Scent Bar LIV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 02:04   #4981
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A to nie śpię na ten moment jeszcze.

Dziś nie zasnę z przejęcia.
A co się dzieje?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
nsz mial na imie mohatu ,
piękne imie

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No piękne, ale widzisz Mohatu umarł, a Fafik żyje i wsysa WSZYSTKO jak leci. Już 3 rok. Albo dopiero, no ale śśie


"śśie"

My mamy Zelmera Syrius (1900W) już ponad 3 lata i jest fpytkeu Najsłabszy punkt to turboszczotka do dywanów, jak się Sonii kłaki powbijają, to się nieźle namachać trzeba (w sumie to nawet lepiej zwykłej szczotki użyć, co ja czynię w 99% odkurzań) Ale okres linienia chwilowo za nami, trwaj chwilo!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 07:14   #4982
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ale uwielbiam ten stan. A wiesz, że ze dwa lata chyba wstecz, mieli niemal identyczne czarne Wiem bo mierzyłam, też były fajerwerki, ale niestety skonstatowałam, że to nie do końca ja Jestem workero-girl i koturno-girl, No i grzecznie odłożyłam na półeczkę. pomachałąm im na dowidzenia. Takie łyżwiarki trochę, ale przyznam wyglądały oszałamiająco. Gdyby były tańsze wzięlibyśmy je sobie do zabawy w dom
Oooo nie, przegapiłam czarne

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
I Tru jest


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
O jaaaa
no nie?... Dziś podejście drugie, zobaczymy

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Śpicie?
niestety nie

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Nasz to Fafik, bo na smyczy go targamy do budy, czyli za komodami. Leciutki jak York, etc


Macham znad nieprzespanej nocy
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 10:28   #4983
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIV

Dziękuję za wszystkie rady Na szczęście jeszcze w nocy temperatura zaczęła spadać.

Betty
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:04   #4984
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LIV

Dobry Dzień Baru

Betty - doczytałam i może faktycznie to jest powiązane .... za właściwą diagnozę jak najszybciej
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:04   #4985
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie rady Na szczęście jeszcze w nocy temperatura zaczęła spadać.
Uff, bo się zmartwiłam nawet lekko jak zniknęłaś. No ale miałam nadzieję ze po prostu poszliście spać.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A co się dzieje?
Z pwoodu zakupu kota w worku czyli używanego 11letniego auta od naszych zachodnich przyjaciół zza miedzy
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Oooo nie, przegapiłam czarne


Macham znad nieprzespanej nocy


1. Wiesz co, może sprawdź pełną ofertę? Moze zadzwoń do jakiegoś bo ja wiem centrum zarządzania Wojasem Serio mówię. A tak na marginesie, te żółte są bardziej odlotowe, ale też i mniej uniwersalne.

2. Współczuję

Mnie się śnił koszmar ze moją matkę nożem ktoś ciachał
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:11   #4986
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

O bosz, nazywacie odkurzacze?
To mój jest od dziś Paproch.

Pytanie filmowe mam, kolega podrzucił mi taki tekst i mnie zaintrygowało co to mógł być za film:
"Pamiętam taki wątek z jakiegoś filmu (nie pamiętam dokładnie filmu, tylko sam motyw mi się zapamiętał) - główny bohater (jakiśtam dzieciak), spotkał rówieśnika, który podróżował po kraju ze skrzypeczkami, chodził od filharmonii do filharmonii, bo był genialnie uzdolniony i chciał pokazać swój talent, żeby dostać angaż. Rodziców nie było stać na lekcje, a on, błyskotliwy samouk, sam opanował nawet najtrudniejsze arpeggia, glissanda i inne carpaccia Na końcu okazało się, że rodzice zginęli w wypadku, a on uciekł opiekunom i pałętał się sam z pustym futerałem na skrzypce i rozwiniętą posttraumatyczną schizofrenią."
Ktoś coś?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:27   #4987
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O bosz, nazywacie odkurzacze?
To mój jest od dziś Paproch.

Pytanie filmowe mam, kolega podrzucił mi taki tekst i mnie zaintrygowało co to mógł być za film:
"Pamiętam taki wątek z jakiegoś filmu (nie pamiętam dokładnie filmu, tylko sam motyw mi się zapamiętał) - główny bohater (jakiśtam dzieciak), spotkał rówieśnika, który podróżował po kraju ze skrzypeczkami, chodził od filharmonii do filharmonii, bo był genialnie uzdolniony i chciał pokazać swój talent, żeby dostać angaż. Rodziców nie było stać na lekcje, a on, błyskotliwy samouk, sam opanował nawet najtrudniejsze arpeggia, glissanda i inne carpaccia Na końcu okazało się, że rodzice zginęli w wypadku, a on uciekł opiekunom i pałętał się sam z pustym futerałem na skrzypce i rozwiniętą posttraumatyczną schizofrenią."
Ktoś coś?
1. My wszystkiemu nadajemy nazwy - Chrupaczu, Szczekaczu Fafik wziął się od tego w jaki sposób go zaciągam do schowania, wygląda to jakbym szła z pieskiem.

2.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-16 o 11:29
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 11:33   #4988
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Baru, pomocy!
TŻ-a od rana męczył ból gardła i rosła mu gorączka. Teraz ma 39,7. Poszedł spać. W ciągu dnia tylko witaminą C i sebidinem (na gardło) się szpikował. Nigdy nie miałam do czynienia z tak wysoką gorączką, zaczynam panikować. Jutro do lekarza, wiadomo. A teraz? Zbijać gorączkę? Pozwolić mu spać?
i spać też
Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Aileenn p/gorączkowe i herbata z lipy


a ja wróciłam od wracza
poszłam po skier do chirurga lub ortopedy z garbatą dłonią
dodatkowo z bezsennością, niepokojem i jadłowstrętem
wyszła tachykardia, jakieś szmery, dali nitroglicerynę pod język, zrobili ekg...
jutro morfo, ob, cukier i tsh....
i dopóki się nie wyjaśni co z sercem, to chirurg musi poczekać...


poza tym podobno schudłam, nawet ex potwierdził, że bardzo

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
niezgadliscie-ide chujke ubierac
w kukartkę? czo so innego?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
chujka zawalona badzieiwm-dosłownie , nrmalnie chujki spod badziewia nie widac, a tu jeszcze pierdzielniczki zostały do powieszenia

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

wspominalam ze nasz stary odkurzacz auto miał imie?



Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie rady Na szczęście jeszcze w nocy temperatura zaczęła spadać.

wygoniłaś do wracza czy olał sprawę bo już prawie zdrowy?

snad świrującego wizażu i niemożności pisania
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:37   #4989
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Uff, bo się zmartwiłam nawet lekko jak zniknęłaś. No ale miałam nadzieję ze po prostu poszliście spać.


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Z pwoodu zakupu kota w worku czyli używanego 11letniego auta od naszych zachodnich przyjaciół zza miedzy
To już się dokonało? Przegapiłam


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O bosz, nazywacie odkurzacze?
To mój jest od dziś Paproch.
My mamy Godryka (auto), Matyldę (dmuchawa do dogrzewania się, jak piec nie działa) i Atanazego (moje stare biurko)

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość

wygoniłaś do wracza czy olał sprawę bo już prawie zdrowy?

Do wracza dopiero po południu, bo wcześniej go nie przyjmą
Do "prawie zdrowy" niestety dużo brakuje. IMO zdobył gdzieś anginę
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:42   #4990
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

To już się dokonało? Przegapiłam



My mamy Godryka (auto), Matyldę (dmuchawa do dogrzewania się, jak piec nie działa) i Atanazego (moje stare biurko)

Do wracza dopiero po południu, bo wcześniej go nie przyjmą
Do "prawie zdrowy" niestety dużo brakuje. IMO zdobył gdzieś anginę
1. Niee, jeszcze się nie dokonało. Sprawa w toku.

2. Piękne!!!

3. Oł maan Chyba lepsza z dwojga złego angina niż płuca ? Speedy recovery.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 12:14   #4991
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar LIV

Nasz odkurzacz to Dino
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 12:27   #4992
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Joł joł baru snad ścięcia włosów przez męża

Gryksu Oszukałam Cię herbata Ahmad po 15 z ł jest.
Mąż wprowadził mnie w błąd bo myślał że pytam o inną herbatę .Wybaczysz?
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 12:27   #4993
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

a ja wróciłam od wracza
i
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny śląskie.
Czuję nieodparta ochotę zrobić w tym roku Moczkę. Jadłam naście razy jak byłam dzieckiem i mnie teraz tak naszło,że chyba oszaleję jak nie będę miała, ciotka ślązaczka ( już nie zyje) przyjeżdzala i robiła. W sieciuni znalazłam mase przepisow. I niby wszysko wiem, i wszystko ok, ale....w jednych przepisach jest piwo w innych tylko kompoty. No i co? z piwem lepsze?Serio moczyć owoce w piwie lepiej? No i najważniejsze...jaki piernik, jakiś konkretny ? Bo to najważniejsze jest..nie mam zamiaru piec, nawet mi się nie chce i już za pózno. Szukać w sklepach jakiegoś konkretnego? Czy brać jakikolwiek?
u nas się tego nie robi
i fogóle to brzmi fuj
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Albo dlatego, żeście młodym małżeństwem dopiero-co-na-swoim
no niby tak, ale tego mieszkania nie kupowaliśmy razem tylko TŻ się wprowadził do mnie jakbyśmy kupowali to pewnie od razu większe (jak to np moja Siss zrobiła)
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no tego własnie..ale ja juz od tego czasu mialam taki odkurzacz tylko jakis czeski podrób no i był ok,tzn gubił sie goopek i niemogł do bazy trafic,cza go było po chaupie szukac i przyprowadzac...nawet imie miał, bo to był taki nasz kochany zwierzaczek co zzera syf i nie sra , no ale mu sie dedło juz jakis czas temu, TZ rwanimował, no ale ilez mozna poxiliny w jedno urzadzenie wpakowac ...
nom..no i mi sie teskni za takim ,


moi rodzice mają swojego Azora, nie pamiętam jakiej firmy ale dobrze działa
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Macham znad nieprzespanej nocy


Ładne macie imiona dla sprzętów Ja swoich nie nazywam

Macham znad urlopu i szukania prezentów w sieciuni
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 12:51   #4994
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
O! Czyli dobrze zrobiłąm ufając własnej intuicji że ja i białe = tragedia w trzech aktach.
Ale białe drzwi fajny klimat dają Ale wiadomo perspektywa szorowania zniechęca

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1. no może i tak , się nie znam . Ale kiedyś jakoś chyba trudniej było zrobić zdjęcie składające sie prawie wyłącznie z retuszu tak samo jak kiedyś było więcej lepszych perfum
2.no niezupełnie , kora niedotleniona szybko obumiera a jak obumiera to po prostu zanika , a jak zanika to jej nie ma , zwłaszcza tych części odpowiedzialnych za uczucia wyższe , osobowość itp , bo one padają najszybciej jako najmłodsze i najwrażliwsze na uszkodzenia i najgorzej się regenerujące .
3. dziś tfutfu lepiej
1 Wiadomo że są + i - Jeden duży + mi się podoba że teraz fotografią może bawić się więcej ludzi... Bo dzięki temu ze teraz jest również fotografia cyfrowa jest taniej. Można od razu na podglądzie ocenić efekt, zmodyfikować ustawienia aparatu i zrobić tak jak chcemy Przy analogu to była jedna wielka niewiadoma Bo pierwszy efekt można było zobaczyć na kliszy. I wtedy wachlowało się chemią , czasem naświetlania, papierami itp. No i trza było wyciągnąć wnioski czemu to tak wyszło i modyfikować ustawienia i dobór kliszy na przyszłość. Piszę o obróbce czarno białej. Z kolorowej nie robiłam nic bo mnie nie było na to stać
A co do perfum to fakt Dotarła do mnie Montana Moc jest ,a przez przygotowanie Gryxowe na traumę była pomocna
2 No ok tak jest w tym momencie Nie wiadomo czy nie bedą tego naprawiać za 100 lat .Przykład na studiach na 1 roku na tzw biologicznych i medycznych podstawach rozwoju i wychowania , uczyli nasz lekarze że jedynymi komórkami które nie podlegają regeneracji to komórki nerwowe.A już ok 4-5 roku zmiana , regenerują się w niewielkim stopniu, a w tym roku załatali przerwany rdzeń kręgowy .... Myślę że i korę mózgową będą naprawiać
3 Jak dziś kotha ?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
najogolniej rzecz biorąc to światło jest najwazniejsze bo bez swaitła nie ma fotografi,co do dalszych rozwazań to:
-zalezy dla kogo (bo dla kazdego co innego moze byc najwazniejsze)
-zalezy dla jakiej fotografi( reportazowej, produktowej,portretu? )


nie wiem do czego mają doprowadzic te rozwazania
1
2 dla Ciebie, chcesz poprawić jakość swoich zdjęć...
3 Miałam nadzieję że do tego co wyżej, ale mogą równie dobrze do niczego

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Aileenn p/gorączkowe i herbata z lipy


a ja wróciłam od wracza
poszłam po skier do chirurga lub ortopedy z garbatą dłonią
dodatkowo z bezsennością, niepokojem i jadłowstrętem
wyszła tachykardia, jakieś szmery, dali nitroglicerynę pod język, zrobili ekg...
jutro morfo, ob, cukier i tsh....
i dopóki się nie wyjaśni co z sercem, to chirurg musi poczekać...


poza tym podobno schudłam, nawet ex potwierdził, że bardzo

O kurcze trzymam kciukasy....

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość

Neska gratki! Musiało być super
Był czad a największy jak na scenę do Dżemu dołączyło Cree
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:14   #4995
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Biale drzwi to koszmar. U nas są takie ( stare, jeszcze , z 20 lat mają, ale już z tego tworzywa bo tanie były, nigdy nie ma kasy,żeby wymienić), jedyny plus to wlasnie ta intymność, co Rejcz pisze. Ale domyć toto, to jes koszmar. kilka razy w roku tzreba szorowac porzadnie, a przy klamkach....
U ciotki były biale , drewniane, dwuskrzydlowe, no to je z tej warstwy farby oskrzybali i jest takie poprzecierane, zalakierowane stare drzewo. i to już jest super

A wogle to dostałam dzis dziwną propozycje, ale i tak nie skorzystam
Chociaz moze powinnam

Popitalam sobie do miasta w poludnie. A że moj zlom odmówil wspolpracy, to polazlam na przystanek, stoję sobie jak przysytalo na grzeczną dziewczynę i czekam na autobus. Sama. I sobie podjerzdza auto spore, cerwone ( kolory rozrozniam). Jakaś lalka szybę otworzyła i dzień dobry. No to ja grzecznie to samo. I pyta, czy do K.... jadę. Ja no tak...to my pania podwiezemy bo też jedziemy
Ja ale doobra, szybko się ogarnęłam, zlapalam za klamkę i - no to super
Prowadzil facet starszy od dziewczyny o jakieś 20 lat na oko, ta jakieś szpargały, teczki mapki na kolanach....no i zagaduje gościu ostro.
- a co się tu dzieje w okolicy, co slychac
- ja znowu
- ale co pan chce, rozrywka, polityla, ploty, się wyjąkalam
- a no cokolwiek z okolicy
- a...jest pan zboczeńcem a tap ani to wspolniczka co
Oboje w śmiech
jakies dziennikarze z regionalnej gazety , chyba ledwo przędącej :brzydal
Po 15 km goścu zaproponował mi wspólpracę/pracę( źe niby jak umiem pisać to bym mogła coś dla gazety czasem, z lokalnych ciekawostek, boszzz...nie widział moich postow na Wizażu ) , dal wizytówkę i wogle, stwierdził,że jestem mocno wyszczekana, tak jak lubi :


W. stwierdzil,że to jakiś mierny sposób na podryw, albo coś inne podejrzane i jeszcze gorsze


Ale sprawdziłam, gazeta faktycznie istnieje


Nie żebym miała zamiar coś z nimi, ale...tak jakoś mi to nastrój poprawiło
Chwytaj szansę za nogi
Ja podobnie jak Rachela bym nie wsiadła ...Ze strachu

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Rozumiem.

Ja ze swojego doświadczenia wiem, że melisa i pokrzywa tak mnie wypłukują masakrycznie, że już nie piję. Niby one zdrowe, nie niby, tylko zdrowe. Zwłąszcza pokrzywa, ale mam objawy jak po gwałtownej utracie elektrolotów, telepie mną, pot na dłoniach etc. Wiadomo, że zdrowy człowiek tak chyba nie ma od samej pokrzywy, ale widać u mnie coś nie gra więc unikam.

Z belebzdur, stanęło jednak na koszulce dla teżyka. Bo jak się dowiedziałam, że uchwyt taki jest zły a siaki okropny a owaki się nie nadaje bo nie, to sobie darowałam. Uff.
Tera poluję na Tszerta, małż ma niedobór ubrań. Chyba pojadę do Carry i coś capnę bo z neta nie utrafię rozmiaru.
1 Kolejny raz mam wrażenie że mamy identyczne zaburzenia ... Ja też pokrzywy nie mogę pić bo mnie telepie , ale znowu melisa bardzo dobrze na mnie działa Szczególnie pita na noc A czemu tobie szkodzi? Przecież nie jest moczopędna

2 Mój też uwielbia koszule z Carry Ale tam najlepiej w styczniu bo robią przeceny
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:23   #4996
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nasz odkurzacz to Dino
i już mi lepiej że nie jesteśmy dziwadłami, a Tezyk mi zawsze powtarza, że tylko my jesteśmy tacy nienormalni, mam się nikomu nei przyznawać, nikt nie ma takiej szajby Ja mu mówię, że z pewnością jest ans paru
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł joł baru snad ścięcia włosów przez męża

Gryksu Oszukałam Cię herbata Ahmad po 15 z ł jest.
Mąż wprowadził mnie w błąd bo myślał że pytam o inną herbatę .Wybaczysz?
1. Głównie on mnie obcina.

2. Nom właśnie się dziwiłam wczoraj skąd masz po taniości, ale ja nie kupuję tylko dostaję, jednak to jest droga herbata. Ale meeega dobra i meeeeeeega wydajna.


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

moi rodzice mają swojego Azora, nie pamiętam jakiej firmy ale dobrze działa

Macham znad urlopu i szukania prezentów w sieciuni
Czyli tez piesek an smyczy

3. Jak coś znajdziesz dla chuopina plis daj znać choc ja szukam tak za 4 dyszki maks, no ale może akurat coś Ci się przewinie?

W Carry się poddałam, ma już stamtąd wszystko co było ładne, skurczybyk jeden. Reszta


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ale białe drzwi fajny klimat dają Ale wiadomo perspektywa szorowania zniechęca
To nie mój klimat U kogoś - owszem, ale nie u siebie.
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość

1 Kolejny raz mam wrażenie że mamy identyczne zaburzenia ... Ja też pokrzywy nie mogę pić bo mnie telepie , ale znowu melisa bardzo dobrze na mnie działa Szczególnie pita na noc A czemu tobie szkodzi? Przecież nie jest moczopędna

2 Mój też uwielbia koszule z Carry Ale tam najlepiej w styczniu bo robią przeceny
1. Po melisie sikam całą noc. Nie wiem czemu tak. Wkurza mnie to więc przestałam pić na noc, bo to mija się z celem

2. Mój też, i posiada ale j.w. już nic co by mu się podobało tam nie ma.

aha, przy pokrzywie coś tam ostrzegają z piciem jak ktoś ma problem z nerkami (gospodarka elektrolitowa? zatrzymanie wodyw org? dobrze pamiętam, że puchniesz?) No cóż, ja mam rodzinne obciążenie problemów z nerkami, choć sam jako takich, poza lekarskim stwierdzeniem "delikatne nerki" póki co a tfu tfu tfu tfu tfu nie posiadam.

Dobra lete

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-16 o 13:28
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:25   #4997
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV



Dosypałem trochę cynamonu na kawiarkowe sitko i powiem Wam, że nawet niczego sobie ten myk mi wyszedł Teraz muszę spróbować z czymś bardziej fancy, z przyprawą do piernika (ale nie będę jej specjalnie otwierał, poczekam do Świąt)
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Macham znad nieprzespanej nocy


Ja zwlekłem się nieprzytomny punkt 7., coby kubeł na śmieci wyprowadzić na ulicę, ale później wskoczyłem z powrotem do łóżka
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Z pwoodu zakupu kota w worku czyli używanego 11letniego auta od naszych zachodnich przyjaciół zza miedzy


A te Twoje sny to jakiś dramat!
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O bosz, nazywacie odkurzacze?
To mój jest od dziś Paproch


Filmu nie kojarzę, choć może być całkiem fajny
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
My mamy Godryka (auto), Matyldę (dmuchawa do dogrzewania się, jak piec nie działa) i Atanazego (moje stare biurko)




Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Gryksu Oszukałam Cię herbata Ahmad po 15 z ł jest.
Mąż wprowadził mnie w błąd bo myślał że pytam o inną herbatę .Wybaczysz?
Nie fię Też mi coś nie pasowało, za 7 zł taka super-hiper-ekstra herbata?!
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
no niby tak, ale tego mieszkania nie kupowaliśmy razem tylko TŻ się wprowadził do mnie jakbyśmy kupowali to pewnie od razu większe (jak to np moja Siss zrobiła)
Rozumiem
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A co do perfum to fakt Dotarła do mnie Montana Moc jest ,a przez przygotowanie Gryxowe na traumę była pomocna
Opowiadaj!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:27   #4998
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Rejcz - kawę ograniczyłam jakiś czas temu do jednej popołudniowej lub wcale, wiadrami melisę, poza tym rooibos, pokrzywa i woda.
moja lekarka jest specyficzna, raz oleje i opieprzy (tak jak z anginą, że jak ją sobie zdiagnozowałam) a innym się przejmie i zleca od ręki badania
trochę się bałam z samym nastrojem jej głowę zawracać, ale pytała czy to pierwszy raz mam takie akcje. no niestety zimowa bezsenność od paru lat mnie dopada. ale tym razem sama ze sobą już nie wytrzymuję...
A rooibos nie działa trochę jak pokrzywa?
Rachela już napisała że ma telepkę po pokrzywie ja też
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:53   #4999
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIV

Ostatnia?

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Wiesz co, może sprawdź pełną ofertę? Moze zadzwoń do jakiegoś bo ja wiem centrum zarządzania Wojasem Serio mówię. A tak na marginesie, te żółte są bardziej odlotowe, ale też i mniej uniwersalne.
nie no, kupione, nie szukam więcej. Mam uniwersalne buty: glany Poprzednie eleganckie zimowe też jeszcze dobre, tylko się zamek spsuł. Muszę znaleźć szewca, który to naprawia i nie bierze 7 dych za takie rzeczy. Choć z drugiej strony do butów za pięć stówek, które po czterech sezonach poza zamkiem mają wszystko ale to wszystko w porządku może jednak warto tyle dołożyć?
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Mnie się śnił koszmar ze moją matkę nożem ktoś ciachał
Strasznie rozwalają takie rzeczy

A u mnie niestety rzeczywistość się przyczyniła

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
My mamy Godryka (auto), Matyldę (dmuchawa do dogrzewania się, jak piec nie działa) i Atanazego (moje stare biurko)

Przekaż M. życzenia zdrówka
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 13:55   #5000
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

1. Głównie on mnie obcina.

2. Nom właśnie się dziwiłam wczoraj skąd masz po taniości, ale ja nie kupuję tylko dostaję, jednak to jest droga herbata. Ale meeega dobra i meeeeeeega wydajna.


3. Jak coś znajdziesz dla chuopina plis daj znać choc ja szukam tak za 4 dyszki maks, no ale może akurat coś Ci się przewinie?

W Carry się poddałam, ma już stamtąd wszystko co było ładne, skurczybyk jeden. Reszta


1. Po melisie sikam całą noc. Nie wiem czemu tak. Wkurza mnie to więc przestałam pić na noc, bo to mija się z celem

2. Mój też, i posiada ale j.w. już nic co by mu się podobało tam nie ma.

aha, przy pokrzywie coś tam ostrzegają z piciem jak ktoś ma problem z nerkami (gospodarka elektrolitowa? zatrzymanie wodyw org? dobrze pamiętam, że puchniesz?) No cóż, ja mam rodzinne obciążenie problemów z nerkami, choć sam jako takich, poza lekarskim stwierdzeniem "delikatne nerki" póki co a tfu tfu tfu tfu tfu nie posiadam.
1 Ekstra a macie jakiś specjalny stajl bo my jak we mgle wczoraj

2 To może nie pij przed samym snem tylko tak o 18 ?

3 Mój z Carry to samo, koszule są ekstra a babskie takie śiakieś słabe

4 Zróbmy listę jak dr Hałs :wysokorekatywny układ nerwowy, subkliniczna niedoczynnosć tarczycy, problemy z elektrolitami. Może coś nam wyjdzie
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 13:57   #5001
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIV

Nowy Bar
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 13:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.