rozpaczliwie potrzebuję pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 10:52   #1
jojo49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Unhappy

rozpaczliwie potrzebuję pomocy!


Mam ogromny problem tekst był trochę za długi, dlatego też daję link z pełnym opisem mojej sytuacji. http://www.biznesforum.pl/rozpaczliw...-vt127147.html Mam nadzieje, ze ktoś to przeczyta. Przepraszam z góry jesli zle wstawiłam watek.
jojo49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 18:41   #2
Aga19891989
Raczkowanie
 
Avatar Aga19891989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 79
Dot.: rozpaczliwie potrzebuję pomocy!

bardzo zasmucił mnie twój post jedyne co mozesz zrobić to za 2 lata kiedy bedziesz pełnoletnia iść do pracy. Teraz zblizaja sie wakacje również mozesz pomyśleć o jakiejś sezonowej pracy, czy też np roznoszenie ulotek. Będziesz miała pieniadze na własne wydatki i odciążysz rodziców. Pracy na lipiec i sierpień możesz zacząć szukać juz teraz. Jak sama piszesz macie ziemię która w ostatecznosci można sprzedać a wiec nie jest tak źle. Ziemia jest zawsze w cenie.
Głowa do góry
Aga19891989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:00   #3
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: rozpaczliwie potrzebuję pomocy!

Straszna sytuacja, to nie do wiary co się dzieje w tym kraju. Czy Twoja mama szuka innej pracy? Uważam że powinna bo obecna sytuacja jest bardzo niezdrowa.

Możesz spróbować dawać korki, jesteś młodziutka więc raczej dużo Ci za to nie zapłacą, ale zawsze to jakiś grosz. Możesz tez pokombinować z pilnowaniem dzieci np w soboty wieczorem kiedy rodzice chcą sobie wyjść. Mam koleżankę która w wieku 16 lat dorabia sobie robiąc koleżankom paznokcie żelowe, ale tu by juz trzeba było zainwestować w materialy i może jakis kurs.

Na rolnictwie/hodowli się nie znam więc Ci nie doradzę.

Trzymaj się
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.