Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 12:42   #121
Malutka_25
Raczkowanie
 
Avatar Malutka_25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 37
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez 3metrynadniebem Pokaż wiadomość
Hah, super!

Ale oni to pewnie tylko kropla w morzu oszukanych ogłoszeń... Na olx mojego miasta pojawiają się teraz ogłoszenia z pewnej gazety, wykorzystują nawet logo tej gazety... Wygląda, jakby to naprawdę było od nich. Mnie jednak coś tknęło -> no bo tak sobie pomyślałam, że to porządna gazeta i by ogłoszenie zamieścili u siebie, a nie na jakimś olx Weszłam na stronę gazety i napisałam do nich, czy to nie jest czasem fałszywka - odpisali, że faktycznie ogłoszenie nie jest od nich. Mam nadzieję, że dalej coś z tym zamierzają zrobić, w końcu ktoś wykorzystuje ich logo, a ludzie się nabierają.

Chyba niedługo zostanę olx-owym detektywem
Bardzo dobrze, może dzięki Tobie ktoś uniknie zostania oszukanymtrzeba tępić takie gnidy, które oszukują i naciągają niewinnych ludzi!
Gdybym natrafiła na ten wątek przed wysłaniem zgłoszenia i przelewu na pewno zaoszczędziłabym masę nerwów i kilka wycieczek na komisariat
Malutka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:28   #122
katrine_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Dokladnie tez przed zrobieniem tej glupoty moglam poczytac troche na forach ale niestety za szybko chcialam dorobic sobie kase i zaufalam
ale na szczescie jest sprawiedliwosc i ich zlapali.Oczywiscie dalej dzialaja inni ale im wiecej bedziemy o tym pisac to grono oszukanych sie zmniejszy
katrine_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 19:37   #123
Katarina40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Uwaga, działa inna firma, dostałam taką ofertę:
"
Firma Wordtext specjalizujemy się w przepisywaniu prac naukowych (matematycznych i fizycznych), ale również prace magisterskie, doktorskie, książki, instrukcje nie są dla nas problemem, również zajmujemy się pisaniem prac wyżej wymienionych.
Pierwsza książka jest okresem próbnym tzn. zostanie zapłacone za przepisanie tekstu a osoba zdecyduje czy będzie chciała dalej współpracować czy nie w takiej formie i jaka umowa go interesuje i w jaki sposób chce otrzymywać zapłate. Głównym wskaźnikiem aprobaty jest czas przepisania tekstu.
Oznacza to czy będzie zwiększona stawka za strone czy też nie od podstawowej wartości, ponieważ jak szybciej będziemy ją mieli to szybciej sprzedamy. Nie jest zabronione wykorzystywanie różnych programów do przepisywania itp., zależy nam tylko żeby to było w formacie .doc.
Nie ma znaczenia również ile ktoś ma lat, aby tylko ta osoba miała jakiś rachunek aby móc przelać pieniądze.
Pierwsza książką jest: Windykacja dla wierzycieli, firm windykacyjnych i kancelarii prawnych. Skuteczne praktyki W. Podel która w księgarni kosztuje 269 zł. Posiada ona 1098 stron czyli można zarobić ok. 1600 zł, my będziemy ją sprzedawać za 150 zł, więc my na tym nie tracimy, a TY możesz tylko zyskać. Można również zlecić wypłate po przepisaniu połowy książki. Błędy nie są sprawdzane chyba że rzucające się oczy. Wszystkie formalności związane z rodzajem umowy jest po pierwszej wypłacie. Rodzaj umowy zależna jest od preferencji osoby przepisującej, również może być bez umowy. Pieniądze zostaną w formie przelewu, paypal lub pocztą.
Należy pobrać książke w tym celu należy wejść na strone http://x.co/6UbLy aby pobrać należy potwierdzić swoje dane za pomocą telefonu po czym będzie przydzielony pin na wszystkie książki w bazie. Opłata wynosi 4,92 zł i jest jednorazowa. Jest to zapłata wydawnictwu za pobranie książki mi ja nie ustalamy. Kwota ta zostanie doliczona do pierwszej wypłaty, więc nic się nie traci. Jeśli ktoś rezygnuje z dalszego przepisywania albo od razu to zrobi. Zostaje zwrócona stawka w formie doładowania telefonu z wybranej sieci. Resztę kosztów my ponosimy.
Wymagania:
- czcionka 12, Times New Roman, Interlinia: 1
- nie ma innych wymagań związanych z akapitami czy marginesami, kwota za strone jest netto.
Proszę zgłosić się po wypłate po 1 rozdziale książki, żeby była pewność że jesteśmy wypłacalni. Najpierw wypłata potem rozdział i przesłanie na ten adres email.
Czas przepisywania jest nieograniczony jedynie pobranie jest ograniczone, ponieważ ktoś inny może otrzymać tą książke więc najlepiej pobrać szybko, a przepisywać obojętnie kiedy w zależności od posiadanego czasu. Czas pobrania książki jest do 28.02.2015 z powodu dużej ilości osób które zgłosiły chęć do pracy. Praca zaczyna od momentu pobrania książki."


strona do pobrań ma zasłoniętą informację, że po wysłaniu smsa aktywuje się upoważnienie do miesięczych opłat około 64 zł ściągane z komórki.

Uważajcie dziewczyny, zawsze sprawdzajcie strony-odsyłacze.
Pozdrawiam


Katarina40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 10:25   #124
agum6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Cytat:
Napisane przez Katarina40 Pokaż wiadomość
Są jeszcze takie ogłoszenia, jak te, ja na nie odpowiedziałam, że jestem zainteresowana, a teraz tu czytam i zastanawiam się co jest grane . Ile ich jest? Tu u mnie jakaś kobieta podpisana jest.
"
  • wynagrodzenie: 1 800 zł na miesiąc

Nasz firma proponuje państwu łatwą pracę w korzystnych warunkach. Polega ona na kopiowaniu i przepisywaniu tekstów, a cała procedura odbywa się drogą mailową więc nie będą państwo musieli nawet wychodzić z domu. Praca ta jest możliwa dla wszystkich osób, które spełniają powyższe warunki i ukończyli minimum 15 lat, bez względu na poziom wykształcenia. Ilość godzin wypracowanych w tygodniu zależy od pańswta, a zarobki przy minimalnym wkładzie pracy średnio wynoszą od 1200 do 1800 zł. Kwota za strone wynosi 1,80 zł, praca polega na przepisywaniu ze skanowanej książki do Worda, wypłata jest przed przesłaniem książki w Wordzie od państwa.
Zainteresowanych w celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt e-mail:
Wyślij wiadomość Kontakt:

  • Agata Baniak
  • Kraków
    Małopolskie, Polska"


Ja już wiem, że nie należy nic podawać. Ale w takim wypadku, jak znaleźć uczciwą pracę internetową? Każdy to oszust?
Cześć dziewczyny,

Ja odpowiedziałam na dokładnie taką samą wiadomość jak ta powyżej. U mnie ogłaszająca się baba nazywała się Aleksandra Koszyk. Wysłałam tam jedynie CV, bo już od miesiąca szukam pracy, więc pomyślałam, że zanim znajdę coś na etacie dobrze by było dorwać coś tymczasowego, żeby jakoś konstruktywnie wykorzystać czas i cokolwiek zarobić. Ogłoszenie nie wydawało mi się podejrzane, bo było napisane, że płacą 1,8 za stronę - nie tak jak w poprzednich ogłoszeniach, o których pisałyście np. 6zł. Po dniu od wysłania CV coś mnie tknęło i postanowiłam sprawdzić w necie, czy wszystko jest z tym ogłoszeniem w porządku (tym bardziej, że zniknęło niedługo po tym jak wysłałam CV, a potem jak próbowałam do niego powrócić, to konto użytkownika zostało usunięte! - oczywiście OLX, jak i u Was). Nikt do mnie nie odpisał i nie żądał jakichś podejrzanych danych, np. z dowodu, ale boję się, ze ktoś może wykorzystać dane z CV (adres, data urodzenia, zdjęcie?). Co byście zrobiły na moim, czy warto to gdzieś zgłaszać, wiedząc, że takie oszustwa już miały miejsce? Jak mogę sprawdzić czy nikt na moje dane nie pozakładał żadnych kont?
agum6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 23:43   #125
Katarina40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Ciężko powiedzieć, w CV jest trochę danych. Poza tym, ja też czekałam trochę, aż ta pani do mnie napisze. Rzecz w tym, że po dokładnym zastanowieniu się, co oni za pracę oferują, doszłam do wniosku, że przepisywanie czegoś, wysyłanego mailem - czyli jest już w czyimś komputerze - mija się z celem. Prace magisterskie i inne też na ogół pisane są na komputerze, a przepisywanie książek to plagiat. Więc większość tych ofert to raczej oszustwo. Ja napisałam do tego prawnika, który wydał książkę, jaką miałam niby przepisać, że ktoś korzysta z jego pracy intelektualnej i oszukuje tych, którzy szukają pracy. Może coś to da.
Katarina40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 15:22   #126
agum6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Ja też szybko spostrzegłam, że coś jest z tym ogłoszeniem nie tak - konkretniej, tak jak mówisz - jaki jest cel w przepisywaniu już skopiowanych tekstów? Przecież to byłby plagiat, a ja nie miałam zamiaru w czymś takim uczestniczyć. Dlatego chciałam do tego ogłoszenia powrócić i wszystko sprawdzić jeszcze raz, ale i ogłoszenie i konto zniknęło... Wiecie jak to jest, gdy szuka się pracy. Po przejrzeniu kilkudziesięciu albo i kilkuset ogłoszeń dziennie czasem człowiek nawet nie zastanowi się w pierwszym momencie, tylko później przyjdzie mu do głowy, że coś było nie tak z ogłoszeniem. Mam nadzieję, że nikt nie wykorzysta moich danych z CV. Jestem wściekła, że dałam się na to nabrać. Katarina40 - czy ta osoba, która jest autorem książki, którą Ci wysłali niby do przepisywania odezwała się do Ciebie?
agum6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 23:59   #127
Katarina40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Niestety nie. Ale ja podejrzewam, że pod linkiem książki nie było, bo jak też zauważyłaś, po co pisać coś, co właśnie kazali z internetu ściągać. Nie wiem, czy ten prawnik dostał osobiście wiadomość, bo przesiewa sekretariat, może uznali, że to bzdura, a może jeszcze odpiszą. Jeśli chodzi o CV - to przecież często je wysyłamy, do różnych firm i zawsze jest jakieś ryzyko. Ale jeśli nie podałaś pesel, ani nie potwierdzałaś przelewu, to musieliby fałszować Twój podpis, a chyba tak daleko się nie posuną. Bądź dobrej myśli.
Katarina40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 18:42   #128
agum6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Jestem dobrej myśli, nie mają żadnych danych ewidencyjnych, więc musieliby sfałszować. Natomiast wiem też, jak to może wyglądać w naszym kraju... Ktoś zrobi byle jaki podpis, zmyśli pesel albo wygeneruje za pomocą jakiegoś generatora - bo pełno takich rzeczy w sieci i pozamiatane, a potem płać, dopóki sama nie udowodnisz, że to nie Ty podpisałaś jakąś umowę kredytową czy coś innego. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie. Co do ofert pracy - od ponad miesiąca chodzę na rozmowy i jestem przerażona. Ostatnio byłam w firmie, do której chcieli mnie od razu przyjąć (bez żadnego drugiego etapu itp.) - wchodzę na stronę KNF, a przeciw tej firmie toczy się postępowanie sądowe. Inna firma - zapewnia, że jest podstawa + prowizja, lecz po moich wnikliwych pytaniach i prośbach okazania jakichś dokumentów typu list intencyjny okazuje się, że podstawa jest tylko wtedy, jeśli wyrobisz wymagany target. Dziś byłam na rozmowie w firmie, gdzie rekruterka poinformowała mnie o możliwych wyjazdach służbowych - no więc mając już doświadczenie, że bywa różnie, mówię - rozumiem, ze koszty wyjazdów pokrywa firma? - ale jakie koszty??? To odpowiadam lekko zdumiona: nocleg, przejazd, diety... Ponieważ odpowiedź nie była jednoznaczna, dociekliwie dopytuję dalej i co się okazuje? Tak, firma pokrywa koszt jakiegoś najtańszego noclegu, który musisz wyszukać sobie sama(!), a przejazd i diety - zapomnij. ŻENADA. Na każdym kroku oszustwo! Sama podjęłam decyzję o zmianie pracy, licząc na to, że znajdę coś rozwojowego. Ale to co widzę na rynku przysparza mnie o ból głowy i nie tylko... Także dziewczyny - uważajcie na każdą ofertę, ale też podczas rozmów pytajcie konkretnie, żebyście nie podpisały czegoś dziwnego.
agum6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 09:18   #129
kassjan88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Witajcie!! Ja również zostałam oszukana przez tą niby Kancelarię :/ Też nabrali jakiś pożyczek . Sprawę zgłosiłam już jakiś czas temu na policję , dowód osobisty zastrzegłam tzn. ten z którego mają dane , bo na policji poradzili mi abym go całkowicie wymieniła. Rachunek w ING też mam zamknięty. W dniu kiedy złożyłam reklamację ( rano ) , jeszcze tego samego dnia Pani zadzwoniła do mnie , że wszystko zostało pozamykane. Wczoraj oglądałam reportaż Ekspresu Reporterów ... Nie mogę sobie wydarować , że coś tak głupiego zrobiłam. Mi nic na razie nie przyszło , żeby spłacać itp. Ktoś z Was coś dostał ??
Pozdrawiam

Edytowane przez kassjan88
Czas edycji: 2015-04-01 o 20:05
kassjan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 11:03   #130
Antenusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Hej, mnie znaleźli inni oszuści... i tak wiem składanie długopisów to ogólnie oszustwa ale stwierdziłam, ze 10 zł za legitymacje to nie dużo... Dopiero później zaczęłam czytać Wasze posty... czy za pomocą samego przelewu mogą otworzyć gdzieś konto??? Masakra, jak mogłam być tak nieostrożna


Załączam treść:
Witamy na stronie rekrutacyjnej firmy Pióropenn Sp. z o.o.

  • Otwieramy zapisy do pracy na stanowiska monterów długopisów. Kandydaci muszą być obywatelami Polski i mieć meldunek w Polsce. Obsługujemy już większość miast w Kraju.
  • Wiek, płeć bez znaczenia. Zatrudniamy również nieletnich od 16 r.ż. za zgodą rodziców.
  • Zgłoszenia do pracy za pośrednictwem maila na nasz adres email: terazpraca2015@gmail.com
  • Odpiszemy każdemu w ciagu doby. Pracę u nas dostanie każdy kto spełnia powyższe warunki.
  • Towar rozwozimy kurierem pod adres pracownika.
  • Praca montera polega na skręcaniu dlugopisów wedle załączonych instrukcji montażu które dostanie każdy nowy pracownik jak również niezbędne akcesoria oraz legitymacje pracownika.
  • Praca jest na umowę zlecenie na czas 30 dni z możliwością przedłużenia.
  • Jeśli ktos ukończy pracę wcześniej, można od razu zamówić kolejny komplet do składania. Kurier który odbierze gotowe długopisy i wypłaci wynagrodzenie wyda od razu kolejny zamówiony komplet.
  • Dla osób które nie mogą mieć umowy zlecenia- dajemy umowę agencyjną(taką jak mają np agenci ubezpieczeniowi, akwizytorzy).
  • Wszystko legalnie i opłacamy składki zdrowotne i emerytalbne oraz skarbówkę przy umowie zleceniu.
  • Płacimy po zakończeniu całości pracy czyli skręceniu wszystkich dlugopisów.
  • Nie ma u nas zadnych kar ani sankcji za: np. niezłożenie wszystkich sztuk w terminie. Jeśli ktos nie zdąży to mu przedłuzymy czas pracy.
  • Wypłata wynagrodzenia nastepuje w dniu przyjazdu kuriera który zabierze zlożone długopisy, wypłaci gotówkę za pracę. Naleźy przy każdej wypłacie gotówkowej okazaurierowi legitymacje pracownika. Legitymacja jest obowiązkowa dla wszystkich pracowników.
  • Dla chętnych możliwość wypłaty na konto bankowe.
  • Umowę o pracę przywozi kurier razem z pierwszym zamówieniem. Trzeba ją podpisać i odesłać w ciągu 2 dni na nasz adres lub oddać od razu kurierowi.
  • Długopisy jakie będą państwo skręcać składają się z 4 elemantów(obudowa, wkład,sprężynka,zakrętka) , nie trzeba napełniać tuszem, są to długopisy zwykłe. Skręcenie jednej sztuki trwa od 30 do 60 sek.
  • Płacimy za jeden skręcony długopis 82 grosze netto (osiemdziesiąt dwa grosze)
  • W jednym komplecie (jaki dostaje pracownik do zlożenia na czas 1 miesiąca) jest 3000 sztuk długopisów.
  • Zarobek za miesiąc pracy wynosi: 2460 zł netto za 1 komplet lub 4920 zł netto za 2 komplety.
  • Możemy dać maksymalnie 2 komplety jednorazowo dla jednej osoby w jednym zamówieniu.
  • Każdy nasz pracownik musi posiadać legitymację pracownika której wyrobienie opłaca się wraz ze zgłoszeniem do pracy, koszt wyrobienia legitymacji to kwota 10,70 zł.
  • Można opłacić legitymację następującymi metodami: wykonać przelew ze swojego konta bankowego lub dokonać przelewu internetowego lub zapłacić na poczcie lub w punkcie wpłat np żabka itp.
  • Po dokonaniu opłaty proszę zeskanować dowód wpłaty(jesli był to przelew-potwierdzenie przelewu) lub zrobić np zrzut ekranu lub zdjęcie i dołączyć do maila ze zgłoszeniem do pracy, jeśli nie ma możliwości zeskanowania proszę dopisać gdzie i kiedy dokonano opłaty.
  • Zgłoszenie proszę wysłać mailem na terazpraca2015@gmail.com
  • W temacie maila proszę wpisać"zgłoszenie do pracy - swoje miasto zamieszkania".
  • W tresci maila proszę wpisać: swoje imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, stan cywilny, dokładny adres zameldowania z kodem i zamieszkania (jeśli sie różni),aktualny telefon kontaktowy, numer konta bankowego( jeśli wyplata ma być na konto), czy ma być umowa zlecenie czy agencyjna
  • Proszę dopisać czy wybierają państwo jeden komplet czy dwa komplety długopisów do skrecania
  • Proszę załączyć skan wpłaty lub informację kiedy i gdzie została dokonana.
  • PONIŻEJ DANE DO WPŁATY:


Pióropenn Sp. z o.o.

ul. Barwinkowa 97
04-730 Warszawa

Numer konta: 16 1140 2004 0000 3502 7536 2848
kwota: 10,70 zł

tytuł przelewu: proszę wpisać opłata legitymacyjna

  • Po otrzymaniu maila ze wszystkimi danymi i skanem wpłaty odpowiadamy w ciągu doby i wysyłamy kuriera w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania zgłoszenia.
  • Po pierwszym miesiącu pracy można przedłuzyć umowę o kolejne miesiące nawet długoterminowo.
  • Gwarantujemy legalne zatrudnienie i terminowe wypłaty dla każdej zainteresowanej osoby.
  • Nieletni 16-17 lat proszę dołączyć informację o zgodzie rodziców i taką zgodę podpisana przez rodzica dac kurierowi przy przyjeciu pierwszej paczki.

Zapraszamy wszystkich chetnych do pracy!

Z wyrazami szacunku



---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez 3metrynadniebem Pokaż wiadomość
Zarejestruj się na BIK - Biuro Informacji Kredytowej. Tam będziesz dostawać powiadomienia, jeżeli będziesz miała jakiś kredyt
A ten BIK to sprawdzone?? Bo ja założyłam tam konto ale w celu uzyskania danych trzeba zrobić kolejny przelew identyfikacyjny za 1 zł... Boję się po prostu, że teraz to już mają wszystkie moje dane
Antenusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 10:20   #131
kassjan88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Antenusik :
niestety , ale mogą otworzyć Ci konto i jeśli są to oszuści najprawdopodobniej to zrobią. Musisz monitorować swoje konto czy nie przyszedł Ci przelew zwrotny o tytule otwarcie rachunku i wtedy musisz się z tym bankiem skontaktować i wszystko opowiedzieć i powinni Ci to konto zamknąć. Jak otworzą Ci konto to może Ci też przyjść pocztą karta do bankomatu itp. Bynajmniej tak było w moim przypadku , a Ci twoi nie wiem na jakich zasadach działają może na podobnych... Jeśli coś niepokojącego zaobserwujesz i zacznął Ci przychodzić jakieś dziwne rzeczy z którymi nie masz nic wspólnego idź od razu na policję i zgłoś sprawę !!!!!!!
kassjan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 11:26   #132
Antenusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Dzięki za poradę Na pewno tak zrobię... Uczulę moją mamę, bo czasem banki zamiast na adres zamieszkania to na adres zameldowania wysyłają... Opłata była uiszczona jakieś 2 miesiące temu i na razie cisza... mam nadzieję, że tak zostanie
Antenusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 08:32   #133
kassjan88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Może być też tak , że zaczną się do Ciebie odzywać firmy windykacyjne , bo niby nie spłacasz pożyczki . W takim przypadku musisz iść koniecznie na policję zgłosić sprawę i na twoja prośbę wydadzą Ci zaświadczenie , że takie zdarzenie miało miejsce i takim zaświadczeniem będziesz mogła się bronić przed nimi. Jak nie będziesz mieć takiego zaświadczenia to będą Ci zarzucać , że zmyślasz.
kassjan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 08:15   #134
szalona_ruda22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Mi właśnie przyszło jakoś po 2 miesiącach, a może nawet 2,5.. także trzeba uważać
szalona_ruda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 18:00   #135
JUST33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ankra tekst- przepisywanie tekstów, któraś sprawdziła?

Witam, ja jestem z Lublina i odpowiedziałam na podobną ofertę pracy na olx.pl. Przed chwilą dostałam mail z instrukcjami dotyczącymi pracy i poleceniem wysłania danych do tej "firmy". Ponieważ poprosili mnie o dokładne dane meldunkowe, pesel i nr seryjny dowodu to coś mi zaczęło "śmierdzieć" w tej całej o"ofercie pracy". Zaczęłam szukać w Internecie i tak trafiłam na to forum. Powinnam Wam wszystkim podziękować się za przestrogę i podzielenie się opiniami bo jeszcze coś by mi odbiło i wysłałabym tym oszustom odpowiedź.
Pozdrawiam

Edytowane przez JUST33
Czas edycji: 2015-07-01 o 18:05
JUST33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 19:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.