56   #12
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Promocje w Sephorze

O promocji wspominają tez na stronie sephory, ale oczywiście nie podaja żadnych szczegółów:
http://www.sephora.pl/klub/promo/promocja/?prodId=3435
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 13:31   #13
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Promocje w Sephorze

O, fajnie by bylo Widze, ze taka promocja dotyvzy wszystkich klientow, nie tylko tych z karta. Choc ja karte mam to smsa nie dostalam zadnego. Ale przed Swietami widzialam zawiszke przy Amor amor: -30% na wybrane zestawy czy cos kolo tego. Ale szybko wyszlam, bo sie spieszylam. Dzis ide so Sephory kupic perfumy to sprawdze co i jak Ale pewnie na zapach, ktory chce kupic, nie bedzie znizki
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 13:46   #14
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
O, fajnie by bylo Widze, ze taka promocja dotyvzy wszystkich klientow, nie tylko tych z karta. Choc ja karte mam to smsa nie dostalam zadnego. Ale przed Swietami widzialam zawiszke przy Amor amor: -30% na wybrane zestawy czy cos kolo tego. Ale szybko wyszlam, bo sie spieszylam. Dzis ide so Sephory kupic perfumy to sprawdze co i jak Ale pewnie na zapach, ktory chce kupic, nie bedzie znizki
Ropuszko, może akurat sie uda
Jak wrócisz daj znać i opisz wszystko
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 13:51   #15
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dziękuję czekam w takim razie z niecierpliwością
Podali numer do infolinii, więc może coś tam wiedzą Albo powiedzą jedno, a co rzeczywiście będzie w perfumeriach to druga sprawa... Ja strasznie nie lubię dzwonić w obce miejsca, zawsze mnie to stresuje
Czyli nie tylko ja mam syndrom stresu słuchwakowego .A co do 2 w cenie 1 to nie stawiali mi żadnych wymagań.Produkt nie musiał być taki sam
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:02   #16
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko ja mam syndrom stresu słuchwakowego .A co do 2 w cenie 1 to nie stawiali mi żadnych wymagań.Produkt nie musiał być taki sam
To ma nawet nazwę? niech jeszcze przeprowadzą badania czy genetycznie to uwarunkowane jest, bo mogłam odziedziczyć po mamie, ona też to ma

Namówiłam mamę, żebyśmy jutro popołudniu się wybrały do Sephory, wobec czego uprasza się wszystkich Wrocławian o pozostanie w domach i nie jechanie w kierunku Carrefour'a, bo jak będą korki, to mam się wkurzy i każe zawracać
oby tylko mieli jakieś ciekawe zapachy... albo lepiej żeby nie mieli
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:21   #17
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Promocje w Sephorze

Ropuszka może wkrótce wróci i wszystko nam opowie
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:38   #18
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Promocje w Sephorze

Tulipanko, obawiam się, że możecie zastać li i jedynie wyczyszczone półki
Mam cichą nadzieję, że chociaż pędzle się uratują, bo wybieram się jutro z mamą do Centrum...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:49   #19
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ropuszka może wkrótce wróci i wszystko nam opowie
Cały czas czekam cierpliwie na Jej relację
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Tulipanko, obawiam się, że możecie zastać li i jedynie wyczyszczone półki
Mam cichą nadzieję, że chociaż pędzle się uratują, bo wybieram się jutro z mamą do Centrum...
No, no! Nie kracz, bo będzie na Ciebie Jak promocja zaczęła się dzisiaj, to do jutra chociaż cokolwiek powinno zostać Albo zaraz tam zadzwonię, powiem, że jutro przybędzie tam Pani Tulipanka i zażądam pochowania wszystkiego do szuflad, żebym mogła kupić co chcę (jeszcze nie wiem co chcę, ale chcę wszystko )
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 19:00   #20
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
No, no! Nie kracz, bo będzie na Ciebie


Nie no, też mam nadzieję, że coś się ostało po dzisiejszej szarży pudernic
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 19:33   #21
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
To ma nawet nazwę? niech jeszcze przeprowadzą badania czy genetycznie to uwarunkowane jest, bo mogłam odziedziczyć po mamie, ona też to ma

Namówiłam mamę, żebyśmy jutro popołudniu się wybrały do Sephory, wobec czego uprasza się wszystkich Wrocławian o pozostanie w domach i nie jechanie w kierunku Carrefour'a, bo jak będą korki, to mam się wkurzy i każe zawracać
oby tylko mieli jakieś ciekawe zapachy... albo lepiej żeby nie mieli
Ja też chyba po mamie to mam,choć ja jestem gorszym niż ona przypadkiem
Ja jadę jutro do Korony,więc drogi nie bedę tamować.Mam nadzieję,że nic ciekawego bo ja jestem spłukana i chyba nie wytrzymam nerwowo jak będzie coś co chciałabym mieć..
A moja rodzicielka upolowała sobie dziś prześliczny eyeliner Guerlain korzystając z -20%.Moze to nie tak fajne jak perfumy ale i tak jej zazdroszczę
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 19:45   #22
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Promocje w Sephorze

Przed chwilą odwiedziłam Sephore w Łodzi i widziałam w promocji wśród damskich perfum m.in.: Kenzo Amour, L'eau par Kenzo, Noa (klasyczne), Emporio femme i Emporio Remix for woman. Ale półki z promocyjnymi zapachami były już raczej pustawe. Także trudno stwierdzić, co można jeszcze znaleźć. Podejrzewam, że w różnych Sephorach coś innego.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 20:33   #23
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Promocje w Sephorze

Kochane Kobitki ja byłam dziś z małżem w Sephorze i melduję co następuje: przy wejściu jest półeczka z wystawionymi zapachami w promocji i dużymi,żółtymi paskami z nadrukowanym - 30% Na półeczce znajdują się Kenzo Jungle, Issey Miyake L'eau D'Issey damskie i męskie. Kenzo Lau par Kenzo męskie na pewno, Hugo Boss męski taka czarna kulka, nie wiem co to Davidoff Cool Water Game i chyba coś jeszcze było, ale skleroza doskwiera i nie pamiętam
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 20:55   #24
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Promocje w Sephorze

Byly jeszcze Miracle, Hypnose, Cool water game, Slonik, Lacoste Femme... wiecej nie pamietam. Niestety moj zapach czyli Rush2 w promocji nie byl, ale mialam znizke 10% - zawsze cos Troche mnie Slonik kusil, ale sie wstrzymalam, bo otoczenie go nie znosi. Generalnie wszedzie starszne pustki, same testery albo tylko jedna pojemnosc, ludzie wszystko wybpili przez Swieta
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 21:38   #25
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Byly jeszcze Miracle, Hypnose, Cool water game, Slonik, Lacoste Femme... wiecej nie pamietam. Niestety moj zapach czyli Rush2 w promocji nie byl, ale mialam znizke 10% - zawsze cos Troche mnie Slonik kusil, ale sie wstrzymalam, bo otoczenie go nie znosi. Generalnie wszedzie starszne pustki, same testery albo tylko jedna pojemnosc, ludzie wszystko wybpili przez Swieta
słoooooooooooooonik?????? ???????? o matko!!!!!
to ja jutro lecę do sephory!!!
A powiedzcie mi moje drogie...ile słonik w sephorze kosztuje w regularnej cenie...taka trzydziesteczka np.?????????
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:00   #26
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Sephorze

trzydziesteczkę słonika to chyba bym nawet kupiła... tak kolekcjonersko....

A do sephory idę, idę - kolorówka mnie kusi
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:17   #27
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A moja rodzicielka upolowała sobie dziś prześliczny eyeliner Guerlain korzystając z -20%.Moze to nie tak fajne jak perfumy ale i tak jej zazdroszczę
Dlaczego mojej mamy kolorówka nie rusza? jedynie tusze kupuje... a szkoda, bo zawsze się ze mną dzieli swoimi kosmetykami Eyeliner musi być śliczny, chociaż jeszcze nie opanowałam obsługi takiego sprzętu

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
Kenzo Amour, L'eau par Kenzo, Noa (klasyczne), Emporio femme i Emporio Remix for woman
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kenzo Jungle, Issey Miyake L'eau D'Issey damskie i męskie. Kenzo Lau par Kenzo męskie na pewno, Hugo Boss męski taka czarna kulka, nie wiem co to Davidoff Cool Water Game
to się Burn ucieszy

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Miracle, Hypnose, Cool water game, Slonik, Lacoste Femme...
czyli nic, co by mi się podobało jedyny zapach z tych, który lubię, to Amour, ale jego już mam...
Nic, na kolorówkę się rzucę... jutro albo pojutrze, bo rodzicielka plany zmienia... wykupią, wyyyykupią mi wszystko!
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:23   #28
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Promocje w Sephorze

Ech Słonik a może i jeszcze cos ciekawego!? A ja jestem bez grosza przy duszy
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:30   #29
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Promocje w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
słoooooooooooooonik?????? ???????? o matko!!!!!
to ja jutro lecę do sephory!!!
A powiedzcie mi moje drogie...ile słonik w sephorze kosztuje w regularnej cenie...taka trzydziesteczka np.?????????
O, i ja jestem ciekawa ile kosztuje 30ml Słonia w Sephorze, bo też mnie kusi
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:47   #30
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Promocje w Sephorze

Na stronie Pedetu podają, że cena rynkowa 30ml to 219 zł... czyli mniej więcej pewnie tyle się trzeba spodziewać
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 20:26:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.