Walka z tradzikiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-29, 11:35   #1
Antek912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Unhappy

Walka z tradzikiem


Witam mam 20 lat od 3 lat walczę z trądzikiem od 2 lat stosuje dzień w dzień differin rano i wieczorem, jest poprawa miedzy tym co było rok temu a dniem dzisiejszym, nie ma jakiejś strasznej tragedii która kwalifikowała by mnie do Izoteku. Stosowałem również rożne rodzaje maści/zeli z antybiotykami które przepisywali mi dermatolodzy. Głównym problemem są zaskórniaki z których robią się male pryszcze ale jest ich dość dużo, głownie na policzkach. Cera znacznie sie pogarsza zwłaszcza w październiku a w lato cera wygląda całkiem znośnie. O golnie rzecz biorąc myślałem ze differin przez tak dlugi czas oczyści całkiem moja cerę ale jednak nie jest tak kolorowo. Szukam jakiś porad może spróbować czegoś innego? a może differin jest już za slaby po takim czasie?

Edytowane przez Antek912
Czas edycji: 2014-10-29 o 11:38
Antek912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:33   #2
Antek912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Walka z tradzikiem

Diete jest czysta ze względu na to ze chodzę na siłownie do tego nie ma w niej dużej ilości tłuszczy poza zdrowymi oczywiście. Co do mycia to zauważyłem ze jezli myje jakim kol wiek mydłem do trądziku bądź płynem to mam gorszy wysyp testowałem już rożne możliwośći od nawilżania po wysuszanie i stan znacznie się pogarszał cera chyba będzie tlusta albo mieszana
Antek912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 15:22   #3
Braay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Walka z tradzikiem

Mam podobny problem. Też ćwiczę na siłowni, dieta jest czysta, a pomimo tego trądzik występuję. Nie jest to oczywiście straszny trądzik, który kwalifikuję się do leczenia izotekiem. Są to raczej pojedyncze pryszcze, które można zliczyć na palcach jednej ręki, ale to strasznie denerwuje człowieka. Z jednej strony dbamy o siebie, ćwiczymy, jemy zdrowo, a z drugiej kilka niespodzianek na twarzy.

Używam od 3 miesięcy benzacne (ten słabszy) i trochę pomaga, na pierwsze efekty czekałem ok. 1.5 miesiąca.
Braay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 17:37   #4
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Walka z tradzikiem

to ze teraz jest lepiej i ze nie masz typowych ropnych bulw nie oznacza ze nie kwalifikujesz sie by łykac izotek. izotek moze rowniez stosowac osoba, ktora pomimo licznych kuracji masciami czy innymi antybiotykami nadal nie uporala sie calkowicie z trądzikiem. osobiscie radzilabym udac sie do dermatologa, ktory odpowiednio Cie zdiagnozuje. sama zaluje ze tak dlugo zwlekalam z wizyta u dermatologa, teraz jestem na kuracji izotekiem i moja skora wyglada znacznie lepiej
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 18:37:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.