dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-02, 16:29   #1
espa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Unhappy

dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych


Czesc! Mam długie, ładne włosy, które są ciężkie i czego bym nie zrobiła z nimi i tak zawsze będą oklapnięte. Nawet jesli użyję dużej ilości kosmetyków do utrwalenia fryzury, po 15 minutach nie widać efektu. Ciągle chodzę w spiętych, żeby jakoś wyglądać. Ale ile można? Macie jakies pomysły na ścięcie/fryzurę uporczywych włosów :P?
espa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:19   #2
m139
Wtajemniczenie
 
Avatar m139
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 952
Dot.: dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych

ja na Twoim miejscu wypytałabym o dobrą fryzjerkę, która ładnie obcina. I pomaszerowałabym do niej - wtedy fajnie Ci włoski podetnie gdzie trzeba żeby nabrały lekkości i podpowie jak je czesać, żeby był efekt. Pozdrawiam
m139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 13:16   #3
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych

tak jak pisze m139, Twoje włosy potrzebują ręki dobrego fryzjera. Skoro są ciężkie potrzebują pewnie lekkiego cieniowania, które nada im lekkości o objętości A próbowałaś spać w koczku na czubku głowy? To pomaga uzyskać fajną objętość i jeszcze całkiem efektowne fale
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 23:32   #4
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych

Mam identyczny problem. Byłam u kilku fryzjerów i żaden niczego nie wymyślił. Jedna kobieta nawet jak mnie zobaczyła i dotknęła moich włosów powiedziała mi że mam wyjątkowo niepodatne na stylizację włosy i że mam przechlapane pozostaje się tylko przyzwyczaić próbowała coś zdziałać odpowiednim ścięciem i kosmetykami zwiększającymi objętość ale sama stwierdziła że przejde się po wyjściu z salonu 20 minut po ulicy i znowu oklapną. I miała rację.

Mam po prostu bardzo cięzkie, śliskie włosy, bardzo bardzo proste jakbym specjalnie je jeszcze traktowała prostownicą. Inna sprawa że niektóre koleżanki mi zazdroszczą bo chciałyby mieć tak proste włosy jak moje. A ja bym chciała fale
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 22:35   #5
emile445
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Mam identyczny problem. Byłam u kilku fryzjerów i żaden niczego nie wymyślił. Jedna kobieta nawet jak mnie zobaczyła i dotknęła moich włosów powiedziała mi że mam wyjątkowo niepodatne na stylizację włosy i że mam przechlapane pozostaje się tylko przyzwyczaić próbowała coś zdziałać odpowiednim ścięciem i kosmetykami zwiększającymi objętość ale sama stwierdziła że przejde się po wyjściu z salonu 20 minut po ulicy i znowu oklapną. I miała rację.

Mam po prostu bardzo cięzkie, śliskie włosy, bardzo bardzo proste jakbym specjalnie je jeszcze traktowała prostownicą. Inna sprawa że niektóre koleżanki mi zazdroszczą bo chciałyby mieć tak proste włosy jak moje. A ja bym chciała fale
Moje włosy są identyczne!!! Kiedy byłam mala to nosiłam zawsze proste i nic z nimi nie robiłam, ale teraz mam wieksza twarz i wyglądam okropnie!!! Mam zawsze takie mega przyklapniete do twarzy!!! Dlatego zawsze na noc plote sobie warkoczyki i rano mam lekkie fale i włosy są wtedy lekko puszyste( bo jak zaplatam te warkoczyki to uzywam też pianki do włosów takiej push-up) i juz w końcu jak zawsze chce mieć rozpuszczone to codziennie jakoś sobie zaplatam te włosy żeby były rano chociaż lekko lokowane , bo z prostymi jestem nie do zniesienia!! ( jeszcze na dodatek mam odstające uszy)
emile445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 09:19   #6
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych

Cytat:
Napisane przez espa Pokaż wiadomość
Czesc! Mam długie, ładne włosy, które są ciężkie i czego bym nie zrobiła z nimi i tak zawsze będą oklapnięte. Nawet jesli użyję dużej ilości kosmetyków do utrwalenia fryzury, po 15 minutach nie widać efektu. Ciągle chodzę w spiętych, żeby jakoś wyglądać. Ale ile można? Macie jakies pomysły na ścięcie/fryzurę uporczywych włosów :P?
Hej mam identyczne włosy. Zawsze nosiłam pocieniowane, ale ostatnio coś mnie wzięło na jedną długość. Teraz mam włosy do łopatek jednakowej długości i taki sam problem jak Twój. W czwartek jestem umówiona z fryzjerką i wracam do cieniowania

Cytat:
Napisane przez emile445 Pokaż wiadomość
Moje włosy są identyczne!!! Kiedy byłam mala to nosiłam zawsze proste i nic z nimi nie robiłam, ale teraz mam wieksza twarz i wyglądam okropnie!!! Mam zawsze takie mega przyklapniete do twarzy!!! Dlatego zawsze na noc plote sobie warkoczyki i rano mam lekkie fale i włosy są wtedy lekko puszyste( bo jak zaplatam te warkoczyki to uzywam też pianki do włosów takiej push-up) i juz w końcu jak zawsze chce mieć rozpuszczone to codziennie jakoś sobie zaplatam te włosy żeby były rano chociaż lekko lokowane , bo z prostymi jestem nie do zniesienia!! ( jeszcze na dodatek mam odstające uszy)
Ja też próbowałam tego sposobu, ale przy mojej ilości włosów nie zdaje to zupełnie egzaminu. Po rozpleceniu warkoczyków wyglądam jak wkurzony pudel
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 01:05   #7
Filipinka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych

Miałam identyczny problem, włosy były tak przyklapnięte że wyglądały na mokre. Po ścieciu i pocieniowaniu wygląda to zupełnie inaczej, także warto spróbować
__________________
Czas leczy rany a skur***yństwo otwiera oczy
http://wiecznieniedojrzala.bloa.pl/
Filipinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 17:02   #8
Danka22
Raczkowanie
 
Avatar Danka22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 71
Dot.: dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych

Ja również mam włosy ciężkie i grube. Muszę je stopniować zeby nie były oklapnięte ale zaczełam robić trwała dzięki niej moje włosy nie są oklapnięte. Tak wiem włosy się niszczął ale nie ma pomysłu na inna fryzurę
Danka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 14:12   #9
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych

Czytałam ostatnio o takim nowym urządzeniu Rowenty co nazywa się respectissim volum’24 i ma za zasadnie unieść właśnie włosy i utrzymac je tak przez cały dzień. Ktoś może ma i przetestował czy to się sprawdza? Sama mam włosy długie i mało poddatne wiec może to jakiś byłby ratunek .
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:44   #10
Katrin287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 36
Dot.: dobór fryzury do włosów ciężkich i oklapłych

MyaMK ja mam ten volumizer z Rowenty. Moje włosy go lubią, ładnie są uniesione przy samej skórze głowy. Ja to nim nie tylko nadaję objętość ale jak zobaczyłam na filmikach, że można nim też podkręcić włosy to też nim robię loczki na niektórych kosmykach

Espa na youtube na kanale Rowenty są tutoriale na łatwe, ciekawe fryzurki z długich włosów z wykorzystaniem tego volumizera. Zajrzyj sobie tam bo te dziewczyny maja bardzo długie włosy a fryzurki układają sobie świetne. Nie są trudne, kilka już sobie zrobiłam
Katrin287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 18:44:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.