Wiosenny zakup - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 13:54   #31
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Wiosenny zakup

buty sakiewki
jak dla mnie okropne
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:01   #32
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Wiosenny zakup

Tragedii nie ma
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:12   #33
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez Mia1989 Pokaż wiadomość
Niby wiem, że grunt żeby mi się podobało, ale jak wszyscy co do jednej osoby piszą , że są nieładne to zastanawiam się czy wszystko wporządku z moim gustem i czy są warte 140zł...
To moze ja Cie pociesze ostatniej wiosny bardzo duzo kobiet w UK latalo w takich butach i juz zaczyna byc widac w sklepach tego typu butki,ja sama mam bardzo podobne 2 pary i jak bylam w pl to sporo osob zerkalo na moje buty ale ja to szczerze mialam w nosie
nie wiem czemu tylko jest tak,ze to co w swiecie jest fajne i modne to w pl jest od razu beee a jak pojawi sie po kilku latach w pl ( gdzie w swiecie weszlo juz zupelnie co innego) to jest fajne
i teraz mozecie mnie powiesic i nie pozostawic suchej nitki ale niestety taka jest prawda
tym bardziej widac,ze jak dziewczyny sa naprawde fajnie i oryginalnie ubrane(to co w swiecie jest norma) to dziwnie sie na nie patrza a jak idzie dziewczyna ubrana przecietnie i zwyczajnie to slychac zachwyty
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:36   #34
Mia1989
Raczkowanie
 
Avatar Mia1989
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 254
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To moze ja Cie pociesze ostatniej wiosny bardzo duzo kobiet w UK latalo w takich butach i juz zaczyna byc widac w sklepach tego typu butki,ja sama mam bardzo podobne 2 pary i jak bylam w pl to sporo osob zerkalo na moje buty ale ja to szczerze mialam w nosie
nie wiem czemu tylko jest tak,ze to co w swiecie jest fajne i modne to w pl jest od razu beee a jak pojawi sie po kilku latach w pl ( gdzie w swiecie weszlo juz zupelnie co innego) to jest fajne
i teraz mozecie mnie powiesic i nie pozostawic suchej nitki ale niestety taka jest prawda
tym bardziej widac,ze jak dziewczyny sa naprawde fajnie i oryginalnie ubrane(to co w swiecie jest norma) to dziwnie sie na nie patrza a jak idzie dziewczyna ubrana przecietnie i zwyczajnie to slychac zachwyty
No to fakt troche pocieszyłaś mnie
__________________
'Moda przemija, styl pozostaje.'
Coco Chanel
Mia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:41   #35
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez Mia1989 Pokaż wiadomość
To w żadnym wypadku nie są kozaki, tylko wiosenne botki.
Okej. W takim razie połączenie botków z dziurą na palce uważam za dziwne i niepraktyczne.

A tak poza tym- jeśli Ci się naprawdę podobają, to nie przejmuj się naszymi opiniami. Co innego, gdybyś kupiła białe kozaczki w szpic i opinie byłyby naprawdę dające do myślenia. Mi się takie buty średnio podobają, ale to Ty masz się w nich dobrze czuć.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 14:52   #36
marry poppins
Raczkowanie
 
Avatar marry poppins
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 155
Dot.: Wiosenny zakup

Bardzo brzydkie
__________________
This is a journey, into the horizon,
hope you can see that, if its real to you,
we can meet on the other side,
on the other side...
marry poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:23   #37
misiap
Raczkowanie
 
Avatar misiap
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 277
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
buty sakiewki
jak dla mnie okropne
Idealnie określiłaś charakter butów: sakiewki Podobnie uważam, buty są okropne. Widziałam w tv czy na zdjęciach gwiazdy które miały tego typu buty, jednak prezentowały się o niebo lepiej. Twój model po prostu jest brzydki.
__________________
misiap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 18:43   #38
madzia_cz7
Raczkowanie
 
Avatar madzia_cz7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 256
Dot.: Wiosenny zakup

Mierzyłam je wczoraj i są wygodne są to buty "dla wybranych" bo nie każda dziewczyna będzie miała je odwagę i chęć założyć. Jak najbardziej polecam dla osób, które lubią niecodzienne dodatki mi się podobają
madzia_cz7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:44   #39
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Wiosenny zakup

Bardzo madra wypowiedz
lepiej bym tego nie ujela tak sa to butki dla wybranych,lubiacych nowoczesny styl,nie lubiacych nudy dziewczyn

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Mia1989 Pokaż wiadomość
No to fakt troche pocieszyłaś mnie
nie ma sprawy
tylko strasznie draznia mnie wypowiedzi,ze jak cos jest nowe i jeszcze nie doszlo do polski to jest brzydkie i najgorsze az krew sie we mnie gotuje

badz oryginalna i niepowtarzalna i nos je smialo identyczne tylko niebieskie widzialam u dziewczyny na nogach do krotkich szortow z wysokim stanem i zwyklego ,prostego t-shirta i wygladala olsniewajaco widac po lydkach ,ze jestes szczupla wiec te butki nog Ci nie skroca
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:56   #40
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Bardzo madra wypowiedz
lepiej bym tego nie ujela tak sa to butki dla wybranych,lubiacych nowoczesny styl,nie lubiacych nudy dziewczyn

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


nie ma sprawy
tylko strasznie draznia mnie wypowiedzi,ze jak cos jest nowe i jeszcze nie doszlo do polski to jest brzydkie i najgorsze az krew sie we mnie gotuje

badz oryginalna i niepowtarzalna i nos je smialo identyczne tylko niebieskie widzialam u dziewczyny na nogach do krotkich szortow z wysokim stanem i zwyklego ,prostego t-shirta i wygladala olsniewajaco widac po lydkach ,ze jestes szczupla wiec te butki nog Ci nie skroca

Wydaje mi się, że tego typu butki weszły już w zeszłym roku (chodzi mi o sandały z takim wykończeniem), więc to nie jest wcale nowość. I nikt tu nie twierdzi, że nowe i dlatego brzydkie, to co modne wcale nie musi być ładne Po prostu różni ludzie- różne gusta, autorka wieszaka wystawiła butki do oceny to je ludzie oceniają. Wam się podobają i okej Jak autorka czuje się w nich dobrze to niech nosi
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:19   #41
Modna_Lala
Raczkowanie
 
Avatar Modna_Lala
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Europy
Wiadomości: 174
Dot.: Wiosenny zakup

Albo coś jest eleganckie albo kiczowate. Na dyskotekę do remizy będą idealne, pasować będą także do podrzędnego lokalu w dużym mieście Stylizacja zaproponowana przez stylistkę wszystkich stylistek jest pierwszorzędna- szorty ja bym dołożyła jeszcze różowy top i krótką kurteczkę jeansową. Odpowiedź na Twoje pytanie w opisie wieszaka-te buty są dramatyczne!!!Jeśli masz okazję to je oddaj jak najszybciej...chociaż zapewne będą się podobały opalonym na pomarańcz "chłopakom" i stylistce wszystkich stylistek
Modna_Lala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 20:41   #42
Mia1989
Raczkowanie
 
Avatar Mia1989
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 254
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez Modna_Lala Pokaż wiadomość
Albo coś jest eleganckie albo kiczowate. Na dyskotekę do remizy będą idealne, pasować będą także do podrzędnego lokalu w dużym mieście Stylizacja zaproponowana przez stylistkę wszystkich stylistek jest pierwszorzędna- szorty ja bym dołożyła jeszcze różowy top i krótką kurteczkę jeansową. Odpowiedź na Twoje pytanie w opisie wieszaka-te buty są dramatyczne!!!Jeśli masz okazję to je oddaj jak najszybciej...chociaż zapewne będą się podobały opalonym na pomarańcz "chłopakom" i stylistce wszystkich stylistek
Hmm powiem tak, można o nich faktycznie powiedzieć ze są niepraktyczne, że inne, że skracają nogi itd. ale napewno nie że są tandetne, kiczowate moim zdaniem te buty(https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=30298 ) idealnie nadają się na impreze w remizie i tylko w remizie.
__________________
'Moda przemija, styl pozostaje.'
Coco Chanel

Edytowane przez Mia1989
Czas edycji: 2012-01-31 o 20:42
Mia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:42   #43
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To moze ja Cie pociesze ostatniej wiosny bardzo duzo kobiet w UK latalo w takich butach i juz zaczyna byc widac w sklepach tego typu butki,ja sama mam bardzo podobne 2 pary i jak bylam w pl to sporo osob zerkalo na moje buty ale ja to szczerze mialam w nosie
nie wiem czemu tylko jest tak,ze to co w swiecie jest fajne i modne to w pl jest od razu beee a jak pojawi sie po kilku latach w pl ( gdzie w swiecie weszlo juz zupelnie co innego) to jest fajne
i teraz mozecie mnie powiesic i nie pozostawic suchej nitki ale niestety taka jest prawda
tym bardziej widac,ze jak dziewczyny sa naprawde fajnie i oryginalnie ubrane(to co w swiecie jest norma) to dziwnie sie na nie patrza a jak idzie dziewczyna ubrana przecietnie i zwyczajnie to slychac zachwyty
niestety musze sie z tym zgodzicpisze niestety poniewaz wytykanie palcami "innosci" jest nasza cecha narodowa>nie chodzi tylko o czesci garderoby ale kolor wlosow, makijaz itd.

Buty wg mnie sa paskudne ale podobac maja sie Tobie.Kwestia ich "praktycznosc" nie powinna byc przedmiotem sporu gdyz nie sa to buty zimowe.Kozaki mozna nosic latem i ten fason jest wlasnie do tego stworzony.Choc nie jestem fanka peep toe kozakow i tych w zyciu bym nie kupila/zalozyla to takie ze zdjecia zalaczonego moze bylabym w stanie przygarnac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg New-Elegant-Peep-Toe-Boots-summerr-2011-_D.jpg (23,2 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2012-01-31 o 20:53
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:52   #44
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
niestety musze sie z tym zgodzicpisze niestety poniewaz wytykanie palcami "innosci" jest nasza cecha narodowa>nie chodzi tylko o czesci garderoby ale kolor wlosow, makijaz itd.

Buty wg mnie sa paskudne ale podobac maja sie Tobie.
Z pierwsza czescia Twojej wypowiedzi zgadzam sie idealnie
w Londynie podoba mi sie to,ze dziewczyny chodza ubrane rozniasto i nikt sie na nie nie patrzy i nie wytyka palcami ale nie w polsce niestety

w UK ludzie ktorzy sie nie znaja rozmawiaja ze soba jak by sie znali i wala sobie na Ty bez wzgledu na wiek i to jest normalne i fajne a w polsce to patrza sie jak na czubka jak do kogos sie odezwiesz wiec o czym tu mowa
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:54   #45
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Z pierwsza czescia Twojej wypowiedzi zgadzam sie idealnie
w Londynie podoba mi sie to,ze dziewczyny chodza ubrane rozniasto i nikt sie na nie nie patrzy i nie wytyka palcami ale nie w polsce niestety

w UK ludzie ktorzy sie nie znaja rozmawiaja ze soba jak by sie znali i wala sobie na Ty bez wzgledu na wiek i to jest normalne i fajne a w polsce to patrza sie jak na czubka jak do kogos sie odezwiesz wiec o czym tu mowa
cos o tym wiem

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2012-01-31 o 21:11
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:56   #46
Modna_Lala
Raczkowanie
 
Avatar Modna_Lala
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Europy
Wiadomości: 174
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To moze ja Cie pociesze ostatniej wiosny bardzo duzo kobiet w UK latalo w takich butach i juz zaczyna byc widac w sklepach tego typu butki,ja sama mam bardzo podobne 2 pary i jak bylam w pl to sporo osob zerkalo na moje buty ale ja to szczerze mialam w nosie
nie wiem czemu tylko jest tak,ze to co w swiecie jest fajne i modne to w pl jest od razu beee a jak pojawi sie po kilku latach w pl ( gdzie w swiecie weszlo juz zupelnie co innego) to jest fajne
i teraz mozecie mnie powiesic i nie pozostawic suchej nitki ale niestety taka jest prawda
tym bardziej widac,ze jak dziewczyny sa naprawde fajnie i oryginalnie ubrane(to co w swiecie jest norma) to dziwnie sie na nie patrza a jak idzie dziewczyna ubrana przecietnie i zwyczajnie to slychac zachwyty
No to jest komentarz zasługujący na wyróżnienie "W świecie" <lol> mówisz o Londynie????????Bywam w Anglii dość często i jak już pisałam wcześniej w takim oto uroczym obuwiu i wyszukanych strojach można głównie zobaczyć polskie emigrantki, które udają fashionistki lansując się przed New Lookiem i Primarkiem. Pchają wózki z dzieciakami w kabaretkach, kozaczkach, szorcikach, topach do połowy brzucha i za ciasnych w pasie jeansach. Moda za 10 funciaków prosto z londyńskiego świata na polską ulicę, a częściej na przydrożną, leśną ścieżkę w małej miejscowości. Niestety taka jest prawda-mam oczy to widzę A co do tych achów i ochów-jaka to w Anglii jest tolerancja, jak to nie ma rasizmu, pełna akceptacja, uśmiechy do obcych ludzi itp...- to jest dopiero zaściankowe myślenie. Anglicy to naród pozorantów- jeśli się zna angielski i jest się w miarę inteligentnym to wystarczy chwilkę z nimi porozmawiać, pobyć, posłuchać i niestety czar pryska. Współpracuje z tymi ludźmi i powiem szczerze-wolę polską szczerość niż angielską "dżentelmeńską"obłudę z d....y.

Edytowane przez Modna_Lala
Czas edycji: 2012-01-31 o 21:01
Modna_Lala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:57   #47
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez Mia1989 Pokaż wiadomość
Hmm powiem tak, można o nich faktycznie powiedzieć ze są niepraktyczne, że inne, że skracają nogi itd. ale napewno nie że są tandetne, kiczowate moim zdaniem te buty(https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=30298 ) idealnie nadają się na impreze w remizie i tylko w remizie.
TA panna wyzej sie nie przejmuj bo panna MODNA LALA mysli ,ze ma najlepszy gust a widac po jej wieszakach jak zreszta zauwazylas ,ze jest inaczej
tej pannie podobaja sie sweterki takie gdzie starsze babki w UK w nie sie zaopatruja pozatym te butki kiczowate cale w cekiny a`la z Dico z pola mowia same za siebie
tak wiec nos je smialo i olewaj to co pisza inni,butki sa dosc ``bogate`` tak wiec stroj musi byc prosty a SZorty i biala koszulki sa na lato a nie na teraz MODNA LALO
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:00   #48
Bulleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 208
Dot.: Wiosenny zakup

O nein.. nie w moim stylu.
Bulleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:08   #49
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez Mia1989 Pokaż wiadomość
Hmm powiem tak, można o nich faktycznie powiedzieć ze są niepraktyczne, że inne, że skracają nogi itd. ale napewno nie że są tandetne, kiczowate moim zdaniem te buty(https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=30298 ) idealnie nadają się na impreze w remizie i tylko w remizie.
ciekawe co zatem powiesz o takich?tez do remizy??no pan Louboutin by pewnie z radoscia zaprojektowal taka kolekcje z dedykacja dla chlopcow z remizy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5838A441.jpg (10,6 KB, 17 załadowań)
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 21:14   #50
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez Modna_Lala Pokaż wiadomość
.....A co do tych achów i ochów-jaka to w Anglii jest tolerancja, jak to nie ma rasizmu, pełna akceptacja, uśmiechy do obcych ludzi itp...- to jest dopiero zaściankowe myślenie. Anglicy to naród pozorantów- jeśli się zna angielski i jest się w miarę inteligentnym to wystarczy chwilkę z nimi porozmawiać, pobyć, posłuchać i niestety czar pryska. Współpracuje z tymi ludźmi i powiem szczerze-wolę polską szczerość niż angielską "dżentelmeńską"obłudę z d....y.
taa ciekawe od kiedy tutaj nie ma rasizmu?! chcialabym tolerancja oraz obojetnosc wobec tego co drugi czlowiek nosi /jak wyglada nie maja raczej ze soba wiele wspolnego w tym przypadku
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:14   #51
0Icia
Zadomowienie
 
Avatar 0Icia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego Ramiona
Wiadomości: 1 656
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez Modna_Lala Pokaż wiadomość
No to jest komentarz zasługujący na wyróżnienie "W świecie" <lol> mówisz o Londynie????????Bywam w Anglii dość często i jak już pisałam wcześniej w takim oto uroczym obuwiu i wyszukanych strojach można głównie zobaczyć polskie emigrantki, które udają fashionistki lansując się przed New Lookiem i Primarkiem. Pchają wózki z dzieciakami w kabaretkach, kozaczkach, szorcikach, topach do połowy brzucha i za ciasnych w pasie jeansach. Moda za 10 funciaków prosto z londyńskiego świata na polską ulicę, a częściej na przydrożną, leśną ścieżkę w małej miejscowości. Niestety taka jest prawda-mam oczy to widzę A co do tych achów i ochów-jaka to w Anglii jest tolerancja, jak to nie ma rasizmu, pełna akceptacja, uśmiechy do obcych ludzi itp...- to jest dopiero zaściankowe myślenie. Anglicy to naród pozorantów- jeśli się zna angielski i jest się w miarę inteligentnym to wystarczy chwilkę z nimi porozmawiać, pobyć, posłuchać i niestety czar pryska. Współpracuje z tymi ludźmi i powiem szczerze-wolę polską szczerość niż angielską "dżentelmeńską"obłudę z d....y.
zgadzam się, w 100%

jeżeli chodzi o wieszak - nie w moim stylu, mało praktyczne buty, i na pewno nie niepowtarzalne
__________________
Wymieniam się
0Icia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:17   #52
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Wiosenny zakup

Do modnej lali nie wiem gdzie bywasz ale na pewno nie w londynie bo tu kobiety chodza ubrane roznie i maja to w powazaniu jak wygladaja,jedne chodza stylowo ubrane inne chodza stylowo inaczej ubrane i maja to wszystko w powazaniu i jedyne oczy jakie dziwnie na nich patrza to sa oczy polaczkow
co do primarka to widze ze jest to twoj chyba sklep skoro zagladasz do niego i umieszczasz wieszaki na szafie np a na innych tak psioczysz
co do anglikow to nawet jak sa falszywi to powiedza ci to prosto w oczy i jak maja ci dac po ryju to ci dadza a nie sa tacy jak my ,ze za plecami i na necie to i owszem ale prosto w twarz to nie za bardzo

pozatym pisz co chcesz swiatowa kobieto ale ja od 7 lat obserwuje tutaj ludzi i jakos widze najlepiej i jakos angielki na codzien nie wygladaja jak z wybiegu wiec nie wiem o czym ty piszesz ale pisz sobie zdrowo dalej
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:34   #53
Mia1989
Raczkowanie
 
Avatar Mia1989
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 254
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
ciekawe co zatem powiesz o takich?tez do remizy??no pan Louboutin by pewnie z radoscia zaprojektowal taka kolekcje z dedykacja dla chlopcow z remizy
Ah nie sory Louboutin bóg bogów wystarczy metka i w każdym szajsie wyjdziesz na ulice.
__________________
'Moda przemija, styl pozostaje.'
Coco Chanel
Mia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:38   #54
Modna_Lala
Raczkowanie
 
Avatar Modna_Lala
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Europy
Wiadomości: 174
Dot.: Wiosenny zakup

Do TAKA JA- nie wiem z jakimi anglikami się zadajesz- czy mówisz o tych z którymi stoisz w kolejce po benefity czy o tych brytyjczykach indyjskiego pochodzenia, których to tak bardzo upodobały sobie polskie emigrantki????? Zapewne chodzimy po tych samych ulicach, ale rozmawiamy i bywamy z innymi ludźmi. Nie mówię o patologii, która daje sobie w ryj z tzw "browarem" w ręku jak napisałaś tylko o ludziach na pewnym poziomie ewolucyjnym Widocznie mam pecha, bo jak widzę w Londynie kobietę wyglądającą jak dama lekkich obyczajów pchającą wózek to niestety zawsze jest to Polka
Modna_Lala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:43   #55
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez Mia1989 Pokaż wiadomość
Ah nie sory Louboutin bóg bogów wystarczy metka i w każdym szajsie wyjdziesz na ulice.
i mowi to ta,ktora w rubryce "Moje modowe marzenia" wpisala buty od Louboutina, po co ci takie skoro to tylko metka??

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2012-01-31 o 22:04
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:44   #56
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wiosenny zakup

Oj, moim zdaniem ta kłótnia jest bezsensu

mnie te buty by się podobały gdyby nie były szare, a np brązowe czy czarne, ale generalnie nie są złe.
Ne traktujcie ich jak białych kozaczków bo to jednak zupełnie inna liga (patrz zdjecia poniżej )

ale fakt, nie pierwszy raz na wizażu spotykam się z krytyką czegoś innego niż klasyka (czyli np nude platformy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg białe kozaczki 1.jpg (21,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg białe kozaczki 2.jpg (19,2 KB, 17 załadowań)
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:58   #57
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Wiosenny zakup

Mi się bardzo nie podobają... dziwne połączenie, nie przemawia do mnie. Ale jak ktoś wcześniej ujął, są gusta i guściki, ważne że autorce się podobają.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:16   #58
blahostka
Raczkowanie
 
Avatar blahostka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 197
Dot.: Wiosenny zakup

hehe. całkiem ciekawy fason. kolorek tylko trochę sprawia, że wydają się kiczowate. ale po bliższym przyjrzeniu się stwierdzam, że są całkiem ok. ja bym się zabiła na takich obcasach więc podziwiam, że ktoś umie w takich chodzić gdyby były na mniejszym obcasie sama bym je kupiła, najfajniej by wyglądały takie ciemne szare albo karmelowe
blahostka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:36   #59
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Wiosenny zakup

Cytat:
Napisane przez Modna_Lala Pokaż wiadomość
Do TAKA JA- nie wiem z jakimi anglikami się zadajesz- czy mówisz o tych z którymi stoisz w kolejce po benefity czy o tych brytyjczykach indyjskiego pochodzenia, których to tak bardzo upodobały sobie polskie emigrantki????? Zapewne chodzimy po tych samych ulicach, ale rozmawiamy i bywamy z innymi ludźmi. Nie mówię o patologii, która daje sobie w ryj z tzw "browarem" w ręku jak napisałaś tylko o ludziach na pewnym poziomie ewolucyjnym Widocznie mam pecha, bo jak widzę w Londynie kobietę wyglądającą jak dama lekkich obyczajów pchającą wózek to niestety zawsze jest to Polka
No wlasnie swoja prymitywna pokazalas z jakim ludzmi przebywasz i masz racje,ze to nie te same klimaty bo ja rynsztokowego towarzystwa jak i jezyka nie mam.Pozatym nie dam sie wciagnac w twoje kolejne prostackie wojny slowne.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:04   #60
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Wiosenny zakup

Mi się w miarę podobają, ale musisz być ostrożna z doborem ubrań do nich, bo można łatwo przesadzić. Na 1 rzut oka rzeczywiście przypominają trochę 'białe kozaczki', ale jak się im przyjrzeć to są ciekawe, inne (w dobrym tego słowa znaczeniu) i mogą na prawdę świetnie wyglądać
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.