ANTYKONCEPCJA-okres w złym czasie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 07:57   #1
karolina724
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 42
GG do karolina724

ANTYKONCEPCJA-okres w złym czasie


Dziewczyny mam problem,znowu...Otóż biorę 2 opakowanie Vibin.Prze cąłe 1 opak. krwawiłam i to czasem dosc silnie.Gdy zaczełam brac 2 już się uspokoiło. Jednak dzis koncze brac te tablketki kremowe a jutro białe placebo,gdzie powinna w tych 7 dniach wystąpić miesiączka.Kilka dni temu miałąm palmienia i brązową wydzielinę z pochwy,ok to rozumiem ,bo nawet bez hormonow tak miałam.Ale wczoraj normalnie krwawiłam,skąpo,ale zawsze...Dzisiaj natomiast leje się ze mnie,a okres powinnam dopiero dostać od dnia jutrzejszego,bo dziś biorę ostatnią tabletkę zółtą. Czy organizm jeszcze się przyzwyczaja do tabsów i tak wiariuje? Od zawsze mam duze problemy z okresem,ale to mnie troszeńkę zmartwiło
__________________
...Każdy dzień traktuj jak Świeto...!
Włącz ciekawość ! |>|
karolina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 09:56   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: ANTYKONCEPCJA-okres w złym czasie

Cytat:
Napisane przez karolina724 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem,znowu...Otóż biorę 2 opakowanie Vibin.Prze cąłe 1 opak. krwawiłam i to czasem dosc silnie.Gdy zaczełam brac 2 już się uspokoiło. Jednak dzis koncze brac te tablketki kremowe a jutro białe placebo,gdzie powinna w tych 7 dniach wystąpić miesiączka.Kilka dni temu miałąm palmienia i brązową wydzielinę z pochwy,ok to rozumiem ,bo nawet bez hormonow tak miałam.Ale wczoraj normalnie krwawiłam,skąpo,ale zawsze...Dzisiaj natomiast leje się ze mnie,a okres powinnam dopiero dostać od dnia jutrzejszego,bo dziś biorę ostatnią tabletkę zółtą. Czy organizm jeszcze się przyzwyczaja do tabsów i tak wiariuje? Od zawsze mam duze problemy z okresem,ale to mnie troszeńkę zmartwiło
Z ulotki tabletek Vibin:
„Podczas stosowania wszystkich złożonych doustnych preparatów antykoncepcyjnych mogą wystąpić nieregularne krwawienia (plamienia lub krwawienia międzymiesiączkowe), zwłaszcza w pierwszych miesiącach stosowania tabletek. Dlatego ocena nieregularnych krwawień może być miarodajna dopiero po upływie okresu adaptacyjnego o długości odpowiadającej około 3 cyklom.”.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 16:23   #3
Surykotka
Przyczajenie
 
Avatar Surykotka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 23
Dot.: ANTYKONCEPCJA-okres w złym czasie

Przedmówczyni ma rację. Nieregularne krwawienia mogą występować do paru cykli po rozpoczęniu brania tabletek. Organizm potrzebuje trochę czasu do przystosowania się do nowych dawek hormonów. Jeżeli problem ten będzie występował u Ciebie dłużej to skonsultuj się z ginekologiem.
Surykotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 07:16   #4
karolina724
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 42
GG do karolina724
Dot.: ANTYKONCEPCJA-okres w złym czasie

Najgorsze jest to,iż w czwartek właśnie wtedy kiedy wystapił okres,dostałam też pokrzywki,ciagnie się do dziś i rozsiewa po całym ciele. Bardzo nieprzyjemna sprawa.idę dziś do lekarza i modlę się zeby to nie bylo uczulenie na antykoncepcję...
__________________
...Każdy dzień traktuj jak Świeto...!
Włącz ciekawość ! |>|
karolina724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.